Jaky lepidlo na tretry- podrážka

23 nepřečtených
  • DX3,5

    Jaky mam pouzit lepidlo na tretry? Odtrzena podrazka.

    0 0
    • juli  

      Nejlepsi na to bude lepidlo na podrazky treter :), ale vazne – najdi si to v historii. Neni to tak dlouho co se to tu resilo.

      0 0
    • senožrout  

      Zajdi do Hudy sportu. Mají tam lepidlo FREESOLE. Je to asi nejlepší lepidlo co jsem k podobným účelům vyzkoušel. Když to zaschne, je to trvale pružná hmota a přitom se to nedá skoro ani uříznout nožem.

      0 0
    • bajkr  

      chemopren

      0 0
      • cabbage  

        ten je hodne naladovej.. lepil sme s nim stary tretry a moc to nedrzelo…

        0 0
        • bajkr  

          když dodrží postup a pořádně odmastí tak by to držet mělo a nebo to dát do opravny tam ti to odborně zalepěj a nebude to stát moc

          0 0
      • Hanz_Zlin_CB  

        naprosty nesouhlas

        0 0
    • kámen úrazu1  

      z dlouhodobého hlediska možná bude levnější ty Northwave vyhodit než pořád lepit a rozčilovat se

      0 0
    • rasto  

      navrhuji: nechces to dat profesionalnimu opravari obuvi?

      0 0
    • Forx  

      Ja som lepil moje LAKEy sekundákom Loctite za 150sk, myslím, a držalo to celkom dobre. Kým to nepustilo…

      0 0
    • Smazaný účet  

      www.bike-forum.cz/…5/forum.html#… koupil jsem tubu čehosi od wurthu, a drží.

      0 0
      • Luka  

        JAAAAK cehosi???? natrhnu ti tretru jestli bues tento muj tip na super lepidlo na boty hanet!!!! :D

        0 0
    • Twisp  

      LEPI-M

      slepil sem s tim hooodne zeleznych ptaku z podnikovky SMER .. chyti to vsechno :)

      0 0
    • JIRA  

      Chemoprén na obuv. (Asi máš taky NW což?) Pořádně očistit od prachu. Já boty vypral, vysušil, zalepil.....a už to 2 roky drží.

      0 0
      • rock  

        tak, tak … lepil jsem tím tenisky a fungovalo to dokonale …

        0 0
      • Peslezedirou  

        Souhlas chemoprén naprostá jednička. Jen nepoužít podlahářskej, neodolává tolik vodě.

        0 0
        • Hanz_Zlin_CB  

          chemopren je lepidlo na bazi chloroprenoveho kaucuku tj neni vhodne na lepeni nekterych materialu jako treba TPE s cehoz je vetsina podrazek pokud opravdu potrebujes neco dobre slepit tak vem to freesole co o nem psal senozrout vim o cme mluvim = od 14let studuji v oboru obuv kuze otec vlastni opravnu obuvi

          0 0
          • kovar  

            souhlas, lepidla na bázi roztoků chloroprenoveho kaučuku se na boty povětšinou vůbec nehodí a na sportovní tuplem ne, prostě to většinou nedrží, i když se takováto lepidla pro tyto účely prodávají. Ale jak už to tak dost často bývá: že se to prodává, nemusí nutně znamenat, že to i funguje. Spíš bych věřil onomu Freesole, což je myslím na bázi PUR

            0 0
          • Peslezedirou  

            Já jsem si dřív slepil potrhaný betony chemoprenem, ale moc právě kvůli vlhkosti nedržel. Lepší byl ten s tím určeným na boty. Ale kažopádně dám na tvoji radu a zkusím feesole.....

            0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      absolutni souhlas se senozroutem tohle doporucuji na veskere lepeni ale pokud chces aby to lepidlo ktere nei dvakrat nejlevnejsi lepilo i priste tka ho poradne zavri nebot hodne rychle vysycha tj vytvrzuje se vlhkosti ze vzduchu. Poradne to vse namat a pak omotej izolackou a nech tak dva dny v klidu.

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.