• Psychokiller

    Jak dlouho vam vydrží destičky na kotoučovce.

    0 0
    • Pi†el  

      mno posledni predni me vydrzeli asi 3k mam 6"kotouc zadni uz maji asi 5k a porad tam je material..

      0 0
    • colin  

      dlouho

      0 0
    • RomanH  

      Od 2500km do 4000km. Nebo taky jedny Sudety ci cast Drasala :) Proste dle situace a typu desticek

      0 0
    • marapara  

      Záleží na tom, v jakém přostředí jezdím. V blátě nebo v dešti se životnost samozřejmě rychle snižuje. Ale jinak v normálních podmínkách, sucho, sem tam nějaké to blato a voda tak kolem 5000 – 6000 km. Na přední brzdě s novýma destičkama mám najeto asi 3500 – 4000 km a je tam minimálně půl směsi.

      0 0
    • chemik  

      Hooodně záleží na typu směsi destiček, mám zkusenost s organickýma od Shimana (do 3 tis. km) a sintrovanýma Goldfren (cca 6,5 tis km)

      0 0
      • ice  

        jakou smes od Goldfrenu a jak brzdej?

        0 0
        • chemik  

          Mam smes ceramic carbon oznacenou AD. Jsou to moje ctvrte sintrovane desticky Goldfren. Zatim pokazde uplna spokojenost, ale byl to tusim Vlk (doufam ze se nepletu), kteremu zase nebrzdili vubec …

          0 0
          • chemik  

            pravopisná chybka se vloudila: nebrzdily (ty desticky)

            0 0
          • micro  

            GOLDFREN ??? tak ty se mi valej 2 uplne novy pary doma. Nejmin mesic sem je zkousel zajizdet – marne. To je tak tvrdej material, nebo co, ze na mejch mechanikach od shimana nezacly brzdit. Nechapu.Koupil sem fastop a to brzdi fest…Goldfren je dobrej asi jen na hydry, pac na mechanikach se musi ta vnitrni deska sjet trochu nasikmo aby se to dotykalo celou plochou…nevim/necha­pu…

            0 0
            • lubos  

              To je spis vec zafrezovani stycne plochy prasete. Jinak ja goldfreny mam na mechanickych kotoucich (Hayes MX1) a neni s tim problem.

              0 0
              • micro  

                sem koupil naky divny… i kdyz si s nima jen tak projizdim po kotouci, tak mi pripada ze maj hrozne maly treni…

                0 0
                • lubos  

                  nevim, ale je fakt, ze ty moje jsem musel frezkou brousit tu diru, kde jde pruzinka, jinak bych je do kotoucu nedal :)

                  0 0
          • vlk  

            Jo nebrzdili mi vůbec, ale to byly Gold Freny s označením DS na Shimano LX brzdě. Co jsem se pak díval na jejich stránky tak DS mají strašně malý součinitel tření oproti těm ostatním s označením AD apod.Doufám, že budou ty ad časem vyrábět i pro shimano brzdy, bych je chtěl vyzkoušet, když je všichni chválíte.

            Jinak poprvé co mi nebrzdily, tak mi je vyreklamovali, že prý měli nějaký problém s pecí(to bylo ale loni) a dali mi výměnou za ně jedny fastopy a jedny nové goldfreny DS-které samozřejmě zase nebrzily.

            0 0
    • kafac  

      Mam na deskach Shimano najeto asi 4000km a je jich tam jeste skoro pulka, jezdim hodne v blate, terenu ted v zime najeto 1100km v breckach a soli

      0 0
      • pepek  

        Já nevím, ale všechny možné desky mě vydržely max: 4000 km v suchu. (Sh. Deore, Goldfren ,Fast stop, BBB).že bych nadmíru brzdil ? To už ani nejde při mojí rychlosti. Ani žádný dlouhý sjezdy nedávám, pouze to co tu máme u Brna.

        0 0
    • jonti  

      Trochu mimo otazka, ako vidite, ze su opotrebovane dosticky? Mne sa zda, ze to vobec vidno nie je. Hayes hfx9

      0 0
    • fousmen  

      tak rok a pul, tachometr nevozim (-:

      0 0
    • goofy  

      Celkem hodne. Gdo brzdi, prohrava… ;o)

      0 0
    • 100kg  

      Ideální na destičky je pískovcový terén se sněhovou břečkou, to pak stačí 100 km na nákup nových. Ono je to i slyšet, jak krásně zvonivě rozezní zrnka písku kotouč. Počítám, že za 14 dní budou ideální podmínky v kokořínských roklích. Můžeš si to vyzkoušet.

      0 0
    • ota  

      4–6 000.zrovna goldfreny (org.)mizí rychleji,ale stojí to za to.je fakt že když je písek,jde to hned.

      0 0
    • pavelr  

      Na zadní mech. kotoučovce Shimano M475 mi první orig. destičky vydržely 1 rok=1829km. Ježděny byly převážně v zimě.

      0 0
    • Manas  

      Hms, na Seskoci desticky stale puvodni, jiz 3 roky :-) Jinde zatim nemeneno Jamis jen pul roku a pouze 650km, Team DH skoro nic.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.