• fiberman

    Čau, potřeboval bych radu. Dnes mi došla nová Reba race 06 85–100 mm zdvih a vypadá to zdvih je těch 85mm. V příbalu jsou 2 černé podložky-půlkroužky vysoké 1,5cm. Poradíte mi prosím někdo jak a kam mám ty podložky dát.Nerad bych postupoval metodou pokusů a omylů. Díky

    0 0
    • fiberman  

      Samozřejmě jedná se mi o to aby měla 100mm.

      0 0
    • blue  

      metode pokus-omyl se da jiste vyhnout pohledem do manualu

      0 0
    • lubos  

      Hmm, no u me vidlice jsou taky, ale vidle ma 10cm. Alespon doufam :o) .. dle manualu jsem pochopil, ze ty krouzky tam musim dat, kdyz chci 80cm .. jestli jsem to dobre pochopil.

      0 0
      • Daník  

        Já si objednal REBU 85mm a ta co přišla, vypadala spíše na 100 (reálná délka vysunuté části vnitřních nohou cca 105mm). Na jedné noze má ovšem napsán nějaký údaj a potom „travel 100mm“, o řádek níže „travel 115mm“.Podle výše napsaného bych ji tedy přiloženými spacery měl srazit na požadovaných 85mm, budu-li chtít?

        0 0
        • Venda  

          Jenže než ji budeš rozebírat, tak ji nejdřív nafoukni. Mně když přišla, tak měla nižší tlak v negativce než v pozitivce, tím pádem byla vysunutější. Dofouknutím si sedla.

          0 0
        • cabbage  

          a neni tam nahodou napis „U-turn“;)

          0 0
        • lubos  

          Ja mam vysunute nohy presne 100mm. Mozna 101mm. Ale jak rika Venda, je to vec nastaveni negativni/pozitivni komory. Spacer jsem k tomu mel, mel by to menit na 85mm.

          0 0
          • Daník  

            U turn to není, je to SL 06. Ovšem s tím nafoukáním to zkusím, díky!

            0 0
            • fiberman  

              Já mám nohy vysunuté 85mm, takže je to 85ka.

              0 0
              • MartinXC  

                U SIDa mám nohy vysunuté 100mm, ale 100mm asi nemá…

                0 0
                • jaski  

                  skareb je ma cca 85 mm ale myslim si ze ani tech 80 nechodi.

                  0 0
                • lubos  

                  :o)) .. to ja mam take u Maratonky, zdvih 10cm, ale nohy jsou vysunute az 115 . myslim.

                  0 0
          • fiberman  

            No, na té noze je přece ta tabulka se zdvihem a tomu odpovídajíví celkovou výškou vidlice, takže stačí vzít metr a uvidíš jakou máš. A asi žádná vidle nechodí přesně tolik co udávají.

            0 0
            • lubos  

              I na webu maji oficialne komentar, ze travel may vary +/- 3mm

              0 0
    • Excel  

      Koupil jsem bike s vidli REBA SL 06 s poplockem s nastaveným zdvihem 85mm, potřeboval bych tip na servis v Brně kde mi ji předělaj na 100mm, jak čtu, tak by to neměl bejt problém, ale sám se v tom vrtat nechci bo su levej a nevybavenej. Díky

      0 0
    • Turbo  

      Nevíte prosím kolik stojí předělat Rebu sl na dálkový ovládání? (prej se mění i patrona v pravý noze)

      0 0
      • Veeteck  

        Jestli mas lock na korunce, klidne bych vymenil, dalkovy me sere.

        0 0
        • Turbo  

          A co tě na tom dálkovým sere, jestli se můžu zeptat?

          0 0
        • Veeteck  

          Nemuzu to poskladat na OS riditka, jinak nic. A ten bovden navic je taky pekne hnusnej…

          0 0
          • lubos  

            Bowden je uplny des .. ale nic nebrani tomu abys tam dal jinej , normalni. Nebo muzes koupit kousek nokonu a nahradit to. nebo to udelej jako ja … kup si detske koralky a mas to ;o)

            0 0
  • fiberman

    A to je jen v jedné noze?

    0 0
    • fiberman  

      Už jsem to našel na stránkách RS.V manuálu co byl k vidli to není. Takže to vypadá, že mám rozebrat všechno co je v levé noze, vypustit olej, sundat jeden spacer a zas to složit. Je to tak?

      0 0
  • Splinter

    Podle decrease to tam bude zmenšovat zdvih… Teda esi se nepletu…

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.