• stream

    Zdar kolegové bajkeři! Stojím před nutností koupit nové sedlo. Rozhoduji se mezi trojicí WTB ROCKET V COMP – PELLS RSC COMFORT Ti – SPECIALIZED RIVAL MTB. Sedla jsou konstrukčně i cenově značně odlišná, ale splňují moji představu o ergonomii. Vím, že volba sedla je hodně individuální záležitost. Zajímájí mě hlavně vaše zkušenosti s kvalitou a životností. Spešl vypadá nejlíp, ale ta cena :(

    0 0
    • palkac  

      Mam Pells RSC Titan (podle uctenky), takze nevim jestli to Comfort neni nejake jine. Prvnich tricet kilaku boli a pak uz je to uplne v pohode… Ve velu si WTB hodne moc chvalili…

      0 0
    • Charlie_R  

      s Pells nemam moc dobrou zkusenost, nezvykl jsem si ani po 600km, ale je to individualni

      0 0
    • Smazaný účet  

      Mam WTB Speed V (po předchozí zkušenosti sem se bál jít do vyššího modelu, abych zas neláteřil nad vyhozenejma prachama) a taky sem si na něj nemusel vůbec zvykat. Pohodlí OK, matroš holt umělina.

      0 0
    • rich  

      mal som spesl model 02 – to bol hnus 05 uz by mali byt podstatne prijemnejsie :-) jazdim WTB a nie som jediny co si nevie vynachvalit aj po x hodinach jazdy (vlastne to uz niekedy nadavam na vsetko a tvrdim, ze bike nechcem vidiet tak tyzden)

      0 0
    • Lister  

      WTB Laser V team – kůže, CrMo ližiny. Hodně pohodlný kratší sedlo. Jsem spokojenej. WTB můžu doporučit :o)

      0 0
    • gummo  

      endavno sem si poridil fizik gobi. rozhodne doporucuju. ani na jednom stech sedel sem nesedel takze vtom ti nepomuzu, ale jeste popremejslej o tom gobi je fakt paradni.

      0 0
    • Charlie_R  

      jeste dam svuj tip.Bontrager CRZ+ Race,nic se tu o nem nepise,ale max.spokojenos­t+super vzhled

      0 0
      • Fisi  

        WTB ma teprve jednu sezonu ale jsem velice spokojeny mohu take doporučit sele italia…

        0 0
    • stream  

      Je to až s podivem, ale na sedlo WTB se mi zatím nepodařilo najít žádné vyloženě negativní hodnocení. Vzhledem k celkem přijatelné ceně je zatím favoritem. Holt 1290 je přece jen podstatně míň než 2990 za Spešla:)

      0 0
      • PePu  

        U WTB je potreba dat pozor na tvar v horizontalni rovine, tzn. pruhyb uprostred sedla. Se sedlovkou s mikronastavenim to asi jde naladit, ale me wtb speed-v cr-mo po 3 letech (uz si nepamatuji, zda to nebylo i na novem) uz na hokejce s obycejnym zamkem nenastavim akorat. Bud je spicka dobre, ale sklouzavam dopredu nebo je zadni cast ok s prilis zvednutou spickou. Muzu ti poslat fotku, jestli chces.

        0 0
    • croscountry  

      Už sa tu niečo preberalo. Skús pozrie? http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

      Troll tam veľmi vychválil Spešla comfort BG

      0 0
    • stream  

      Rozlousknul jsem to a od pondělka vozím WTB ROCKET V RACE. Prošlo testem 2 × 50 večerních km a po drobném doladění polohy sedí naprosto skvěle. Můžu jen doporučit!

      0 0
    • Volf  

      Předem se omlouvám, ale celou dobu mi po přečtení nadpisu ihned naskakuje tato odpověď:

      POKUD SI NA NICH SEDÍŠ, TAK URČITĚ BLBĚ.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.