• fousac

    pozvanka na sobotni vyjizdku…

    sraz v 10:30 u vlako. nadrazi Zbraslav (predsraz v 9:45 na palacaku) po zrale uvaze vzhledem k pocasi a snehu jsme zvolili trasu: Jarov – nahoru na Ohrobec – Zvole – zahoransky udoli – Davle – Mechenice – Jiloviste – Vsenory (a luxusni obydek) – podel reky smer z5 Praha s moznou pauzou na zahrati u Pigiho.. cca 40km..

    trasa neni obtizna, vse se da jet bez problemu…

    tak se obrnte proti zime a v sobotu „see ya on the trail“ ;)))

    a zadny vymluvy cajickove…

    0 0
    • McBlacky  

      potvrzuju, dali jsem to skoro po stejný trase v neděli a kromě problému s uphillem z Měchenic (sníh) na Trnovou se to dá jet bez slezení z kola. je jasný že já jedu :) kdyby měl něko roupy tak po obědě ve Všenorech je možnost dát si něco na druhé straně údolí (Karlík, Vono-Čern,…)

      0 0
    • jecnak  

      Budu v 9:45 na Palacaku.

      0 0
    • rich  

      toz to ja sa pridem pozriet aspon na start na palacaku – budem uz pravdepodobne bez biku :-(

      0 0
    • Meesha  

      Pokusim se prijet. Nejak me boli koleno, ale… to se rozhejbe :-) Venku je fakt luxusne! Snad to vydrzi.

      0 0
      • blue  

        no spis by mohlo prestat tolik mrznout a neco cerstvyho prisnezit

        0 0
        • McBlacky  

          zase všeho z mírou, včera jsme řádili s Lemplem a místam to bylo už spíš na běžky, docela vtipný jsou polní cesty malinko pod úrovní pole, zafouká se to do roviny a nepoznáš to dokud do toho nevlítneš, to pak chce sakra makat abys to ustál :) i vlese už je toho akorát, pokud to není prošláplý už je to na hraně co se dá. Ale ono si to sedne do zítra. pojedeš taky?

          0 0
          • blue  

            bohuzel ne, soboty mam zaseknuty jinak…

            a navic si nemuzu s vama kazit povest pekne schovanyho hroznyho borce s plnou hubou kecu, co musi za kazdou cenu do nekoho anonymne rejt :-)))))))

            0 0
      • cabbage  

        hele, me minulej vikend bolelo koleno tak ze sem skoro nemoh chodit, ale na biku v pohode a dokonce mu to pomohlo⇒ urcite pojeď

        0 0
    • Smazaný účet  

      Ste blázni, víte jaká bude klemra… depak, zalezu ke kamnum. :o)

      0 0
    • cabbage  

      pridam se u barandaku v 9:50, tak me tam nenechte zmrznout.

      0 0
    • Gung-Ho  

      Na mě nečekejte, řadím se k čajíčkům. Někde sem chytil strašnou rýmu, tak si do toho netroufnu :-(

      0 0
    • Luky  

      …jel bych, ale je tam na me dost velka zima, sorry…uzijte si to…

      0 0
      • McBlacky  

        zima jo? hele a co ta fotka v profilu :) když se dobře oblíkneš tak je to pohoda a my to v týhle kose nehrotíme, jinak je to taková vyjíždka na nákup :) takže tě čekáme na Palačáku…

        0 0
        • Luky  

          Na nakup,jo? tak si me tedy ukecal…ukazu se s Kybicem u Barrandaku…zatim

          0 0
    • TOLI  

      Určitě se tam objevim

      0 0
    • JMT  

      Jedu taky, uz sem nazul drapy, budu v 9:45 na palacaku

      0 0
    • Meesha  

      Ty brdo, to je lidi! Takze ted uz se vymlouvam jen na pocasi… :-))

      0 0
    • fousac  

      „Zlato, jsem doma“

      P.S. Blacky jeste ne… :D

      P.P.S. doufam, ze dojede v poradku…

      0 0
      • enjoy  

        to si delas prde..:-)))

        0 0
        • Gatier  

          A ak by ste chceli tak v nedelu o 7:30 z Viedne na skialp. Aaa, to je vlastne za 27min tak sa poponahlajte.

          0 0
      • Meesha  

        Koukam, ze ste to nejak protahli! :-))

        0 0
      • jecnak  

        Prej „do sesti“ :-)

        0 0
      • McBlacky  

        to zas byl hroznej hard core :) já byl doma lehce před čtvrtou, jednu tlamu jsem hodil přiznávám, ale jinak pohoda :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.