• nakata

    Nazdar, nie som si isty ci bol tento problem aj v predoslej forme, ale teraz je trochu nestastne riesene kliknutie na temu fora. Pokial chcem otvorit nejaky thread, tak je potrebne kliknut na samotny nadpis (na pismenka) a nie na riadok. Neviem si predstavit co sa stane ked da niekto nadpis iba jednu bodku. To sa potom bude velmi tazko naklikavat. Nedalo by sa to zmenit na cely riadok? DIk

    0 0
    • blue  

      tak to bude pak problem toho, kdo si tak blbe nazve tema… aspon se pro priste pouci, kdyz mu tam nikdo nebude psat

      0 0
    • goofy  

      Diky ti Admine, za zavedeni precteno/obsahuje ;o)

      0 0
      • kurýr na bajku  

        ňák to nefunguje

        0 0
        • goofy  

          Funguje, ale zezacatku se vsude objevilo treba 10/10, pokud jsi tam mel neco neprectene, ale ted kdyz uz se dopisuje tak to je allright.. :-)

          0 0
        • blue  

          nefunguje se zpetnou platnosti, musis si znovu vsechno proklikat, kdyz tam chces nuly :-)

          0 0
    • wroum  

      ted uz budu vymejslet fakt hovadiny, ale moc by se mi libilo, kdyby uz na seznamu dredů bylo videt, jestli je nova reakce na muj prispevek a ne jen pocet novych reakci v dredu. stacila by jen takova mala kontrolka v jedny radce s nazvem dredu.

      btw: dred je lepsi nez thread :-)

      0 0
      • Radek Broz  

        Uz mluvis jak M1:o)

        0 0
      • blue  

        ja bych zbytecne neduplikoval polozku E-mail u zadavani prispevku :-)

        btw. stejne ani nechapu smysl pocitani novejch neprectenejch prispevku, kdyz je tam neco novyho, tak je mi celkem fuk, jestli jeden nebo 10, stejen ten dred otevru tak jako tak

        0 0
        • goofy  

          Ale at vim, jak dlouho se tam pak zdrzim ;-)

          0 0
          • zac  

            to nevis, kdyz tam bude treba jenom jeden prispevek od M1 tak to bude stejne na hodinu cteni… :)

            0 0
        • Radek Broz  

          Nam se to na 10 nedostane skoro nikdy, kontrolujeme to neustale.

          0 0
          • Manas  

            Kdyz nekde mam vic nez 5 neprecteno tak to beru osobne :-)

            0 0
            • cabbage  

              noo czechtek sem neotevřel posledních asi 400 příspěvků;) o nočnim threadu nemluvě…

              0 0
      • admin  

        to uz by bylo asi trochu problematicky. nevim zda to pujde , urcite v nejblizsi dobe to nebude.

        0 0
        • Toams  

          nooo, mozno by siel zaviest nejaky skript, ze by chodilo upozornenie na mail … ala bikemagazin.sk:-)

          0 0
          • admin  

            pokud zadas v pridavani prispevku mail, prijde ti na nej prima odpoved na prispevek.

            0 0
            • Toams  

              jj, to viem, myslel som nieco ako „sledovanie temy“, ale to by sa mi asi zahltial schranka pri produkcii mudrosti bajkfora:-)

              0 0
        • wroum  

          to nevim, tomu vubec nerozumim a urcite to neni nutny :-)

          0 0
      • Mamut  

        A reakcia na tvoj prispevok je lubovolna reakcia v celom podstrome pod tvojim prispevkom, alebo iba priama rekacia?

        Podla mna by to bola prilis draha funkcia vzhladom na vyuzitie.

        0 0
    • Vrci  

      přidám další: pokud vypřší přihlášení, mohla by se pod „Host“ objevit políčka pro „Jméno“ a „Heslo“ a tlačítko „Přihlásit“

      0 0
      • admin  

        hmm to neni spatny napad zkusim na to casem kouknout.

        0 0
      • Pavlis  

        Dobry napad. Dik Admin za realizaci. Dik za realizaci nejen tohoto vylepseni, aby te tu kazdy jen nekibicoval:) Takhle obhospodarovane forum se jen tak nevidi. Super.

        0 0
    • Twisp  

      Amine, tak me napadlo, kolik ma asi tak databaze BF se vsim vsudy… ? GB ? TB ? :)

      0 0
      • Radek Broz  

        Odhadl bych to radove na stovky MB.

        0 0
        • cabbage  

          i fotky?

          0 0
          • Radek Broz  

            Fotky nebudou v databazi, ale normalne na disku… I ty stovky jsou podle me nadsazeny, o kdyz je tu toho opravdu hodne (veskera moudrost lidstva;-) Rekl bych spis tak „kolem stovky MB“. Ale jsem zvedavej;-)

            0 0
            • dieegoo  

              Bez těch fotek to možná nebudou ani ty stovky.. přece jen je to jen text. Já bych tipoval spíš desítky.

              0 0
              • Twisp  

                No, kdyz jsem rikal sevsim vsudy tak jsem myslel i fotky.

                0 0
              • JJ  

                Si nemyslim, kdyz dlouhe thready, treba Czechtek maji skoro 4MB

                0 0
                • dieegoo  

                  Nevim, byl to jen tip. Přece jen si zkus otevřít Notepak a napsat tolik textu, aby to mělo aspoň ten MB..

                  0 0
        • grafik  

          muj tip: text: 80MB foto:450MB

          schvalne kdo bude bliz :)

          0 0
      • admin  

        Databaze (komplet) 170MB foto (upload) 1,4GB

        0 0
        • Lance  

          Admine, kdyz mam svuj zalozeny thread, ktery je ODEMCENY tzn. muzou vsichni v nem prispivat, tak kdyz si najedu na tu znacku zamku a chci ho zamknout, tak mi to napise „odemkni thread“ a naopak, kdyz je zamceny,tak napise „zamkni thread“,tak by bylo dobre to prehodit:)

          0 0
        • Radek Broz  

          Tak nejak jsem si to predstavoval;-) Ale mam proti ostatnim vyhodu, jelikoz znam db nekolika webu a mam dost predstavu o tom, kolik tu toho je, jelikoz u toho sedim dost;-)

          0 0
    • blue  

      peknej detailik v nastaveni uzivatele… konecne snad bude u nekterejch nicku (typu marcinka apod.) jasny, co je to zac :-)))

      0 0
    • jecnak  

      Muzu poprosit o slibene vyhledavani v obrazcich? To mi prijde zrovna jako dost dulezita vec.

      0 0
    • Radek Broz  

      BTW: Uz jsen ikonky politicke prislusnosti a prislusnosti k nekteremu ze zdejsich klanu („bezmezny obdivovatel velkeho M“ / „ti druzi“)

      0 0
    • grafik  

      pokud prejedu kurzorem nick, ktery ma vprofilu fotku tak mi prohlizec poodskoci o nekolik radek dolu a fotka uzivatele se zobrazi nad vsemi prispevky … problem je na mem prijmaci nebo to pozorujete i vy?

      0 0
      • rock  

        Na Tvém přijímači …

        0 0
      • wroum  

        me to dela taky.

        0 0
        • grafik  

          admin neco ladi viz zroj :) onmouseover=„show_i­mage(event.cli­entY,event.cli­entX,1445,100,­125);“ onmousemove=„mo­ve_image(even­t.clientY,even­t.clientX);“ onmouseout="hi­de_image();

          0 0
          • wroum  

            tomu nerozumim :-)

            0 0
            • grafik  

              prelozeno: je-li kurozor ci pohybuje-li se nad nickem tak se zobrazi obrazek na danne zrejme absolutni souradnici v html strance. „sjede-li“ kurzor z teto olasti (nicku) obrazek se schova toz tak, todle ve zroji driv nebylo …

              0 0
              • Pebe  

                mě to teda ve Firefoxu funguje takhle, když odjedu s kurzorem pry, „okýnko“ se zavře. Když není fotka, není okýnko :-)

                0 0
                • Pebe  

                  sákryš, ještě obrázek…

                  0 0
                  • admin  

                    jo to je OK

                    0 0
                  • Páník  

                    tak toto mi vubec nefunguje,ani ta horsi varianta (viz.obrazek nize),proste furt pri starym…ma IE 6.0…co mam udelat pro to, aby to ficelo?

                    0 0
                    • admin  

                      zkus se znovu prihlasit na BF. taky si zkontroluj ze ti funguje javascript pokud ho mas zakazany tak mas smulu.

                      0 0
            • admin  

              co mate za prohlizece? ja to zkousel na IE6 IE5 Opera8.5 Opera9 FireFox

              0 0
              • grafik  

                OPERA Verze 9.01 Sestavení 8552 Platforma Win32 Operační systém Windows 2000 Java Sun Java Runtime Environment version 1.4 Hlasový modul Modul není načten

                0 0
                • admin  

                  hmm divny muzes poslat screen nebo neco co ti to teda presn e dela?

                  0 0
                  • wroum  

                    kdyz najedu kurzorem na nick tak mi cela stranka uskoci nahoru nebo dolu, jakoby zamerem bylo aby kurzor nemoh ukazovat na nick obsahujici fotku. u prazdnych nicku to nedela.

                    0 0
                    • grafik  

                      ono to uskakuje proto, protoze fotka se zobrazi nad vsemi prispevky mezi hlavni reklamou a temito odkazy:
                      Thread: Obnovit | Přidat bookmark | Přidat do blokovaných | Zpět na obsah |

                      0 0
                      • admin  

                        zkus ctrl+f5 nacist znova css

                        0 0
                        • grafik  

                          nepomohlo (opakoval sem nekolikrat jak f5 tak ctr+f5)

                          0 0
                          • admin  

                            zkusim si nainstalovat oepru 9.01 na windows 2000 muzes kdyztak zkusit jinej prohlizec jestli je stejny problem?

                            0 0
                            • grafik  

                              IE 6.0.2800. … – OK Adwance browser 8.02 – OK

                              0 0
                              • admin  

                                hmm zkusil sem tu operu 9.01 a je to trochu pomalejsi pri move ale jinak funkcne OK

                                0 0
                              • Radek Broz  

                                IE 6 rozhodne moc OK neni;-)

                                0 0
                                • admin  

                                  co neni OK u me to slape jako pejsek pred veceri

                                  0 0
                                  • Radek Broz  

                                    Sorry, b-f je v IE ok, ale IE neni ok;-)

                                    0 0
                                  • grafik  

                                    admine a neslo by to udelat tak ze: pokud ma uzivatel v profilu foto tak dat za jeho nick malou moniikonku fotacku – cims by se rozlisilo kdo foto ma akdo ne a protoze ted kdyz chci zobrazit cely profil tak se ihned jeste pred kliknutim automaticky nacte jeho fotka coz pusobi trochu rusive …

                                    0 0
                                    • dieegoo  

                                      mě by se víc líbilo, kdyby po najetí na nick se zobrazilo celé to okno s profilem a linkem na bike… ta fotka mi přijde trošku zbytečná

                                      0 0
                                      • grafik  

                                        me slo o to rozlisit uzivatele s fotkou a bez fotky

                                        0 0
                                      • wroum  

                                        me by se teda vic libilo, kdyby to bylo jako doposud, pripadne by byla mala fotka s xychtem zobrazena stabilne vedle nicku a vsechny tyhle „zobrazimsekdyz­namenajedes“ sou na pikacu a delaj akorat bordel.

                                        0 0
                                        • grafik  

                                          a nebo to udelat volitelne jako u pohlavi

                                          0 0
                                        • dieegoo  

                                          To stálý zobrazení je podle mě blbost… musela by bejt hodně malá, abys nemusel kuli každýmu druhýmu příspěvku scrollovat a když by byla malá, tak by si z ní zas nic neviděl.

                                          0 0
                                          • grafik  

                                            to by pak v threadu CZECHTEK bylo prumerne 1000 ikonek a myslim ze by se nekterym sekal comp :)

                                            0 0
                                          • wroum  

                                            porad mi to prijde lepsi nez tohle. nejlepsi by byl imho puvodni stav :-)

                                            0 0
                                            • dieegoo  

                                              Já si taky myslim, nevidím v tomhle žádnej velkej přínos.

                                              0 0
                                              • martt  

                                                suhlasim

                                                0 0
                                              • zirecek  

                                                Přejketí přes nick – zobrazení fotky je se zpožděním, takže při normální pohybu kurzoru po stránkách se ti fotka nenačte/neruší. Až když kurzorem zůstaneš chvíli na nicku, fotka se zobrazí. Možná ještě delší zpoždění pro jistotu.

                                                0 0
                                    • poiko  

                                      tohle je podle mě skvělej nápad, nutno ofšem udělat ikonku

                                      0 0
                                      • SoLaX  

                                        Admin je sikovnej, koukni jak pekne zvladnu symboly panacka a panenky.. :-) Ale s malou ikonou fotacku souhlas – neco jako je v Users, ale aby se to ukazovalo i ve foru.. A to „onmouse showimage“ prosim pryc.. Vypada to pekne, ale zadnej uzitek v tom nevidim.

                                        0 0
                                      • grafik  

                                        co treba takhle (minimalisticky)? Otazka je jestli dve ikonky vedle sebe nebudou rusive … ale to by si vlastne kazdy mohl nastavit ;)

                                        0 0
                                        • JJ  

                                          Tak dva v jednom, modrou a fialovou ikonku fotacku, pro bezpohlavni sedivou

                                          0 0
                                        • zirecek  

                                          Krása B-F je v jednoduchosti, tyhle ikonky a další věcičky jsou spíš na škodu. Už muž x žena je k čemu, když tohle není seznamka? Navíc, kdo tu chodí pravidelně má přibližnou představu o tom která je žena, :-).

                                          0 0
                            • grafik  

                              odhlasil-prihlasil na opere 9.01 a OK

                              0 0
                            • Manas  

                              At delam co delam tak to poskakuje. Zobrazi se to nahore nad threadem asi tak na 1s.

                              Opera Version 9.01 Build 8552 Platform Win32 System Windows XP Java Sun Java Runtime Environment version 1.4

                              0 0
                              • admin  

                                podle me spatne nacteny CSS, snad se to casem srovna :) jeste pridam do nastaveni aby se toto dalo zrusit pro remcaly kterym neni nic dobry :)

                                0 0
                                • blue  

                                  ja bych mnohem vic privital to nastaveni poctu threadu na stranku ;-)

                                  0 0
                                  • dieegoo  

                                    Já zas možnost hromadně blokovat thready, který mě nezajímaj. Abych nemusel u každého cvakat na křížek a potrvzovat ;)

                                    0 0
                                    • Peslezedirou  

                                      To už chtělo víc lidí, ale asi se nedočkáme :o( Rád bych i využil nastavení dredů na první stránku jak psal Blue…

                                      0 0
                                  • admin  

                                    pridano

                                    0 0
                                    • grafik  

                                      supr

                                      0 0
                                    • Manas  

                                      Dekuji ti dobra vilo. Doufam ze nekdy prijdes taky na nakej sraz a dostanes ode mne pivo :-)

                                      0 0
                                    • blue  

                                      děkuji ti, óóó Veliký :-)

                                      0 0
                                    • poiko  

                                      ty jo, je fakt zajímavý, jak jdou některý věci snadno. nová vláda-přidáno, přidat-přidáno, větší svyl-přidáno. jo jo, to by byl život

                                      0 0
                            • brantec  

                              ja mam stejne problem ve Firefoxu 1.5.0.6 cz nekdy neni mozny kliknout na nick, ptz cela starnka uskoci nahoru, tak jak pise grafik.. Jednou se zadari, jindy je to nemozny:-/

                              0 0
                        • wroum  

                          porad nah… :-/

                          0 0
                          • admin  

                            hmm safari nemam abych zkusil pokud mas obrazek nahore tak tam asi nejak nefunguje ve stylech pozicovani zkus si to rstartnou prohlizec znova je nacist pripadne zkusit jinej prohlizec jestli to snim jde nebo ne

                            0 0
                            • wroum  

                              ve FF to jede, ale ja safri radsi :-/

                              BTW: k cemu to je vubec dobry? u vetsiny lidi vim co maj za foto v profilu, a kdyz se chci kouknout na nekoho novyho tak staci jeden klik…a staci to jednou.

                              0 0
              • wroum  

                safari 2.0.3 pod Mac os X 10.4.6

                0 0
              • Radek Broz  

                Tak v mym FF 1.5.0.6 po najeti nad nick stranka jakoby rychle scroluje o cca centimetr nahoru/dolu.

                0 0
              • black.horse  

                tak už je to dobré, poté co sem dal refresh poskočení přestalo a už je tam obrázek jak má být:-) jinak dobrej nápad Admine, tohle se mi líbí:-) (ale asi budu muset změnit fotku:-D )

                0 0
      • dieegoo  

        mě se ukáže obrázek, ale nikam nic neposkakuje

        0 0
      • black.horse  

        mě taky…

        0 0
    • dieegoo  

      Admine, když už si v těch úpravách.. nechceš udělat ten RSS kanál na fotky?

      0 0
    • St1c  

      co to je za bordel s tou fotkou:D ked kliknem na usera tak sa snazi hore dat jakusi fotku ale namiesto toho mi to zacne cele skakat a robi to strasny bordel:D

      0 0
    • mar_tin1  

      po kliknuti na „zpet na obsah“ nenacte seznam threadu. to same po kliknuti na ikonu v liste „forum“. pomuze jen odhlaseni a opetovne prihlaseni. a pak znovu dokola s eodhlasovat a prihlasovat… :-(

      0 0
      • Pebe  

        tak mě taky, Firefox 1.5.06 :-( nechci se furt přihlašovat :-(

        0 0
      • Pebe  

        a taky po přihlášení mám úplně dole tohle hlášení : Warning: Unknown(): Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_com­pat42 or session.bug_com­pat_warn to off, respectively. in Unknown on line 0
        :-((

        0 0
      • Páník  

        v nastaveni si nastavte pocet threadu na stranku a melo by to ficet

        0 0
        • Pebe  

          dík, už to funguje, ale…bylo to nastavený na 100… ?

          0 0
          • Páník  

            nevim asi jo,ja tam dal 70

            0 0
          • admin  

            kdy se vam to stava? me se to jeste nepodarilo nasimulovat.

            0 0
            • Páník  

              no jak si tu funkci to spustil…kdyz jsem ale v „nastaveni“ napsal pocet,tak se to rozchodilo

              0 0
    • wroum  

      pokazdy kdyz prectu dred, tak mi to hodi viz obrazek.

      pomuze akorat znova nalogovat do B-F :-/, pripadne mi to po kazdym „obnovit“ zobrazi v seznamu pouze jeden thread a to nahodne.

      0 0
    • wroum  

      Admine, byl by problem rozsirit podporovany formaty obrazku o PNG?

      0 0
    • goood  

      Firefox 1.5.0.6 – Kdyz najedu nad nick, kterej ma asi v profilu obrazek, tak mi zacne stranka zbesile skakat nahoru a dolu a zadnej obrazek se neobjevi.

      Kdyz z threadu vylezu pres Zpet na obsah, tak se mi v seznamu zobrazi jen jeden posledni thread…

      0 0
      • goood  

        Aha, tak uz to zaclo fungovat ;) Teda ten obrazek

        0 0
      • Polka  

        Ja teda momentalne vidim todle :-)) Btw.proc jdou thready z vyhledavani do popupu, kdyz na normal seznamu ee? Schizofrenie?

        0 0
    • Frankie  

      To Admin: Mozna by nebylo spatny dat sem nejaky navod jak to tu funguje, jak zarazovat apod. nejen pro zacatecniky. Napriklad nedavno se tu lidi (vcetne mne :) divili, jak fungujou cerveny bryle.

      FV

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Tak to nechápu doteď a to nejsem začátečník… ;))

        0 0
        • grafik  

          doufam, ze si nedelas prdel …

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Bohužel si ji dělám… ;)) Vůbec nevím na co to je, ale nemám odvahu se zeptat, protože bych si nerad vyslechl ty vaše kecy. Ale jestli chceš, tak mi to můžeš vysvětlit… ;))

            0 0
            • grafik  

              podle bryli poznas ktery prispevky mas precteny a ktery ne, kdyz otevres dred tak ti skoci na prvni neprecteny (cervene brejle), staci pak na brejle kliknout a skoci ti na dalsi neprecteny-to proto abys nemusel zbesile hledat co jsi cetl a co ne – sleduj nasi konverzaci a pochopis …

              0 0
              • SoLaX  

                Jeeee..fakt???? To sem zrovna chtel napsat adminovi jako navrh na zlepseni, ze mi to vzdy skoci na prvni bryle a zbytek musim scrollovat.. Takze uz nemusiiiiim :-) Ale stejne pripojuji svuj hlas za Navod, bude se hodit nejen novackum..

                0 0
              • zirecek  

                Ty vado, Amerikáá, díky, :-).

                0 0
            • zirecek  

              Taky mi není pořádně znám princip brýlí. Hlavní problém co mám s b-f je, že se už thread nezobrazí na nejnovějším příspěvku. Např.: vložím příspěvek a po jeho načtení/obnovení se stejně thread nalistuje jinam… .

              0 0
        • dieegoo  

          Fakt ne? :D když thread otevřeš, tak nový příspěvky, který jsi ještě nečetl jsou označeny červenejmba brejličkama a úplně poslední příspěvěk je označen červeným nickem ;)

          0 0
      • Frankie  

        Ok, brejlicky uz se nikde vysvetlovat nemusi, staci, kdyz si je odted novacci najdou v historii, kam je vzdycky nekdo rad odkaze :))

        Dotaz: V dlouhych threadech mam problem najit reakci konkretniho cloveka, da se to nejak jednoduse dohledat nebo proste musim rolovat az na ten jeho prispevek narazim?

        Jestli ne, dalo by se takove mensi vyhledavani v jednom threadu podle nicku udelat?

        FV

        0 0
      • Páník  

        jj,taky jsem ctvrt roku roloval mysi nez jsem na to prisel

        0 0
    • Bohus  

      Keď už rozbehnutý tento thread, tak by som chcel poprosiť Admina, nech sa prozrie na postrehy v threade „Hmotnosti – kategorie Ostatní“ (www.bike-forum.cz/…5/forum.html#…). Ďakujem.

      0 0
    • Vojtas  

      ja bych teda mel taky jednu prosbicku, jestli by jsi mohl udelat aby se stranka presunula na prvni neprectenej prispevek hned jak se nacte, a ne az kdyz se nacte cela stranka,

      0 0
      • Radek Broz  

        To si myslim, je technicky neproveditelny.

        0 0
      • goood  

        Kdyt to tak funguje, jakmile se nacte kus kodu, kde je prvni neprecteny prispevek, tak to na nej skoci…

        0 0
      • admin  

        to je vec prohlizece. FF tak funguje

        0 0
        • Vojtas  

          Aha, to sem netusil, tak to asi zahodim Operu, i kdyz FF mi nejde o moc rycheji :(

          0 0
        • Vojtas  

          Aha, to sem netusil, tak to asi zahodim Operu, i kdyz FF mi nejde o moc rycheji :(

          0 0
    • Elwing  

      Muhahaha to sou mi vylepšení :)

      0 0
    • Lister  

      teeda tak to je novinek, ikonky pro chlapečka a pro holčičky se mi líbí :o) takže až na pár vyjímek typu Lance už tady bude jasno :o), ale ta fíčura s těma fotkama se mi nelíbí vůbec Budiž adminovi ke cti, že se to dá vypnout, takhle by to mělo fungovat všude, volba je na každém, já jsem si to zakázal

      0 0
      • Lance  

        Holcicka nebo chlapecek,ale tady jde ksakru o barvicku!!!!!!

        0 0
      • grafik  

        ale user jako Marcinka, ktery patri do „naprvni pohled neidentifikova­telneho pohlavi“ si jako napotvoru „chlapecka“ nenastavil a spousta bikeru, vcetne me si porad bude myslet ze je to „holcicka“ :)

        0 0
    • Lister  

      Už jsem to tady psal, ale zkusím to nadhodit ještě jednou. Mě osobně by se líbilo kdyby při kliknutí na jméno zakladatele na hlavní stránce mi nevyskočil jeho profil, ale soupis threadů který založil. V samotném threadu by to fungoval tak jako teď: Co vy na to??

      A jinka já mám problém, že když hladám v příspěvcích podle Nicku tak to nic nenajde – prostě to nehledá v hlavičce toho threadu ale jen v textu příspěvku, ale možná je to už spravené, musím vyzkoušet. Občas hledám něco co jsem už někde psal a nemůžu to najít protože jak dám hledat Lister a zároveň něco tak mi to nic nenajde. Políčko hledat v Nicku mám samozřejmě zaškrtnuté. Hodilo by se mi kdybych si mohl nějakým jednoduchým způsobem najít všechno co jsem napsal.

      0 0
    • grafik  

      me by se libila moznost otevirani threadu do noveho okna, aby se clovek nemusel furt soustredit na klikani strednim mysakem, treba za nazvem by mohla byt mala ikonka, ktera by splnovala tuto funkci – jo a jeste by tato moznost mohla byt volitelna samozrejme … ;)

      0 0
      • Lister  

        no já už vlastně ani jinak než středním myšákem do nového panelu neklikám, volitelně jsem prosti :o) sry grafiku :o)

        0 0
      • Mamut  

        To nie, to by mala byt vec prehliadaca a nie fora. Nenavidim stranky, ktore otvaraju nove okna uplne nezmyselne. Vo vacsina browserov je jednoduchsie priamy link otovorit v novom okne, nez link do noveho okna prinutit otvorit sa v starom.

        0 0
    • Radek Broz  

      Mam dalsi tip – neslo by v galerii budto nastavit u nahledu pouze pevne max. velikosti u obou stran s tim, ze ta mensi se bude menit proporcialne, nebo pripadne delat jenom vyrez ze stredu fotky ve stavajicim formatu? Fotky na vysku nebo sirokouhle nebo jakkoliv atypicke to neprijemne zkresli, jak je to predela na tech 75*50

      0 0
    • Vrci  

      Pokud dám v „Naše biky“ hledat „Silnice“ objeví se mi seznam všech silnic. Když jednu otevřu a chci se pomocí Další/Předchozí podívat na jinou, nelistuji v seznamu vyfiltrovaných kol, ale v seznamu všech biků.

      0 0
    • goofy  

      Clovek tu tyden chybi, a co vsechno se tu nezmeni… Sem z toho uplne nesvuj. Takove soky, takove soky… No fuj :-)

      0 0
      • SoLaX  

        Hmm, hezky se Ti to i rymuje.. Co si byl pryc, tak Te perpadla nejaka muza, ne? :-)

        0 0
        • goofy  

          To bude asi este tim deliriem po vcerejsku/dnes­ku… :o)

          0 0
    • jakub  

      nechci zakladat neco novyho tak to napisu sem, Admine prosimte nemohl bys dat vyber hlavniho menu (formu, foto, recenze atd.)myslím tim jen ten řádek aby se zobrazoval vždy dole na konci diskuse, musime pak vždycky splhat zase nahoru k menu a me to neba, vetsinou mam klavesnici zastrcenou a roluju mysi, coz mne neba.. diky

      0 0
      • Pebe  

        stačí kliknout na „Zpět na obsah“ a seš nahoře u lišty ;-) jeden klik navíc.....

        0 0
        • jakub  

          hmm no tusil sem ze mi nekdo takto odpovi.. njn nechte to byt je to fuk… jen jsem to tu chtel vylepsit…

          0 0
    • Toams  

      Tak toto by asi momentalne foru bodlo najviac … zakladanie dredov obmedzit na 2–3 dredy denne … aspon docasneeeeeee­eeeeeeeeeeeee­eeeeeeeeeee, pliiiiiiiiiii­iiiiiiiiiiiii­iiiiiiiiiiiii­iiiiiiiiiiiz:-)))

      0 0
      • multib  

        Tolik snahy kvůli mně? No teda! A nestačilo by říct tohle Olkycovi? Třeba by byl přístupný. Číst a psát umí, možná i mozek mu trochu pracuje..hm..? Domluvme se na kompromisu, třeba 5/den, hm? (Stejně i těch 5 jsem napsal jen jednou, možná 2×..)

        0 0
    • kankrlicek  

      Admine, nešlo by hodit do blokovaných přímo autora? Myslím to tak, že by se mi vůbec neobjevoval. Díky

      0 0
    • Beeda  

      cau ""www.bike-forum.cz/forum/u­sers.htm":http://www.bike-forum.cz/forum/users.htm" po search funkci dole v page…

      „Warning: Unknown(): Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_com­pat42 or session.bug_com­pat_warn to off, respectively. in Unknown on line 0“

      B.

      0 0
    • poiko  

      měl bych taky připonmínku, možná spíš teoretický dotaz. Většina fór, co znám, jsou udělaná „pasivním způsobem“. Proto, aby se mi objevily nové příspěvky zatímco čtu ty staré, potřebuji kliknout na Obnovit. Proč nebývají fóra na pricipu chatu, že by se příspěvky objevovaly „real-time“? Je to kvli nějaké, mně neznámé náročnosti na něco (paměť, objem dat, …)?

      0 0
      • goofy  

        Ja jsem zastancem obnivit. Pak by se stratil prehled v tom, co uz je precteno, a co jeste ne… Na chatu to jde, ale ne ve foru, ktere ma vetve

        0 0
      • SoLaX  

        Podle me by se ta stranka musela v pravidelnych intervalech sama obnovovat, coz je asi narocnejsi na prenos dat (i kdyz v dnesni dobe asi podstatne mene nez driv). Ale mne by mozna vadilo, aby se mi nejaky thread, co si zrovna ctu, kazdou chvili refreshoval..

        0 0
        • dieegoo  

          Náročnější na přenos dat by to být teoreticky nemělo.. server by v určitý čas poslal všem připojeným stejný balík dat. Větší přenos je podle mě při současné formě fóra, kdy si každý kliká na reload jak chce a každému server zasílá data zvlášť.

          0 0
          • SoLaX  

            Ja mel na mysli zatizeni meho domaciho pripojeni – tak nejak sem zavzpominal na dobu dial-upu, kdy kazde nacteni stranky trvalo peknych par vterin.. Joo, to byly casy :)

            0 0
            • dieegoo  

              Aha… no na straně uživatele by to asi trošku narostlo. Ale myslim, že to není ani v praxi použitelný, fórum by bylo nepřehledný při neustálých reloadech. Jo jo, dial up, zlatý časy :)

              0 0
      • dieegoo  

        U klasických chatů je pouze nastavený automatický reload po tebou určené době. Takže rozdíl je pouze v tom klikání nebo neklikání na obnovení stránky. Důvod vidím spíše v přehlednosti, na chatech máš krátké příspěvky, nerozklikáváš si témata, která tě zajímají. Pokud by si tu četl nějaký delší příspěvěk a každých 10 vteřin se ti reloadnula stránka a odskočila někam jinam.. myslim , že by si z toho nebyl nadšenej.

        0 0
        • poiko  

          to přece by nemuselo být nutností, aby se poakždý posunula, ne? nejsem teda kovanej v html, nebo tak něco. čistě laickej úsudek

          0 0
          • goofy  

            No.. Kdyz to vemes selskym rozumen. Ted si otevres thread, a vsechny neprectene veci se ti zobrazi cervene. Kdyby se pouzivalo automaticke obnoveni, tak bud by ti zmizly ty co uz se predtim obevily, ikdyz je jeste nemas prectene, nebo by narostlo silene neprectenych prizpevku… Ani nemluve o tom, ze funke brejlicky a automaticke posunuti na prvni neprecteny by byla na nic

            0 0
          • dieegoo  

            nevím, jestli by se musela bezpodmínečně posunout, ale problikne určitě…

            0 0
      • cabbage  

        chat bych sem nezaváděl…

        0 0
        • Lance  

          chat by mozna bylo reseni proti threadum o hovne, i kdyz na BFku asi ne ze?:)

          0 0
      • goood  

        nainstaluj si Operu a ta ma myslim funkci, kde si nastavis cas a stranka se ti bude automaticky obnovovat v tom zadanem intervalu :)

        0 0
      • Biker jak Pes  

        No nevím, jestli to je dobrý nápad, představ si, že by se ti takhle obnovovaly thready co mají třeba 1000 a víc příspěvků, viz. CzechTek… ;))

        0 0
      • dieegoo  

        Nicméně možná by nebylo špatný, tady klasický chat zavést… co myslíte?

        0 0
        • Biker jak Pes  

          V žádném případě, pryč s chatem…

          0 0
          • dieegoo  

            Nemyslím do diskuze, ale jako samostatnou komponentu ;) nahoru do menu mezi fotky, recenze, odkazy prostě prdnout chat…

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Jo to jsem pochopil, ale už se to tady řešilo a 99% lidí to odsoudilo. Mi se to taky moc nelíbí, i když je mi 17 a všichni mí vrstevníci se na chatech vyžívají a sedí na nich 24 hodin denně… ;))

              0 0
            • Radek Broz  

              Se spoustou lidi „chatuju“ po ICQ, do diskuzi pisem to, co ma byt videt… Dalsi chat tu je na nic;-)

              0 0
    • Pebe  

      šlo by zařídit, aby se při otevření threadu napsal název i do lišty okna(panelu), aby když si otevřu víc vláken ve Firefoxu do panelů, abych poznal, co už mám otevřeno…

      0 0
      • randybb  

        jjj ..to by sa hodilo :) kedze mam stale otvorenych minimalne 20 zaloziek ;)) povacsine tak 35 :PP

        0 0
      • SoLaX  

        Noooo, to je napad. I kdyz ted koukam, ze od 23 panelu vys sou tam uz jen tri tecky, takze vam to asi nepomuze :-). Ale mne jo, tak pridavam svuj hlas pro :-P

        0 0
    • maxtor  

      Jen mě napadla jedna věc pro zpřehlednění fóra (jestli to tu už bylo, tak se omlouvám): Nešlo by podobně, jak jsou zvýrazněny „moje thready“, nějak zvýrazňovat ty, do kterých jsem přispěl, popř. ještě upozornit, že někdo reagoval na můj příspěvek. Pochopitelně jsem to myslel ve vztahuz ke každému uživateli zvlášť – ne jenom ke mně:-)

      0 0
      • pos3k  

        si zaskrtni pri odpovedi posilat odpoved na email

        0 0
        • SoLaX  

          No, to sice de, ale vadi mi na tom, ze to posle jen tu jednu odpoved na moji otazku, ale jak se diskuse vyviji dal se nedovim, takze stejne musim jit na b-f rucne. Dobry by bylo, kdyby me to prihlasenyho hodilo rovnou do toho threadu. (Zkousel sem to davno, tak nevim, jestli uz to neni nejak vylepseny)

          0 0
    • pos3k  

      nejaka anketka by po case nebyla? :-)

      0 0
      • admin  

        :) Jsem v zahranici mel bych problem s poslanim vyhry :)

        0 0
    • Splinter  

      Když se odhlásím a pak kliknu na cokoli v horní nabídce tak mě to zase bere jako přihlášenýho..

      0 0
    • goofy  

      Do prcic. Zase se tu objevil nejaky spamer a pekne to tu zamoruje. :-/

      0 0
      • ddd - andy  

        Ted jsem to chtel napsat! nick: pleione – smazat!

        0 0
      • maxtor  

        By mě zajímalo, co se dá vyčíst z jeho IP adresy popřípadě jestli se nenajde nějaký hacker, který mu pošle nějaký hezký pozdrav – aby měl ten dotyčný ufon co evakuovat z disku.

        0 0
        • Martin  

          nj kámo, co když má hadr plnej porna… to by pak neměl ani nad čím ejakulovat :-) no já jsem sprostej jak kanál :-)

          0 0
          • maxtor  

            Vesmírný člověk? Neblbni, vždyť ti jsou cudnost sama:-))

            0 0
      • Toams  

        ak je to nejaky bot, tak by to asi chcelo skor nejaky skriptik ala Napis: hjkl alebo 1+3=?

        0 0
        • Martin  

          to asi nebude bot… nicméně koukám, že bordel dorazil i na b-f. jsem zvědav kdy se tu objeví captcha…

          0 0
          • Toams  

            njn, asi nebude, postihnute su len tie najnovsie dredy … toz potom maxtorov napad by asi pomohol

            0 0
      • Jirik123  

        dal jsem si vyhledat tu webovku co sem porad cpe a stihnul zamorit 40 threadu… evidentne ma velke odhodlani:-)

        0 0
        • maxtor  

          Třeba to měl jako úkol od vesmírných lidí, který musel splnit, aby mohl být evakuován:-))

          Doufejme, že úkol splnil na 100%:-)

          0 0
    • Hnoj  

      Žádám okamžitý, a tvrdý trest pro uživatele: pleione. nejlépe udělení BANu a prořezání obou plášťů zvláště tupým předmětem :-)

      0 0
      • Radek Broz  

        Vesmírné lodě pláště nemají! :o)

        0 0
        • Páník  

          tak mu zlámat na tý lodi pádla!:)

          0 0
        • Hejdik  

          Asi se zbalím a poletím s ním,třeba tam mají levnější komponenty a lepší technologie kol! Ale nevím jakej tam bude terén. Co si sebou vzít silničku,nebo fulla? :-))

          0 0
          • maxtor  

            Viděls ty krátery na měsíci?? To musí být bomba. Já bych bral fulla a skafandr.

            0 0
            • SoLaX  

              A s tou gravitaci by taky mohla byt docela sranda :-)

              0 0
              • maxtor  

                Ty wole to mě nenapadlo. Jak že se jmenuje ta jejich stránka?? Jdu to hledat. Miluji vesmír!!!:-))

                0 0
                • Hejdik  

                  Kdy a odkud že se to letí?A můžete mi někdo doporučit nějakej solidní skafandr,zakládat na to thread se mi nechce,to by pak mohlo být plno a ještě bych se nedostal do rakety :-))

                  0 0
                  • maxtor  

                    Zkus se skamarádit s pleionem a ten ti poradí – pokud už teda není na cestě. Mrkni taky na stránky NASA – třeba mají nějakou družbu za účelem výměny názorů, mozků a skafandrů.

                    0 0
    • Páník  

      prosim te, nejak „blbne“ vkladani novych biku…chtel jsem aktualizovat fotky a misto 5 ruznych se mi nahralo 5 stejnych fotek, kdyz jsem to cely smazal a vlozil znova, bylo to samy…nakonec jsem musel kazdou fotku vkladat zvlast

      a jak koukam do galerie, neni to asi jen muj problem:)

      0 0
    • pegas  

      dotaz,prosba..pri vyhledavani ve fotkach (napr.muj bike) vyjede seznam fotek s hledanym nazvem ( napr.merida),pak se treba kouknu na jednu fotku a chci se vratit zpet na jiz vyhledany seznam ale nejde to..musim opet zadat nazev a vyhledat cele znova..neslo by ze pri navratu na seznam by se objevil uz ten seznam fotek respektive na miste kde jsem tento seznam opustil..

      0 0
      • dieegoo  

        Zkoušel jsi zmáčknout backspace? :)

        0 0
        • pegas  

          no pokud vim tak ti tohle nepomuze…

          0 0
          • dieegoo  

            No pokud vim, tak to tak dělám každej den a funguje to. Takže jestli mi to nepomůže, tak je to pro mě celkem novinka.

            0 0
            • pegas  

              dej si foto…treba muj bike…dej nazev vahledat treba spyder…najde ti to to fotky spyderu..otevri si jednu…a ted se backspacem vrat zpatky…vratis se na vyhledany seznam?…pochybuju…

              0 0
              • dieegoo  

                Nepochybuj, vrátím…Jestli znáš nějakej program, kterej zachytí dění na ploše, tak ti to pak klidně pošlu, abys mi věřil…

                0 0
                • pegas  

                  co mas za prohlizec?

                  0 0
                  • dieegoo  

                    Používám operu. To samý ale umí z ff, teď jsem to zkoušel.

                    0 0
                    • pegas  

                      ja mam avant browser…takova nadstavba exploreru..

                      0 0
                      • dieegoo  

                        Zkus tu Operu, zvykneš si na ni a zpátky se nebudeš chtít vrátit. Mouse gestures jsou těžce návykový a začne ti fungovat i ten backspace…

                        0 0
      • Blade  

        Nejjednodušší bude, když tu „jednu fotku“ otevřeš v novým okně..

        0 0
        • pegas  

          reseni to je..ale casto pracuju s hodne oknama ,tak treba mam rad kdyz ve foru delam v jednom okne..ale samozrejme reseni to je otevrit v novym okne..

          0 0
          • MlokCZ  

            BF mám vždy v jednom okně a ty odkazy otevívrám ne do nového okna, ale do nového tabu.

            0 0
      • Genarito  

        tak si přidrž Shift+Klik myší na odkaz :o) mělo by to fachat… odkaz se ti otevře v novém okně

        0 0
    • pepek  

      Možná je to blbý, ale když mě thread skočí po otevření na nový příspěvek, je nějaká zkratka, kterou se dostanu rovnou na další, bez toho abych musel rolovat?

      0 0
      • grafik  

        klikni na cervene bryle

        0 0
      • Misiak  

        :) hore sa to rozoberalo. staci kliknut na tie cervene okuliarky…

        0 0
        • pepek  

          Dekuji mnohokrát!

          0 0
          • Blade  

            Dobrej bonbónek, viď? ;-)

            0 0
            • Misiak  

              ja som na tuto funkciu tiez prisiel asi pred 15 minutami :D

              0 0
              • raceman  

                :-D :-D

                0 0
              • Biker jak Pes  

                Zajímavé, že pokaždé když se na to někdo zeptá, tak se to dozví mnohem víc lidí, než jenom tazatel … :D

                0 0
                • Misiak  

                  stavim sa ze je tu este dost ludi, ktori si myslia, ze je to len oznacenie neprecitanych prispevkov bez nejakej inej funkcie :)

                  0 0
                  • dieegoo  

                    Taky jsem si to dlouho myslel.. a priznavam, ze jsem jeden z tech, o kterych mluvi pes. Taky jsem funkci objevil, az kdyz se na to nekdo zepatl :)

                    0 0
              • cabbage  

                zato já sem ještě nepřišel jak se dostat na předchozí nepřečtený…

                0 0
                • blue  

                  k čemu je dobrý číst thread odzadu? ;-)

                  0 0
                • dieegoo  

                  Na první nepřečtený ti to skočí po reloadu stránky automaticky ne?

                  0 0
                • MlokCZ  

                  Pokud přejdeš na následující nepřečtený pomocí těch brejlí, tak zpět v prohlížeči tě vrátí zase na ten předchozí.

                  0 0
  • Pebe

    vkládá :-))

    0 0
    • wroum  

      ano ano, blbej sem ja, to ze to nevklada PNG vim uz davno a presto …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.