• Mamutt

    Tak nadhoďte co znáte.. bych chtěl Gobi.. ale myslím, že se dělá jen v černé.. :( Zjistil jsem, že v bílé by bylo nějaké Flite s gelem, to by mohlo jít, a Selle San Marco Era Pro (oboje má foto na koloshop.cz)

    0 0
    • danno  

      A co toto, Tioga NICO VOUILLOZ? Neni sice cele bile, ale je nadherne…

      http://www.wadescycles.co.uk/…/product.asp?…

      0 0
    • Meesha  

      Este od Selle Italia bud Fluid nebo SLR, ale sehnat to da asi dost prace… Neco ma myslim i Fizik, ale urcite neni cely bily.

      0 0
    • Jogador  

      Už jsi zkoušel Savo?

      0 0
      • Mamutt  

        Na to Gobi? Ne, ale asi do toho nakonec půjdu ;)

        0 0
        • Jogador  

          Podívej, pivo s pepřem jsi taky zkusil, tak Gobi do Sava asi už nebude problem:)

          0 0
          • Mamutt  

            Ne-e.. já pivo nikdy ani neochutnal.. jsem vybíravý a odkojený na skotské ;) Když mě se to Gobi moc líbí.. po té stránce tvaru co pod prdel.. ale kdyby bylo bílé..

            0 0
            • Jogador  

              Jo, to bude tim, že už mám ve vás mamutech zmatek, ale už jsem se chytl.:)

              0 0
              • Mamutt  

                Jsme tady snad „jen“ dva? S jedním t ze slovenska a pak moje maličkost ;)

                0 0
    • rock  

      Na stránkách Fi'zi:ku si můžeš barevnou kombinaci sedla nakonfigurovat, sestaví Ti to na přání … http://www.fizik.com/…stomize.aspx Nejde to ale u všech typů, Gobi mezi ty vyvolené nepatří …

      0 0
    • Vojtíšek  

      http://www.koloshop.cz/item_detail.pp?…

      San Marco Era Pro

      0 0
      • Mamutt  

        Ano, to je právě to, co jsem psal výše.. zatím docela favorit.. (kvůli váze).

        K tomu Fi´zi:ku – Nisene CP3 by bílé bylo, úžasně pohodlné zřejmě také, ale 340g mi neudělá radost.. :(

        0 0
      • Glum  

        No to je super sedlo. Shodou okolnosti jsem na uplne novym jel hned asi 180 km, absolutne bez problemu. Ted ho mam asi 6 kkm, porad perfektni. Mam zluty, barva drzi dobre (jedina vyjimka jsou boky pri spici sedla, tam uz jsem barvu trochu olestil).

        0 0
    • McBlacky  

      Myslím že Thidney si nedávno stežoval že vyhrál bíle Selle italia fluid v anketě tady na B-F… nevím jestli ho jezdí, if ne třeba by ho prodal, škoda že včera nedorazil na sraz, mohli jste to probrat…

      0 0
      • TinkTink  

        Jo…ten bilej Fluid byl krasnej… :)…mam tu jeho foto ve velkym rozliseni, kdyby nekdo chtel :)

        0 0
      • Thidney  

        ještě ho mám, přenechám, na sraz jsem nedorazil, jelikož po kombinaci redakční kalbičky do 16hod a hlavně následné akce na slamníku jsem /jak předpovídal martin/ opravdu nenalezl místo srazu.

        0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Jen jedno doporučení. Pokud má sedlo bílou, žlutou a nebo jinou světlou barvu, po pár kilometrech se začne ošoupávat – hlavně na dolnim okraji jak se šoupou nohy. Nebo stačí jeden závod v dešti, kde máš prdel od písku a šoupeš to po sedle. Na obrázku to vypadá hezky, ale ve skutečnosti bys nakonec mohl být sklamán tou barvou. Moje zkušenost – Era Pro. Perfektní sedlo na sezení, špatně drží světlá barva na povrchu.

      0 0
      • Mamutt  

        Hmm.. Selle Italia (Flite, Fluid) by snad měly být z probarvené kůže, tedy ne jen povrchová úprava a mělo by to držet.. nakonec se asi na ladění barev stejně vykašlu a pořídím Gobi kvůli pohodlí..

        0 0
        • Mamutt  

          Tak ne.. teď jsem se zakoukal do černého Brookse.. pánové já v tom mám booordeeel…

          0 0
          • Thidney  

            to nevadí toho fluida jsem předchvílí směnil za jacka

            0 0
          • rock  

            Máš moje sympatie … po 26 příspěvcích v threadu nazvaném „Sedlo, ale BÍLÉ!!!“ dojít k závěru, že se Ti vlastně nejvíc líbí černé … to je docela stylovka :-) …

            0 0
    • TinkTink  

      Hele…a co takhle BILE SLR – Ti liziny – 135 – ruzove kyticky na nem? :o)))

      0 0
      • Mamutt  

        ;) kyytiiickyyyy… chciiiiii… Ne,ne, bude Brooks ;) Beru Swift (4500,–). Moc se mi libi New Swallow, je štíhlejší, elegantnější.. ale nevyrobili ani 1000 kusů. Ne že by ho u Yarroline neměli.. ale počet kusů se podepsal na exkluzivivitě, a hlavně ceně – 8300,–!!!!!

        0 0
        • McBlacky  

          se ale modli, aby jsi se někde nerozsekal a nezničil ho… 4500 není málo.

          0 0
          • Mamutt  

            Viz prispevek sedla Brooks – jezdi jich dost a furt. Ale bát se trošku budu, to víš že jo ;)

            0 0
          • Mamutt  

            BTW jak už jsem psal, dosavadní favorit = Gobi = bratru 3000,–..

            0 0
        • fousac  

          hlavne nepujcuj boka jecnakovi… ja to tuhle udelal a hned mi skoro novy sedlo natrhnul.. ://

          0 0
      • Meesha  

        Mas fotku??? To zni velmi zajimave! :-))

        0 0
        • TinkTink  

          Bohuzel fakt nemam…ono to je naky OEM sedlo na silnicky z italie…ale myslim ze by se sehnat melo dat :))

          0 0
          • Mamutt  

            Splašit, vyfotit.. No co bys pro kamarády z fóra neudělal, ne?! ;)

            0 0
          • Meesha  

            Aha, ja myslel, ze se ho chces zbavit! :-( To bych bral!

            0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.