• jaski

    koupil sem si tolik vychvalovany sedlo wtb rocket V ale neda se na tom sedet.po chvili me zacnou bolet kosti-viz obrazek.premejslel sem ze nejak vyriznu otvory zespoda na skeletu v mistech tech kosti neco jako vepredu ta comfort zone nebo spis sezenu jiny sedlo.no ale jaky?ma nekdo podobny zkusenosti?za jaky ste ho vymenili?dik

    0 0
    • jaski  

      nejak se nevlozil obrazek

      0 0
    • Pavlos  

      Jak dlouho mas to sedlo? A kolik kilaku jsi uz na nem najel?

      0 0
      • jaski  

        mam ho uz od leta minulyho roku.asi tak 500km myslel sem ze si zvyknu ale fakt to nejde.

        0 0
        • Pavlos  

          njn kazda prdel je jina:) Ja bych treba skusil tohle

          www.specialized.cz/new/foto.php?…

          0 0
          • jaski  

            no ma to podobnej tvar a zvednutou zadni cast presne tam kde to tlaci.spis sem myslel neco uzsiho s bokama smerem dolu.

            0 0
            • Lister  

              jestli chceš užší tak třeba nějaký dražší fizík nebo italský sedla – ty jsou většinou užší.

              0 0
              • jaski  

                no ja chci hlavne neco na cem se da sedet.jj na fyziky sem koukal.

                0 0
        • Daf  

          Hele jestli najezdis 500km za pul roku, tak si nekupuj zavodni sedlo. To si prdel nema sanci zvyknout :)

          0 0
          • jaski  

            hehe moc sem toho nenajezdil protoze sem mel skolu apod jenze na tom se neda jet pomalu ani 10 km

            0 0
            • Daf  

              Minimalne by jsi mel vedet co potrebujes. Jestli potrebujes sedlo prohnute, rovne, sirsi uzsi. Jinak se tezko radi.

              0 0
              • jaski  

                no psal sem ze ten rocket je sirokej a zvednutej a to me asi pravetlaci takze neco uzsiho a spis s bokama smerem dolu

                0 0
              • jaski  

                :/

                0 0
                • Daf  

                  Zkousel jsi trochu laborovat s posedem? Treba pomuze sedlo posunout vic dopredu a natocit spickou trochu nahoru.

                  0 0
                • Daf  

                  Mozna by nebylo zle Fizik Plateau. Letos uz se nedela, ale snad by se dalo sehnat. Je mekci mirne prohle a uzke. Mozna trochu tezsi, ale tohle uz po zkusenostech s ultralight sedlem neresim :)

                  0 0
                  • Wilhelm  

                    Zkus Fizik Nisene, vzhledem k tomu, že jsem z něho přesedlal na Rocket V a mám klid, by ti mohlo vyhovovat. To prohnutí u něho vůbec není..

                    0 0
    • gaston  

      Koupil jsem na jare konu kde byl take WTB sedlo, nebyl rocket, ale podle tveho fota bylo velmi podobne. Pul sezony v pohode a pak na jedny vyjizdce jsem myslel ze ho snad vodmontuju a pojedu primo na sedlovce, to se nedalo vydrzet. Bolely mne presne ty same kosti jako tebe. Nakonec jsem to vyresil vymenou na Fízika.

      0 0
      • jaski  

        jakyho?

        0 0
        • gaston  

          Dolomity bez gelu … asi to nevic obyc co dela Fízik. Sundal jsem ho ze staryho kola je docela stary, ale furt nemam pocit, ze by se „prosedelo“

          0 0
          • jaski  

            no ja vybiral mezi nisene a rocket.no vidim ze sem si vybral dobre:(( na dolomity sem taky koukal.asiho teda zkusim

            0 0
            • gaston  

              hodne stesti … ja jsem s nim spokojenej

              0 0
            • Davit  

              No já mám už druhý dolomiti od Fiziku a sem s ním maximálně spokojenej. Ale ten posed mi říde dost na těch kloubech co ukazuješ – sedlo je taky trochu širší vzadu a mírně prohnutý, i když míň než to WTB. Jestli ti tenhle tvar vadí, tak bych asi zkusil toho nisena (starýho): ten je vzadu relativně úzkej, uprostřed rovnej, příčně zakulacenej. Jinak jednoho odřenýho dolomita bych moh klidně pučit, ale z brna do krupky to asi nemá smysl.

              0 0
              • jaski  

                a za kolik by si ho nechal?

                0 0
                • Davit  

                  Já nevim, je mi už k ničemu, když za to nějakou tu stovku dáš, nebudu se zlobit. Ale je odřený zvrchu (kolo mě ulítlo z auta) – mám strach aby to netrhalo kraťasy.Šíny ale ohlý nejsou. Zkusím ti to nafotit a poslat mailem, jestli bude zájem.

                  0 0
                  • jaski  

                    jj urcite mail mas v profilu.tak posli nebo klidne spis pres icq

                    0 0
    • Smazaný účet  

      Kruci, ty musíš mít ale ouzkou zadnici. :o) Rocket V jsou z wtbéček ty užší (130 mm oproti 147 mm u laseru a speedu) a ty bys potřeboval eště užší… hmmm.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.