• coolboy

    CHtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost popř. doporučení s bikováním v Rakousku – nejlépe jižně od Vídně, aby doprava z Přerova nebyla příliš nákladná. Chtěli bysme zůstat týden na jednom místě, ubytování levné s polopenzí (ale zase komfortní :-) Terény nemusí být extrémní, protože nejsme cyklistický klub, jen využíváme kola k fyzické přípravě :-) Díky za vaše odpovědi (i když můj dotaz je poněkud zmatený) :-)

    0 0
    • kafac  

      Ja byl loni v Zell Am See, byla nas grupa 10 lidi a vyslo to se vsim vsudy (ubytovani, doprava, strava, iontaky + 4 becky Starobrna) na necelejch 5 tacku. Jezdeni super, zvlast vyjizdka na Grossglockner stala za to :-) Tady sme bydleli:

      0 0
      • wertigo  

        meli ste horske kola nebo silnicni? jsou tam tereny na MTB-sotolina, ne moc autama frekventovane ces­ty?

        0 0
      • vratan  

        pekne. mas na to ubytko aj nejaky kontakt?

        0 0
        • kafac  

          Kontakt nemam, pacto jsem to nezarizoval ja, ale muzu se poptat, nebo zkus tohle: moravapenzion.cz/ Patri to kamosovi :-)

          0 0
          • vratan  

            dik – to tiez vyzera dobre. predpokladam ze sa da komunikovat aj v cestine…

            0 0
            • wertigo  

              jo vypada to pekne, ale sakra ta bookovaci tabulka. pochopil jsem spravne ze napr. Pokoj: AP2 stoji pro 2 lidi, v lete 40Euro/den (za oba) + jednorazove 15 Euro za zaverecny uklid(2–4dny) ?

              0 0
    • Palba  

      Uvazujes se vydat se Selasportem do rakouska?

      0 0
    • rb  

      My jsme předloni bydleli tady (vizfoto)je to v Mittersillu.První patro,kuchyň a dva pokoje,velký balkon,ve sklepě sauna,majitelka nám i prala za nějakých jestli se nepletu 14euro na noc.Akorat nevím,jak by to bylo s tou polopenzí.Na Grossglockner to bylo cca.65km.Do Kaprunu nějakých 20km…

      0 0
    • Tomi  

      Byl jsem v Zell Am See třikrát a je to super.V okolí asi 20–30km množství bike tras všech náročností a většinou značených.Skvělý je údolí Saalbach-Hinterglaim,kde jsou nádherný tratě a i 4 lanovky pro bikery.V Kaprunu si můžeš projet značenou trasu světového poháru cross-country.Já vždy bydlím na privatu v Brucku asi 5 km. od jezera přímo na cyklistické stezce.Mohu Ti poslat kontakt.(asi 15–20Eu se snídaní podle sézony)

      0 0
      • jecnak  

        Muzes mi poslat pls kontakt na ten penzion. Dik moc.

        0 0
        • Smepet  

          Ahoj,
          pokud jedeme do Zelam see, leogan hinterglemm, vzdycky posleme e-mailem zadost o katalog. Behem 14 dni ti prijde katalog ubytovani cele oblasti a muzes vesele vybirat. Je tam i mapka, foto, ceny, vybaveni, jazykova vybavenost. Pak si vyberes nejaky to bydleni a s tema konkretnima lidma se pres e-mail jiz domluvis na rezervaci.

          0 0
          • Polka  

            Tu e-mailovou zadost o katalog posles do konkretniho mista, kde se ubytovavate nebo do nejakeho turistickeho info centra? Pripadny e-mail by bodl. Diky.

            0 0
      • vratan  

        posli pleas kontakt aj mne. dik…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.