• Chuck

    respektive Fox Talas RLC 95–130mm, LockOut x RockShox Pike 454 U-Turn Coi

    krom vidle je to skoro stejný, takže ať rozmýšlím, jak rozmýšlím, nemůžu si vybrat. :o(

    nebojim se drsnějšího terénu, ani vyjíždky přes 100km, tak si lámu hlavu jestli váha kola 12,9 s FOX 130mm nebo nebo 13,8 s PIKEm na 145mm.

    Do teď sem jezdil hardtail se Z4 100mm a stačilo mi to:o)Pravda je ale že nic jinýho sem nezkusil.

    pro ty, kdož neznají www.canyon.com/…rgleich.html?…

    ale těch tu asi moc nebude :o)

    díky za rady.

    Chuck

    Anketa: Canyon Nerve ES7 x ESX7

    ES7
    8x
    57%
    6x
    43%
    0 0
    • K2  

      Kde to budeš kupovat?

      0 0
    • McBlacky  

      já bych šel do toho s foxem… přijde mi že pike je na ten rám už moc.

      0 0
    • cabbage  

      kup si neco jinyho…;)

      0 0
    • Phoebe  

      V pátek 24. března jsem si objednal na Karláku Canyon XC4 a říkali, že kolem 15. dubna bude. Tak jsem na to zvědavý!

      0 0
      • cabbage  

        tak 25. kvetna…

        0 0
        • TheIF  

          Hm takže to vyjde tak nastejno, když si to objednám z německa

          0 0
        • Phoebe  

          Takže do 25. května budu jezdit na zimáku…Doufám, že ne…objednal jsem si velikost 22…takže až do 25. června…v létě na ocelovém zimáku…už z toho mám zimnici.

          0 0
      • Chuck  

        dnes mi měli volat, kdy jim přijedou a nic. telefony neberou jako obvykle. :o) takže pokud se příští týden nevyjádří, přijímám přihlášky na výlet k našim západnim sousedům. :o) víte někdo, kde se dají koupit co nejblíž hranicím?

        0 0
        • MartinXC  

          V takovém případě dej vědět, jestli nebudem mít stejnou cestu. Asi pojedu do 2–3 týdnů pro bika do Němec-Chemnitz taky.

          0 0
          • TheIF  

            :-( to je firma (bikeexpert) než by měli radost, že maj kšeft tak na to… Nj holt monopol, když to nikdo jinej neprodává tak proč by se je měl zajímat zakazník. To je blbý, já na výlet nemůžu protože dřív jak za 6 týdny $$$ prachy neseženu. Má někdo skušenosti z objednáním z nějakého e-shopu to budu zase potřebovat eboss kreditku že ? Grrr proč to nemužu zacálovat převodem

            0 0
            • MartinXC  

              Převodem to jde, ta cena poplatků při platbě do zahraničí je neůměrná.

              0 0
              • TheIF  

                No asi 150 nebo 250 kč to není tak strašný. Ale nezjistí někdo kdo umí německy jestli když při objenávce zvolím VORABÜBERWEISUNG (nic jiného do zahraničí nejde teda + kreditka) tak to tam budu moc v pohodě převést ?? a to poštovné je už v té celkové ceně nebo + kolik ještě ?

                0 0
                • MartinXC  

                  Tak to na poplatcích přidej. A nezapomeň taky na část poplatků v přijímající ban­ce.

                  0 0
                  • TheIF  

                    HM tak máš pravdy ještě tam jsou nějaký procenta, ale v tom se vůbec nevyznám www.postovnisporitelna.cz/…ik_mps.phtml Ale pořád tam stojí cca 42500 Nerve XC 5 a v Bikeexpertu ho maj za 45 000 + jak tady čtu šílený čekací doby.

                    0 0
                    • TheIF  

                      Takže když to z poštovným, poplatkama vyjde do 3000 kč tak je mi to jedno nejsem totiž z Prahy a nejspíš to z Německa dojde i rychleji.

                      0 0
                      • Chuck  

                        hele chlapi, co takhle se dohodnout a sject si přímo tam. jestli se příští tejden v Bikeexpertu nevyjádří, nebudu už na nic čekat. neni to zrovna blízko , ale ve třech by benzín vyšel levněji než nějaký poplatky. už sem jim do canyonu psal, jeslti by šlo si tam přiject. čekám, co napíšou.

                        0 0
                    • MartinXC  

                      O tohle se zajímej (1 a 3): Ustanovení k mezinárodnímu platebnímu styku:

                      1. u nedokumentárních plateb s označením OUR (všechny poplatky hradí příkazce) jsou od příkazce inkasovány dodatečně poplatky zprostředkují­cích bank
                      2. u nedokumentárních plateb s označením SHA (poplatky banky příkazce hradí příkazce a ostatní poplatky hradí příjemce) nebo BEN (všechny poplatky hradí příjemce) na nižší částky než přípustné minimum stanovené zprostředkující bankou musí příkazce rovněž počítat s inkasováním případných dodatečných poplatků zprostředkují­cích bank
                      3. u všech druhů nedokumentárních plateb mohou být dále od příkazce inkasovány dodatečné poplatky zprostředkujících bank za manuální zpracování (non-STP) z důvodů příkazcem chybně zadaných platebních instrukcí
                      0 0
        • PePu  

          Nechci ti kazit radost z výletu, ale pokud od loňského června nezměnili obchodní politiku (a nebo mi lhali), dají se Canyony koupit pouze u nich v Koblenz nebo přes net. …Canyon Räder und Rahmen nur bei uns in Koblenz zu bekommen. Andere Händler in Deutschland gäbe es nicht…

          0 0
    • jecnak  

      Ten s Pike mi prijde rozumnejsi. Prece jen pevna osa je pevna osa.

      0 0
    • Frankenstein  

      No, tak koukam ze jsem asi nejbliz u zdroje, tak napisu svoje zkusenosti s Canyonem. Skutecne nedodavaji v BRD do maloobchodni site, cili objednat a dodani je pak postou. Letosni modely me take oslovili a tak jsem objednal. Misto dodani do slibovanych 14 dnu mi prislo pouze potvrzeni objednavky a termin dodani cca za 3 mesice. Objednavku jsem zrusil.

      Co se vidlice tyce, je talas hodnocena mnohem lepe. Sam ji jezdim a jeji vlastnosti hodnotim velmi dobre. (dosud jsem jezdil RS Indy, Manitou Black, Scareb a R7)

      0 0
      • TheIF  

        Snad to byly ještě horký novinky (2006) a teď už to doufám maj skladem.

        0 0
        • Chuck  

          jen pro info, už konečně zprovoznili web v angličtině.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.