• Darkson

    http://www.paklisport.cz/…thon_man.htm

    kdo do toho půjdete? já myslim, že to pěkný modrý triko bude stát za to:-)

    0 0
    • blue  

      modrejch tricek uz par mam, takze ne :-)

      0 0
    • Meesha  

      300km / 3 zavody = 3×dlouha ⇒ to nedam :-) Ale na Malevil (kratkou) a hlavne Salzkammergut (100km) bych chtel…

      0 0
      • Darkson  

        hoď si na Salzkammergut dvoustovku a pak už ti stačí přidat krátký trasy:-)

        0 0
    • pcejka  

      Mam zalusk, jeste drive jsem se vsak rozhod pro Bikechallenge, ovsem nevim nevim, jak mi to dopadne s partakem, odpadne-li, pak bude volba nejspis jasna – jizda o modry triko, Malevil a Erzgebirgs-Bike-Marathon by mel u me premieru, Salzkammergut Trophy jsem jiz jel a moc rad bych si ji zopakoval…

      0 0
      • Gung-Ho  

        Já do toho du s Tebou :-) 200 kiláků a přes 7000m převýšení, to už je pořádná výzva!!! Vedle toho už budou ty 2 závody po 100km, jako prd :-)

        0 0
      • Darkson  

        a mohl bys náročnost trati(potažmo čas na trati) srovnat s některým maratonem v ČR?

        0 0
        • pcejka  

          Nenapada me, s kterym nasim maratonem by to slo srovnat, mam tedy na mysli 100km variantu, kterou jsem jel, pro trasu jsou spis typicky tahly dlouhy vyjezdy vetsinou po sirokych sotolinovych cestach a samozrejme dlouhy sjezdy, na druhou stranu nektery sjezdy nebo jejich useky jsou technicky narocny (ne vse se jede po te sotoline samozrejme, dokonce cast po sjezdovce, dale lesni cesty se sutrama a korenama, proste jak jsme zvykli) a nezadaj si se spise disciplinou cross-country a taky nekdy prudky jak prdel – mel jsem to akcentovany zimou, destem, bahnem a odeslou brzdou a zcela nefungujici vidlici asi od polov. zavodu, myslim, ze nejdelsi stoupak mel asi 15 – 17km (myslim od Bad Ischl), ale to lze vycist v mape a prevyseni…Vitezove to jinak jezdi neco pod 5 hodin, pro me zcela imaginar. cas.

          0 0
          • lubos  

            max. 7km souvisle stoupani. Ale jejich vic.

            0 0
          • Darkson  

            díky za info. nebudu cvok a pojedu 100, i ta bude výživná:-)

            0 0
            • JSt  

              http://www.bikezone.cz/view.php?… tady mas nejaka slova o dvoustovce. treba se nechas zlakat :)

              0 0
              • cabbage  

                neodstrasuj si konkurenci;)

                0 0
                • JSt  

                  ja si o tom akorat prectu podobnej clanek :) ale tu 100 bych si nekdy rad dal…

                  0 0
              • lubos  

                Akorat, ze jako obvykle Rakusaci dost prehani s tim prevysenim. Loni bylo asi 3200, nebo mozna i min, dva roky zpatky to bylo vic … asi 3300. Horal je v tomto tezsi .. ten ma 125km a prevyseni kolem 3700. Ale technicke pasaze a sjezdy jsou na Salzkammergute vyrazne tezsi a taky tam jsou porad useky, kde je pekne blaticko.

                0 0
    • JIRA  

      Pokud by byl limit 22 hodin, tak jo. :)

      0 0
    • jecnak  

      Premejslim o ty 200. Zalezi kolik najezdim zjara jako zaklad.

      0 0
      • Gung-Ho  

        Zatim je to teda letos se mnou bída. Ale tohle je konečně pořádná výzva :-) Něco takovýho mě tady chybí. Takže pokud se nestane něco nečekanýho, tak bych do toho dvoukila šel :-)

        0 0
        • Gung-Ho  

          Nějak si tak řikám, že je možná lepší to nedojet, ale přijmout tu výzvu. Než si dát rutinní kilečko, kterejch máme i doma dost.

          0 0
          • cabbage  

            pro tebe mozna rutyni… pro me bude vyzva i tech 100km…

            0 0
          • Darkson  

            neposlouchejte ho. je to šílenec:-)))

            0 0
            • cabbage  

              neni, na co jinyho se ma prihlasit, kdyz se chudak rozjede az na 100.km?;) to si pak na zadny stovce ani nezazavodi;o)

              0 0
      • jecnak  

        Takze jo, s tim, ze pojedu vsechny tri a v Salzammergutu dam 203ku. Kdyz jsem si to trochu propocetl, tak to vyjde uplne stejne jako 24. Minuly rok jsem stejne najezdil v noci jen 60km a 220 pres den. Nastoupano bylo myslim dokonce vic, navic mi tu nebude lezt na nervy neustale stejna trat (a nebudu se poustet z kopce jako kamikaze jen abych sundal oproti predchozimu kolu 2 vteriny).

        Tesim se, ze vas tam z bike-fora uvidim co nejvic.

        0 0
      • lubos  

        pokud bys tam sel taky z tim, ze dojet to v limite je cil, tak se prihlas, muzem jit spolecne :) … taky uvidim, podle toho kolik najezdim

        0 0
    • cabbage  

      lempl mi celkem nasadil brouka do hlavy, zacinam o tom uvazovat…

      0 0
    • goood  

      Teda, tos me taky nahlodal…Je fakt, ze Alpencross bude dobrej trenink, takze o tom asi budu vazne uvazovat. Ale 200km nejedu !:-) Myslim, ze po prujezdu prvniho kola by me do druhyho uz nedostali ;)

      0 0
      • lubos  

        To neni tak hrozny, ono se obvykle da ukoncit nekde na 20tem, 50tem a 70tem kilometru tak, ze mas docela blizko cil. Horsi je spis to ranni vstavani a to , ze je potreba byt fit .. hodne hodin spanku. Predstava buzeni o 4:15 rano … no nic moc :(

        0 0
      • Gung-Ho  

        Trochu ses cukal, to je fakt…ale dostali :-))))))

        0 0
        • goood  

          :-))) Ted uz jsem rad, ze jsem se do toho dalsiho kola vydal, ale bylo to hrozny premlouvani :)

          0 0
          • Gung-Ho  

            Můžu říct, že sem ještě takovej pocit jako když sme to dokázali nezažil, takže to rozhodně STÁLO ZA TO!!!!!!

            0 0
    • Darkson  

      tak úspěšně odemknuto:-)

      0 0
    • Roman  

      Apropó, plánujete to někdo z Brna, že bychom jako pospolu…

      0 0
    • McBlacky  

      doufám, že mi to tričko bude slušet :) ale Salz si dám jen baby kilčo, nejsem plechovej…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.