• enjoy

    me teda cervena nevadi,ale tohle…:-)

    0 0
    • admin  

      to je reklama co zakaznik poslal to tu je :) doufam ze to moc neva. vic ploch s reklamou uz to asi nebude :)

      0 0
    • biker007  

      taq pouzivej nejakej firewall co ma i blokator reklam a je to ;) par kliknuti a je klid a vic mista na obrazovce..

      0 0
      • enjoy  

        me vetsinou reklamy na strankach nevadej,kolikrat i spnej svuj ucel,ale kdyz se otvira na kazdy strance tak to je uz trosku horsi:-)

        0 0
        • ravo  

          Nepřeháněj Tondo:-) Nebejt admina, tak tenhle server neexistuje a já si myslím, že bychom mu prospěch z reklamy měli přát a prostě občas něco překousnout. Já jsem to úplně ingnoroval než jsem si přečetl tvůj příspěvek. Teprve pak mi došlo, že tam je banner, který tam dřív nebyl…

          0 0
          • enjoy  

            ja vim:-),me to zas tolik nevadi,hlavne ze to tu existuje:-)

            0 0
      • blue  

        a jak ten tvuj firewall pozna, ze zrovna tenhle obrazek je reklama, kdyz je ve spolecnym adresari a na spolecny URL s ostatnima obrazkama?

        blokovat reklamy mi umi prohlizec taky, ale nejdriv to podle neceho musi poznat…

        0 0
        • biker007  

          pouzivam Kerio Personal Firewall, ten blokuje tak 90% reklam sam(ma nastaveny retezce ktery se typicky vyskytujou v ulr reklamniho banneru). no a muzes tam zadat rucne treba blokovani „http://www.bike-forum.cz/img/re­klama/akcebike­.gif“ a navic umi blokovat cookies(ruzny urovne), JavaScripty, VB Script, atd. (tim nerikam ze mam vse vyse napsane trvale blokovane, to bych si spoustu stranek proste neprohlidl..)

          0 0
    • lubos  

      No, jeden klik na adblock … co se tyce mne. Doted mi leva reklama nevadila, ale ted je pryc vsechno. Coz … amoeby od Tinka by tak nevadili :) Ale tenhle server je jeden z velice malo serveru, kde bych byl ochoten prispet (ne moc zase :), kdyby bylo potreba.

      0 0
      • admin  

        Snad ty reklamy neni zas tak moc. Flashe pres text a podobny veci, sem nepoustim :)

        0 0
        • lubos  

          Ne, ta nalevo je reklama, ktera je k veci a i vitana. Ale ten cervenej banner dnes nahoru mi byl silne nesympaticky :)

          0 0
          • biker007  

            a nehlede na to, ze neni ani moc efektivni, pac vetsina prispevku se otvira az nekde dole na prvni „unreadu“.

            0 0
            • admin  

              podle poctu kliku za ty dva dny efektni docela je :)

              0 0
              • biker007  

                to asi diky tomu, ze kazdej kdo cte tehnle thread si to hned vyzkousi ;)

                0 0
              • JJ  

                Myslim ze po tom, co se tady psalo o akcebike, tak sice spousta lidi klikne, ale s nakupama to bude slabsi.

                0 0
    • chorvat  

      ja furt o cem to vseci mluvite (pisete), pak me to doslo, vypnul sem Kerio PF a ejhle – reklama :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.