• bolekkrutor

    Máte s tím někdo zkušenosti?Je to hrozně hezká kravinka,jen bych nerad vihodil prachy,za ukázku „fyziky v kostce“ resp. v kouli.

    0 0
    • bolekkrutor  

      ehm vyhodil…

      0 0
      • pos3k  

        safra ja dal prispevek, kde je prispevek Powerball :)

        0 0
      • bolekkrutor  

        jj dík mě nenapadlo,že se to tu řešilo,ale je to poněkuď neaktuální,tak snad už má někdo další zkušenosti…

        0 0
        • Daan  

          Ja jsem si ho koupil, a musim rict ze vyhozene penize to nejsou. Urcite nema cenu kupovat „svitici“ a podobne nesmysly, i zakladni ucel plni. Mam marmeladu misto zapesti, a tahle vecicka, az se naucis serie toceni urcene pro dane partie predlokti a ruzne uchopy prstu presne pusobi pro zesileni vsech svalu predlokti (a nejen tech „mackacich“ z krouzku) vazu a svalovych uponu v celem predlokti az do prstu.

          0 0
    • Meesha  

      ja sem to mel asi na tri dny puceny. Kdyz se to s tim trochu naucis (sem pravak, takze naucit se to na levou nebylo moc jednoduchy), tak je to peklo :-) Za chvilku mas ruku uplne mrtvou, ale dispejik kde ti ti pocita ty „pohyby“ te nuti znova cvicit a prekonavat to. Jestli se dostavi po nejaky delsi dobe pouzivani nejekej efekt to netusim, ale ruka z toho boli fakt slusne, takze asi jo.

      0 0
      • Beeda  

        jeste ze nemaj display venusiny kulicky:-)

        Jinak co to ma spolecneho s kolem nevim, stejne tak jako jesli nam jede Seznam a posledni dobou mnoho dalsich.....B

        0 0
        • Meesha  

          to je vseobecna priprava! Teeeda, zrovna ty bys tohle mel vedet! ;-)

          0 0
          • Beeda  

            jo a dalsi priprava je takova zbijecka, ta te nauci odolavat otresum ve sjezdu, stejne tak hlidni tamagoci – to je zas na koncentraci…

            Takaze trenink se zbijeckou si muzete dat u Peta, potrebuje omlatit koupelnu:-) B

            0 0
        • bolekkrutor  

          namakaný ruce jsou přeci potřeba,teda alespoň při sjezdu,navíc jsem jednou viděl kámoše(nabuše­nýho)jak v nouzi "roznýtoval"řetěz v ruce,omotal kolem pasu,zavázal na mašličku a hurá do vostré jízdy na Martinských Holách-tam šlapat nejni třeba…

          0 0
          • bolekkrutor  

            ještě jsem zapoměl,jsem skoušel ten řetěz taky rozlomit,ale bez úspěchu-vím že nýtovač je levnější než Powerball,ale s nýtovačkou jsem zatím nepřišel na žádnou posilovací techniku…

            0 0
        • Radek Broz  

          IMHO treba na DH je predlokti dulezity. Neni to vetsi OT nez vsechny ty bezky atd.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Nebo silnicni kola. Proste treninkova metoda jako kazda jina.

            0 0
            • Beeda  

              jojo doufam ze se podelite o zkusenostech a nedostanete z toho jenom zanet slach… I ta zbyjecka nemusi byt spatna jako tr. metooda:-)B

              0 0
              • Radek Broz  

                Se obavam, ze s PB zkusenosti nemame ani jeden, jelikoz si myslim, ze je to takovy hodne drazsi gumovy kolecko;-) Za chvili vyrazim na boulder, to je zabavnejsi.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Ja s tim zkusenost nahodou mam :) Ale moje lenost je tak silna, ze dokaze prekonat i pokuseni cvicit s gumovym koleckem natoz s nejakou rachotici krehkou masinkou co vyzaduje cvik :)

                  0 0
    • james11  

      To musím zkusit! :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.