• james11

    Zdravím bajkery, po prvních kilometrech na new bajku mě docela hodně bolí předloktí, čím to může být? Děkuji za radu.

    0 0
    • Komi  

      Mohl by to být novej posed na kterej nejseš zvyklej … A nemáš ho špatně nastavenej?

      0 0
      • james11  

        Špatně nastavený posed? Co třeba, vysoko sedlo?

        0 0
        • Komi  

          Spíš bych řekl, že by to mohlo být předozadní polohou, ale raději si počkej na rady odborníků :-)

          0 0
    • Lone1  

      Není to ničím jiným,než tvojí mizernou kondicí!My,co jezdíme celý rok,cvičíme kondičku,posilujem, s tím nemáme problémy.Vše odezní,po určitých kilometrech.Tipoval bych,že tě bolí celý člověk,nejenom předloktí.

      0 0
      • Komi  

        LOL taklhle jsem se dlouho nezasmál pane Jasnovidec :-D

        0 0
        • Radek Broz  

          Ale imho ma dost mozna pravdu;-)

          0 0
          • Komi  

            I kdyby měl, nemůže si být tak stoprocentně jistej .. a navíc asi špatná kondice by těžko postihla nejvíc zrovna zápěstí ;-)

            0 0
      • james11  

        Hih! :-) tak jako v zimě nejezdím a letos jsem na kole mockrát nebyl, že by to bylo kondičkou… HIH :-)

        0 0
    • RUMcajs  

      A mas skutecne fungujici odpruzenou vidlici?

      0 0
      • james11  

        Mám RockShox J2, vím že jsou i lepší ale snad funguje dobře..tím se mi to nezdá být :-(

        0 0
        • RUMcajs  

          Taky zalezi jak jezdis. Takovej Marosi rikal ze ho taky strasne bolej ruce z tech 5 metrovejch dropu a gapu na RB Rampage :-))))

          0 0
    • RUMcajs  

      A je to bolest svalu, nebo kloubu?

      0 0
      • james11  

        Spíš svalová bolest..

        0 0
        • Venda  

          Třeba moc křečovitě svíráš řidítka a ty ruce jsou pak unavený.

          0 0
          • james11  

            jo to je možné, protože mám zrovna i mravenčení v rukách..

            0 0
            • Komi  

              Třeba by pomohly měkčí gripy nebo rukavice. Prostě něco co dovolí pořádně prokrvovat ruce…

              0 0
            • Venda  

              Mravenčení mám občas taky a mám to z toho, že držim ruce (hlavně teda u pravý) furt na gripech a křečovitě svírám. Jestli nejsi zvyklej, tak určitě může bolet i předloktí. Chce to taky střídat úchopy, takže rohy a podobně.

              0 0
              • james11  

                jj rohy zatím nemám, ihned si je koupím co bude možnost. Díkes

                0 0
    • tjuren  

      No zase musím být pedant. Co je to předloktí? To přece nejsou 2 cm čtvereční, ale je to několik kg těla. Nejdřív popiš jak, kde přesně a pak ti může někdo poradit. Jinak nedostaneš radu ale ho…

      0 0
      • james11  

        Pedante předloktí je část těla od zápěstí po loketní kloub :-)

        0 0
        • tjuren  

          Jo taky se tomu říká antebrachium, že. Neuč orla létat:-) Bohužels nepochopil, ale odpověděl jsem ti jinde.

          0 0
          • james11  

            tož blbě se to popisuje…bolí to tak celé…už jsem to tu psal, nemám ještě rohy, ty musím co nejdřív koupit a snad to bude lepší :-)

            0 0
    • james11  

      Dnes už to tak nebolí, asi si zvykám :-)

      0 0
      • zirecek  

        Je to o zvyku, podobně jak zadek, musí se rozsedět na sedle po zimě. Už si můj zadek celkem zvykl. Se zápěstím problémy nemám. co nohy nebolí tě nějaká část lýtka?

        0 0
    • pos3k  

      co pozoruju tak pristi tvuj prispevek bude ze te boli hlava z prilby nebo tak neco… ***** chlape, jezdim nejakou chvili a sleduju nejakej cas, zda to ustupuje nebo ne (kor kdyz prestupujes z 29 na 26), a ne po prvnich jizdach plasit na b-f, posteluj si poradne posed a pak pripadne menit gripy, sedlo atd.

      0 0
      • james11  

        dííík! :-) a víč čoveče že mě už předloktí nebolí a začínájí bolet dlaně? :-D asi už jsem na hovno celý :-)))

        0 0
        • pos3k  

          splaaach :-) sorry ale svoje problemy tu resis jak megapuzzle, do dalsiho problemu ani ten predchozi (aktualni) nezminis, to je pak tezke s tebou

          0 0
    • james11  

      bajkeři díky, už mě předloktí nebolí :-)

      0 0
    • tutite  

      slabý ručičky..aniž bych to myslel nějak zle.

      0 0
      • james11  

        to tutite: a jak je posilovat? Nenapadají mě nějaké cviky na předloktí..

        0 0
        • pepino  

          Jéjejeje.Mačkat gumový kroužky,ocelový pružiny.S činkama nebo velkou činkou klopit (zápěstí,ne zrak).

          0 0
    • OCG  

      a mne to taky boli a seru na to. budto si zvyknu na novy sedlo a zmenu geometrie nebo si nezvyknu a pak to budu resit. Hotovo. jeste neumirej

      0 0
    • james11  

      Co zkusit Powerball?? viz: www.ball.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.