Kterou pumpičku na vidle Marzocchi?

14 nepřečtených
  • Máza

    Potřebuji koupit nějakou pumpičku na vidli, rozhoduji se mezi Beto www.koloshop.cz/index.php?… a mezi Giyo www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… . Která je podle vás lepší nebo byste mi doporučili ještě nějakou jinou?

    0 0
    • enjoy  

      musim rict ze je mi jedno,kdyz se tu temata opakuji..:-) ale pumpicky na vidle uz me fakt serouu!:-D

      0 0
    • juli  

      Dyt jsou stejny. Vem tu levnejsi. Pokud to budes pouzivat vyhradne na Marcosku,tak bych spis shanel neco s manometrem pro nizsi tlaky. Nizkotlaka vidlice se pak da nafoukat presneji.

      0 0
      • Máza  

        Jasný, budu to mít jen na marzošku.. Jáká pumpička je třeba na nižšší tlaky?

        0 0
    • Jenda  

      na marzocchi hlavne vubec nepotrebujes spesl pumpu – staci obycejna na foukani pneumatik s manometrem (teda jde to v pohode i bez manometru:-) vzdyt tam neni tlak ani 4atmosfery. S tema vysokotlakejma pumpickama se to nenafouka moc presne, protoze meris asi v dolni sestine rozsahu takze presnost je opravdu minimalni.

      0 0
    • ada  

      Cau, ja mam na svoju Marusku tuto od Meridy za 550,–.

      0 0
    • tim  

      Pozitivní komoru u Marathonky SL 04 foukám pumpičkou od RS Mag 21 ( rozsah 0–60psi ), negativní p. Acor ( 0–300 )

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.