• Darjan

    Moje boty na bika se jak z udelani obe rozbily. Jezdim s klipsnama a v priblizne v urovni malicku se bocni potah boty, kterej je prisitej k podrazce pretrhl asi v delce 6 cm. Jako nejlepsi reseni se mi zda proriznout vevnitr podrazku a vlepit dovnitr pasek z kuze a tu pak prisit k potahu boty. Zajimalo by me jaky je na boty podle vasich zkusenosti lepidlo nebo jak jinak to vyresit. Stalo se vam nekdy tohle aji na tretrach? Nerad bych koupil tretry za 2000 a po roce je mel roztrhany. Diky

    0 0
    • Nego  

      asi bych zkusil klasickej chemopren. potrebujes nejaky lepidlo ktery drzi a je navic pruzny a to ten chemopren splnuje. otazkou je, jestli ten tvuj system bude fungovat. ale neceka te nic horsiho, nez ze si v pripade neuspechu poridis boty novy ;)

      0 0
    • Lucka  

      Mne se to stalo na bikovejch tretrach, ale ono neni divu, neb uz jsou historie sama..Se mi rozparal sev u malicku. Jeste drzej, ale nez zacne sezona, tak budou novy…doufam…jeste jsem si nevybrala jaky…

      0 0
    • djano  

      Pocitaj s tym, ze ak sa koza nalepi z vnutornej strany, bude tlacit (a na malicku to moze byt neprijemne) kym si nezvyknes. Alebo musis mat velkost tretry dostatocne predimenzovanu :-)

      0 0
      • Otto  

        Chemoprén je naprd. Na takoveto spoje se mi jeví nejlepší průmyslové lepidla na bázi Polyuretanu nebo MS polymeru. Polyuretan je PU FC 50 od firmy Den Braven, MS polymer od firmy Terroson Terostat MS 939. Jsou to lepící tmely s velkou pevností a svynikající adhezí.Problem je s balením- kartuše 400ml :o( Podaobnými lepidly se lepí skla na auta, karoserie apod.

        0 0
        • Darjan  

          ono by to melo byt prave pruzny. Uz jsi tyhle lepidla zkousel?

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.