• lOlA

    Vcera jsem se pokousel sundat kazetu z kola (samozrejmne neuspesne:()))­.vypadli mi ale z naboje loziskove kulicky.je mozno je sehnat v servisu?nebo musim koupit cely novy naboj?

    0 0
    • fireball  

      Kuličky do ložisek koupíš za pár kaček, jen musíš vědět, co chceš.

      0 0
    • kafac  

      A proc pri stahovani kazety rozdelavas loziska

      0 0
      • lOlA  

        nj to bylo takhle.ja nemam ten stahovaci klic od shimana takce jsem vzal kus zeleza, obrousil ho presne na miru tech drazek na te kazete a strcil to misto toho klice do tech drazek na te kazete.to jsem ale ovsem mohl udelat jen kdyz jsem vyndanou osu z naboje.nj lol ale nechce se mi kupovat ten blbej paklic!

        0 0
        • pos3k  

          zacinas byt zdarnym konkurentem … :-D

          0 0
        • Vilém  

          Jasne kvuli tomu abys usetril 50 Kc radsi zkurvis nabu za nekolik set:(Nektery lidi fakt nechapu.Je to podobny jak kutilove serizuji naby bez konusovejch klicu jen pomoci vnejsich matek.Hlava nebere.

          0 0
        • Extremist  

          Tak to uz je hodne huste!

          0 0
        • McBlacky  

          hele a když ty kuličky pozbíráš a dáš je tam zpět tak je to ok ne? při čištění je stejně vyndaváš a pak vračíš zpět

          0 0
        • goofy  

          Kutil Tim je oproti tebe slaby odvar… ;o)

          0 0
        • MartinXC  

          No a proč bys je kupoval? Vezmi kus železa a obruš ho do tvaru kuliček přesně na míru podle ostatních…

          0 0
        • juli  

          Tak ti občas uvažuju, jestli nemáš chybu v nicku – IQIA?

          0 0
    • ondon  

      Jestli mas shimano, tak na jejich webu byvaly ke stazeni schemata vsech komponent a byly tam i rozmery tech kulicek. Ja to mel v pohode, v nasem prdelakove je prodejna SKF :) a da se tam dostat vsecko mozny od o-krouzku po kulicky.

      0 0
      • noname0  

        to je zbytecne, ten clovek to stejne nepochopi, najaky navod, on predevsim potrebuje usetrit 65 kc za stahovak a 100 kc za bic.vsadim se , ze ty kulicky co najde,tam proste nejak nasype a pak zatahne vnejsi matice a je to!Muze vyrazit na svih. Hlavne , ze usetril za stahovak a nebo kvalifikovany servis.

        0 0
        • fousek  

          bitch neni k tomuto ukonu potreba

          0 0
          • micro  

            hlavne bic nestoji 100 ale 0 kc !! sem vzal starej retez + nejtovac + kus zeleza ve tloustce asi 3mm . ..

            0 0
            • Jenda  

              nojo ale to predpokladas ze ma |O|A aspon ten nejtovac – vzhledem k tomu ze ale stoji nehoraznych 70 Kc bych si tim nebyl tak jisty – vzdyt hrebikem a kamenem se to po case taky povede:-)

              0 0
              • Loner  

                Ó nikoli mladý příteli ani nýtivače netřeba: Jeden konec starého řetězu omotat kolem kazety a druhý konec kam? – no přece do svě-ráku. Zdraví starý prďola

                0 0
                • Jenda  

                  nojo ale sverak je jeste drazsi nez nejtovacka, takze zase jsme u toho staryho hrebiku a kamene:-)

                  0 0
                  • Toams  

                    a nestacil by mu kus klacku, ktory by narval zo zadnej strany cez spice do unasaca? to vyjde myslim uplne gratis …

                    0 0
          • noname0  

            no tereticky ne, pokud ma sroubovaci vicekolecko, coz je take mozne, ale psal neco o kazete. necham se vsak poucit, pokud chces sundat kazetu, tak jak to provedes bez bice?mozna to upnes za zuby do sveraku, ne?To uz jsem taky videl, nastesti to dotycny upinal pres retez, ale ta manipulace se stahovakem nebyla zrovna optimalni.

            0 0
            • fousek  

              No ja tu matku predevsim neutahuju jaxvine, od ceho sou tam ty vroubky ze? takze mi potom staci chytit koleca do teplech a kapku zabrat, kdyz je to moc utazeny tak starej retez+neco pohozenyho po garazi

              0 0
        • lOlA  

          nj ja vim to sebe do clovicka co nechce vyhazovat zbytecne prachy co?moc jich nemam.bohuzel mam prachy na pridel a to co si videlam(brigady musim dat za jine veci).mno a ja se taky koukal na tu matici na kazetu na bike-shop(myslim) a tam to bylo prumerove 200,–.coz se mi nechce davat.navic se to chci naucit takze do servisu to taky davat nebudu.tak pardon panove ze vam seru vas oborovy konicek.clovek si udela neco posvym a hned ho za to zjebou. fakt tyhle lidi nepochopim.ale dik za prispevky;)!!!

          0 0
          • lOlA  

            a aby jste nemeli nejake dalsi navrhy tak uz jsem si koupil ten stahovak tak uz je to vyreseny a muzete jit ***** nekoho jinyho!:)) smele do toho!lovu zdar

            0 0
    • JSt  

      to je financne smesna zalezitost. sem je kupovval ve venecku po 9? a stalo to 6kc…

      0 0
    • kafac  

      Jinak do predni naby je potreba 22 kulicek (na kazdou stranu 11) a prumeru 3/16" : cycle.shimano-eu.com/media/cy­cling/techdoc­s/en/bikecompo­nents/HB/EV-HB-M585_v1_m5657­7569830539643­.pdf a do zadni je potreba 18 kulicek (9 na kazdou stranu o prumeru 1/4" cycle.shimano-eu.com/media/cy­cling/techdoc­s/en/bikecompo­nents/FH/EV-FH-M585–2346A_v1_m565­77569830539259­.pdf

      0 0
    • Twister  

      Vem 1 ze zbylejch kuliček a zajdi někam do prodejny ložisek, těsnění, řemenů a tak a tam už ti podle ní najdou ty pravý. A místo biče stačí vzít starej řetěz, omotat kolem kazety, pořádně příšlápnout a kolo o něco zapřít.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.