Rada ohledne koupe kola Trek,nikoli odkaz do praveku

53 nepřečtených
  • Lance

    Takze jiz nekolikrat jsem se tu ptal na kola,ale jeste jsem stale zadne nekoupil,a proto se ptam asi naposledy co rikate na Trek 6500 disc nebo i Veckovy. Stoji 28990,– kc, zda se mi to dobra cena. Nebo vzit Authora Instinct? toho jsem chtel,ale uz to je pres tricet. U toho treka co rikate na ram? Osazeni kdyz se neco vysere,tak vymenim,ale neco to snad vydrzi ne? nebo pripadne nejaky tip v teto cen.relaci. Merida? Author? Ravo?Apache? dikes, v historii jsem od rana :)

    Anketa: Co by jste vzali?

    6x
    22%
    15x
    56%
    0 0
    • Maverick  

      Mám stejný problém, taky kupuju kolo:-) Teď jezdím na Treku a vcelku spokojenost… pokud jde o rám. Jinak z pohyblivých součástek na kole nezůstalo po dvou sezónách nic. Já teď uvažuju o Ravo Racing XC, který vypadá za 25,5 tis. fakt dobře nebo Pells Razzer Elite, kde by však bylo třeba vyměnit některé součástky, hlavně vidli. Jinak rám od Treku můžu doporučit

      0 0
    • Darkson  

      a co třeba Marin: www.marinbikes.cz/…l_bronze.htm

      0 0
      • Lance  

        Barva a vzhled jezdi, marin se mi moc nelibi :( i kdyz bych ho mozna skous

        0 0
    • Pebe  

      Co tohle, Canyon Nerve XC3 new.mtbs.cz/ka­talog06.html?m=50969

      0 0
    • sis  

      Treka, mam pro nej slabost. a Ty bys podle nicku mel mit taky ne?:-)

      0 0
    • sis  

      jinak ten pells vypada taky pekne. za par mesicu budu vedet vic, kamoska se na nej chysta tak ho prubnu

      0 0
    • hannawald  

      ten Canyon vypada uplne super, toho taky doporucuju! ram stejnej jak HT Top model, vidle super, brzdy, rafky, sedlo..na tech podstatnych vecech se nesetrilo a jediny, kde je trochu slabsi jsou komponenty, ktery se stejne vymeni..vaha skvela (na cenu kola a kotouce). Jediny, kde bych snad neco menil jsou kliky, ale za ty penize mi to prijde super kolo.

      0 0
      • Phoebe  

        Co je to ten Canyon zač. Slyším o něm poprvé. Zkouknul jsem je také na mtbs a paráda. Pěkné je Nerve XC4. Takové osazení a taková cena! Jezdíte to někdo, co zadní odpružení, efektivita při šlapání. Delší dobu uvažuji o XC celopéru, a doufám že tento rok to bude.

        0 0
        • Darkson  

          což o to, kola jsou to pěkná a za super ceny, jen jsou trochu problémy s distributorem v ČR(Bikeexpert), viz historie – jakjinak :-). 2 kousky by měly bejt ještě ke shlédnutí živě na Karláku

          0 0
          • Lance  

            jo taaak, no pekne jsou, ale kvuli kola do prahy nepojedu

            0 0
            • Darkson  

              kdyby jen do Prahy. spíš až do Německa

              0 0
            • Jenda  

              no tak pojedes navstivit konecne Elwing a pri te prilezitosti si koupis kolo:-)

              0 0
              • Lance  

                no to je fakt,ale abych pro same radovanky s Elwing na kolo nezapomnel :) P.S. napisu Ti tajemstvi, myslim si, ze Elwing me nechce (asi proto, ze me nezna:()

                0 0
                • Peslezedirou  

                  No toto, myslel jsem že už je ruka v rukávu :o(

                  A už sis aspoň vybral nějaký bike?

                  0 0
    • goofy  

      Kona Kula www.kona.cz/2k6_kolo.php?…

      0 0
      • Lance  

        Jo ta je pekna, stejne jako se mi celkem libi Caldera, ale v okoli Kony nemam

        0 0
        • goofy  

          Sice nevim odkud jsi, ale zase dojet se nekde podivat na to kolo neni zas az takovy problem, ne?

          0 0
        • VencaV1  

          Ta vidlice na Caldere by se mi teda moc nelibila, ta vypada na to, ze ma vevnitr elastomery.

          0 0
    • Lister  

      Mě se ten trek moc nelíbí, ale tohle: www.trek-bikes.cz/index.php?… to už je jiné kafe, mám pocit, že ze cenu jen o něco vyšší, toho dosteneš o mnoho víc. A pokud se nepletu tak tobe zase na nějaké koruně nesejde, mám pocit, že jsi jednou psal, že sis koupil svoje kolo za půl svého měsíčního platu.........

      0 0
      • Lance  

        jo na ten jsem se taky dival, s tou vetou me moc nedrazdi:), jinak uz jsou na programu uplne jine priority

        0 0
    • Krutor  

      Protože jsem jezdil 4 roky TREK (i když jen s elastomerovou vidlí a deorečkem), s kolem sem byl naprosto spokojenej. Univerzální rám, pohodlný kolo. Dokonce tehdy vážilo jen 12,5 kila :-). Pak sem se nechal ukecat na kolo s kotoučema, ale TREK 6500 z výběru vypadl – ze 2 důvodů: 1) r.v. 2005 vážil skoro 14 kilo a 2) cena. Nakonec sem koupil GT Avalanche a za dobu než mi ho ukradli (zaráz i s tím TREKem) jsem mu nepřišel tolik na chuť – bylo mi víc líto toho TREKa ! Teď jezdím GIANT XTC a připadá mi rámem dost podobný.

      0 0
      • Lance  

        dikes, vahu opravdu neresim, ta mi je u p…e, bavim se vzdycky gramhonicema, no jejich problem:)

        0 0
    • orca  

      Tak to pročítám a mám pocit že zlatá doba kdy bylo na výběr jedno kolo :-))) Dnes jsou stovky kolo v nejrůznějších variantách a né a né se rozhodnout :-))) V čem je problém ? líbí ? splňuje osazení mé podmínky ? cena je Ok ? tak koupím a jezdím a nemedituji „co kdyby“…

      0 0
      • Lance  

        mas vlastne pravdu, protoze jsem zjistil, ze neni nic horsiho nez se ptat, nejlepe je udelat si sam, pak vis kdo za to muze, asi do toho Treka pujdu

        0 0
        • stary_noviny  

          už jsi něco koupil?

          0 0
          • Lance  

            ne,ale zalozil jsem dalsi thread,vcera jsem byl v bike shopu a tam mi padly do oka meridy, takze zase resim, ale neco udelat musim, protoze do stareho kola vrazet nic nechci musel bych vymenit: ram, vidlu, kliky, prehazku, kazetu, brzdy jsou jeste stare kantaky:) takze tak

            0 0
            • orca  

              On ti ještě nikdo neřekl že je to v nohách a ne v novém kole ??

              0 0
              • VencaV1  

                Jako ze umis behat stejne rychle, jako jezdit na novym kole? :)

                0 0
                • orca  

                  Chi chi , né , jen se bavím nad příspěvkama o výběru kol některých jedinců co jen „teoreticky vybírají“ už hodně dlouho a stejně si nic nevyberou a my jak blbci jim radíme co vybrat…

                  0 0
                  • Lance  

                    vybiram vsechno hoooodne dlouho

                    0 0
                    • orca  

                      A víš co se říká kdo dlouho vybírá přebere :-) A zvláště v dnešní době co nové modely se chrlí na trh jak na běžícím pásu si takoví lidé jako ty si nikdy nevyberou . Stále říkám zlatá doba výběru mezi Eskou a Favoritem :-)))))))))

                      0 0
                      • prodi  

                        Tam to bylo komplikované ještě výběrem modré nebo zelené barvy! :)

                        0 0
                        • orca  

                          Teda to mi uteklo… Já teda po pracném odstátí x front si svobodně vybral modrého favorita :-))

                          0 0
                          • Lister  

                            Nic ti neuniklo, výběr modrá nebo zelená totiž ve skutečnosti znemenal: modrá=favorit X zelená=eska :o)))))

                            0 0
                            • Lister  

                              PS: už asi 15 let k plné spokojenosti jednoho modrého favorita používám, má odježděno asi 40tis km a prakticky vše je na něm původní, teď slouží jako moje soukromé MHD, ale byly doby, kdy to byl můj hlavní bajk :o)))

                              0 0
                              • orca  

                                Mě chudáček leží ve sklepě a stále na mě smutně kouká :-( co já se s ním najezdil… žel dneska pře renovaci bych asi krom rámu nic nepoužil :-( ale vzpomínky zůstaneu… Brzo mu vystrojím pohřeb páč zabírá místo a to se fší parádou a před nastoupenou jednotkou rodiny …

                                0 0
                              • fousek  

                                A co rafky? ty ti drzej? A naby ty taky drzej? Ja sem rozlamal asi 3 favoritacky rafky, pretrh 1 ram, roztrh jednu prehazovcku, dvoje pedaly vohnuty a 2 naby vybehany, no docela povedeny kolo:-)

                                0 0
                                • Lister  

                                  Ráfek zadní je novej, to je pravda, ale přední kolo je v pohodě, jinak já jsem si ho vyšlechtil hned po nákupu – pedály preventivně vyměněny za nezničitelné co dávali na Esku, přesmyk, který jsem po 30 km urval za skvělý Shimano 600 (kupoval jsem ho asi za 90kč), brzdové páky s vedením spodem a pak už se tam toho moc neměnilo, asi před 4 lety jsem poprvé měnil šplaky, dal jsem tam starý sjetý z MTB véček a brzdí to dost slušně :o) Třeba řetěz je taky původní :o))))

                                  0 0
                                  • Lister  

                                    PS: Lanci, sorry za offtopic, už ti to sem psát nebudu :o))))

                                    0 0
                                    • Lance  

                                      ale mi to neva, ja mam na to svym puvodni vsechno vcetne rafku, vymeneny jen plaste a je tam stary vytahany retez z MTB a nejake brzdove spalky, jinak jezdi dodnes, jo vymenil jsem riditka, ty puvodni byly strasne uzke a je tam obyc omotovka no a sundane blatniky apod. 3,14coviny ze?:)

                                      0 0
                            • VencaV1  

                              Nene ja mel zelenyho favorita!

                              0 0
                              • Lance  

                                ja stribrneho a bracha modreho, do ted na tom jezdim, kupovano v tuzexu po nespoctech telefonatu, jestli uz ty kola dostali:)

                                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.