• blaska.vita

    Po letech ježdění na javorovém se někému turistovi podařilo shodit si kolo z lanovky.A místo toho,aby se snažil vzniklý problém řešit namístě,šel rovnou na drážní úřar.Ten reagoval jednoduše.Zákaz vývozu kol na lanové dráze.A tak nemáme kde trénovat.pomozte vymyslet způsob uchcení kol na tomhle typu lanovky.Je třeba vzít v potaz,že né všechny dh rámy mají klasické tvary.Pro inspiraci přikládám obrázky sedačky a původního systému-aneb jak jsme je vozily my.(Tohle však již není možné.)

    0 0
    • blaska.vita  

      Sory za dvě fora a ještě k tomu se nějak nevkládají fotky.

      0 0
    • blaska.vita  

      A tohle je sedačka.

      0 0
    • blaska.vita  

      Tak už snad?

      0 0
    • Martinkaa  

      Tak tam jsem se bala taky :-). Rikala jsem si, ze to nemuzu celou cestu udrzet, ale kdyz jsem to zahakla za pedal, tak to stacilo jen pridrzovat, aby se to nepreklopilo… Navarila bych tam nejakou vidlicku, aby tam ten pedal lip drzel, nez na sedacce ;-)

      0 0
      • blaska.vita  

        Tak az tam pojedes priste,teda poud uz nebude hotovy nejaky ten zlepsovak,tak staci zavesit kolo za sedlo-das ho na tyc vlevo od sedacky,ta na ktere drzi sedak.A nemusis mit strach ze by spadlo.Jezdim takhle uz 5let.

        0 0
        • Martinkaa  

          Ja jsem se bala jen prvni a posledni 2 metry :-). Jinak jsem si to naramne uzivala a rikala si, ze ta lanovka neni delsi :-)) Priste zkusim tvuj zpusob a dam vedet, jak to dopadlo, nebo nedopadlo? ;-)

          0 0
    • goofy  

      Coze? Oni zakazali vyvoz kol na lanovce? Dyt tam se pomalu nemelo co stat. Stacilo zahaknout za pedal, a jelo se. Dokonce tam predemnou jely parkrat i cyklistky veku vic nez duchodoveho, a pohoda.

      Jak to resit nevim. Privarit tam klasicke haky a pokud by byl ram nejaky atyp, tak by se to seklo zase za sedlo nebo pedal aspon o jeden hak?

      0 0
    • Radek Broz  

      Klinovec: etbikez.com/i­mages/foto/bo­zakdh03/az.jpg Neni to moc videt, ale lepsi fotku jsem momentalne nenasel. Je tam za tu nosnou tyc je pridelana kolmo tyc s haky na konci – predni se zahakne za predni pod vidli a zadni kam to vyjde – zatim se na to dalo dat kazdy kolo, i kdyz uz se parkrat obskluze podarilo urvat hadici od brzdy:o( Na hacich je navlikla hadice proti oderu.

      0 0
      • enjoy  

        tam jsou 2 prachsprosty hacky,nic vic ze jo:-)

        0 0
      • goofy  

        Neco podobneho sem mnel na mysli aky, ale moc sem nevedel jak to specifikovat. S im zahaknutim pod vidli to je zajimave reseni.

        0 0
    • BoB  

      Bischofsmais – na nosné tyči sedačky je háček na kterém kolo visí za sedlo, zpočátku jsem důvěru neměl ale drží to v poho. kvalita je z videa, lepší teď nemam

      0 0
    • Bobko  

      Pripadne skus kontaktovat Enjoya zo Slovenska, ten tusim riesil vyvoz v Bratislave na lanovke. Predpokladam ze mail alebo telefon je niekde v kontaktoch na rohatka.bikema­gazin.sk

      0 0
    • blaska.vita  

      To vse je super,ale malo ktera lanovka ma oficialne povoleny vyvoz.Vse funguje tak nejak v tichostia.A jak uz byva u nas zvykem,dokud se neco neposeremtak se to moc neresi.Musi nam to pak schvali kluci z uradu.

      0 0
    • pitelboy  

      ten clovek co zakazal vozeni kol na tej vasi lanovce musi bejt uplne vymazlej. Stacilo by prece buchnout tam naku cedulu „vozeni kol na vlastni nebezpeci“ ne??? a ne to resit takle dementne…

      0 0
      • ota  

        nevím,jak to bylo.spíš mě přijde vymázlý ten,co to kolo poslal k zemi:-).mám tam známé(D.úřad),zep­tám se,dám vědět.

        0 0
      • Radek Broz  

        Ono to neni tak jednoduchy – takova celdulka nic neznamena.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.