Akční cyklo slevy v Intersparu?

40 nepřečtených
  • Marky

    Tak jsem dnes podnikla klasické konzumnenské kolečko na doplnění potravin a u toho jsem prohlížela různé akční nabídky na cyklistické zboží. Mne konkrétně zaujal spací pytel o hmotnosti 740 g, malý a skladný, doporučený na cykloturistiku,zn Easy Pack 600 a cena 1190. Myslíte, že je to zajímavá nabídka? Máte někdo s tímto zkušenost? Jsou ještě lehčí pytle, ale aby se v nich dalo i spát? Jinak jsemn omrkla ty akční dresy. Podle mne je to šit a vypadá to jak od Vietnamců. Asi bych nedoporučila ani ty gatě, vložka je v nich dost hrozná. Zajímavý je za tu cenu ten cyklistický batoh a camelbag. Já si tam dnes koupila ty cyklo boty – Adidas model Pingora MTB, které mi připadly ze všech nejschůdnější.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      To jsem zapomnel. V Lidlu maji prej paterak za litra a integralku za 499,– … a vazi jenom 1620g :)

      0 0
      • Marky  

        Co je to paterák a integralka?

        0 0
        • Lance  

          nejlepsi paterak je kosmodisk

          0 0
        • goofy  

          Paterák bude neco jako šestisterák a sedmerák. Páteřák = chránič páteře a integrálka = Integrální přilba = ala motokrosova (predstavte si, ze u Yogiho v Ostrave nebyla schopna slecna/pani prodavacka pochopit co to je)…

          0 0
          • Marky  

            Díky za vysvětlivku. A pak, že se nedá něco slušnýho koupit i v Lídlu. Manžel tam loni koupil ledvi¡nák a nemůže si to vynachválit. V zimě to má na bajku furt a záda ho nechytaj.

            0 0
          • Volf  

            paterák je pod šestiterákem a těsně.

            0 0
      • vili  

        to je asi hodne,ze? :-) taky sem na to koukal a rikal ze se zeptam jestli je to pouzitelny…takze asi neni

        0 0
    • OCG  

      lehci uz moc ne, myslim ze nejlehci, co jsem videl byl na cca 550 g, ale ten uz byl notne mastny. Nejde jen o vahu, ale i o rozmery, mam pocit, ze to neni uplne primo umerny, jakoze cim lehci pytel, tim mensi baleni… Tohle je si myslim taky dulezity, samozrejme krome materialu, co je uvnitr. Dal bych spis na osvedceny znacky nez neco z Intersparu :o)

      0 0
      • Marky  

        Co se týče toho spacáku. Zn jsem psala, rozměry 210×75×50, teploty:+14/-1, termolega, dvoucestný zip, možnost propojení dvou spacích pytlů, vhodné pro cykloturistiku. Matroš uvnitř nevím.

        0 0
        • OCG  

          hmm, ty budes ten spacak vozit na kole rozbalenej? :o)

          0 0
          • Marky  

            No, leda že bych do něj zabalila svou tří letou dcerku až ji bude na sedačce zima :-). Te¡d vážně, ty parametry jsem opsala z toho letáku. Zabalený rozměr nevím, ale zdál se mi celkem malý a v poho.

            0 0
            • OCG  

              rozbaleny sou vsechny spacaky ve sve podstate stejny, XXL pro dvoumetrovy bidla jsou specialky na objednavku. Nejde jen o to, kolik to vazi, ale taky jak je to velky, kdyz to je zabaleny. Ono je krasny mit 600 g spacak, ale hromadu, ze ti to zabere pulku baglu… Ma obal kompresni popruhy? :o)

              0 0
    • Martin  

      tyhle EasyPaky máme s přítelkou z Globusu, na konci léta stály asi 1000 kačen a jsou dobrý. akorát u nich máme napsáno, že váží asi 600g stejně tak jsem nedávno pořídil i ty MTB tretry Adidas, zatím se taky zdají v pohodě. byly za 1500, sleva z 2500

      0 0
      • Marky  

        Díky za odpově¡d. Takže spat se v nich dá, zima v nich není a bylo to o.k.?

        0 0
        • RomanH  

          Ohledne spacaku se to tu hodne probiralo, to mas hodne individuelni. Ja bych se takove spacaku bal. Aby Ti v takovem lehkem spacaku nebylo zima, musel by byt vyroben z kvalitniho mikrovlakna. Zase bude mit nizsi zivotnost a bude drazsi. Podivej se na zakladni tipy www.spacaky.cz/spacaky.htm

          0 0
          • Marky  

            Asi máš pravdu. Porovnávala jsem ty spácáky, co jsi mi doporučil. Zítra jdu do špáru zjistit, co je to za matroš. Ale zatím ten spacák z toho nejhůř nevychází, co se týče peněz, hmotnosti, teploty a tak. Každopádně ho chci jen na léto, víceméně do ideálních podmínek. Každopádně díky za tip.

            0 0
            • RomanH  

              Nemas zac. A ten Condord neber jako doporuceni, slo spise o obecne informace. Sam mam lehky letni spacak od Freetime z mikrovlakna MikroLoft, vazi 750g a stal 2500 Kc. Na nem jsem si overil, ze mikrovlakno casem opravdu dost ztraci izolacni vlastnosti (prestoze jej skladuji rozbaleny ve vodorovne poloze). Dale mam zimni spacak RockEmpire Extrem –25, napln PolarGuard 3D (udajne se nejvice priblizuje vlastnostem peri). Jeste mi ale chybi nejaky univerzal jaro – podzim (ten mi prijde pro vetsinu lidi nejpraktictejsi), nicmene ja jsem potreboval jak hodne skladny, tak i spacak do velky zimy.

              0 0
          • goofy  

            Jo jo. Condora mam doma… :o)

            0 0
        • vlk  

          no já si také kdysi koupil něco podobného levného, lehkého a celou noc jsem zmrzal a nadával si. Jo Bambusa co pořídil brácha je mnohem lepší.Já bych na váhu u spacáků tak moc nekoukal.Raději na materiál a na zkušenosti kamošů.

          0 0
        • Martin  

          do zimy pochopitelně není, jde o letní spacák a v létě slouží dobře. já si na něj nemůžu stěžovat. jinak, ohledně porovnání jeho velikosti, mrkněte na fotky mýho kola (www.bike-forum.cz/…15102014.jpg) je to ta malá mrška navrchu na brašně

          0 0
      • Elwing  

        tak to se ale musíte hodně hřát navzájem. tyhle spacáky bych použila leda jako hygienickou vložku do normálního

        0 0
        • Martin  

          takyže jo, spojíme dva dohromady a není problém :-)

          0 0
    • Medunka  

      muzete vybirat www.akcniceny.cz/letak/657/

      0 0
      • BOREK  

        tak mozna ten vak 2L za 199,– …:)

        0 0
      • OCG  

        Dival sem se na tu pumpu a hruza… Predpokladam, ze pist by se nemel kiklat. Manometr vypadal jak detska hracka. Hlavne ze to melo snad litinovou podstavu. Za stopade na mesic a pul, vic tomu nedavam. Ve sve podstate dost drahej spas. Zustanu u mikromanometru od Schwalbe :o)

        0 0
      • dalimil  

        ty boty vypadají šíleně,jestli tedy nejsou barvy zkreslené…

        0 0
    • Smazaný účet  

      Do takového spacáku bych asi nešel. Zkus se někdy podívat na nabídky „značkových“ spacáků. Spacák o hmotnosti 600–740 g bych tipnul komfort tak do 13°C. Ale silně pochybuju že tolik váží, zkus si ho schválně zvážit v zelenině. Krom toho ta cena 1190,– taky není žádný zázrak.

      0 0
    • Marky  

      Tak jo lidi, končím tuhle diskusi. Nějakou představu jsem si udělala. Vzhledem k tomu, že se bez dítěte na víkend někam zas tak často nedostanem, tak nechci kupovat spacák za 2,5 litru. No a te¡¡d se du kochat těma tretrama, co jsem si koupila. Už se nemůžu dočkat až je vyzkouším. Asi to znáte jaké to je, když si koupíte něco nového. Pa všem

      0 0
    • goofy  

      Pouvazoval bych treba o tomhle: www.hannah.cz/…etSection.do?…

      0 0
    • Meesha  

      www.mtbs.cz :-D

      0 0
      • BOREK  

        brutus!!!

        0 0
      • Elwing  

        asi redakce mtbs čte bikeforum :)

        0 0
      • fousek  

        konstrukce toho fulla bych se celkem bal, v uchyceni toho tlumice musi vznikat docela slusny pnuti, aby prvni megadrop z obrubniku neskoncil spatne:-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.