• pavelr

    Rozřízl jsem ze středu do boku na textilní výplet modrou rubenu. Je jak nová, je mi líto ji vyhodit. Nezkoušel jste někdo lepit pláš??

    0 0
    • Žanek  

      Jasně! Vezmi kousek smirkového plátna, odmasti ho tech.benzínem, odmasti okolí té díry, napatlej pláš? i to plátno chemoprenem, nech to chvíli zavadnout připleskni k sobě a nech to pár hodin ve svěráku. Funguje to, mám to vyzkoušený…

      0 0
    • davevi  

      ja proříz úplně novej Z-max :-)) Jen jsem to odmastil, pak klasicky prilepil velkou zaplatu co se používá na duše a nakonec jsem to celý přelepil vetsim kusem staré duše. Plašt jsem pak jezdil pořád a bez problemů. Sjel jsem ho úplně na slick a pořád to krásně drží. Takže podlep a jezdi dál :-))

      0 0
    • jonti  

      ja som velmi nemal cas na riesenie, dal som tak kus skatule od mlieka :) , ani som nelepil, vlozil som to tam, tlak vzduchu to drzal, neskor som to prilepil chemoprenom. Jazdil som tak ten plast az do konca (irc mythos xc asi 3 cm diera). Ale asi bude predsa len lepsie nejake platno

      0 0
    • Mamut  

      Ten smirgel vyzera dobre, alebo skus z nejakeho stareho plasta vyrezat nejaky tenky kus (asi niekde z boku).

      0 0
      • davevi  

        pry je jeste lepsi kus stare galusky. Da se sehnat v servisech.

        0 0
    • radek z BF  

      nejdriv jsem sesil (stehy zhruba po 1 cm) , pak podlepil zevnitr ovalnou zaplatou…slo o bok Pythona Golda…ten „smirgl“ ale vypada taky dobre :-)

      0 0
    • martt  

      zaplatu musis spravit z niecoho co sa nenatahuje → teda za predpokladu, ze si presekol aj vlakna kordu. Teda nie gumene zaplaty apod.

      Ja pouzivam viacero vrstiev „duct tape“, co je taka silna lepiaca paska s „textilnou vlozkou“. Tu pasku dam na celu plochu plasta aby bola zacviknuta do rafu na oboch stranach. Ak ale ten plast riadne nafukam, tak nad 4 ATM (60 psi???), tak sa opravovane miesto trocha naduje aj tak. Zatial to ale neprasklo, opravoval som tak viacere plaste a este sa na nich odjazdili aj nejake maratony a XC preteky.

      0 0
    • Pekáček  

      Já už bych pláš? neopravoval, zdraví mám jen jedno a to se vyčíslit nedá. Kolegovi se otevřel lepenej Python gold a já mám v kumbálu prořízlýho Pythona air light. Ale pokud vám to funguje, klidně na tom jezděte.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Asi zalezi, jak je kdo sikovnej. Ja jsem taky uz jeden slepenej plast odjezdil a nic :)

        0 0
        • Pekáček  

          Tu gumu lepil kámoš v pneuservisu. Já se na to ptal Půlpána a ten mi to nedoporučoval lepit, ani zašívat.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Je to o prachach. Ja bych ti taky doporucil koupit si novej, ale kdyz je treba uplne novej a prachu nemas na zbyt, tak na zimaku svoji praci jeste odvede.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.