Kombi boty na běžky, systém SNS

4 nepřečtené
  • senožrout

    Abychom měli zase nějakou změnu… V historii jsem takové téma nenašel. Ruply mi moje stávající boty na běžky. Prostě ďoura nahoře v ohybu prsty /nárt v celé šíři. No měl jsem je 8 let.. Zabalit sezónu se mi ještě nechce a tak se rozhlížím po nových botách a pokouším se zorientovat v nabídce. Chtěl bych nějaký kombi boty na SNS (Salomon) systém, kvůli zpětné kompatibilitě. V úvahu přichází asi Salomon: Pro Combi, Activ 8 SC, Rental Combi(ty nějak nedokážu zařadit), dále Botas kombi 91 nebo 70. Účel, sportovní jízda, občas masový marathon. Možná to doplním i o nové běžky. To by pak pšicházely v úvahu Atomic RC8, RC9, Madshus Ulttasonic , možná Sporten Bohemia. Botas už má u kombi bot dvě hrazdičky a ostatní výrobci je budou mít od příští sezóny taky. Budu vděčněj za vaše zkušenosti s tímhle zbožím i za případný tip na dobrý kup.

    0 0
    • blue  

      to je divny, ze si nic nenasel, protoze kombi bezky i boty se resily asi pred mesicem docela podrobne

      0 0
    • Daf  

      Myslim ze boty s dvouma hrazdickama jdou pouzit i u klasickeho vazani SNS. Obracene to nejde. Ja si kupoval boty Salomon Pro Combi a jsem spokojenej.

      0 0
    • Martin  

      Hartjesy. Koupil jsem je letos v prodejně Axon. Nejsou levný ale jsou super.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.