• Kreten

    ahoj mam moznost kupit magura clara(na obrazku) za dobru cenu. chcem sa spytat ci ju mam kupit – brzdit by mala dobre, o to nejde, ale v historii som nasiel ze ma problemovy servis. ked som pozeral na www.magura.sk tak som nasiel v nahradnych dieloch sadu tesneni za 350 a brzdovu paku za 1500, takze by som povedal ze s tym by nemal byt problem. co si o tom myslite? mam ist do toho? ozaj este jedna otazka treba adapter na prednu vidlu na 160 kotuc? dotycny mi tvrdi ze nie. mam klasicky uchyt na kotuc na vidle(neviem jak sa to vola ten system) ten co byva na rst, rs a marzochi. dik

    0 0
    • Kreten  

      obrazok

      0 0
    • Pi†el  

      nekupit

      0 0
    • kesu  

      brzda je to vcelku fajn,brzdi prumerne,jeji vyhoda je nizka hmotnost a manualni stelovani desticek,takze ti brzda nebude nikdy drhnout.problem jsou tekouci paky,ta idelani by mela mit pistek v pace v barve magnezia,jinak muze tect.

      0 0
    • Pavlos  

      kolik by si dal za tu brzdu?

      0 0
    • rasto  

      ahoj, mam claru 2003, spokojenost. kdybych si porizoval jine kotouce, zase jdu do magur. ale mozna o tridu vys, do marty.

      0 0
    • rb  

      Pokud mate na Slovensku zastoupeni,tak by se servisem neměl být problem,mi loni bez řeči vyměnili tekouci paky po 4,5 letech.Kotouče mam 160 a adapter nebylo třeba…

      0 0
    • Kreten  

      od tak magura nebude ked vravite ze by mohli byt problemi. a co diatech anchor. majitel hovori ze je polrocna. mam do nej ist?

      0 0
      • goofy  

        Pokud je v dobrem stavu, tak bych se ji nebal, protoze to je vlastne Promax…

        0 0
      • McBlacky  

        jo ty jsou docela v poho, nejezdil jsem je ale reference rozhodně lepší než na kláru

        0 0
    • vratan  

      clary nebrat. bol to celkom nevydareny model…

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Vcera jsem se na nich svezl a musim rict, ze ty MX-2 nejsou uplne nejhorsi brzdy :))) Tyhle vedou.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.