• vratan

    Moze mi niekto doporucit blikacku, ktora sa da uchytit na putko na camelbag?

    0 0
    • bajkr  

      OBI cena cca 50kč

      0 0
    • black_raven  

      minule som na poslednu chvilu zbadal nejakeho bikera(som siel na aute). mal blikacku, ale pripevnenu na batohu tak, ze nebola priamo nasmerovana dozadu, ale pootocena nahor – cize skoro vobec ju nebolo vidiet. na toto si davaj pozor. najlepsie je podla mna davat priamo na ram, ale asi vies preco chces na batoh…

      0 0
    • VICI  

      Co začít teorií. Po maximálním zkrácení je závěr ten, že LEDky použité ve svítilnách/bli­kačkách mají poměrně malý vyzařovací úhel a jsou „dobře viditelné“ jen když jsou správně nasměrovány. Na batohu udělá mnohem větší službu třeba reflex, a ještě nepotřebuje baterie. Na fotce jsou vidět reflexy na tretrách a podsedlové brašně, na zemi je helma a batoh, blikačka se (téměř) ztrácí.

      0 0
      • vratan  

        zaujimave…

        0 0
      • Smazaný účet  

        S tym suvisi napad vozit zo sebou bezpecnostnu vestu (z vybavy auta) – nezaberie miesto a ked je zle posluzi oblecena aj cez batoh (ak ho mas).

        0 0
        • Venda  

          Reflexní vestu s sebou vozím a je supr, fakt si na mě řidiči dávají pozor. A ještě se ta vesta výrazně hůř ztrací narozdíl od blikaček. Poslední dobou jich mám velkou spotřebu :(

          0 0
    • VencaV1  

      Ja si poridim asi tuhle: www.bagbike.cz/?…

      0 0
    • orca  

      Doporučil bych na batoh až jako druhou blikačku . první na kolo (sedlovku) Tak jak bylo napsáno pokud bliká kdoví kam tak efekt je minimální a falešnej pocit jistoty . Doporučil bych koupit reflexní vestu a odpárat ty reflexní proužky a dát na batoh – teda pokud ten batoh máš jen na kolo . Takhle jsem si to udělal já .

      0 0
      • vratan  

        mas pravdu. stal sa zo mna estet – chcel som sa zbavit plastovych uchytov na blikacku. asi na ukor bezpecnosti. ale toto tiez nevyzera zle: www.sigmasport.com/…ts/micro_rw/?…

        0 0
        • orca  

          A zahlédl jsi to v nabídce naší ?? to vidím prvně…

          0 0
          • vratan  

            zacinam patranie na webe. je mozne ze do nasich koncin to este nedoslo…

            0 0
            • luv  

              Včera sem tuto blikačku viděl na pultě, ale přišlo mi že svítí(bliká) pouze jedním směrem, z boku nebudeš vidět. Taky teď nějakou sháním a mím favoritem je Blackburn MARS 3.0. Píší viditelnost v úhlu 180 stupňů.

              0 0
              • vratan  

                hmm. blackburn robi slusne veci. hlavne ten reflektor s luxeonom. zaujimave…

                0 0
        • VICI  

          Komu není rady, ..... Když budeš svítit do škarpy, tak tě dobře uvidí akorát v ní ležící opilec. Tedy pokud nebude spát!

          0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.