Off top: Batoh Salewa Capehorn 50+10, kde v Praze a okolí k vidění

5 nepřečtených
  • K2

    Díky za pomoc, chystám se na dovolenou a potřebuji koupit batoh středního objemu, celkem mě zaujala tahle Saleva. Jde objednat po internetu, ale batoh bych si chtěl vyzkoušet a osahat a koupit v normální prodejně, neo objednat naslepo. Nevíte, kde by se dá tenhle batoh v Praze a okolí vidět naživo? Případně mátě nějaký jiný typ na dvoukomorový cestovatelský batoh? Díky za pomoc

    0 0
    • piskot  

      Kde vyzkoušet v Praze Ti neporadím, takže spíše k druhé části dotazu:

      Mám vyzkoušený Deuter (Futura 42 AC) a Lowe Alpine (Cerro Torre 65+20) sice jsou oba objemově přesně okolo tvých 50l, ale jako značku je mohu oba doporučit. Salewa dělá dobré věci, takže ani ten batoh asi nebude zlý.

      Další zajímavá značka může být Treksport, spousta lidí nedá dopustit na Corazon a pod.

      Asi bych to přirovnal ke koupi sedla na kole – zkoušet, zkoušet a zkoušet :))

      0 0
      • K2  

        Na Deuter Aircontact 55jsem se díval taky . Líbí se, ale je nejdražší 4 139. Cenově zajímavý je Pinquin Activent za 1670, dobře vypadá i Doldy Pumori 55 za 2200 neb 3100 (dle materiálu) Ta Salewa mi vyšla jako dobrý kompromis mezi cenou a výbavou za 2500

        0 0
        • piskot  

          Deuter je dost drahej, to je pravda.

          Jinak dost informaci jsem vzdycky nasel na www.outdoorforum.cz

          a o te salewe je tam i vlakno: www.outdoorforum.cz/viewtopic.php?…

          a temat „jaky 50l batoh“ tam bude stejne jak tady „Jaký full kolem 40tis“ :)

          Co si pamatuju, tak Doldy Pumori celkem chvalili, od Pinguina jsme meli doma jen stan.

          0 0
      • Bea  

        Vozim na kole Deuter Trans Alpine 30 a je to zatim nejlepsi batoh ktery jsem mel (a to uz jsem jich par mel). Deuter Aircontact je muj favorit na hory, az doslouzi stary batoh.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.