• Smazaný účet

    Kdo se dnes připojí k počítání brodů v Záhořanském údolí ? Dnes sraz v 16,30 hod u nádraží na Zbraslavi nebo kdykoliv po cestě (dejte v tomto případě vědět kde a kdy).

    Mějte se.

    0 0
    • Darkson  

      to asi nestihnu:(. tak jindy…

      PS: ne že bych neměl v práci co dělat, ale nějak se mi nechce

      0 0
      • elbi  

        Počítám že 2 roky starý švih nestihneš, pokud ovšem nejsi Chuck .. :)

        0 0
    • Twister  

      Je jich jedenáct! :) Teda podle mapy. Včera jsem tam jel, ale nikdy to nepočítám, je to sladké tajemství. :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      oživím…

      nevíte někdo, jak to vypadá od Davle na Okrouhlo? je to průjezdné autem? nebo je to stále ještě mimo po povodních?

      0 0
      • cabbage  

        Na jaře to bylo ok opravené a od té doby povodně nebyly.

        A tim tvym to bylo průjezdné vždy (viz. to fávo minulý víkend;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          chci to zkusit od Okrouhla dolů a pak nahoru na Oleško…vše příjezdové cesty k chatám = legal

          a pak ještě možná z Měchenic na Jíloviště :-)

          0 0
          • hawrda  

            Z Měchaček na Trnovou.Máš OTéčko?

            0 0
          • McBlacky  

            jako tohle? http://mapy.cz/s/d87a

            to legál rozhodně nebude. Ty chaty dole v údolí nemají ofiko příjezdovou cestu na vjezdech nahoře (oleško, okrouhlo) jsou závory

            0 0
            • allrose  

              tudy cesta určo nesjízdná pro smrtelníky,v zá­hořanským byly závory zavřený,mastil jsem tam ve slejváku,tak jsem to moc nestudoval,zda jsou zamčené

              0 0
            • 01carbon  

              Esli je to to co kreslil Blacky, tak si nějak neumím představit jaký peklostroj to mimo motokrosu nebo biku projede. Kus toho (nad Oleškem k Okrouhlu) se jelo před cca 2mi týdny na TransBrodech. Týden před Brodama jsem pod Okrouhlem říznul zadní plášť a jelikož inbusy záludně zůstali v batohu doma tak jsem nemohl vetknout duši = solidní procházka k autu. Zadní osa Syntace X12 :-)

              0 0
            • Smazaný účet  

              nevím, jestli se mi to jen neukázalo špatně, ale tys to naklikal nahoře, jako od Oleška…

              tam bych chtěl vyjet od Davle (červená TZ) a pak už po silnici

              jedná se mi fakt jen o průjezd po modrý Libeř-Zahořany-Davle s tím, že Libeř-Zahořany se asi bude muset vzít po druhý cestě bokem…

              0 0
          • cabbage  

            Bejt tebou, tak namontuju zimáky.. ale jít by to mělo.

            0 0
      • allrose  

        spodní část je více opravená až k závoře,pod záhořanama nic neopravovali,střed cesty-díra podél

        0 0
      • Tekka78  

        Naposled jsem jel trasu Březová – Oleško – Záhořanské údolí – Záhořany – Okrouhlo – Zvole někdy začátkem června a v Záhořanském údolí to na auto v celé trase není. V jednom místě byla hodně slušná díra v řádech metrů a cca 1,5m hluboká.

        0 0
      • Smazaný účet  

        tak od Zahořan do Davle v pohodě

        problém trochu byla závora na začátku (dala se objet mezi stromy) a jeden brod s cca 30cm schodem (dal se vyjet na 4×4 s redukcí)

        pak už brnkačka

        červenou nahoru na Oleško jsme vynechali – skalní schody jsou asi nad možnosti tovární světlé výšky auta

        naopak modrá z Měchenic na Trnovou byla úplně v pohodě (4×4 s redukcí, na dvojku naprosto plynule)

        0 0
        • hawrda  

          Chápeš proč jsou na lesních cestách závory?

          0 0
          • Smazaný účet  

            aby k těm chatám co jsou v tom údolí mohli jen ti chataři? a že jich tam autama bylo…

            0 0
          • Smazaný účet  

            btw ve směru od Davle závora žádná…

            0 0
            • hawrda  

              Směrem od Davle je přijezdová cesta k chatám.Ta končila u poslední chaty kousek pod osadou Havaj.Dřív tam stály mohutný smrky a vedla tu jen uzká pěšinka.Pak to borci vykáceli a dnes je to asi průjezdný nějakým teréňákem.Proto v tom úseku před Havají směrem od Davle asi závora není.Nevím,dlouho jsem tenhle úsek nejel.Na Havaj je přístupová cesta ze silnice Jílové-Petrov. U brodu od Havaje směrem na Zahořany závora byla…

              0 0
        • McBlacky  

          nebudu ti promlouvat do duše, ale myslím si o pičovaní autem po lese a cestách kde nemáš co dělat svoje

          0 0
        • cabbage  

          Se docela divím, že nešla červená na Oleško, protože tam v podstatě nikdy nic nebylo a šlo to vyjet i na silničce…

          0 0
          • Smazaný účet  

            je tam jeden takový skalní schod a když jsme si to byli projít, tak se mi nepodařilo najít stopu, kterou bych to s danou světlou výškou dal…tak jsme to neriskovali…

            0 0
    • allrose  

      kousek nad zahoř,taky díry 1m hloboký ..jestli mezi kola bych si netrouf říct,4× zavoďák asi jo

      ty vole seber kolo a jeď se podivat na čerstve vzduch ať máš jasno

      zapoměl jsi říct jaký auto,zdvih,světlost a na co ho používáš-pak je těžké ti radit

      0 0
      • Smazaný účet  

        dneska běhat, zítra kolo, sobota auto :-) potřebuju zjistit jaký má schopnosti – Suzuki Jimny zatím bez úprav

        0 0
        • grim334  

          Nebylo by jednodušší a bezpečnější zajet do nějakého offroad centra? Tam tě alespoň vyprostí a ošetří když se vymeleš :)

          0 0
        • allrose  

          to co je tam průjezdné je i pro osobáky,na spoustě míst,kde by to mohlo být zajímavý jsou závory a dost často zamčený,těžko radit autem tam nejezdím,čtyřkolky tam honily policajti,asi by bylo lepší to vzít nekam na haldy,kde je tankodrom,jo a v sobotu tam jsou lidi

          0 0
        • šimlos  

          Když jsem měl Ford Ranger 4×4,tak jsem tam často o víkendech jezdil,doporučuju : http://www.tankodrommilovice.cz/

          0 0
          • McBlacky  

            u Prahy se dá jezdit i v lomu Kámen u Vinařic. Jestli jeto legál nebo ne ale nevím. často tam ale jsou k vidění RR, H, LC a podobný stroje jak je tam majitelé trápí.

            0 0
        • šimlos  

          Další tip na poznání svého off roadu. Výhodu to má v tom,že vedoucí kurzu Ti ukáže více méně všechny nástrahy terénu a budeš se divit,co si vůbec můžeš v autě dovolit projet,na to sám těžko přijdeš.Při nejhorším se někde převrátíš a při nejlepším nepoznáš limity auta :-)

          http://www.polygon-most.cz/…ad-intensiv/

          Pokud ještě chlápek z kurzu má Dodge americký armády,tak uvidíš pořádný off road..:-)

          0 0
    • 01carbon  

      Nevíte někdo v Záhořanech hospoda – funguje? bude mít dneska k večeru otevřeno?

      0 0
    • Mereck  

      To je pech. Žes neřek včera, byl jsem tam. Jinak vody je málo, klidně projížděj na plnej knedlík.

      Aha, píšu do minulosti. Ach jo…

      0 0
      • 01carbon  

        Zahoransky potok jeste voda je. Ale potok po zlute nahoru na Okrouhlo a nejake potucky pres cestu v kopcich nad Zbraslavi uplne nebo temer vyschle

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.