• sir_mike1

Zdravim, jen se chci zeptat jaka znacka dela treba bily rafky, predstavec, riditka atd. Ladime s kamosem novej bike, ale moc jsem toho nevidel… Popr. kdybyste i napsali, kde se to da sehnat. Vim, ze bily rafky dela Syncros, ale prece jenom ta cena je dost nad nase moznosti. Dale jsem se dozvedel o NS Bikes, bohuzel, nevim kde to sehnat a na netu jsem vyhledaval. Diky…

• Pá-dlista1  

Treba Vuelta.

• sir_mike1  

Rafky Vuelta bohuzel mam, v cerne, spokojenost s nima rozhodne neni.

• Pá-dlista1  

No to ja nerikam. Ja mam Syncros…, ale ja nejsem chudej ladic. … chudej jo, ale ladic ne :)

• sir_mike1  

vim asi na co narazis – proc vubec ladim kdyz nemam penize, ze jo? :) no,spis se mi zda zbytecny davat za rafky takovy prachy

• moratii  

Taky ladim do bile…mam bilej saltr,razeni,pa­ky,ram – bude i vidla…))) Rafky Syncros v bile se delaji i na vecka?pripadne dejte mi odkaz kde…)diky

• Jogador  

A co bílá barva? jsou i barvy, který drží…

• sir_mike1  

nekde jsem slysel, ze to moc nejde – mozna eloxem, ale zas kde by mi to udelali, protoze pochybuju, ze je to tak lehky… nebo se mylim?

• Jogador  

Elox si doma moc neuděláš:) Ale podle mě Ti ta bílá jen tak nesleze, musíš ale pořádně odmastit a doporučil bych i vzít smirglem…

• Dumbo  

www.ns-bikes.com/ mam odnich biele rajdy NorthShore Pure 4130 v bielej farbe a spokojnost…

biele rafy Alexrims DM24 co je pre chudobneho ladica dost vpohode pomer cena vykon… :)

uz ma nenapada nic… povedz ake komponenty zhanas a ja ti poviem ci som ich uz videl v bielej farbe :)

• black.horse  

Od NS mám děvku a spokojenost… bohužel pořídil sem si ji před zimou, ale párkrát sem ji stihnul projet a ta děvka dává:-) spokojenost:-)

• black.horse  

jinak pár kousků bude mít Čižmi… takže 901… www.nortshore.pl krom toho, bílé ráfky jsou třeba super Halo :-) a ten zbytek se dá i nalakovat…

• black.horse  

sorka…
          www.northshore.pl/

• sir_mike1  

jak by se to dalo nalakovat? respektive cim?

• black.horse  

stejně jako rám, starej lak opískuješ a přelakuješ… když seženeš malou firmičku, tak to udělaj za pár kaček celkem pěkně… kámoš takhle třeba dělal ráfky na bílou…

• sir_mike1  

nevedel bys nahodou o necem v praze?

• black.horse  

konkrétně nevím… ale když požádáš Mrázka, tak Ti to nechá někde nalakovat, když toho budeš mít víc… nebo se koukni po netu po menších firmách co dělaj autodíly atd…

• sir_mike1  

zkusim, zkusim…dik

• sir_mike1  

prosimte a kde ma mrazek nejakou prodejnu – koukal sem na stranky, ale ty jsou jen v anglictine a tam nic takovyho neni, dik.

• Jogador  

To je jinej mrázek:) Ale poprví jsem se taky nechal nachytat. Tenhle web nemá:) Počkej, McBlacky i Black.horse na něj znaj telefon nebo adresu, bydlí v černošicích tušim, a je to takový čaroděj, dokáže s tim kolem vše:) Ale určitě ho tu zná víc lidí…

• jecnak  

Zkusil bych neco od White Industies ;-)

• Mamut  

Poskladt a na zaver hodit do vapna. Je to lacne a aj neprsi, tak aj vydrzi.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse