• dada

    no kurýrovi konkurovat nehodlám ale myslím že rok 05 je za námi a je třeba hledět do budoucna. jako pravidelný účastník se ptám chystáte se? Co říkáte na oficiální charakter letošního skautského megatekno setkání? Nebo snad litujete neposvrněné prostředí Doupova? Za sebe můžu říct že se těším bo tu muziku potřebuju loni sem svůj příděl nedostal a že to nebude mít ten ilegální nádech asi vydejchám…Jo a taky sem eště nikdá nebyl v doupově :)

    0 0
    • dada  

      je to se mi tam nevešlo – první možnost měla bejt: …jako dada

      0 0
    • prodi  

      Už je to zase tady ! :(((

      0 0
    • default  

      Uvidim, snad bude cas… …ale aspon na jeden den se zastavim… :-)

      0 0
      • dada  

        supr ja jezdím dycky na jednu noc-nejradši mám to svítání v rytmu >200 BPM. a nejlip hnedka v pátek když se to rozjíždí, staví a není tolik bordelu po zemi…

        0 0
        • default  

          JJ, rano bejva nejlepsi… ;-) Ja byl teda naposledy predloni, pac loni to jaxi nevyslo. :-| A na CZtek zas nebyl cas. Kazdopidne uvidime jak to letos vyjde.

          0 0
    • kurýr na bajku  

      ještě uvidim, kdyžtak si to vynahradim v crossu ;-)

      0 0
    • goofy  

      Ani jedna moznos v ankete mi pochopitelne nesedi. Za prve si myslim, ze neni dobre delat tady konkurenci :o) Za druhe nechapu, jak nekdo muze tuto hudbu poslouchat ;o) Ale to neznamena, ze bych mnel neco proti lidem, co se tam vyskytnou (teda az na vetsinu :-D)

      0 0
      • dada  

        klasika-málo míst na málo variant-ale napadá mě jediná která tam fakt chybí a ta je „je mi to putna“ ale zas proč ji tam dávat-komu je to putna tak reagovat nemusí.:)

        0 0
      • jakub  

        nooo me by se jedna hodila, ale mam dovolenou heh

        0 0
    • Smazaný účet  

      sive, budete delat zive cile pro vojenske cviiicko jo ? ;-)))

      0 0
    • luke777  

      uz se tesim az je policie zmlati a jak budou zase rvat:)

      0 0
      • wroum  

        aaa panacek je inteligent. doufam ze hodne jezdis po silnici a doufam ze budes hodne rvat az te neco sejme.

        0 0
        • luke777  

          po silnici ne, jen je nemam rad tot vse

          0 0
          • wroum  

            a protoze je nemas rad tak chces aby je zmlatli. ja treba nemam rad cyklisty na silnici, ale prat jim zmlaceni teda fakt nebudu.

            0 0
            • JMT  

              asi nas odpor k cyklistum na silnici prestava stacit, coz takle koupit gazika a vyrazit do lesa ???

              0 0
    • borda  

      řekl bych, že toto je dotaz, který patří na zcela jiné fórum. na kole tam asi nepojedeš. všechny tu furt posíláte do historie místo aby jste poradili a takovýhle hovadiny tu řešíte.

      0 0
      • dada  
        1. já sem biker takže tohle je prostě moje forum na jiný nechodim no tak to řešim tady třeba se *****…
        2. hádej jak se menuje neúspěšnější thread? kurýr rulez! :)
        0 0
        • Biker jak Pes  

          Jo, ale řekl bych, že tam už se CZechTek dááááávno neřeší…

          0 0
        • borda  

          nechtěl jsem reagovat, ale nedá mi to:

          tuším že enjoy v tě v jiném threadu upozurňuje nat vůj slovník, asi málo důsledně – bod 1. tvé odpovědi svědčí o tvé inteligenci a úrovni. jinak: www.bike-forum.cz/…pravidla.htm pravidlo č.1, 2

          0 0
          • dada  

            moje odpovědi svědčí tak maximálně o tom že sem pěknej sprosťák…a už mě nech mám toho dneska v práci moc tak sem nerudnej…grrr!

            0 0
          • JMT  

            krute si mu to natrel…

            0 0
      • Smazaný účet  

        tady se bavej lidi ktery spojuje zavyslost na kolech :-)) proc by nemohli mit i jiny zajmy ?

        0 0
    • mawerick  

      To je super… uspořádáme lov na zfetovaný techanře po doupovskejch vrchách… Jako by toho už nezdevastovali málo… No nebudu to radši řešit…

      0 0
      • luke777  

        pujdem spolu lovit? sehnal bych pusky s gumovyma projektilama ty smazky to ani nepoznaj, udelame si bodove hodnoceni:))

        0 0
        • VencaV1  

          A ty ses fasoun nebo policajt?

          0 0
          • luke777  

            ani policajt ani fasoun nemam rad nasili na lidech na zviratech

            0 0
          • mawerick  

            Ani jedno:) jen nemám rád smažky:) A nácky taky ne;)

            0 0
            • VencaV1  

              Ja nemam rad treba diskoteky, ty divny typky co tam chodej a tu prisernou „hudbu“, co tam poslouchaj. :) Mam teda jit vypalit nejakou diskoteku, nebo staci sehnat si od luke777 gumovy projektily a par diskofilu postrelit? :)

              0 0
              • goofy  

                Je mi jedno co si opatris, ale plne te v tom podporim :-)

                0 0
              • Tomcat  

                Tak bacha HomoDiskant je oficialne chraneny poddruh HomoDementus. Mezi dalsi patzi TuzerVenkovsky, Peroxidovka inteligentni, GumakFitkovy, mumie solarkova a hlavne PivarDomaci
                neboli HomoKopeckus. Zamerem spolecnosti je popirat jakekoliv aktivity ktere by je ohrozovali

                :o)

                0 0
              • mawerick  

                Já to tak y neberu jako že bych je měl pálit nebo střílet:) to s tím lovem byla spíš sranda… Jen mi psíš vadí že budou dělat bordel už i v doupově kde je zatím relativně čisto (no i když po armádě…)

                0 0
        • grafik  

          a ja je budu palit !

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.