• Pido

    Prosím poradte.Určitě máte někdo zkušenost se zjištováním závady.Mam CATEYE ENDURO 8 a přestal mi ukazovat rychlost a td…Dal jsem ho na jiné kolo a tam fachá.Jak zjistit co je v hajzlu jestli kabel nebo snímač(bez utržení a naletování nového kabelu)?Kontakty a vše jsem kontroloval.Díky

    0 0
    • zirecek  

      U tohodle jsem měl pokažený spoj kabeláže s objímkou tachometru na řídítkách → nákup nové kabeláže za 80,–. Budík jsem použil starý. Takhle jsem měnil 2×.

      0 0
    • pelt  

      zkousel jsi zkontrolovat polohu magnet-senzor… uznavam, ze to je asi prvni, co clovek zkouma

      0 0
    • Lister  

      přestal ukazovat tacháč???........ a kde je problém to je snad špatně??? zahodit, užívat si, nenervovat se :o))))))))

      0 0
    • tulda  

      já vim co s tim máš…

      0 0
    • PIWNIK PONURY  

      jestli na jinem kole facha (predpokladam ze s jinou kabelazi), tak musi byt zavada tam.. ale jak je na tom Cateye s moznosti koupit nahradni, to netusim.

      0 0
    • vlk  

      buď kabeláž, nebo špatně natočený čidlo, nebo se ti to magnetický čidlo pokazilo-prazklo. Mám taky jeden starý cateye. Předpokládám, že i ten tvůj má dole magnetické čidlo a ne cívku jak některý taiwan šmejdy.Takže, pokud je špatná kabeláž, dá se nahradit obyčejným drátem-třeba 2 linkou -záleží na tobě. Když rozděláš ten spodek a zjistíš, že tam je takové skleněná trubička s dvěma jazýčky a ta je prasklá-tak si ji musíš koupit novou.-nevím jak se to přesně jmenuje-myslím že magnetické relé, ale porozují ti v obchodě s elektrosoučás­tkama i když řekneš magnetické čidlo.pro jistotu to kdyžtak vem sebou na ukázku. Já jsem si je kupoval za 16 kč/ks

      0 0
    • Pido  

      Tak jsem rozřízl celou bužírku a zjistil že jeden ***** drát je přerušen,takže jdu letovat.Díky za příspěvky.

      0 0
      • Lance  

        zkus rozriznout celou buzirku a zjistit jestli nahodou neni nejaky drat prerusen, pokud jo, tak neni nic jednodussiho nez ho sletovat. No vsak uvidis

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Ja mel vcera jinej problem. Namontuju novej tachac a on neukazuje… teda rychlost… teplotu, cas atd. ukazoval. No rikam si sundavat ho uz nebudu a po 6km se rozebehl :) P.S.: Poloha magnetu a snimace byla dobra uz od zacatku ;)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.