• Vodys

    Zdravim. Stehuju se na Prahu 5 (konkrétně Řepy). Máte tu někdo vychytané trasy pro MTB a mohli by jste se podelit? Diky

    0 0
    • blue  

      řepy nejsou praha 5, to jen pro přesnost… jinak tam máš docela širokej výběr, kousek do hvězdy, do šárky, do prokopáku, když vyjedeš kousek za prahu směrem na rudnou, tak máš v dosahu karlštejn a okolí

      0 0
      • Vodys  

        OK a díky za upozornění. Taky jsem to už zjistil web.repy.cz/ Ale Praha 5 mi leze z huby (tentokrate z klavesnice)lepe nez Praha 17 :o)

        0 0
        • blue  

          kdyz ti praha 17 leze spatne z klavesnice, tak klidne pouzivej praha 6 :-)

          0 0
    • JancA  

      hezký.pár (desítek) let jsem v Řepích bydlela a možná zas budu, na kolo je to fajn…na silnici i na mtb – kdyz ale nechces jezdit Prahou (Sarka, Prokop. udoli atd…),tak je to do terenu docela daleko…ale vlastne o vikendu zas tak neee…

      0 0
      • McBlacky  

        taková Vidoule a Cibulka taky není k zahození, pár hezkejch singlů se tam najde

        0 0
    • hajkis  

      Já taky jezdim přes Hostivice, Hájek, Loděnici, Svatý Ján, Karlštejn...... Dobře se taky jezdí směr Okoř. Není to daleko do Brd já to mám do Řevnic cca 20km. A super je jet vlakem směr Rakovník a pak Kokořínsko. Můžete mi, ale někdo poradit jak se dostat z Řep nejlíp na Pankrácko práce, tak abych nejel po Plzeňský nebo oklikou přes Prokopák a abych tam byl ve slušnym čase?

      0 0
      • blue  

        na pankrac bych asi sjel prokopakem, prejel barandak na druhou stranu a po cyklostezce se vratil kousek zpatky a vyjel nahoru bud od dvorcu, nebo jeste kousek dal od vodarny, zalezi na tom, kam na pankraci potrebujes

        0 0
        • hajkis  

          Já jezdim na Budějárnu do práce a přes ten Prokopák mi to trvá dost dlouho, potřebuju nějakou rychlejší trasu na ráno. Odpoledne je Prokopák OK

          0 0
          • blue  

            na budejarnu to mas teda ale tim prokopakem nejlepsi, a kdyz prejedes barandak, tak vyjedes pres starej branik kolem staryho pivovaru na zelenej pruh a na budejarne si za chvilku

            0 0
            • wroum  

              …a je to skoro po rovine :-)

              0 0
              • termit  

                to muzu potvrdit… :) jezdim obcas ze suchdola na lhotku a tenhle kopec tesne pred cilem je prima…aspon pak v praci krasne vonim i vypadam :)))

                0 0
                • blue  

                  to asi myslis jinej kopec, pres budejarnu by sis na lhotku asi zbytecne pridal kopec navic… ja mluvim o starym pivovaru, ne o branickym

                  0 0
                  • termit  

                    aha…tak tos me zmatl…ja teda moc prazak nejsem, ale nemyslel sem ze kolem braniku je vic pivovaru…jj…myslel sem ten branickej…ale kopec taky peknej…

                    0 0
      • MattsSpeed  

        …no mne momentalne celkem zajima transa nove butovice -beroun… trochu to kopiruje ty Hostivice-Karlstejn… jezdis to terenem? kudy? dik

        0 0
        • blue  

          rekl bych ze nez pres Hostivice by to bylo lepsi z Butovic pres Reporyje, Orech, trebotov, Karlik, Karstejn a podel reky do Berouna…

          0 0
          • MattsSpeed  

            jo to znam, nelibi se mi, kacak-svJan-beroun je moc hezke jezdeni, jen se nejak rozumne dostat nekde jak sou Ptice, cerveny ujezd… ja vim slo by to Sobin-Brve-cerveny ujezd… :-) ja jen hledam moznost ja to tam rozumne nejezdit po silnici…

            0 0
            • blue  

              se obavam, ze tam se jinak nez po silnici moc nedostanes

              0 0
    • yakub  

      jj, z Řep to budeš mít nejlepší opravdu do Prokopáku, kde je pěkné poježdění, ale ne na každý den, na to je to malý. Pak ti nezbude, než vyjet někam ke Karlštejnu atd, jak radí ostatní, což např. o víkendu není časově daleko. Jinak když budeš mít Prokopák projetej, tak se spust přes Hlubočepy až k Vltavě, přejeď přes Barranďák a dej se po cyklostezce do Modřan a odtamtud máš lepší výběr – Točná, Břežany, Zbraslav, Cukrák…ale to chce už víc času, nicméně nereálný to neni – já tam jezdim z Dejvic…

      0 0
    • Mike TB  

      Ahoj, ja bydlim v Repich a krome Prokopaku, Sarky a Hvezdy jezdim po silnici z konecne tramvaji smer Sobin, Brve, Cerveny Ujezd, Svarov az do Podkozi, kde se v udoli reky Lodenice muzes vyradit. Spousta krasnych tras od Unhoste az do Lodenice a dale. Jinak kousek dal za Chynavou je po modre paradni trasa do Nizboru a na druhou stranu pres kopec do Vraze a Berouna. Tudy vedu trasu Berounskeho maratonu.

      0 0
      • MattsSpeed  

        ahoj, kokal sem na Berounsky Maraton, a chtel bych tam ukecat jedneho kamose a mozna pritelkini, kdysi – kdesi byli i trasy-mapky zavodu, bohuzel uz sem se k tomu nijak nedoklikal, je mozne to opet zverejnit? dik

        0 0
        • Mike TB  

          V techto dnech na mape pracuji. Vyvesim je na web pocatkem pristiho tydne. Jeste bude uprava kolem Zloukovic, takze nebude uplne na 100%

          0 0
    • Sipal  

      Zkusím to tady – nějaký tip jak se na bajku rozumně, tedy pokud možno mimo asfalt nebo aspoň s malým provozem, dostat z Nových Butovic do Nižbora? Hlavně tedy jak se vymotat z Prahy a kudy někam k Unhošti, tam jsem celkem ztracený, ale klidně i návrhy na celou trasu, zas tak to tam neznám. Chci to vzít severně od plzeňské dálnice, na jihu to mám projeté víc. Díky za tipy.

      0 0
      • Žulda  

        MTB trasy tam moc nejsou. Já jezdil z Bílé Hory do Berouna, dolů Řepami Žalanského ulicí, pak silnice Sobín, Břve, Chýně , Úhonice, Nenačovice, Malé Přílepy, Železná. Tam konečně vjedeš do terénu, přes U Jahodového vrchu dolů do Hýskova, přes lávku na druhý břeh a pak po stezce do Nižbora. Za hoďku a půl to máš sjetý.

        0 0
      • novas752  

        Takto.

        https://mapy.cz/s/2yxsm

        Krome krizovatky ve Stodulkach a okoli metra Zlicin je to temer bez aut, ale 100% asfalt. Tu cca 15km rovinu az ke Svarovu neni mozne projet jinudy nez po asfaltu, zadne rozumne cesty pro mtb tam nejsou, jen pole. V udoli Kacaku se da uhnout na cervenou tz a pak modrou.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.