• Paja

    Navrhuju dalsi akci na dalsi sobotu, vzhledem k destive predpovedi jsem pro silnicni, max. sotolinovou (ala vyjezd na Novy hrad) druhou variantu z minuleho tydne s cilem Macocha, sraz 10:30 – Lesna, Billa a pro ze zapadu jedouci ve stejny cas Krpole nadrazi, spolecny sraz 11:00 konecna busu v Sobesicich. Predpokladana delka cca 80km (podle toho jak moc primo pojedeme) tempo pohodove, neni kam spechat.

    0 0
    • Excel  

      Zatím mi to sedí :-)

      0 0
    • RomanH  

      V sobotu urcite ne, jdu na SportLife. Mozna v nedeli, ale to je jeste daleko.

      0 0
    • rock  

      Zatím ještě netuším, jestli půjdu na Sportife v sobotu nebo v neděli, takže já na rovných 50% …

      0 0
      • Excel  

        Jestli me ma oka neklamala, tak jsi jel bez klips aj bez naslapu…pak ovsem ma poklona…hersvec ja jsem dojel vcelku dost odvarenej…priz­navam.

        0 0
        • rock  

          Oka Tě neklamala … zatím se snažím bez nich a sbírám odvahu …

          0 0
          • Paja  

            Neni co sbirat, po tom co se parkrat seberes ze zeme pri uceni se, uz jsou jen sama pozitiva a socialni jistoty:) …zima je pravy cas na uceni se, pada se do mekkyho:-)

            0 0
    • Roman  

      Ta dršková polívka mi posledně tak chutnala, že se snad i tentokrát přidám :o)

      0 0
    • Excel  

      No…tak to vypada, ze nebudu mit cas oklepat bajka, takze v sobotu povezu nejake to kilo navic :-)

      0 0
      • RomanH  

        Uz 14 dni jsi nemel cas, jo :o)

        0 0
        • Excel  

          No jo, no. Když se vrátím z práce je tma a doma mi nechtějí dovolit čistit kolo v obýváku u televize…je to hrůza.

          0 0
    • MartinXC  

      Sakra, bika jsem nechal umejt a namazat a teď jak se dívám na počasí venku je to spíš na kajak… Možná na zimákovi bych jel. Uvidíme, zatím na 50%.

      0 0
    • Excel  

      No…zatím koukám na předpověď a vkrádaj se mi myšlenky na závě?. :-)

      0 0
      • Paja  

        Treba se soucasne pocasi udrzi, na minuly tyden predpovidali taky dest a jak bylo krasne.....ja jedu, pokud v 10 nebude lit:)

        0 0
        • MartinXC  

          Pánové, víra umírá poslední – zatím se u mě projevují abstinenční příznaky a jdu je kompenzovat na veletrh.

          0 0
          • Paja  

            A v sobotu pojedes nebo budes kompenzovat na veletrhu?-)

            0 0
            • MartinXC  

              Viz nahoře – dle počasí. Ale v 10 v Soběši­cích…to budu schopen tak vylézt z domu.

              0 0
              • RomanH  

                V Sobesicich az v 11. Nicmene, pravdepodobne budu v Sobotu na SportLifu. Toz si to uzijte. Vcera jsem se byl chvili projet v pisareckzch lesich na Cervenem kopci. V lese bylo krasne a celkem sucho. Krasnz pohled na zapadajici slunce a areal vystaviste.

                0 0
                • MartinXC  

                  Aha, to by šlo. Ukecávám manželku aby se přidala, ale musíme napřed odložit maličkého do úschovny. Uvidíme.

                  0 0
                  • rock  

                    Máš na mysli takovou, co je na nádražích na 10 Kč minci ? Velikostí sice dostatečná skříňka, ale poněkud neútulná, chudák dítě :-) …

                    0 0
                • JohnLee  

                  jj…cervenak je romantickej…a pak sup dolu k Anthroposu…:)

                  0 0
    • Excel  

      Tak zatím to vypadá nádherně, doufám, že to vydrží…:-)

      0 0
    • rock  

      Pokud se počasí splete a zůstane hezké, vykašlu se na SportLife a přijedu taky …

      0 0
      • Roman  

        Zatím slunko svítí, te třeba se vyhnouti prudkých pohybů a zbytečně hlubokého dýchání, a? nám to na ten zítřek klapne :-)

        0 0
    • MartinXC  

      Pavle, zvyšuju pravděpodobnost mého výskytu na 80%. Můžeš maličko víc přiblížit trasu ? úseky, povrch. Kdybys to dával po silnici, možná bych jel na silničce…

      0 0
      • RomanH  

        Copak, uschovna se nechytla ?

        0 0
      • Excel  

        Silnici néééé…hezky pěkně bahýnko :-) a šak už je skorem sucho…jestli se něco nepo, tak jsem v 11 na místě určení, ta konečná je u toho kláštera?

        0 0
        • Paja  

          Jo konečna je u klastera, kdyz budes chtit muzes si to strihnout z rudic po poli do vilemovic a mys to zatim objedem po silnici:) a kdyz ti to nebude stacit, nejaky bahno jeste cestou najdem (bacha aby te pustili do hospody;-)

          0 0
      • Paja  

        UZ ses vystaviste nabazil?-) Cestu tam vych videl utechov-adamov-sotolina na novy hrad – olomucany-rudice- silnice na vilemovice(po znacce bude bahno)-macocha-obed zpatky se dohodnem na macose, podle nalady,prevla­dajiciho smeru vetru, pravdepodobnosti vyskytu tornad, apod. takze silnice/sotolina, lepsi by byl asi bike, protoze pokud nezacne prset, dala by se pridat i nejaka terenni sjezdova vlozka (ale ne jak minuly tyden to pole u zebetina:) Na silnicni svih vyrazime, az to v terenu nepujde vubec, cau (ted uz su jen na mobilu)

        0 0
    • Excel  

      Sluníčko…teplou­čko…pohodička, zkrátka fajn podzimní švih. Kdo nejel, udělal velikou chybu. :-)

      0 0
      • Roman  

        A ta gulášovka s rohlíkem byla taky dobrá :-)

        0 0
      • RomanH  

        Skoda, ze jsem v sobotu nemohl, nicmene SportLife mi pomohl vyresit 3 otazniky, tak jsem spokojenej. Jel jsem s kamosem a s jeho zenou v nedeli, v podstate po stejne trase. U Rudice dokonce poletoval snih, byly 3 stupnem ale v lese bylo krasne a celkem sucho. Zakoncili jsme to v Bilovicich U Hrusky na cesnecce, grogu a pivu.

        0 0
      • MartinXC  

        No, v sobotu jsme zůstali schovaní před deštěm, zato v neděli jsme si to se ženou na švihu vykompenzovali (bez vozíku :-). Zdá se, že noční teploty kolem nuly pěkně ztužují bláto, takže na trase kolem Kohoutovic, Žebětína, Ríšovky a přehrady bylo nádherně. Bláto spíš pomáhalo tlumit a vůbec se nelepilo. Akorát to listí na tvrdých cestách trochu podkluzuje. Teď to vidím tak na středu 17.11., o víkendu asi pojedeme do Beskyd (Lysá volá prvním sněhem).

        0 0
      • Paja  

        a jeste suchoucko_s za­pomnel:o)))..­.............­...........na Macese v hospode(btw. pro ostatni: maji tam nove vymalovano-valecky s jistym brutalnim motivem, vazicim se k mistni legende:)).

        0 0
    • rock  

      Provokatéři, závidím … a propos, co děláte 17.11 ?

      0 0
      • Excel  

        no…ve středu bych mohl..zatím :o)

        0 0
        • Roman  

          Já taky, ale nasedám už v cca 7.00h, což asi ostatní nepotěší :-)

          0 0
          • Excel  

            snesu hodně…ale v sedm hodin…to už je proti přírodě :-)

            0 0
            • Paja  

              Asi si chce uzit nez rozmrzne blato, ale to neni nic pro tebe:-))

              0 0
      • RomanH  

        No to budu zkouset to GT, takze jsem vazanej na cas kamose.

        0 0
        • MartinXC  

          Tak ho vezmi ssebou, otestujeme jej všichni ! :-)

          0 0
          • RomanH  

            Jak rikam, zalezi na jeho case. Pockam, jak se s nim behem uterka domluvim. On bydli mezi Krpolem a Medlankama, takze mne na overeni staci projet Zahradky nahoru dolu.

            BTW Mozna bychom jeli i s Katkou, pokud babicka nezklame :o)

            0 0
            • MartinXC  

              Žena bude po noční, ale možná před polednem bychom jeli taky – dle počasí. Zavoláme si.

              0 0
    • Excel  

      Jak jsem řekl, jestli bude dostatečně pršet a pojede se bahnem, tak se mnou můžete počítat, a čas kolemvá oběda vyhovuje. Pokud pršet nebude, tak nikam nejedu :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.