• Alex

    Pomaly ide jar a zacinam rozmyslat co nove mam kupit na bika. Chcel by som nove sedlo, lebo to co mam teraz je trocha tazke, ale zato sa nanom dobre sedi a neboli ma nic ani po xxx km. Mozno aj iny predstavec, ten tam mam iba na skusku… Nove gumy urcite skusim ine, asi vyskusam Michelin XC Dry alebo nejaky novy model co mal prist tuto sezonu na trh. Vidlicu sa mi menit nechce, ale tlmic by to chcelo do rodiny, tak ten asi vymenim…retaz dam inu, ten connex mi nejak nesedi…no ako vidim stale je co menit. Zabudol som na daco? Aha, bovdeny by to chcelo nove, asi nokon ale ta cena…

    0 0
    • goofy  

      jiny ram… ;o)

      0 0
      • Alex  

        Jo, Anthem sa mi paci, ale skoda by bola toho ramu co mam teraz, je skoro ako novy. A uz som si zvykol aj na tu farbu, hoci niekedy ma idu psy roztrhat (zeby koli tej cervenej?) :)

        0 0
    • enjoy  

      psycholog je dneska asi drahej..,tak se nevypovidat zadarmo tady ze?:-D

      0 0
      • Alex  

        jj, 8 stovak za hodinu sa mi platit nechce :D Ajtak by mi nerozumel…to si nieco kupim na bika :)

        0 0
        • enjoy  

          ps:nestvi me a nerikej ze s tvym kolem jsou pro tebe nokony drahy:-)

          0 0
          • Alex  

            No to kolo mam postavene za posledne prachy, aj to viac nez polovicu dielov som kupoval za slusne zlavy. Mas pravdu, Nokony kedze mi treba len riadiace, tak ta cena este ujde.

            0 0
            • enjoy  

              jo ja jsem na tom podobne:-).ale uz jsem si zase naplanoval hrozny kraviny:-D,modry HOPE kotouce,modry hadicky,mozna novy lak na ram.. jo je toho hodne:-)

              0 0
    • SELMIRA  

      flašku vína si kup

      0 0
      • JIRA  

        To je taková univerzální zimní rada. :)

        0 0
      • lidumil  

        To teď spíš fľašu rumu či pálenky dajakej :-E

        0 0
        • SELMIRA  

          tak k tej flašce eště postel a peřinu nebo něco hřejícího na ten způsob :o)

          0 0
    • dieegoo  

      Nejak nechapu na co se ptas, kdyz stejne vis co si koupis…

      0 0
      • rasto  

        tak to na nej moc nesedi. evidentne zde neni novej :-)

        0 0
      • Jogador  

        Jé, to ani nevim, že tu něco takového je:)

        0 0
      • cabbage  

        vyjimecne nemas pravdu, jinej nazev by byl zavadejici;)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Cokoliv konkretnejsiho by mohlo navozovat iluzi, ze se tazatel na neco pta :)

          0 0
          • cabbage  

            tentokrat je nazev konkretnejsi nez text:)

            0 0
            • Alex  

              Ludia co nechapete? :) Ja som len chcel povedat, ze neznasam zimu, neznasam –18°C mrazi ked sa neda ani normalne dychat bez toho aby mi nezamrzli pluca, neznasam lad, nasledne blato, hmlu, rad by som uz vypadol na bajku do lesa, teraz sa to neda a strasne mi to chyba…

              Pritom som sa spytal, co by ste kupili nove na mojom mieste na kolo, potrebujem nejaku motivaciu k praci, lebo teraz ma ani do prace nebavi chodit. Proste motivacnu radu :) Odborne sa to vola tusim „sezonna depresia“ :-D

              0 0
              • dieegoo  

                a me bys neco nechtel koupit? Bys z toho mel jeste lepsi pocit.. z dobre odvedeny prace a ze si udelal radost i nekomu jinymu :)

                0 0
              • Lance  

                Dobra zkusim poradit: Kup si nove sedlo,protoze to co mas,muze byt trochu tezke,i kdyz se na nem muze dobre sedet a nemusi te po vyjizdce nic bolet.A co treba novy predstavec, kdyz tam mas nejaky jen na zkousku. A co nove gumy napr. Michelin XC Dry nebo nejaky novy model co treba prijde tuto sezonu na trh. Vidlicu nemen,ale tlumic mona jo. Retez urcite,connexy moc nesedi.Nevim mozna sem na neco zapomnel? Jo napr. bovdeny, co toakove nokony.......i kdyz ta cena. Jestli jsem Ti pomoh, tak me to tesi......

                0 0
              • lubos  

                viz. rada od Selmiry :)

                0 0
              • SELMIRA  

                tak jeď někam na výlet nebo si pust Beatles :o) to musíš vědět Ty, co máš rád. To si kup. A neváhej. Běží Ti čas. :o))

                0 0
              • Dijck  

                Este jeden bike,neokypteny od zdvih:)

                0 0
    • tulda  

      sorry, ale to mi připadá jak dotaz vystřiženej z bravíčka…

      0 0
    • tulda  

      jj, to sem čet včera:) (opravdu na úrovni)

      0 0
    • mdk  

      Tie micheliny bi som neodporucal..Dezen ide po par kilometru dole

      0 0
    • Twister  

      Kup si medvíkda mývala. :)

      0 0
    • Twister  

      Už to se mnou jde z kopce. medvídka

      0 0
    • SELMIRA  

      BTW. Seš HROZNEJ Alexi! Myslela jsem, že zimní trudomyslnost mám dík nákupu kosmetiky a pralinek od Herberta pod kontrolou. Ale včera večer, u TV, mi najednou v hlavě začla strašit Tvoje otázka: „CO si mám kupit?!“. A posedla mě myšlenka na Formuly Oro K24. To teda nevim, kde na ně vezmu. Ale porád na ně myslim.

      0 0
      • fousac  

        nejlepsi je si v takovy situaci zacit zpivat: „Vítej hranatý bráško, vítej hranatý bráško.. “

        ;))

        0 0
      • zirecek  

        Uuu, :-). Po letitých zkušenostech, už mimosezónní depresi neřeším nákupem věcí na bika-jen se to zhorší, nýbrž koupím něco pro jiný sport, ať nemyslím furt na bike.

        0 0
        • SELMIRA  

          áááále! sport mě nezajímá mě ba bikovat! :o) depresi už taky nemam, páč šel okolo kolega s krabičkou čikuládových kinder tyčinek…:o))

          0 0
          • Lance  

            mi se na tobe libi,ze furt papkas sladke – cokoladky a nutely, zrovna predvcirem jsem na tebe myslel,kdyz jsem si piskotama nabiral nutelku:)

            0 0
            • SELMIRA  

              Nepleteš si mě s Medunkou? Nechci se vymlouvat, ale to je taky známý čokožrout. :o))) Já miluju sladkosti, např. med (páč se z něj dělá medovina!) ale též mam ráda masíčko. A sejříčky. A olivy. A vůbec všechno jídlo. Ale moje nejoblíbenější chuť je slanokyselá.

              0 0
    • VencaV1  

      Ani nevim proc mi ten prispevek pripomnel tady ten List od mamy. :)

      Môj drahý syn! Píšem pomaly, lebo viem, že nevieš rýchlo čítať. Už nebývame tam, kde sme bývali. Tvoj otec čítal, že najviac dopravných nehôd sa stane v 20 kilometrovom okruhu od bydliska, preto sme sa presťahovali. Neviem ti napísať číslo domu, lebo predošlí obyvatelia ho odmontovali a zobrali so sebou, aby si nemuseli meniť adresu. V novom dome je všetko veľmi pekné. Aj práčku máme, aj keď dáko nefunguje. Vložila som do nej šaty a potiahla som retiazku. Tie šaty som už nevidela. Ale nie je to zlé. Minulý týždeň pršalo len dvakrát. Raz 3 dni a raz 4 dni. Poslala som ti kabát, ktorý si chcel, ale podľa tvojho otca by bol balík kvôli gombíkom príliš ťažký, tak som ich odrezala. Nájdeš ich v ľavom vrecku. Tvoja sestra dnes ráno porodila, ale ešte nevieme čo. Takže ti zatiaľ neviem povedať, či si strýko alebo teta. Tvoj brat si niektorý deň zavrel kľúče do auta, dosť sme sa obávali, lebo to trvalo vyše troch hodín, kým ma s otcom vyslobodili z auta. Sused minulý týždeň padol do suda s domácou hruškovicou. Skúšali ho vytiahnúť, ale hrdinsky ich premohol a utopil sa. Tri dni horel v kremátoriu. Ale ináč sa nič zvláštne nedeje, všetko je v starých koľajách. Tvoja milujúca mater.

      PS: Chcela som ti vložiť do obálky dáke peniaze, ale bola už zalepená.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.