• Corbett

    Nedal by někdo v tuto neděli Javorníky? Sraz buď přímo ve Vsetíně, nebo někde trochu dál, třebas v Hovězí, nebo v Huslenkách. Trasa Vsacký Cáb, Tanečnice, Čarťák, Třeštík, Kasárna, (pro zájemce Velký Javorník), Malý Javorník, Kohůtka a pak někde dolů. Předpověď počasí je naprosto ideální, tak pokud by někdo chtěl ať se přidá:)

    0 0
    • blue  

      do koliby u splavu v hovězí bych zajel hned, bejt to trochu blíž :-)

      0 0
      • Martyo5  

        Přesně to jsem si taky řekl:oD Sice v neděli budu v Novém hrozenkově ale na pondělí mám naplánovaný výjezd na Praděd.(Z Olomouce)

        0 0
      • Corbett  

        Dyť je to jen 300km a nějaký ty drobný. Já se teď také byl projet v Praze s bajkrem:)

        Jasně, byl jsem tam 4 dny u známých:)

        0 0
    • houbacz  

      jel bych ale musel bych s malym na sedacce a jsem po slovensku takze bych to asi nedal :( tak treba priste

      0 0
    • stumf  

      možná bych jel,v sobotu jedu zavodit na val. krale do huslenek, takze v nedeli bych se projel, pokud nás bude víc a bude pěkně

      0 0
      • Corbett  

        Jedu s kámošem, každý další je vítán.

        Krále jsem jel loni a docela mě to zmohlo. Druhý okruh mi moc nesedl:)

        0 0
    • Corbett  

      Předpokládaný odjezd z některé výše uvedené lokality kolem 9:00 hodiny. Pojede se na pohodu, tak si na to raději vyčleníme celý den:)

      0 0
      • tom xtr  

        Možná bych se i přidal. V SO jedu na Leštinu, takže NE je zatím volná. Pokud mi to vyjde, tak nejlíp bych se přidal z nějaký dědiny za Vsetínem (?Hovězí ?), ale detailně to tam neznám – návrh výchozího místa ?

        0 0
        • Corbett  

          Také to tam detailně neznám a proto jsem jako možnost setkání navrhl i tyhle dědiny za Vsetínem. Ve Vsetíně by to bylo trošku horší. No když se podívám na mapu Hovězí, tak si můžem dát sraz na takovém náměstíčku u turistického rozcestníku. Je tam i obecní úřad, kino, hospoda – www.mapy.cz/?…

          Devátá hodina vyhovuje?

          Nahoru by jsme tedy dali modrou značku a pak se klasicky napojili na červenou na Cáb

          0 0
          • tom xtr  

            Náměstí v Hovězím by zřejmě šlo. Devátá je OK. Poznávací znamení u mne : modrá Mazda 6 kombi, RB Speedster stříbrný, dres zřejmě viz FOTO profil. Zítra odpoledne to ještě když tak potvrdím na e.mail co máš v profilu. Tu cestu Hovězí-Cáb vcelku znám.

            0 0
            • Corbett  

              Myslím, že ve velkoměstě jako je Hovězí na sebe narazíme velice rychle, tak v 9 hodin u rozcestníku na náměstí, ahoj:)

              0 0
              • simon111  

                No, jestli by nevadilo taky bych se přidal :) Pokud pojede slušné spojení vlakem z Ostravy.

                0 0
                • Corbett  

                  Jasně, vlakem do Vsetína a na kole do Hovězího je to co by kamenem dohodil, pokud ti to stojí za to:)

                  0 0
                  • tom xtr  

                    Dnešní Leština na mně zanechala větší stopy, než jsem, čekal, takže účast nejistá – jsem trochu prošitej. Nechtě jsem si já blbec přidal asi 9 kiláků, takže z 80 tky byla skoro 90 tka. Buď v Hovězím ráno budu nebo ne – uvídím jak na tom budu ráno. Když tak příště.

                    0 0
                  • simon111  

                    Tyjo, abych byl na místě kolem 9:00, musel bych vyjet před šestou :) takže to vzdávám :) Přeju fajn výlet

                    0 0
      • Jaroslávek  

        Budu od soboty ve Velkých Karlovicích. Kdyby jste náhodou v neděli projížděli kolem, tak bych pokecal. Jízda s vámi nehrozí, bo jsem tam s mažlenkou a to je věru silná turistika !-))

        0 0
        • Corbett  

          Znám to, když jedu někde s rodinou, tak kolo maximálně do desáté dopoledne, než se holky (manželka a dcera) vyprdolí z pelechu.

          Do Karlovic sjíždět nebudem, to už by se nám moc nahoru moc nechtělo a myslím, že by jsme o hodně přišli. Hřeben nad Karlovicemi – Velký Javorník, Malý Javorník, Kohůtka je myslím jedno z nejlepších poježdění u nás:)

          0 0
    • Martinkaa  

      My s Pekackem jedem. Vypada to, ze pojede aji Pop a mozna pribereme aji sestrenici ;-) Jinak bych zastavila na Portasi. Nizsi ceny, min lidi a jidlo mozna jeste lepsi jak na Kohutce :-)

      0 0
      • Corbett  

        Jééééééé, vy jste mi udělalali radost:)

        Děcka a sedí vám čas a místo setkání? Máte to přece jenom trochu z ruky.

        Portáš? Jasně, Kohůtku mi doporučoval blue. Pro nás to bude víceméně konečná, já s tím ani nepočítal. Také stavíme na Portáši.

        0 0
        • Martinkaa  

          Vypada to, ze pojedeme autem, takze by to melo byt no problemo. A kdyz ne, tak z Hranic jezdi vlaky na Vsetin furt. Tak zitra ahoj v Hovezi ;-)

          0 0
          • Corbett  

            Jo, kdyby něco, tak ti posílám tel.kon. na mě na mail co máš v profilu:)

            0 0
            • Martinkaa  

              Napred jsem si precetla mail a pak az tadykten vzkaz. Docela jsem se nasmala :-D Cislo si pisu :-)

              0 0
              • Corbett  

                Zajímalo by mě co jsi si myslela:)

                Kontak jsem ti poslal, kdyby jste se někde zdželi, tak ať nejedem bez vás.

                I když, vy by jste nás hravě dohnali:)

                0 0
                • Martinkaa  

                  Rikala jsem si, proc mi nekdo posila mail, kde je jmeno, telefonni cislo a pozdrav :-D Kdybys napsal Corbett, hned bych vedela. Premyslela jsem, jestli jsem treba na neco ci nekoho nezapomnela, protoze to jmeno mi nic nerikalo :-D Kdyby neco, ozvu se ;-)

                  0 0
      • pop  

        Chtěl jsem jet. Těšil jsem se, ale nakonec jsem to vzdal, protože mě bolí ta haxna nějak víc dnes a neužil bych si to…jen bych se trápil a vy byste na mě čekali. Dáme to příští rok třeba s Pafčou.

        0 0
        • Corbett  

          Mimo jiné, ........... začneme Českou Kanadou, na jaře:)

          Jasně že s Pafčou, už vás beru jako jednotku.

          0 0
    • Corbett  

      Dodatek – počasí SUPER, nálada SUPER, tempo SUPER, podloží SUPER, kopce SUPER, příroda SUPER, bikování SUPER, celkový dojem VÝBORNÝ-:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.