• kurýr na bajku

    Nikdy mi nevadili cikáni, černoši ani vietnamci, prostě nejsem člověk co by něco takovýho řešil, ale dyš vezeš kus na židovský město do Pařížský (nejdražší ulice v Praze) a tam ti frajerka řekne že místo 103,50 ti dá jen 103, protože ten padesátník nemá pak nechápeš. Ty si samozřejmě stojíš za svým padesátníkem a tak ona začne oběhávat svoje děti s pejzama až z jednoho vymámí padesátník.

    0 0
    • kurýr na bajku  

      BTW: pokud na to nemá tak ať si nevolá kurýra, nebo ať se vodsťehuje z mýsta, kde byt stojí 30 mega. Bych se vzteknul…

      0 0
      • Maynard  

        ti co mjí nejvíc NĚKDY(naštěstí mám opačné zkušenosti) neradi něco dají…:(…ale nad tím snad ani nemá cenu se rozčilovat.....já se rozčiluju zásadně jenom kvůli někoho na kom mi záleží…to má smysl se rozčílit…:)

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Sem se tak zamyslel nad druhou světovou… I když uznávám že je to trochu nesmysl a stydím se za to !

          0 0
          • os  

            S tou druhou světovou si to fakt dost přehnal…

            0 0
      • MartinXC  

        A proč máš tak blbou cenu na padesátníky ?

        0 0
        • petebike  

          dph

          0 0
          • MartinXC  

            Ono to jde spočítat taky z celkové ceny s DPH a DPH vyčíslit pak …

            0 0
            • petebike  

              cenu za zasilky u nas pocita comp, podle nastavenych cen ktery jsou bez Dph, proto jsou tam padesatnikovy polozky a nic s tim nikdo neudela…

              0 0
              • MartinXC  

                Bingo – stačí předefinovat a můžete čárdžovat na celé pětikoruny :-)

                0 0
    • Vilém  

      Nechapu.To jestli je clovek drzgresle ma neco spolecnyho s tim jestli je cigan,zid,cernoch??

      0 0
      • RomanH  

        Taky jsem nechapal, dokud jsem na cestach po Asii nepotkal mladez (ruzne skupiny a vicekrat) z Izraele. Vetsi hulvaty a mistry sveta jsem nevidel.

        0 0
        • Daník  

          huh, nerad to píšu, ale tohle byl přesně náš dojem s přítelkou při cestě po Asii! Stačilo, aby nastoupili 3 do autobusu. Možná jsou vychovaní s vírou, že jsou nadlidi, ztělesněná arogance a bezohlednost.Na druhou stranu blbce potkáš všude.

          0 0
        • borda  

          no, mnohokrat jsem videl nemeckou mladez, a podle toho jak s chovaji treba v Terezine, tak musim rict, ze jsou to pekny … (at si kazdy doplni sam, ja bych byl moc sprostej).

          0 0
          • RomanH  

            Taky ma vetsina lidi na nemeckou mladez takovy nazor. Hodne jsem ale musel zmenit nazor na Americany, teda alespon na ty, co vytahli paty z Ameriky. Bushe radi nemeli a agresivni politika jim vadila. Chovali se skrome a meli snahu porozumet mistnim. Nejlepsi jsou ale Japonci, Ty maji radi vsichni – porad se smeji a maji spoustu penez, takze pro rozvoj turistiky to jsou idealni klienti.

            0 0
            • Daník  

              a jsme zase u toho, asi se nic nedá zobecňovat, pakáž může být jakékoli barvy a národnosti. Spíš bych cítil problém v rámci určitých sociálních skupin nebo komunit, který se pak zaměňuje za rasismus, ač není na rasu vůbec vázán.
              PS-já bohužel potkal i řadu opačných Amíků,zrovna když jsme u té Asie, na Kao San je to docela dobrá pakáž. Rodiče jim zaplatí výlet, borci leží celou dobu v baru, tlačí americké hamburgery, pivo a čučí na americké akční filmy. Parádní kulturní export.Většina jich pak zůstane doma, věří, že jsou pupek světa a nevytáhnou za celý život paty ani z NYC na Niagáru.No a pak jsou asi ti, co o nich mluvíš,ovšem procentuálně jich nebude mnoho, bohužel.

              0 0
            • Gatier  

              no zrovna japonci nic moc. ignoranti

              0 0
    • Gatier  

      tak to sa mi este nestalo.. ale uz mi vynadali, ze som drahy :)

      0 0
    • BB  

      ja bych jim to odpustil, zvlaste v teto dobe, kdy jsou vlastne jedinou hradbou pred muslimskym pozranim zdegenerovane Evropy. Pokusim se trochu parafrazovat gottwaldovske z roku 1936, kdy byla valka ve Spanelsku. Podle meho soudu se prave ted u Tel Avivu bojuje za Prahu.

      0 0
      • Daník  

        …jen aby boje Izraelců a Američanů jednou nevedly k tomu, že dorazí až do Prahy…

        0 0
      • Peslezedirou  

        Nedávno jsem četl zajímavý článek v MF, bylo to zrovna v době kdy lidé v muslimských zemích pálili dánské vlajky. Autor článku srovnával postoj EU a ČR k danému problému s románem od Karla Čapka Válka s mloky. Stojí to za přečtení, jak článek tak samotná knížka. Čapek v této knížce zachytil věčný problém Evropy.

        0 0
        • pepek  

          Přesně tohle mě vždycky napadne, když Evropa váhá. Holt každý má ty svoje mloky, kteří jsou lepší než ti mloci těch ostatních

          0 0
    • blue  

      to zas bude diskuze kvuli pitomymu padesatniku ;-)

      0 0
    • náčelník  

      Nelze paušalizovat, je nutno hodnotit „vod kusu.“

      0 0
    • Tomcat  

      Soráč nějak nechápu :-\ Je rozdíl v tom jestli je někdo barevnej nebo co vyznává? Nebo v tom, že to je debil nebo neni ;-)

      0 0
      • RomanH  

        Ano, zalezi na konkretnim jedinci. Ale v urcite skupine vzdy prevlada urcity typ chovani, takze chapu Kuryrovu nechut jezdit do dane oblasti. Ale to si, myslim, neni rasismus.

        0 0
    • blue  

      mimochodem, dalsi tvuj thread psanej v hodne pozdni hodinu, skoro jako bys to psal z hospody po deseti pivech, ta uroven by tomu odpovidala ;-) a nebo je to vsechno fikce a ty jsi dobrej pohadkar :-)

      0 0
      • kurýr na bajku  

        No já nevim jak ty, ale já po deseti pivech vytuhnu. Nejspíš si větší chlastač ;-) Co se týká blbýho padesátníku pak nejde jaxi o ten padesátník, ale o princip. Nebyl sem totiž u židů poprvé. Pokud se dostanu do situace že zásilka stojí např. 205 a týpek má pouze 2 dvoustovky na který mu třeba nejsem schopnej vrátit tak mu toho bůra nechám, to je jasný. BTW: Diškreci dostáváme dost málo.

        0 0
        • Haryk  

          Ano, princip, to je oč tu běží…jen se divím, že Ti nenabídla pár opravdu, ale opravdu, výživných židovských anekdot…Pánbu Tě potěš

          0 0
    • RUR  

      Hm, tak jsem předevčírem potřeboval dvě tužkový baterky. Protože sněžilo měl jsem na sobě gorovku za 9 litrů a botky za 6. V kapse 15 kaček v drobnejch a platební kartu. V elektru se mě ženská zeptala, jestli mi není blbý platit 16 korun kartou. Řekl jsem jí, že mám jenom 15 v drobákách. Dala mi je za 15. Jestli si od té doby myslí, že všichni třicátníci v drahejch hadrech jsou k*revský držgrešle, no tak potěš pámbůh. Třeba dalšího typa v gorovce rovnou vykope ze kšeftu a ještě za ním bude řvát, že je zk*rvená bílá držgrešle:-)))))

      0 0
      • blue  

        myslis, ze ta pani poznala, za kolik mas bundu a boty? :-)

        0 0
        • RUR  

          No, spíš to bylo o tom, že bez ohledu na to, co máš na sobě, jakou máš barvu ksichtu, kde bydlíš a kolik máš aktualně na konte, tak ten padesatník, nebo kačku někdy prostě vázně nemáš. Paušálne shrnout človeka v této situaci pod pojem držgrešle, nota bene jeste s nejakym podařeným adjektivem je myslím trochu pomýlený, i když chápu, že někoho , kdo je na finance „pintlich“, může ten padesátník rozčílit do běla.

          0 0
          • RomanH  

            Ale ze hned pani z Kuryrova prispevku zaokrouhlila dolu :)

            0 0
          • Janes  

            Nevím,Kurýre,ale věta"stojíš si na svém padesátníku"hovoří spíš o tom,že ten spořílek jsi Ty sám.Samozřejmě záleží taky na tom jak proběhla vaše konverzace kolem problému"velký prachy".

            0 0
        • ota  

          taky mi ta souvislost unikla

          0 0
      • kurýr na bajku  

        Počkej, počkej… Ty si jako ňákej bohatej ? Nemáš málo kamarádů ? ;-) BTW: Známej dělá obchodního zástupce forbesům sice bere jen asi 30 klacků, ale služební vůz má X5 – tomu říkám klamání tělem. Spousta holek si myslí bůhví co to není za manažera nebo jednatele a vono prd.

        0 0
        • RUR  

          No, když já jinou slušnou bundu nemám a ty goretexový pohorky jsou na zimu taky fajn, když je 25 čerstvě napadlého sněhu a ono poněkud brutálně sněžilo. Jinak jsou to moje hadry na lyže a VHT. Přes léto chodím bos a zavinutý v prostěradle, bo na druhé boty a oděv už nezbylo;-))

          0 0
        • Janes  

          Prosímtě,přečti si to po sobě,co je to za blábol?Nemáš tu hladinku ještě teď?:)

          0 0
      • JIRA  

        Si doteď myslí co to bylo za socku v šusťákovce a pracovních botách

        0 0
    • Glum  

      Já bych asi takhle negeneralizoval. Někdo je prostě držgrešle nebo puntičkář na peníze, představa, že by ti dala něco navíc, co by nemusela, je pro ní děsná. Měl jsem spolužačku, která si všechny příjmy a vydání do desetníku psala do notýsku a neexistovalo, aby zbytečně utratila padíka. Šíleně jsme jí asi dva roky deptali tím, že na přednáškách jsme jí do kapsy kabátu nepozorovaně vhazovali dvě tři drobný mince. Ona pak chudák trávila třeba hodinu přepočítáváním v notýsku, kde udělala chybu. Jinak byla normální.

      0 0
    • Smazaný účet  

      příště piš takovýdle kydy rači střízlivej, třeba si to rozmyslíš. já třeba nechápu, proč rasista. já sem v tom nenašel nikde zmínku, jaké pleti/národnosti ta paní byla. ledaže by to byla míšenka židů, cikánů, vietnamců a černochů. pak bys musel bejt odborník na antropologii, žes to všecko odhalil.

      0 0
    • Beeda  

      hehe moc v tom nevidim otazku:-)) na to je dobry BLOG, treba „Blogujeme s kuryrem na biku“ :-)) a neflakejte se s petanem!:-) B

      0 0
      • petebike  

        sem se dneska neflakal, byl to narez, zmeny v praci – co se tyka operovani jsou dost razantni a to je pak narez, do toho to sileny pocasi, no humac :-(((

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Pavel mi taky volal dost nasr…

          0 0
          • petebike  

            nejlepsi je ze na to nikdo nereaguje, a to me se.. jeste vic,

            0 0
            • kurýr na bajku  

              Sou tam 2 věci. S tou docházkou asi nic neuděláš, ale dyš řekneš DAVIDovi, že tahle operátorská squadra poškozuje klienta, taxe rychle probere. Jinak bude propagován styl „mrtvej brouk“ což je nejúčinější.

              0 0
              • petebike  

                ja vim,proto sme to psali mailama uz vcera, cim driv tim lip,dalsi schuze je v pondeli,ale to sem stejne nepatri, cim driv se to vyresi tim lip, jen tu s PAvlem resime jak dat info kuryrum o pripadnem bojkotu

                0 0
    • wroum  

      delali sme ruzny veci pro PRECIOUS LEGACY TOURS – zidovskou cestofku co dela za mnoho set KC kratke prohlidky zidovskejch pamatek v praze. a majitelka (k…a) se byla schopna hadat o korunu (a to byly zakazky spis v desitkach tisic) a jednou chtela dokonce zaplatit podvozkama na tramvaje!, ktery nejakej znamej nejakym zahadnym zpusobem poridil v rusku. nechapala proc to nechcem, kdyz to je drazsi nz ta zakazka…sem myslel ze me trefi. dalsi jeji specialitou bylo to, ze nas donutila rozvesit panely s reklamou na jeji firmu i na mista (soukromy baraky), kde o tom majitel nemel tuseni a strasne se divila, ze to do rana vetsinou zmizlo (a cca 10 litru v prdeli…). no a na zaver nam do studia poslal svoje „kamose“ co chteli slavit nejakej „sabes“ (myslim ze chteli vobrezat svyho syna) a chteli pozvanky. do studia se nam nahrnulo 7 zidu a prekladatelka. vrchni pejzak smrdutej (popelar proti tomu dobytkovi voni) mi zased MOJI zidli, fakani udelali ve studiu bordel jak svina. zabit malo. strasne se divili ze nemame to jejich „pismo“. no a kdyz to bylo hotovy a ja napsal fakturu, tak zacala teprve sranda. nejdriv ze sem se zblaznil, ze to je moc. potom ze nemaj penize a ze si to vemou ted a zaplatej zitra. argument ze pouze z ruky do ruky nechapali (nechteli) a kdyz rekli ze si to teda nevemou, tak sem to zacal sypat do kose, nacez uplne obratili, zaplatili a nezapomeli rict, ze se jim „spoluprace“ nelibila a ze uz nikdy neprijdou. moje odpoved znela: budem jedine radi :-) a opravdu uz nikdy neprisli a ta pinda se uz taky dlouho neozvala. proti zidum vseobecne nic nemam, ale temer vsechny co sem s nima prisel do styku bych …ja ani nevim co, ale nic peknyho by to nebylo.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Teď sem si představil kurýra na bajku jak v baťohu veze podvozek vod tramvaje místo 103,50 Kč. :o)))

        0 0
      • RUR  

        Kddyž to máš složitý, většina národností, se kterýmí jsem přišel do styku, pokud se ekonomického styku týče, ve mě zanechala dost rozpačité dojmy. Francouzi, Bulhaři, Rumuni, Poláci, Němci, Rakušáci, Češi, Slováci, Ukrajinci, Italové, Maďaři, možná, že i Lužičtí Srbové a vlastně všichni kteří si mysleli, že by měli za své peníze dostat víc, nebo že by to mělo stát míň, nebo jsem si to v tu chvíli myslel já. Hm, vlastně jsem absolutní xenofob a jedinej člověk na kterýho nenadávám jsem já, tedy pokud ráno v zrcadle neuvidím tu hnusnou, bílou, českou(nebo moravskou??), dršku:-)))))))))))

        0 0
      • Darkson  

        já s židama osobní zkušenosti nemám, ale několik známých a kamarádů, kteří s nimi přišli do styku, tvrdí to samý co ty;

        0 0
        • RUR  

          Já s židama celkem osobní zkušenosti mám , a že jsou škrti rozhodně tvrdit nemůžu, vlastně jsem větší šktr já a z hospody je většinou tahám taky já a stydím se za ně nejvíc, když na sebe hulákají něco o židácích.

          Trochu mimo: Známí se teď vrátili s Keni. Dva dny jim stávkoval personál hotelu, protože černý nadřízený vynadal svému černému podřízenému do negrů.Černé vedení se muselo omluvita slíbit, že už se podobné rasiatické excesy nebudou opakovat.

          0 0
    • default  

      Mozna to znate: Přijde Kohn k Roubíčkovi do krámu a začnou si povídat jak dou kšefty. Kohn že dobrý a Roubíček že taky, ale že má vagon plnej svíček a že neví co s nima. Tak Kohn že když je dá za dobrou cenu že je veme. Vzal je. Tuhle večer na Manhattanu vypadl proud a Kohn si zašel dolu do krámu pro jednu tu svíšku, co jich koupil celej vagón. A ejhle, vona nemá knot! Tak hned druhej den ráno přijde k Roubíčkovi a zle na něj, jakto že ty svíčky nemaj knoty a Roubíček s klidem na to, že si Kohn musí uvědomit, jestli svíčky, co jich plnej vagon, má na svícení nebo na kšeft. ;-)

      0 0
    • noname0  

      hele kuryre, zalezi na uhlu pohledu, z Tveho pohledu je skrt ta osoba,ktera ti nechce dat 0,5 Kc a z jejiho pohledu muzes byt stejny skrt ty, nebot po ni chces blbych 0,5 kc a vykasli hlavne se na generalizovani lidi podle narodnosti, rasy je to velmi spatne a nebezpecne tema Skutecnost je takova, ze to co jsi tu napsal (a nekteri dalsi), je podle Trestniho zakona trestnym cinem tusim podnnecovani k rasove nenavisti a za to muzes vyfasovat nepodmineny trest od 2 let nahoru.myslim to uplne vazne a ver mi neni problem te dohledat. Admine, prosim vymaz tento thread, kluci nevi co tu placaji, rozhodne to nepatri na stranky BF

      0 0
      • enjoy  

        chodim s mulatkou.. a tvrdim,ze vetsina cikanu jsou nezaraditelny do spolecnosti a maj vsechny priznaky parazita.co mi na to reknes?

        0 0
        • noname0  

          ja nic, me je to uplne ukradene,to je tvuj osobni problem. povazoval jsem jen za slusne, kdyz uz tu obcas neco napisi, upozornit prospevovatele na urcita rizika jejich pocinani,Cekal jsem , zda to neudela nekdo jiny, bohuzel neudelal, tak me to nedalo, to je vse. bavme se radeji o kolech , jo?

          0 0
        • náčelník  

          Mulatka … Pak se nediv, že ti to nejezdí na kole :)

          0 0
        • Lance  

          cigan jako cernoch nebo mulatka nejsme rasisti ne?:)

          0 0
        • pegal  

          .. cigan jak cernoch, sorry hosi ja nejsem rasista, vis co takovej cigan muze mit penez ..

          0 0
      • enjoy  

        ps:jo,at se to klidne smaze.

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Tak co zejtra ty kluku na zpomaleným Erbéčku ?

          0 0
          • enjoy  

            zejtra budu asi stejne nasranej jako dneska,proc se ptas?:-)

            0 0
            • kurýr na bajku  

              No řikal si, že budeš v práci, nebo na mne nemáš čas ?

              0 0
              • enjoy  

                cas na tebe asi mit nebudu,dokonce myslim ze budu tezce ignorovat i svoji praci,pac budu mit spolecnost:-). a nasranej jsem mimochodem uz ted,nevim jak mam se dvema rukama a uzkym sroubovakem vymenit prostredni prevodnik,sakra!

                0 0
      • kurýr na bajku  

        Pamatuješ na to jaxe židi soudili kvůli tý reklamě na Mountfield. U nás se musela stáhnout a na slovensku jede vesele dál. Jinak zda-li to Admin smaže je mi celkem fuk.

        0 0
      • kurýr na bajku  

        BTW: Viděl sem horší diskuze.

        0 0
      • Peslezedirou  

        Pokud si objednám nějakou službu a jsem seznámen s její cenou tak za ní zaplatím. Pokud jsem normálně uvažující člověk a neměl bych ten padesátník tak bych kurýrovi dal celou kačku. Rozhodně bych nezaokrouhloval směrem dolu, není to na tebe moc složitý?

        Fakt tě nechápu, snažíš se tady furt moralizovat a ještě chceš mazat thread? A oháníš se trestním zákonem? Raději si aspoň vyplň profil a plácej si třeba na iDnes, budou určitě rádi. Chápu, že to Kurýr napsal trochu nešťastně, ale nevidím důvod proč to mazat, trošku nadhledu člověče.

        0 0
        • Janes  

          <že to Kurýr napsal trochu nešťastně> tak teď si trefil hřebíček na hlavičku.

          0 0
        • noname0  

          fakta: zakon č. 140/61 Sb. § 198 hanobeni naroda, rasy presvedceni(1) kdo verejne hanobi a) nektery narod, jeho jazyk a nebo nekterou rasu a nebo b) skupinu obyvatelu republiky … bude potrestan odnetim svobody az na dve leta (2) odnetim az na tri leta bude pachatel potrestan, spachali cin nejmene se dvema osobami § 198 a) podnecovani k nenavisti vuci skupine osob anebo omezovani jejich prav a svobod (1)kdo verejne podnecuje k nenenavisti k jinemu narodu, rase nabotzenstvi … bude potrestan odnetim svobody az na dve leta …
          a jeste § 165 schvalovani trestneho cinu kdo verejne schvaluje trestny cin … bude potrestan odnetim svobody az na 1 rok

          admin by to skutecne mel vymazat

          0 0
          • RomanH  

            Ty jsi fakt mimo. Kdo tady koho k necemu podnecuje ?

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Nechtel by ses vrhnout na neco uzitecnejsiho? Treba za chvilku budou stavkovat nadrazaci… pul hodiny… ministr dopravy vyhrozoval, ze budou potrestani… ze to je protizakonny nebo co. Vcera mel vlak taky pul hodiny spozdeni a co vim, tak za to jeste nikdo nesedi a dokonce ani neni vysetrovan… nedalo by se s tim neco delat? Od podzimu jsem jeste nejel vlakem co by jel na cas (teda jedna lokalka docela jezdi, ale co je to platny, kdyz cekam na prestupu). A taky me serou ty lidi co mi na perone hulej pod nos.

            0 0
            • MartinXC  

              Jako nekuřák-fundamentalista se připojuju k poslední části prohlášení :-)

              0 0
            • noname0  

              unika me souvislost.ty si vazne myslis ze je to dobre tema na BF ?

              0 0
              • Pá-dlista1  

                No kuryr tam jel nepochybne na kole a co se tyce nadrazaku… co kdyz budes chtit prepravovat kolo vlakem… hodne z nas (nebo z nich?) takhle cestuje a domu se vraci na kole. A pro telo cyklisty sportovce je tabakovy kour nepritel… nejak nevidim nevhodne tema.

                0 0
                • noname0  

                  hele, vis dobre vo co go,tak od toho neutikej, jo?takze jeste jednou, myslis si, ze je zde vhodne probirat temata s rasovym podtextem, kde se to navazenim do urcite skupiny obyvatel jen hemzi?

                  0 0
                  • sun7dots  

                    Ty delas jako bys snad ani nebyl clenem zadneho pekneho a poctiveho xenofobniho krouzku, nebo co;)

                    0 0
                  • prodi  

                    Ty si ještě v životě asi nečet opravdové témata s rasovým podtextem.

                    0 0
              • Daník  

                mě zase asi unikla souvislost mezi jednou lakomou ženskou v Pařížské a hanobením rasy:) Každý jsme příslušníkem nějaké rasy a když řekneš, že jsem pitomec, je to hanobení té bílé?nebo tam opravdu stálo, že jsou takoví všichni…?

                0 0
          • Peslezedirou  

            Nikdy mi nevadili cikáni, černoši ani vietnamci, prostě nejsem člověk co by něco takovýho řešil, ale dyš vezeš kus na židovský město do Pařížský (nejdražší ulice v Praze) a tam ti frajerka řekne že místo 103,50 ti dá jen 103, protože ten padesátník nemá pak nechápeš. Ty si samozřejmě stojíš za svým padesátníkem a tak ona začne oběhávat svoje děti s pejzama až z jednoho vymámí padesátník.

            BTW: pokud na to nemá tak ať si nevolá kurýra, nebo ať se vodsťehuje z mýsta, kde byt stojí 30 mega. Bych se vzteknul…

            Obávám se, že to co jsem nakopíroval viz výše tak těžko prokážeš úmysl hanobení, podněcování etc..

            Sem se tak zamyslel nad druhou světovou… I když uznávám že je to trochu nesmysl a stydím se za to !

            I tady bych se obával, že prd prokážeš. Kurýr tím mohl myslet cokoli.

            Uznáván tohle co napsal je už moc. Na věci ohledně rasy, přesvědčení jsem háklivý, určitě do 21 století nepatří, jsem proti tomu jako ty. Ale nebudu z takové věci co napsal Kurýr dělat událost roku. Sledoval jsem diskuzi na iDnes ohledně odhalení pamáníků nějakou národní stranou v Letech u Prahy. To byla síla, to co naspal Kurýr je o proti tomu co se tam objevovalo poezie pro mateřské školky. Nakonec byla celá diskuze smazána. Více méně je mi fuk co píšeš a nebudu si kazit náladu. Vykladačům zákona zdar.......

            0 0
          • wroum  

            LOL

            0 0
    • Tomcat_1  

      Tohle nema co spolecnyho s zidovstvim, cernou, bilu, zlutou a ja nevim s cim jeste. Je pro to krasny cesky slovo – HLOUPOST. Z toho napriste vychazej, usetris si spoustu zbytecnych uvah.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.