Salzkammergut - slow-motion team 2010

142 nepřečtených
  • karliner

    Ahoj, Salzkammergut Trophy 2010 se kvapem blíží, he tedy čas na nové vlákno…

    O co v soutěži slow-motion teamů jde?

    Jaké jsou letos ceny

    Informace pro ty, kteří účast na Salzkammerguttrophy plánují – při přihlášce uveďte, že chcete být součástí slow-motion teamu č. 31 – Loneliness of a long distance rider.

    Informace pro ty, kteří jsou již přihlášeni a účast ve slow-motion teamu neuvedli – nevadí, jde to zdarma změnit (přihlásit se do slow-motion teamu) při registraci v Bad Goisernu.

    Informace pro ty, kteří se do závodu přihlásili prostřednictvím seriálu Kolo pro život – při registraci v Bad Goisernu uveďte, že chcete být připsáni do slow-motion teamu č. 31 „LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER“!!!

    Informace pro ty, kteří se hlásili prostřednictvím seriálu Marathonman Europe – při registraci v Bad Goisernu uveďte, že chcete být připsáni do slow-motion teamu č. 31 „LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER“!!!

    Není důležité jestli jedeš pomalu nebo rychle – důležité je dorazit do cíle, samozřejmě, čím pomaleji, tím lépe pro hodnocení teamu ;-)

    Anketa: Budu součástí teamu LLDR 2010?

    ano
    7x
    54%
    ne
    5x
    38%
    1x
    8%
    0 0
    • marios  

      Ta fotka rozhodně není z loňska!

      0 0
      • Medunka  

        a?

        0 0
        • digidaq  

          Mám ho. Dá se použít bez úpravy i tento rok.

          0 0
          • digidaq  

            Tomu, kdo si vezme na starost propagaci přímo na místě (oblepení dveří do registračních místností), pošlu originál emailem.

            0 0
    • jecnak  

      Pokud pocasi dovoli…

      0 0
    • sfinga  

      Já jedu, rád bych už ve čtvrtek odpoledne. Přidal by se někdo? Ubytování je v Bad Ischlu, cca 10 km od startu u báby, která peče domácí buchty a ještě vybaví na cestu svačinou :-D

      0 0
      • karliner  

        My jedeme taky už ve čtvrtek.

        Do Bad Goisernu. K bábě, která se tváří jako sedm čertů, ale je v pohodě .-)

        0 0
      • funrider  

        Chtěl bych jet, zatím jsem neměl jak, proto jsem se ještě nepřihlásil. Pokud brzy odpovíš, tak se můžeme domluvit :-) Jsem z Prahy-Stodůlek. Tel: 775 262 258

        0 0
    • Tosa  

      Loni jsem vyměk a do cíle nedorazil, letos to jedu napravit a když to vyjde zatížím konto týmu časem lehounko pod limitem dlouhé trasy. Do týmu se zaregistruju na místě.

      0 0
    • jecnak  

      Jedem tam v patek rano a vracime se v nedeli navecer, mame pripadne misto v aute.

      0 0
      • marios  

        Ahoj, máte ještě to volné místo?

        Svezl bych se s Váma z Příbrami. marios(a)volny.cz

        0 0
        • jecnak  

          Pres Pribram urcite nepojedeme.

          0 0
          • marios  

            OK, myslel jsem, že někdo jezdí na jih z Prahy po Strakonické,

            dík už mám jino dopravu.

            0 0
    • ememem  

      tak toto je hodne neprijemna vsuvka do tohtorocnej salzky…

      http://ooe.orf.at/stories/456875/

      0 0
      • o5majkl  

        můžeš to pro německy nemluvící členy BF shrnout?

        0 0
        • pelhrimov  

          Německy neumím, tak jsem si nechal udělat kostrbatý překlad: Cyklisté 38 a 39 let se nešikovně předjížděli u kraje srázu a jeden zavadil šlapkou a strhl toho druhého sebou do rokle. Jeden se zkraje zachytil o nějaké křoví a ostatní ho vytáhli a druhý spadl do hloubky 60 nebo 80 metrů a na místě zemřel na poranění hlavy. První jel prý metr od srázu a druhý se mu tam nepochopitelně nacpal.

          0 0
          • marios  

            To je fakt hrůza, běhá mi mráz po zádech. A byl to ten co to zavinil? Nevíte někdo v kterých místech to bylo?

            0 0
        • ememem  

          strucne podstatne- 38r. viedencan sa zabil padom do 60m rokliny. cele sa to asi stalo tak ze predbiehal nie zlava jak je zvykom ale sprava predbiehal dalsieho 39r viedencana pricom sa zachytili padalmi a natiahli sa resp. predbiehajuci strhol predbiehaneho, predbiehany sa zachytil pri pade na sikmine o nejkay krik, predbiehajuci mal smolu a zrutil sa do rokliny(zrejme tym ze bol na vonkajsej strane)…podla vyjadrenia dalsieho jazdca takto sprava predbiehal viac krat.

          0 0
          • Darkson  

            hustý! aspoň, že tam zařval ten co to zavinil, určitě se jednalo o souboj o 284.flek:-(.

            btw, o zvyku předjíždět v terénu zleva jsem ještě neslyšel…

            0 0
            • McBlacky  

              Pokud jedeš podle skály, srázu, řeky, prostě kdekoli, kde na jednu stranu nelze uhnout bez velkého rizika, měl byl bud počkat, nebo když musíš jet tak jet právě tak kde to ne náročnější.

              Tady to zrovna byla vlevo :)

              Tipuju to na Ewige Wand

              0 0
              • marios  

                Tam to asi nebylo, je tam zábradlí a sráz je mnohem vyšší než 60m, navíc to není ve sjezdu, tada pokud nemyslíš ten sjezd po průjezdu tom římsou a tunelama.

                0 0
                • jonti  

                  Ten pad byl ve vyjezdu, ne ve sjezdu.

                  0 0
            • Medunka  

              Byla to Déčková trasa – 54 km a limitem závodníku 1500. Mluvila jsem s pár lidmi, co viděli záchranné akce a tito lidi do cíle dojížděli v čase 4:30 – 4:45. Tak bych řekla, že to byl spíš boj o 851. a 852. místo :-(

              Bohužel si nepamatuji, kde přesně se to stalo, ale kolem Ewige to nebylo, tam nebylo nic takového, aby mohl zahučet nejdřív 20 metrů a pak ještě hlouběji. Tipuji, že to bylo někde v jejich první půlce trati :-( před občerstvovačkou

              0 0
              • Honzyn  

                Ja jsem se tuto smutnou udalost dozvedel az doma,od kamarada,ktery tam nebyl:-)Myslim,ze kratsi varianty Salzky jsou,nebo by mely byt,mene narocne i trati,extra nebezpecna mista vynechat.Na 50-ku nebo 70-ku se da mnoho zacinajicich bikeru,navic 1500 lidi…

                0 0
                • Medunka  

                  gratulace k výkonu! Hezky ste se předvedli :-) S váma už na vyjížďku nejedu :-D

                  0 0
                • jecnak  

                  Nebezpecny jsou vsechny sotoliny, respektive vsechno co delas jen do te miry, jak k tomu pristupujes. Pokud si lidi nevazi zdravi a zivota a nemysli, pak se zabijou i na cyklostezce.

                  0 0
                • ProtoolsTDM  

                  Nepsal ty jsi kdysi že jedeš letos Iron Bike? …A jedeš?

                  0 0
                • marios  

                  Ahoj Honzo, dojel jsem flek za Tebou. Ještě máš tu tu Rebu, jak jsme kšeftovali? Moje dcerka si ten rám stále užívá.

                  0 0
                  • Honzyn  

                    Rebu uz nemam,Scotta 26-ku jsem s ni prodal,koupil jsem Fishera Superfly,s Fox­kou.Uprimne receno,Reba je lepsi,Fox 80FIT mi ze zacatku uchazela,nastesti na Drasalovi to prestalo,tak jsem na Salzku nastupoval klidnejsi.Mel jsem bohuzel defekty,rezervni dusi pichlou,pomohli mi divaci,pan sel domu pro dusi,nacpali jsem tam 26-ku(29-ky v Rakousku neznaji).Ztrata pres pul hodiny:-(Pak jeste dalsi defekt,opet zadek,byl to porod narvat tam obyc.26 dusi!Dal­sich asi 20min ztrata.Pak jsem to dojizdel a od Halstatskeho jezera uz nemel sil:-(

                    0 0
                    • marios  

                      Tak to jsi měl pech, duše jsou přežitek, už je 2 roky nevozím. Já vůl jsem si asi na 25 km ještě před první Ewige ustlal na rovině v zatáčce, narazil jsme si stehno o řidítka a pak už jsem jen couval. Ke konci jsem ve sjezdech cítil každej kamínek, myslel jsem , že zešílím bolestí. Dneska už ale můžu chodit, sice pomalu ale bez opory.

                      0 0
                    • McBlacky  

                      já když jel 200 tak jsem taky měl dva defekty a k tomu trhnul řetěz. Je to pěkná pruda, jako by nestačila obtížnost závodu samotná :)

                      0 0
                      • Honzyn  

                        Stat se toto vsechno mezi dvema kont. misty,tak se nevejdu do limitu:-(Na druhou stranu,zavod je tak dlouhy,ze defekt bez komplikaci nema na poradi takovy vliv,jako na nasich sprint 50-kach,kde to muze clovek zrovna zabalit:-)Na bezdusaky jsem asi konzervativni,ale chvalu na ne slysim.Delaji se ale 29-ky?

                        0 0
                      • jecnak  

                        Ono je to hodne o hlave. Co si budem rikat, defekty – nejen snake jsou vetsinou chybou jezdce, kdyz jede z kopce vetsi hranu nez by mel a nebo nejede z ruznych dovodu idealni stopou. Clovek si ze zacatku nejak nedokaze posunout vnimani casu na tech 12+ hodin zavodu a porad si rika, ze by mel pridat a hroti to. Ja treba poprve ohnul patku a dvakrat ji rovnal, prave z toho duvodu, ze jsem to v jednom miste zbytecne hrotil kvuli par vterinam. Nakonec jsem sice ujel krasne prvni kilo (

                        0 0
                        • jecnak  

                          Ha nemam dela pet veci najednou.

                          No proste jsem pred Obersalzbergem uz nejak neunes, ze pojedu jeste do tri sotolinovych kopcu v tom vedru a kecal s Karlinerem. Nebyl moral. Skoda, ze jsem si to nesrovnal v hlave a nejel dal, mohl byt o dost lepsi cas a umisteni – hlavne v kat.

                          0 0
                        • McBlacky  

                          no já měl blbý pláště tenkrát, kontíky exporery, nejdřív jsem ho propíchnul o šutr a pak jak byl málo nafoukanej tak snake.

                          z kopce se na nich jet rychle nedá :) na šotolinách hrozně plavou a na asfaltu jsem horší nejel. Jenže to zjistíš až když je zkusíš…

                          uvidíš příští rok. Taky zauvažuju o repete. Pod 13h to musí být za příznivých podmínek naprosto reálný

                          0 0
                          • jecnak  

                            Myslim, ze realny je to ujet za ± 12:30 na coz jsem mel naslapnuto. Snad bude pristi rok lepsi pocasi. Radsi budu rano chvili mrznout, nez se od peti hodin potit jak v saune. 15 bidonu + piti na obcerstvovackach jsem zatim nikde nevypil.

                            Kazdopadne bych to nesrovnaval s trati co jsme jeli tenkrat spolu. Ted je to tezi, rekl bych tezsi i nez predtim. Obersalzberg pridavek stoji za to.

                            0 0
                            • McBlacky  

                              nj ale tenkrát tam nebyla žádná rovinka a bylo větší převýšení, pravda kromě posledního sjezdu nic velkýho co se terénu týče

                              0 0
                              • jecnak  

                                Kdyz to vezmu zpetne, tak by se mi vic libily dva ty stejny okruhy – je tam vic terenu a cesta je min monotonni. Co se tyce srovnani, tak mi prijde tohle horsi v tom, ze na konci jsou dva hodne prudke kopce. Sice chapu snahu organizatoru trasu udelat jako jeden okruh a sjednotit ji casove s ostatnimi, ale vytvari se tak v druhe casti dost asfaltovych presunu a takovych terennich smycek.

                                Ver ale, ze cas vsechny kopce nalezite zmensuje :-D

                                0 0
                                • Bumerangista  

                                  Já jsem za jeden okruh z důvodu, že na na druhé straně je to přeci jen také pěkné. A ten první kopec i tak dáváš už dvakrát, dolů dokonce celý stejně.

                                  Jo a článek a foto

                                  0 0
                                  • marios  

                                    Pěknej článek a fotky, jako bych to jel znovu. Já jsem se fotit neodvážil kvůli zdržení, proto jsem to asi dal. Zkusím hodit do povídek popis trati z mého pohledu.

                                    0 0
                                    • Bumerangista  

                                      Já myslím, že jsi to dal hlavně kvůli tomu, že máš trochu více najeto ;)

                                      0 0
                                      • marios  

                                        MOžná na tom něco bude :), ještě jednou děkuju za Tvůj report. Ale stejně jsem přesvědčenej, že Hruška mluvil o té Velké v souvislosti s tím posledním kopcem -od jezerea myšlšno od Gossausee.

                                        0 0
                                        • Bumerangista  

                                          Asi jo, ale když řekl od jezera, tak jsem to pochopil takto, a je to alespoň dobrej fór.

                                          0 0
                                      • Darkson  

                                        já myslim, že správně jíst a pít, být dobře oblečenej a nepřepálit je na takovejhlech akcích důležitější než kolik má človějk najeto km…vlastní zkušenost:-)

                                        0 0
                                        • Medunka  

                                          a mít správně nastavenej polar – na což jsem letos doplatila já :-)

                                          Hlavně je to o hlavě. Pokud nemáš hlavu na to se škrábat hodinu do kopce, tak je to zlý a to přepálení s tím jde ruku v ruce. Já dojela takových lidí, co na 80km chcípli a tipuji, že právě proto, že ten začátek přepálili

                                          0 0
                                          • Bulda  

                                            polar za tebe nešlape …výmluva :))

                                            0 0
                                            • jecnak  

                                              Taky si myslim :-)

                                              0 0
                                            • treatt  

                                              Ani ne, můžu potvrdit z vlastní zkušenosti. Když si nevzpomeneš, že máš nastevnou nějakou blbou zónu, zcela Tě během chvíle zdeptá, když na Tebe pořád vříská, že tepeš moc vysoko :)

                                              0 0
                                              • Sharka1  

                                                aby na me polar rval, to jsem mu zakazala hned, jak jsem ho vybalila z krabice… :-)

                                                0 0
                                            • Medunka  

                                              jo, už vím, že je blbost se na něj spoléhat :-D

                                              0 0
                                              • jecnak  

                                                No pockej, ale, melo to fungovat stejne jak ten Cancellary. Je pravda ale, ze do Garmina se mi vejde vetsi baterka…

                                                0 0
                                          • marios  

                                            Co je to Polar? Ne vážně, tan pásek na hrudník co mám ke compu jsem ze zvědavosti používal tak 14 dní, prudil mě, tak jezdím podle pocitu a zkušenosti.

                                            0 0
                                            • Medunka  

                                              multifunkční zařízení, které měří čas, vzdálenost, tepy, nastoupané metry atd

                                              0 0
                                              • marios  

                                                Já vím, te byla sranda, chtěl jsem jen říct, že mi stačí obyč comp s výškoměrem. Mám nastavený dva obvody kola, při přehození na silnišku se mi to změní samo.

                                                0 0
                                                • Medunka  

                                                  hehe :-) a já se chytnu :-)

                                                  já ho taky v 99% případů používám jen na měření KM a času. Pás použiji tak 10× do roka – a to na závodě nebo teďka když sme byli v Dolomitech najíždět. Jinak to beru taky na pocit a pak jsem z těch čísílek úplně paf

                                                  0 0
                                                  • kankrlicek  

                                                    V Chorvatsku jsem se s Polarem pěkně dostal. Nastavil jsem si jako hlavní údaj nadmořskou výšku a pak to pustil z hlavy. Jeli jsme kousek nad mořem a mírně stoupali. Koukám kolik mám tepovku – 145, za chvíli 156, 165, začal jsem mírně plašit, zpomalil jsem, 180, 190. Teprve slečna, co jela se mnou mě uklidnila. Znalecky se podívala a povídá: Vždyť to jsou metry! Už jsem myslel, že na mě leze infarkt :)

                                                    0 0
                                                  • faba  

                                                    Já jsem si zase spletl tepy s rychlostí. Ono to tak krásně lezlo nahoru, ale u 90 jsem tomu přestal věřit. :-)

                                                    0 0
                                                  • McBlacky  

                                                    jestli jedeš 90 a tepeš při tom 90 je něco špatně :)

                                                    0 0
                                                  • Honzyn  

                                                    Podle me jsou to vsechno serepeticky,jejichz dulezitost pro vykonnostni cyklistiku je nafoukla bublina,hlavne aby se prodavaly:-)Nedovedu si predstavit,ze bych misto sledovani krasne krajiny,volby stopy..sledoval nejaka cisla.Proste jedu a je mi jedno kolikaty je km,kolik jsem nastoupal,jak mi bije srdce,nebo kolikrat jsem se nadechl:-)Kamos jen letos vyhral minimalne 4 maratony a take vubec nic takoveho nepouziva.

                                                    0 0
                                                  • marios  

                                                    Moje slova, já jen využívám ty výškový metry, když vidím, kolik mi ještě zbývá na vrchol, abych si rozvrhl síly. Ten poslední výjezd jsem ale jel v tom slejváku naplno.

                                                    0 0
                                  • McBlacky  

                                    pěkný. Přesně jako já, nabouchat pláště – ono to pojede. A právě že ne :) úplně stačí normálně jako to foukáme v ČR.

                                    ad jídlo – dokud to jde je lepší jíst slaný. Začínat ze začátku sladkým není při tak dlouhým výkonu vhodný.

                                    příští rok to dáš!

                                    0 0
                                    • marios  

                                      Přesně, takovej flák se na jen gelíky odjet nedá, ale ty housky do člověka moc ochotně nelezou.

                                      0 0
                                      • Medunka  

                                        Ty housky byly výborný, jak se salámem, tak se sýrem :-D ty šly do krku úplně samy

                                        0 0
                                        • Honzyn  

                                          Ja jedl hlavne cookies a ty pernicky.Co je to spravne nastavenej Polar?Asi blbej dotaz,ale ja co nevozi a nevlastni zadny pristroj…:-)To je meric tepu?

                                          0 0
                                          • Medunka  

                                            Perníčky byly super, těma jsem nepohrdla v tom krásným údolí, kdy se jelo kolem koryta řeky. A když už jsem si chtěla dát cookies tak na občerstvovačce v Lauffenu je neměli :-( Ikdyž se v tomto případě Milka moc nepředvedla a jsou nic moc :-(

                                            No já jezdím víc na silničce a když jsem hodila Polar (sporttester) na bajka, tam mě nenapadlo, že musím změnit obvod kola. Takže sem na 94.km žila v přesvědčení, že na těch 6km do limitu mám přes 45 minut a že to dávám levou zadní. Kulové, bylo to skoro 12 km a já to projela o 12 minut.

                                            Prostě, za blbost se platí :-D

                                            0 0
                                            • McBlacky  

                                              já to mám nastavený a nepřepínám to vůbec a je to cca ±1 km na 100km. na silnici 700*23 a na biku 2,1 Rocket ron.

                                              ale já mám VDO, ikdyž by tohle měla být záležitost spíš fyziky :)

                                              obvod silnice s pláštěm není o moc větší než bika s pláštěm. Dokonce tabulka převodů uvádí 2133 shodně pro 700*23C a 26*2,125 což je ± můj případ.

                                              záleží jaký máš pláště

                                              0 0
                                              • Medunka  

                                                kdo ví, čím to je, ještě jsem to řádně nezkoumala, doufám, že to je to právě tím obvodem, ale s metrem jsem se ještě nehrála. V Dolomitech mi na silničce km seděly, teďka jsem stopla polar kousek za tím, kde mi zvali čip a měla jsem 106,7km – na odchylku až moc velky rozdíl, když limit byl na 100,1km

                                                0 0
                                                • o5majkl  

                                                  máš mít Suunto :) ikdyž teda zrovna na Salzu mi nefungovalo čidlo na rychlost, docela mě to naštvalo, ale nechtěl sem quli tomu zastavovat a řešit to… takže já měl přesně 211,1 páč sem jel podle profilu :)

                                                  0 0
                                            • Sharka1  

                                              ja to mam taky nastaveny porad jako na silnici, rozdil je fakt uplne zanedbatelny, aspon pro RaR UST

                                              Kazdopadne, na zavodech se prece neflakame s tim, ze neco dame levou zadni :-D

                                              0 0
                                              • McBlacky  

                                                vážně :)

                                                krátká pamět, zřejmě :)

                                                0 0
                                                • Sharka1  

                                                  vsak, poucena z predchozich nezdaru rozdavam moudra :-D

                                                  0 0
                                        • o5majkl  

                                          taky sem jel na housky :) ale jenom se salámem, vzal sem jednu se sýrem a půlku sem jí nechal :( horší to bylo na konci, to už na těch občerstvovačkách bylo mrtě lidí a nic tam nebylo…

                                          0 0
                                          • McBlacky  

                                            ty jsi vůbec ***** jet z letošního „tréninku“ dvoukilo :)

                                            každopádně palce nahoru !

                                            0 0
                                            • o5majkl  

                                              náhodou natrénováno docela mam :) na takovej závod se stejně nedá cíleně trénovat, takže člověka spíš podrží to co má najeto od mala…

                                              0 0
                                              • McBlacky  

                                                je fakt, že každá kvalitní sezona se ti tam zúročí.

                                                0 0
                                        • marios  

                                          Výborný byly, ale na bufetech, který byly nahoře na kopcích (hlavně na Rossalmu) jsem měl s polykáním prostě problémy.

                                          0 0
                                      • *Petr*3  

                                        Já poslal do sebe tolik banánů, že jsem se ráno probudil a myslel jsem si, že jsem opice.

                                        0 0
                                    • Bumerangista  

                                      Třeba ten Gerhard měl bezdušáky a tlak jen symbolický, že jel skoro po ráfku. Příště to dám určitě na široké bezdušáky.

                                      0 0
                                      • McBlacky  

                                        Notubes, ušetříš váhu a do v těch kopcích je znát.

                                        třeba Rocket Ron 2,1 je 400 obyč proti 600gr UST. Mlíka 80 a 60gr. Takže finál rozdíl 180gr to je hodně znát.

                                        0 0
                                        • jecnak  

                                          Zas ale s UST ci UST ready jsem zatim dojel vzdycky o cile. Protoze je tezsi, ma vic gumy na bocich a pichanec do boku nema fatalni nasledky, taktez vetsi dira se snaz zaceli. O moznosti nafouknuti jen malickou pumpou je taky dobry se zminit. Je to neco za neco, ve finale jsem radsi za dojeti s jistotou.

                                          0 0
                                  • o5majkl  

                                    super foto report!

                                    0 0
                            • Honzyn  

                              Trat je ztizena oproti roku 2008,hlavne za tim Halst. jezerem ty serpentinky a prudky kopec po rozmacene louce a pak asfalt,kde jsem bike celou dobu tlacil:-(Bez defektu a komplikaci bych to jel asi 13:30,mozna min,asi byla blbost,ze ztratu po prvnim defektu jsem dotahoval tak,ze jsem cely ten kopec,co se jede po startu jako prvni,jel napodruhe skoro cely ze sedla:-)Mel jsem to ztahovat postupne.Kdyby chyby.Nakonec jsem rad,ze jsem to ujel a hlavne ve zdravi a bez padu.

                              0 0
              • Adapa  

                Stalo se to asi v první třetině, možná už k polovině druhého kopce. místa tam ale bylo celkem dost, když jsem tam projížděl, tak tam stály tuším 4 auta a okolo nich se v poho projelo.

                0 0
                • marios  

                  Takže někde z abodem „H“? Já jsem jel dlouhou a koukám, že to D tady má trošku zkrácenou trať, nejede to přes bod „I“.

                  0 0
                  • Adapa  

                    Nene, bylo to po druhém bufetu, asi v polovině cesty od bufetu k bodu K. Tedy na nějakém 32km.

                    0 0
                    • Medunka  

                      Tak to je naprosto mimo mé chápání :-( Čekala bych, že to bude něco před tou občerstvovačkou, co sem si už nepamatovala, ale na tomdle úseku!?, to fakt nepobírám.

                      Ikdyž jak kolega níže píše, jet tydle úseky s 50tkou bylo o život :-(

                      0 0
                      • Adapa  

                        No bylo to ostřejší než jsem čekal, taky jsem se tam hezky pověsil na strom, v jednom „mírném“sjezdu. Neuhnul mi.

                        0 0
                  • ProtoolsTDM  

                    Zdravím, Marku! :-) Na dlouhých je vždycky bezpečněji. Tam bych se na padesátce docela bál.

                    0 0
                    • marios  

                      Ahoj,

                      tak to bylo asi tam, kde jsem ti odpadl z háku. Tam byla po pravý straně pěkná propast, ale ta cesta je tam dost široká. Blázen.

                      0 0
                      • ProtoolsTDM  

                        Budeš mít pravdu. Proti jely po nějakým čase dvě sanitky. Uff.

                        0 0
                        • marios  

                          No ale tihle týpci tam jeli několik hodin po nás. Start D byl v 11:00.

                          0 0
                          • Adapa  

                            No mohlo to být tak 14.00–14.30hod, odhaduji dle mého času dojezdu, 5.12hod.

                            0 0
                          • ProtoolsTDM  

                            Aha, pravda. Tak to teda bylo možná k tomu Maďarovi, co si lehnul před náma ve sjezdu.

                            0 0
                            • Adapa  

                              Určitě, protože jestli si jel dlouhou, tak to jsi se napojoval asi 2.5–3km před třetím bufetem.

                              0 0
                              • Medunka  

                                Ačko se k vám Déčkařům napojilo na vaší třetí občerstvovačce

                                Jinak čumím, na 50ti km 4 občerstvovačky :-D

                                0 0
                                • heretik  

                                  Tohle jim nějak nevycházelo, žena měla naopak na 37 km jen jednu občerstvovačku, a když jeli po asfaltu do kopce v poledne, tak byla docela dlouho na suchu…

                                  0 0
                                  • Adapa  

                                    No je pravda, že tu poslední asi mohli vynechat, moc lidí tam nestavělo.

                                    0 0
                      • Adapa  

                        Když jsem tam projížděl s jedním čechem, tak tam zrovna začal kroužit vrtulník, a chvilku před tím mě (nás) předjížděla bílá dodávka.

                        0 0
      • Medunka  

        :-(

        0 0
      • losna  

        Takže při závodě jel 39-letý cyklista do kopce, metr od srázu, další 38-letý cyklista se ho snažil předjet, bohužel zleva, kde měl jen metr prostoru, během předjíždění se zahákl padálem do kola předjížděného cyklisty, ztratil rovnováhu a spadl do rokle, se sebou strhl i druhého cyklistu, který se naštěstí dokázal na zlomu cesty zachytit křoví. Cyklista který zahynul, sjel nejprve 20 metrů po srázu a poté spadl do 60 metrové rokle.

        0 0
        • losna  

          tak menší oprava, předjížděl zprava.

          0 0
    • jecnak  

      Obratme list. Neni prece jen hezci vzpomenout si na takove krasne useky na Acku?

      0 0
      • ememem  

        mi uz asi sibe, to bolo kde?

        mimochodom ked uz sme pri fotkach imho to foto z sportograf.de stoji za prd.

        0 0
        • o5majkl  

          fotky ze sortografa mi přídou naopak super, mam tam 30 fotek a jdu do nich…

          0 0
        • orm  

          Ahoj, pokud si dobře pamatuji, tak to bylo v tom sjezdu za bodem K.

          0 0
      • marios  

        Sjezd do Ischlu, cca 76km, pak to začlo drncat. Tam jsem si dal WC pauzu. Tos fotil za jízdy?

        0 0
        • jecnak  

          To neni moje foto, ale z http://www.mtbiker.sk/…espektu.html

          0 0
          • marios  

            Peknej článek, nejvíc mě dostalo: „asfaltovú cestu. Je však neskutočne strmá. Taká strmá, že keby sa cez ňu chcel preplaziť had na druhú stranu, skotúľa sa do jazera.“

            0 0
            • Medunka  

              a tam Hruska hodil velkou aby se nezasek :-) (teda pokud myslel tento kopec)

              0 0
              • jecnak  

                Nevim, ale nedovedu si nejak predstavit hodit pri sklonu vic jak 25% velkou pilu.

                0 0
                • Medunka  

                  třeba to ten kopec není…

                  Mě postihla krize na posledním kopci, od jezera nahoru. Tam se mi nejelo dobře, přesto jsem to dal na velkou, jinak bych se tam úplně zasekl.

                  0 0
                  • marios  

                    Já myslím, že Hanes myslel ten úplně poslední kopec od Gossausee nahoru, na 180, ten by se nechal.

                    0 0
      • o5majkl  

        ten byl docela dobrej, ovšem nejlepší na 127 km při sjezdu k občerstvovačce před „rovinkou“ okolo jezera, ten sem si fakt nejvíc užil…

        0 0
        • Medunka  

          ten červenej, ten je super :-) a dals ho celý?

          0 0
          • o5majkl  

            dal sem ho celej-dole v tý nejtěžší pasáži stály nějaký lidi a docela čuměli :) byl tam nějakej čech a prej: Ty vole… :D

            0 0
        • jecnak  

          Jo je skvelej, jen by na nej mel clovek byt odpocaty, aby si ho poradne uzil.

          0 0
          • McBlacky  

            to je ten co se jel i když jsme jeli spolu nebo jiný?

            ten mě přišel, že celý na závodním HT se sedlem nahoře bych nedal bez extrémního rizika

            0 0
            • jecnak  

              Je to ten se zacervenenyma sutrama. Jak se sjede dolu k obcerstvovacce k rece.

              0 0
        • Honzyn  

          Ja se klidne priznam,ze jsem tam na par mistech slezl,nechtel jsem zbytecne riskovat pad.

          0 0
          • marios  

            Já dvakrát taky, ale šíleně mě bolelo naražené stehno, možná je to jen výmluva. V každém případě je to kopec na hranici mých schopností. Někdy si udělám výlet a zkusím ho na fullu, aještě zkusím odpočatej vyjet tu stojku okolo Kneipen hausu na Saltzberku.

            0 0
            • McBlacky  

              to je přesně ono, než tam položit carbon závoďáka tak to radši seskáču. Na vyjíždce s hliníkovým fulem si dovolím taky víc. pěkne v klídu

              0 0
      • smallbrother  

        haha, loni jsem se v tomhle úseku fakt bál.

        Letos to byl asi druhej extrém. :)

        0 0
        • marios  

          Lonijsem se ve sjezdech nebál, neb jsem měl vymrzlý nervový buňky.

          0 0
          • Bulda  

            tak nějak, zmrzlý prsty tak, že jsem občas až pohledem zjistil, že je nemám vůbec na páce a tudíž brzdím jen jednou :) to pak člověk zjistí, že ty limity jsou o dost dál, než si myslí mozek :))

            0 0
    • karliner  

      Gratuluji všem členům „Loneliness of a long distance rider“, co se doštrachali do cíle. Až budu vědět nějaké informace o ceně, co bychom měli za 3.místo dostat, šoupnu to sem.

      0 0
    • karliner  

      Tak computery dorazili, kdo dorazil do cíle a je ve výsledkové listině – hlašte se, domluvíme se na předání (v Praze osobně, na některých závodech – Sudety, WTB, XC Řež, Transbrody…).

      Zároveň bych chtěl požádat, jestli by se přihlásila ta partička, co převzala cenu na stupních vítězů. Dík.

      0 0
      • faba  

        Hlásím se, ale Pražák nejsem a ani na jeden závod nejedu.

        Jedině to po někom poslat.

        0 0
        • Medunka  

          Do UH to vemu já – pokud je vás víc, tak dej vedět jména a pak se nějak ozvu ohledně předávky

          0 0
          • faba  

            Dík, tak nějak jsem si to představoval. :-)

            O nikom dalším z Hradiště, kdo by jel za Lonelines, nevím, ale třeba se někdo ozve.

            0 0
            • Medunka  

              fajn

              email máš v profilu, počítám, že do měsíce do UH pojedu, tak pak napíši

              0 0
      • Smazaný účet  

        Tak se hlásím,akorát,na žádným závodě nebudu a jsem z Olomouce.Takže kdyby ho někdo bral do Olmika,tak bych se přidal,anebo si zaplatím poštovný za poslání…

        0 0
    • karliner  

      UP!

      0 0
    • karliner  

      Členům „Loneliness of a long distance rider“ edition 2010, kteří se úspěšně dohrabali do cíle a mají tedy nárok na tachometr VDO nabízím možnost odebrání výhry na srazu „Pod Hrází“ viz zvláštní vlákno

      Kdo bude mít o vyzvednutí zájem, ať se mi do čtvrtka 26/8 17:00 ozve na mail.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce