• McBlacky

    Kdo nepojede pražskou padesátku a chtěl by vyrazit tak sraz 10,00 na Palačáku, 10,15 Baranďák, 10,30 Komořany přejezd, 10,45 Náměstí Zbraslav. Zkusíme hřebenovku na Brdech, včera jsme tam byli s Fousáčem a dá se to. místy je to i protažený.

    0 0
    • cabbage  

      nejedu:-((((((

      0 0
    • jecnak  

      Pojedu, pockej kdyztak na Palacaku.

      0 0
    • fousac  

      super.. uz sem celej natesenej.. ;))

      0 0
    • SELMIRA  

      konečně rozumnej nápad! :o) Tak to yá bych třeba taky s dovolením trochu yela. Teda jedu určitě a třeba se i potkáme…nebo se též můžem popřípadě domluvit…kde se máme potkat ;o)

      0 0
    • fousac  

      nekdo sezente mapu.. moje konci kousek za skalkou..

      0 0
      • SELMIRA  

        na co mapu? :o)) /Hehe, ode mne je to dobra otazka. Že yo?/ Tak já něco vemu. Vy přijedete po červený? Kde vás potkám?

        0 0
        • fousac  

          nejlip, kdyby si cihala na Cukraku/Jilovisti… nebo u skalky… kazdopadne bud na telefonu, ti cinknu az budeme vyrazet ze zbraslavi…

          tu mapu prosim vem, spolehat se na tvuj „orientacni smysl“ podruhe nehodlam.. ;))

          0 0
          • SELMIRA  

            Hm, tak nějak to pořešíme. No, tak jo. Jestli nezapomenu. Já nevim, že vy vždycky musíte vědět kde právě jste, odkud jste přijeli a kam dojedete. Dyk to neni podstatný, dom se vždycky nějak domotám. :o))

            0 0
        • McBlacky  

          jistej jsem si že to po červený půjde od Černolic dál hřebenovkou, do Černolic je to trochu loterie, z nejhoršího to nějak objedeme, do Všenor je to protažený a pak kopec z letů po Transbrdech :) jestli zvládáš přijed na Jíloviště, ale okolo 11 zavolej Fousáčovi kde a kdy přesně,,,

          0 0
          • SELMIRA  

            To víš, že to pude. …nebyls to ty, kdo tuhle tvrdil, že se to nedá a je čvachtačka a já tam pak byla a šlo to v pohodě? :o) Možná ne. Už nevim. To je jedno. :o) No jo, tak já se někam dostavim. Zavolám. Už se těšim. A chci jet po modrý do hospody na Halounech. Yó!

            0 0
            • McBlacky  

              tak to já určitě netvrdil, jsem většinou ten poslední kdo tvrdí že se nekudy nedá projet protože je sníh/led/bahno/ská­la… :) jsem spíš myslel jet až na Stožec, ale když si dáma přeje od jezírka po modrý :) platíš panáky tomu kdo zařízne titanika?

              0 0
              • SELMIRA  

                Hm, já mysli, že až na Stožec to by byl krutej boj. Netvrdim, že by to nešlo, ale bylo by to žhavení lebky, zvané budík. Tedy aspoň pro mě, někdy to stejně zkoušim a vždycky si pak nadávám. É! To bych se nedoplatila. A já nemam peněz. A Titanus má zimní spánek. Vezmu Rayoška.

                0 0
              • SELMIRA  

                anebo se vyhecujem? Taky možnost. Vtipné by to bylo, já neřikám… Hlavně asi pro těžší závodníky. Můžem se probít na Stožec a pak eště na Hradec a pak přes Chouzavou do Kytína a pak nahoru a pak do Halounůch. Kdo přežiye vyhraje. Co???

                0 0
    • prema  

      pokud to nebudou chrti dostihy, tak bych se na palacaku pridal taky. ale jeste dam vedet.

      0 0
      • fousac  

        tak jeste jednou…

        jede-li fousac, nejsou chrti dostihy.. (taky jak na necem co ma 16kg a 130/120 zdvih, ze :) mozna se nekteri vepredu zenou, ale to nam v zadu muze bejt u (Y).. jejich problem.. ;)) (a pokud pojede Selmira, tak to bude jeste pom..... neee, nebudeme pomlouvat.. ;)

        0 0
        • SELMIRA  

          yasně … ponivač…ponivač! …v závějích se chrtí belbě

          0 0
      • prema  

        tak zitra nakonec nemuzu. nestiham :(

        0 0
    • Mamut  

      Strasne rad by som, ale nejdem. Pred 2 tyzdnami mi praskol ram.

      0 0
    • TOLI  

      Určitě přijedu a mapu mám taky pěknou :)

      0 0
      • fousac  

        tesime se, ale sraz na zbraslavi se presunul nahoru k benzince na 10:50, tak pozor…

        0 0
    • JirkaD  

      jedu taky, je nadherny pocasi

      0 0
    • McBlacky  

      Díky naší skvělé rodině nejedu na bika, ale vlakem do Pardubic. To je snad naschvál :( takže kdo se chtěl přidat nějak v Praze at jede rovnou na Zbraslav…

      0 0
      • Gung-Ho  

        Já v těch 10:15 pod Baranďákem a na další trase budu, kdyby náhodou někdo netrefil k tý benzince ve Zbrasalavi

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.