Salzkammergut - slow-motion team 2008

211 nepřečtených
  • karliner

    Po loňském úspěchu v kategorii slow-motion teamů na Salzkammergut trophy – 3.místo honorované cyklocomputerem VDO C3 DS pro každého člena teamu, jenž se dohrabal do cíle a potřesením rukou s bikovou legendou Gary Fisherem (dočkali se ho pouze největší vytrvalci) hlásí team „LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER“ velký návrat!

    Protože je již spuštěna možnost registrace na letošní ročník – bikeforisté – neváhejte a v přihlášce uvádějte členství v slow-motion teamu č. 31:

    http://www.mountainbike-challenge.at/…_wertung.php

    Více o kategorii slow-motion:

    http://www.salzkammergut-trophy.at/…otion-pid647

    0 0
    • dutchman  

      Aj tak znova vyhraju The Slovak Snail Highlanders :-)

      0 0
      • whiteboss  

        Nepochybuj Dutch:)

        0 0
        • heretik  

          Myslím, že tentokrát ne. Hrozivě vypadá hlavně CA (č. 46).

          0 0
    • jecnak  

      Strasne rad bych jel, ale povinnost reprezentovat team vola.

      0 0
    • tulda  

      jedu zase, ale uz sem registrovanej… nejak si nepamatuju jak se to resilo loni, to nejak zarizoval Bulda, ne? kazdopadne by melo jit se do tymu prihlasit pri vyzvednuti cisla nebo se pletu?

      0 0
      • přišlapávač  

        nene, máš pravdu, jde to :-)

        0 0
        • tulda  

          tak to je ok, uz se tesim na novej tachac, tenhle nejak blbne :)

          0 0
    • favorit.  

      ja uavzuju, ze bych jel. Ale jedine, kdyz budu mit najeto na dlouhou trasu. Kdyz tak dam vcas vedet ;-)

      0 0
    • karf  

      he, he, ja pred tydnem zahodila berle, takze budu opravdu KVALITNI opora tohohle tymu :-) btw. Bulda letos prcha v tomhle terminu do severnich koncin :-)

      0 0
    • mitch  

      No přemýšlim o tom, slow-motion je pro mě jako dělaná…ještě vyřešit nějak dopravu apod a můžete se mnou počítat…

      0 0
    • karliner  

      Salzka se blíží – šup s tím nahoru :-)))

      Rideři ochotní spojit své síly ve slow-motion teamu „Loneliness of a long distance rider“ ať uvádějí číslo teamu 31 rovnou v přihlášce, kdo to nestihl – může se do teamu přihlásit při registraci přímu v Bad Goisernu… 

      0 0
    • karliner  

      Podle aktuálního stavu registrací to vypadá celkem dobře – registrovaných je už asi 15 riderů, spousty dalších registrace teprve čeká a borci již zaregistrovaní nebo přihlášení na celého Marathonmanna se do slow-motion teamu mohou přihlásit při přebírání startovního čísla přímo v Bad Goisernu.

      Nezapomeňte – slow-motion team č. 31 – „LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER“ 

      0 0
      • Bulda  

        staci napsat i mail, minule odepisovali do dvou hodin, ze uz jste tam

        normalne anglicky, zneni, jak jsem to psal ja je v threadu z r.2007

        0 0
      • Splinter  

        a posloucháte u toho maideny když jedete?:)

        0 0
        • JSt  

          to by museli behat, ne jezdit ;-)

          0 0
      • carlosplzen  

        Taky se z dovolením přihlásim na místě.

        0 0
    • drb  

      Jsme v tom s vami! (Akorat to musime poresit na miste, pres KPZ to nejde zadat).

      0 0
    • Smazaný účet  

      Letos konečně jedu,tak se k vám přihlásím taky,zavodni tempo mit urcite nebudu…

      0 0
      • heretik  

        Je to jedno, ta soutěž je o počtu daleko víc než o časech, prostě si vyber nějakou delší trasu a jeď jak chceš a umíš :-P

        0 0
    • digidaq  

      Hlásím další 4 členy do „Loneliness“

      BTW, máme skoro volnou dodávku. Můžeme vzít 3 – 4 bikery i s kolama. Odjezd v pátek 14:00 – Lovosice, 15:00 – Praha, 17:00 – ČB atd. Návrat v neděli v rozumnou dobu. Platí se pouze benzín. Dejte mi vědět, pokud budete mít zájem. Kontakt: 777882277 nebo digidaq (a) gmail.com.

      0 0
      • izi  

        Ahoj,

        mam velmi vazny zaujem o cestu spat. V nedelu z Bad Goisern do Prahy a okolia. Budem bez bajku, iba s malou cestovnou taskou. Vsetky veci mi vezu kolegovia spat na Slovensko. Ja si iba potrebujem odskocit do Prahy. Na nákalady samozrejme prispejem. zima.ivan zavinac gmail.com

        0 0
    • karliner  

      ceny (pokud něco získáme…) budou k vyzvednutí asi v neděli dopoledne po Salzce zde:

      Jugendgästehaus Mörtelmühle
      Gschwandt 3
      4822 Bad Goisern

      je to v Bad Goisernu na druhém břehu než je start, odhadem cca 500 metrů

      pokud se neuvidíme tam, šoupnu to asi po Buldově vzoru do Gung-ho shopu nebo se domluvíme nějak jinak, nikoho neošidíme ;-)

      0 0
    • kolokaculka  

      OTAZKA:Tatka jede 209 km, chce jet ve slow motion teamu, ale ve vysledkovce musi mit napsany team Eleven- Agnesi. Jde to?

      0 0
      • karliner  

        bohužel ne, alespoň vloni to tak nešlo :-(

        případný dotaz přímo u registrace však vše vyjasní

        0 0
    • digidaq  

      Podle mě to jde. Registrace Slow Motion a registrace teamů vypadají úplně jinak. Slow Motion se registruje přes email, zatímco teamy přes formulář v pdfku. Asi nejjednodušší je zeptat se při prezentaci.

      0 0
    • karliner  

      Tak ještě jednou připomínám – pokud se nám podaří vybojovat nějakou cenu – a vypadají lákavě – budou k vyzvednutí do zhruba 11 h v neděli:

      Jugendgästehaus Mörtelmühle
      Gschwandt 3
      4822 Bad Goisern

      Potom pofičíme pryč a týden se budeme plácat v okolí Livigna, kdo si nestačí vyzvednout, ať pošle mail a nějak se domluvíme na předání.

      0 0
      • Pablo  

        Domluvil jsem se s karlinerem, že sem dám info ohledně cen:

        V slow-motion jsme skončili třetí, ale ceny organizátor neměl připravené, takže je prý zašle poštou. Karliner (jak píše) jel ještě na týden bikovat, takže až přijede, napíše jestli už dorazil balík a dá info jak se ceny předají.

        0 0
        • Andrea  

          super zpráva! Jsou někde výsledky?

          0 0
          • Pablo  

            Dá se na ně doklikat přímo z webu Salzky v češtině, ale budu hodnej a dám i přímý link. Jsou už i fotky online, jen zadej st. č. a search.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Takže když jsem si tu cenu nevyzvednul,tak mi ji pošlou poštou,nebo přijde všechno Karlinerovi a ten to pak rozpošle,anebo mám prostě smůlu?

              Jinak závod parádní,smekám před všema co jeli 200km to jsem vážně nechápal…

              0 0
              • Pablo  

                Vyzvednout sis jí nemohl, protože ještě nebyla připravená (v sobotu při vyhlašování řekli v neděli dopoledne a v neděli dopoledne to ještě neměli a že to pošlou). Přijde to karlinerovi jako vedoucímu teamu a ten sem pak dá info, jak se ceny předají. Předběžně to bude k vyzvednutí osobně v Rock Café na Národní a kdo nebude moct, dořeší se to nějak jinak. Zkrátka teď se minimálně týden nebude nic dít (než to pošlou a než se vrátí karliner), sledujte tento thread, o ceny by nikdo neměl přijít.

                0 0
    • Běžec  

      Gratuluju všem co dojeli a obzvláště borcům co přežili dvoukilo, to je poněkud mimo mé chápání. A potěšilo mě Simoniho vítězství, holt v takovým závodě se asi vyplatí být vrchař.

      0 0
    • kolda  

      jaky jste meli pocasi? ja jsem byl v nedeli na Zugspitze jako doprovod na Berglauf a tam to nebyla zadna prdel. 2 smrtaky kvuli pocasi:(((

      0 0
      • heretik  

        Jj, o Zugspitze jsme si přečetli :(

        Na Salzce počasí proměnlivý, během dne několikrát pršelo, z toho jednou ráno a jednou večer dost dlouhej a hustej slejvák, ale když pominu ten humus, co to udělalo na trati, tak to spíš pomohlo, takový osvěžení. Když paří sluníčko, je to rozhodně pro závodění horší.

        0 0
        • kolda  

          tak aspon jste nemeli takovou torturu. letos jsem chtel jet,ale prave diky Zugsp. mi to nevyslo

          0 0
    • drb  

      Takovy mirne opozdeny reportek: http://drb.cz/…/2008/salzka

      0 0
    • karliner  

      Ahoj, teprve dnes jsem se vrátil z prodloužené dovči – ceny (brejličky) pošlou prý tento týden (teprve dnes jsem jim zvládl potvrdit adresu), jakmile je budu mít k dispozici, dám sem vědět, celkem nás bylo v teamu 48, popravdě by se mi nechtělo bali 47 balíčků a rozesílat je, po Praze si je předáme, jsem schopný předat i v Liberci a snad i Ostravě, ostatní nějak vykoumáme. Co se týče riderů, osobně z týmu znám max 10 lidí, prosím ostatní, aby se přihlásili na mail. Díky!

      0 0
      • Medunka  

        Pokud byl v tymu nekdo ze Slovacka, jsem ochotna udelat zacatkem srpna zprostredkovatele

        0 0
      • karf  

        ja si je vyzvednu klidne  v obchudku na Narodni, jinak diky za info, ze uz prijde ten megakopec – vcas jsem vzala protikrecovou tabletku a dobre jsem udelala :-)

        0 0
        • drb  

          To bych teda rad vedel, co to bylo za tabletku, ze te tak nakopla … ;-)

          Mimochodem, pro mne je narodni taky OK.

          0 0
      • Andrea  

        porad to nedorazilo?

        0 0
    • karliner  

      Zdravím všechny slow-motion bikery – bohužel, brejle furt nejsou, urgoval jsem zaslání, odpověď kdy bude, či zda už bylo a někde se to toulá zatím nedorazila.

      Teď budu minimálně týden mimo dosah internetu i mailu, takže další novinky sem šoupnu příští týden.

      Děkuji za trpělivost, ale porucha je zřejmě mimo území ČR…

      0 0
    • Macek  

      na www.sostym.com jsem dal malej report a par fotek

      0 0
    • karliner  

      Milé závodnice, milí závodníci – skvělá zpráva, zásilka je již v pražské pobočce UPS! Horší zpráva je ta, že ještě týden se budu flinkat mimo Prahu, takže s distribucí začnu až v týdnu od 18/8. Většina týmu se mi již přihlásila, pokud to ještě někdo neudělal – prosím na můj mail.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Nahodou netusite nekdo jestli budou i ve vice barevnejch variantach,nebo jenom v te modre?

      0 0
      • karliner  

        Tak brejle mám doma. S distribucí začnu příští týden, někomu jsem sliboval, že bych je mohl dovézt na ExBB, které tuším jsou tuto sobotu, což nezvládnu – pardon.

        Brýle jsou v jednotné barvě – black shiny.

         
        0 0
    • Pablo  

      Dneska mi přišel nečekaný dopis, 5 fotek ze Salzky. Celkem mě to potěšilo, než zároveň vypadla složenka na €25. To mě naopak naštvalo, nic jsem si neobjednal. Jedna z firem, co na Salzce fotila, místo aby poslala email s nabídkou a fotky až po její akceptování, tak poslala rovnou fotky a doufá, že člověk zaplatí. Pokud fotky nechci, prý je mám poslat zpět. Určitě nemám čas ani chuť běhat na poštu a ještě to poslání zaplatit. Necháte si fotky bez zaplacení, nebo jak to budete řešit?

      0 0
      • přišlapávač  

        já je loni poslal zpátky ;-)

        0 0
        • jožin2  

          Vloni myslím psali, že pokud je nechceš, máš je poslat zpět nebo zničit:-)

          0 0
      • karf  

        neposlala jsem je zpet, jestli se ozvou, klidne jim napisu, ze za poslani zpet platit nehodlam a ze jestli chteji, vratim jim je pristi rok na zavodech :-)

        0 0
    • karliner  

      Milí závodníci, už jsem rozeslal drtivou většinu vyhraných brýlí, prosím ty, co se doposud nepřihlásili, ať tak učiní. Nevím, jestli je zde možné zveřejnit jména, nerad bych byl popotahován, za zveřejňováních osobních údajů a už vůbec není jisté, zda pod jménem na výsledkové listině je skutečně majitel onoho jména nebo zda za přihlášeného absolvoval závod někdo jiný.

      Taky bych si nerad vytvořil z bytu skladiště, ačkoliv se jedná asi o 5–6 kousků.

      Díky

      0 0
      • Medunka  

        Pokud se ti neozval Vita Huspenina, tak se za nej ozyvam

        0 0
      • Bulda  

        já si dobrovolně jeden kousek odberu, po srážce s motorovým cyklistou mé staré brýle šly do věčných singlíků, tož jestli ti zbývaj..... :)))) .....čestný dar pro zakladatele slavného slow motion teamu :)))

        0 0
    • karliner  

      Tak s hrdostí mohu vyhlásit, že jsem dnes, po mnoha peripetiích, doručil poslední brejličky za slow-motion team „Loneliness of a long distance rider“!

      Všichni odvážní rideři a riderky si mohou zapsat propiskou do diářů datum 18.7.2009, kdy se bude konat 12. Salzkammergut trophy a náš slow-motion team bude opět na startu!

      0 0
      • heretik  

        No jestlis je všechny rozvážel osobně, tak ses docela projel a poznal nový kraje :-P

         

        Jinak souhlas, na příští ročník se těším, původně jsem měl v plánu jet dvoukilo se záměrem zajet i slušnej čas, ale vzhledem k tomu, že teď budu nejmíň na půl roku bez pohybu a bez kola, tak to asi přehodnotím. Ale úplně se myšlenky na to dvoukilo nevzdávám. Taky jsem si říkal, že by stálo zato udělat slušnou propagandu a fakt velkej slow motion tým a konečně slovákům natrhnout :-P (takže se všichni hlaste, nejlíp do dvoukila, aby na vás zbyl dres, haha)

        0 0
        • Medunka  

          Na MEGA tym by se chtelo domluvit s Patrakem z Paklisportu – preci jen na EMM se lidi hlasi hlavne pres Malevil – treba by se tak prihlasilo vic lidi

          0 0
        • karliner  

          Také o 200 přemýšlím…

          0 0
          • jecnak  

            Myslel jsem, ze rozhodnuti padlo. Jestli se teda nechas zariznout od Jitky, tak jsi u me mrtvej Homolka.

            0 0
    • karliner  

      Přihlašování na letošní Salzkammergut trophy je v plném proudu a i letos bude na startu dnes již legendární slow-motion team „LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER“

      Bikeforisté – neváhejte a v přihlášce uvádějte členství ve "slow-motion teamu č. 31 ":http://www.mountainbike-challenge.at/…_wertung.php

      "Více o kategorii slow-motion… ":http://www.salzkammergut-trophy.at/…otion-pid647

      0 0
    • karliner  

      Mám radost, že slow-motion team „LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER“ pro letošní Salzkammergut Trophy utěšeně bobtná a mohutná vlna přihlášek se teprve blíží!

      0 0
      • heretik  

        Akorát mi přišel spam z Paklisportu (PDF) a Paklíci si založili vlastní tým, mám starost, že nám to zcela zbytečně dost lidí odčerpá… těžko maj na to sehnat sto lidí a porazit Slováky, jestli jim jde o to, aby ten název vozili lidi na dresu… nevím, jestli není pozdě se s nima zkusit domluvit na společném týmu? Jmenovat se bude Loneliness of a long distance rider, který má tradici, a když vyhrajem, tak bude navíc vzadu datum, kdy je příští rok Malevil? ;-)

        0 0
        • Bulda  

          Právě jsem do Pakli napsal, tak uvidíme

          zatím na seznamu nemají team kouče, takže není na koho se přímo obrátit (což je mimochodem v případě výhry celkem blbý)

          0 0
        • Bulda  

          Loneliness of a long distance rider – powered by Malevil :)

          0 0
        • Smazaný účet  

          The Slovak Snails Highlanders mali 25.5.2009 regis­trovanych 60 riderov

          0 0
    • karliner  

      Hola hej, mám radost, jak se slow-motion team „LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER“ pro letošní Salzkammergut trophy rozrůstá!

      Informace pro ty, kteří jsou již přihlášeni a účast ve slow-motion teamu neuvedli – nevadí, jde to zdarma změnit (přihlásit se do slow-motion teamu) při registraci v Bad Goisernu.

      Informace pro ty, kteří se hlásili prostřednictvím seriálu Kolo pro život - při registraci v Bad Goisernu u veďte, že chcete být připsáni do slow-motion teamu č. 31 „LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER“!!! 

      Informace pro ty, kteří se hlásili prostřednictvím seriálu Marathonman Europe – při registraci v Bad Goisernu u veďte, že chcete být připsáni do slow-motion teamu č. 31 „LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER“!!! 

      Čekají nás letos velmi atraktivní ceny!

      Není důležité jestli jedeš pomalu nebo rychle – důležité je dorazit do cíle, samozřejmě, čím pomaleji, tím lépe pro hodnocení teamu ;-)

      0 0
      • Tosa  

        Tak je to správné:-)) Než jsem se stačil zeptat mám odpověď. Jsem přihlášen přes kolopro na hodně dlouhou a pokud dojedu do cíle zatížím konto teamu č. 31 hodně dlouhým časem.

        0 0
        • karliner  

          Kamaráde, to budeš mít těžký překonat loňský rekordní příspěvek do našeho týmu, kdy Ferda dvoustovku absolvoval za 15:51:30

          Limit je 16 :-)))

          0 0
          • Tosa  

            Neříkám, že překonám, ale bojím se abych nebyl ze závodu předčasně vyloučen pro nesplnění průjezdních limitů. :-( Pokud dojedu v limitu tak se pravděpodobně ,,rekordnímu příspěvku" přiblížím. Něco málo za sebou na kole už mám, ale z tohodle mám velkej respekt.

            0 0
            • karliner  

              No, taky chci to nádherný tričko, ale včera mi naordinovali antibiotika a 14 dní klidu, tak jsem vyměkl a opět se přihlásil na dětskou. Ale plamínek naděje ještě hoří, jeli bychom vzadu spolu tři :-)

              0 0
      • Medunka  

        Vůbec nechápu konkurenční boj Malevilu viz newsletter, bikebase.cz atd. :-( V jednotě je síla, nevím, proč něchtějí spolupracovat. Mohl se změnit název týmu, třeba na „MALEVIL CUP – LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER“, mohlo se vyhrát.

        Zůstávám věrná číslu 31. Ikdyž Malevil Cup asi „neukradne“ jezdce 31, díky větší medializaci získá víc členů a možná zvítězí, ale je tu ale a to mě drží v třicetjedničce.

        0 0
    • digidaq  

      Info pro přihlášené přes kolopro:

      Data přihlášených měly migrovat z kolopro do databáze organizátora minulou sobotu 20/6. Ve startovní listině zatím ještě nic není.

      Co takhle vytisknout avízo o slow motion teamu no. 31 a vylepit ho někde u vstupu? Ne všichni čtou pravidelně bike-forum.

      0 0
      • karliner  

        To není špatný nápad, vloni nás bylo 48 (těch co dojelo), uvidíme jak letos.

        0 0
      • karliner  

        Takhle by to stačilo?

        0 0
        • Pebe  

          no ty vole, dobrý :-))

          0 0
          • karliner  

            prosím o diskusi bez vulgárních invektiv :-)))

            0 0
            • Pebe  

              ajo vole, to bylo ode mne nedůvtipné :-)))

              0 0
    • Smazaný účet  

      Ty bílý rukavice prostě musím mít!!!!

      0 0
      • heretik  

        To já už chci konečně dres Slow motion týmu, nic jinýho nemá cenu! ;-)

         
        0 0
        • karliner  

          příští rok tam budeme popáté a budou se dít věci…

          ;-)

          0 0
    • karliner  

      Aloha rideři,

      vše nasvědčuje tomu, že letos slow-motion team č. 31 „LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER“ překoná loňský počet riderů (vloni se nás do cíle doštrachalo celkem 48) a v jeho dresu se objeví opravdové legendy!!!

      Pro ty, kdo ještě členy teamu nejsou:

      Informace pro ty, kteří jsou již přihlášeni a účast ve slow-motion teamu neuvedli – nevadí, jde to zdarma změnit (přihlásit se do slow-motion teamu) při registraci v Bad Goisernu.

      Informace pro ty, kteří se hlásili prostřednictvím seriálu Kolo pro život - při registraci v Bad Goisernu u veďte, že chcete být připsáni do slow-motion teamu č. 31 „LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER“!!! 

      Informace pro ty, kteří se hlásili prostřednictvím seriálu Marathonman Europe – při registraci v Bad Goisernu u veďte, že chcete být připsáni do slow-motion teamu č. 31 „LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER“!!! 

      Čekají nás letos velmi atraktivní ceny!

      Při registraci a přebírání startovního čísla v Bad Goisernu rovněž doporučujeme zkontrolovat, zda příslušnost k teamu máte uvedenu, pokud náhodou ne – viz výše-

      Není důležité jestli jedeš pomalu nebo rychle – důležité je dorazit do cíle, samozřejmě, čím pomaleji, tím lépe pro hodnocení teamu ;-)

      0 0
      • heretik  

        No, podle webových stránek je zapsáno zatím „jen“ 35 účastníků, ale třeba já jim psal mail teprve teď (za mě a za ženu) a určitě bude i spousta dalších, co si ten správný tým zvolí až v Bad Goisernu :)

        Letmým průzkumem jsem zjistil, že „truc“ tým z Malevilu má v současné době pět účastníků, kterým bych doporučil, aby se ještě včas přehlásili, jestli chtěj něco lepšího než šišku salámu :-)

        Už se těším, navíc to vypadá, že ještě předtím budu pilovat techniku v Livignu.

        0 0
    • Bulda  

      tak „reklamy“ není nikdy dost :)) …tedy pro dobrou věc

      dík všem, co pomohli, řekli to někomu dál atd. a všem, co se přihlásili a určo ještě přihlásí a nepoženou se do cíle jak šílenci :)

      http://www.cykloserver.cz/aktuality/?…

      http://www.mtbs.cz/bleskovky.htm

      http://www.tandem-bike.cz/…trophy-2009/

      http://www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

      ten plakát u vstupu v bad goisern je taky super nápad

      kdo někoho znáte, co jede, tak posílejte odkazy, ať je zas bedna

      0 0
      • Greyhound  

        Já to vidím nadějně, jen naše dosud neregistrovaná skupinka bude mít 6–7 lidí a všechny důkladně masíruju ať se u registrace nezapomenou přihlásit. Plá­nujeme jako předloni vzít na žízeň po závodě samochladící sud tak se zase stav na točený! I když k tomu by se spíš hodila ta štangle salámu za poslední místo ;-)

        0 0
        • karliner  

          jejda?!

          kde ten sud bude :-)))

          btw, kámoš se na poslední chvíli přihlásil na 200 a nemá zajištěný nocleh, před závodem nepotřebuje, páč stejně přijede až v noci, jde mu o noc ze soboty na neděli, je to drsňák, bere všechno, místo pro stan, postel někde v pensionu…

          pokud by někdo něco vymyslel – prosím sem nebo na mail

          0 0
          • Greyhound  

            Doufám, že zase v kempu u hřiště. Ale obávám se, že při letošním počtu účastníků tam při příjezdu v pátek večer už nebude místo takže kdyby nám někdo z těch kdo tam dorazí už ve čtvrtek/v pátek dopoledne podržel místo tak výhody v sobotu večer jsou zřejmé… ;-)

            0 0
        • Bulda  

          chceš-li štangli, stačí si zaregistrovat svůj tým o jednom členu a sprintem projet 23km trat :))

          0 0
      • digidaq  

        Dal jsem si tu práci a převed jsem do vektorů logo LLDR. Posílám odkaz: http://www.uloz.cz/…519-lldr.zip

        V zipu najdete 2 soubory, .eps a .pdf. V pdfku je logo zvětšený na velikost dvou átrojek. Pokud bude zájem, můžu logo dál upravit (přidat text atd.).

        0 0
        • karliner  

          Díky! Sice ho někde v křivkách mám, ale aspoň to nemusím hledat…

          Další úpravy loga by ale asi byly potřebné probrat s jeho autorem – renomovaným umělcem :-), týmové logo bylo (je) jen prvním krokem, na další zatím nebyla příležitost…

          0 0
        • karliner  

          pokud by tedy šlo o vytištění a přidání textu návodu na přihlášení do slo-mo teamu, tam souhlasu netřeba, pokud se toho někdo ujme – paráda, já nestíhám, protože zítra odjíždím na vysokohorské soustředění ;-)

          0 0
          • digidaq  

            OK

            Jak velkej formát? Átrojka?

            Předpokládám, že se jedná o ten plakát?

            0 0
            • Bulda  

              poslal jsem ti mail

              dik

              0 0
              • digidaq  

                Hotovo!!!

                Posílám odkaz na soubor v křivkách: http://files.uloziste.com/…e1dc5e25865/

                Odjíždím až v pátek po práci, takže to nestihnu vylepit. Kromě školy v Bad Goisernu bych to hodil i na celnici v Dolním Dvořišti. Je tam snížená rychlost. Každý si toho všimne. :-))

                0 0
    • jecnak  

      Tak me tam mate taky, doufam, ze letos zas nejakou hodinku z minuleho casu uberu. Dorazime zrejme kolem poledne do kempu u hriste. Neco na pozavodni parbu bereme tez.

       

      Pro prihlaseni staci poslat mail na info@trophy.at. Mozne i anglicky a myslim, ze i cestina by prosla.

      0 0
    • jecnak  

      Nabizim misto v aute na Salzku a zpet. Odjezd tam v patek rano, zpet v nedeli dle dohody. Kdo ma zajem piste na mail. Prispevek na benzin.

      0 0
      • sfinga  

        přátelé, pokud by někomu nechtěně zbylo startovné, měl bych zájem. Dejte mi prosím vědět. Letos sem to nějak prošvihnul.

        mail: ota.zima@email.cz popř. 777 068421

        Díky

         
        0 0
        • heretik  

          Doufám, že se najde někdo s přebytečným startovným na dlouhou, abys jel s námi ;-)

           

          BTW slow motion tým už má 50 členů, to je již teď víc než loni. Na vítězství asi budem potřebovat aspoň 80 (slováci jezděj dětský trasy), ale není to nereálné!

          0 0
          • Bulda  

            ty ho chceš zabít, vid :)?

            ale k vítězství se občas musí přes „mrtvoly“, to je fakt :))

            slovenský šneky minimálně potrápíme

            0 0
          • sfinga  

            tak mám startovné na krátkou :-))) takže vás dlouhaře možná někde potkám na tratia popřeju hezkou cestu

            já bych fakt 200 nedal, někde bych tam umřel… ale třeba jednou to dám. Je to vízva

            0 0
            • Bulda  

              výzva…

              0 0
              • Bulda  

                ti kanaďani s těma vízama koukám kdekomu pěkně motaj hlavu :))

                0 0
              • Cryzyy  

                vyzva to je, ale taky si to nechavam az na nekdy jindy a letos jedu kratkou… ostatne s tim jak jsem letos v haji, to bude stacit az az…

                0 0
            • heretik  

              Krátká je kilo? :-)

              Tam by to asi neklaplo, než se dostanem na vaši trasu, už jste pryč… u padesátky možná, špice nás asi někde předjede, pokud to nebude zrovna tam, co jede jinudy…

              No a když výzva, tak by se měla přijmout, jinak je to nanic, ne? ;->>

              Prostě to pak (aspoň ze začátku) nesmíš pojmout jako závod ale jako vyjížďku, aby ses neutavil. Pak to není problém a nevěřím, že by to tebe zničilo…

              0 0
    • Bumerangista  

      Jedu dlouhou, a dám to za 15h50. Doufám, že v týmu 31 jsou jen slušní lidi.  Přihálásím se na místě.

      0 0
      • heretik  

        Dobrý předsevzetí :-)

        Hlavně nikde neusni a nepíchej, abys neprošvihnul limit, lepší 14 nebo 15 hodin než nic.

        0 0
    • marios  

      Jedu A, přihlásím se na místě a doufám , že nechytím limit. M

      0 0
      • Smepet  

        Limit je jiz vycerpan na 50 i 100 km, prihlasit na miste se jiz nejde

        0 0
        • heretik  

          Mno jednak psal A, kde limit vyčerpán není a nejspíš nebude, a jednak mohl tím přihlášením myslet přihlášení do slow-motion, což proběhne v pohodě.

          0 0
          • marios  

            Přesně tak jsem to myslel, ahoj zítra, Marek

            0 0
    • Smepet  

      Nabizim ubytovani pro 2 – 3 osoby v apartmentu cca 10 minut od mista kde se startuje.

      Je to velmi pekny apartment se zazemim v cene do 500 Kc za osobu.

      Prip. zajemci na smepet@gmail.com

      0 0
    • digidaq  

      Předpověď počasí na nic. Vypadá to, že bude lejt celej den.

      0 0
      • heretik  

        Taky jsem na to koukal, celý týden tropy, jen v sobotu bude Čína a kosa… no aspoň to nebude na bahně už z předchozích dnů, déšť celkem osvěží.

        0 0
        • Medunka  

          jo, v kvadru ti to blaticko vadit nebude :-)

          Kratka porad nema naplnen limit, tak to jisti

          0 0
          • heretik  

            Hehe, drby se šířej rychle :-)

            Salzku v kvádru nejedu, chci ho na svatbu ve čtvrtek další týden…

            Krátká jako 35? Nebo jen trasa na rozjezd, 25 km? Protože i padesátka je plná, a dětská (jak říká Bulda kilu) taky.

            0 0
            • Medunka  

              No kvádro je již hooodně dlouhou dobu u mě v kabelce :-)

              Myslím 27 km – tam bych nemusela být poslední :-)

               
              0 0
              • heretik  

                Tak ty bys nebyla poslední na žádný trase, kterou dojedeš…

                Třeba takhle budeš víc fotit, pokud to teda počasí dovolí.

                0 0
                • Medunka  

                  Tady se musí dělat vše pro Slow motion :-) Škoda jen, že nedávají cenu i poslednímu, který dojede v limutu, jako je tomu na Šele :-)

                  Focení nebude, kartu na telefonu budu mít plnou hudby a budu kolem sebe dělat správné disco prostředí – doufám, že to bude některé motivovat ke zrychlení :-) Aneb jak loni na 24hod v Berouně – „ten D.J. se postaral o to, že jsem se v depu moc nezdržoval“

                  0 0
    • Bulda  

      však se taky dělá :))

      http://www.mountainbike.cz/clanek.shtml?…

      a přišlo to i registrovaným uživatelům jako novinka mailem (mám na to svědky :))

      0 0
    • carlosplzen  

      S dovolením rozšířím vaše řady a u prezentace se hlásím do týmu č. 31! Jedu Béčko. Karlos

      0 0
    • digidaq  

      Asi vám to přišlo taky:

      ‚Prozatímní‘ pořadí:

      Rank 1 – Team #46 ‚Biking 4 Butterfly Children” 110 členů Rank 2 – Team #10 'The Slovak Snail Highlanders” 73 členů Rank 3 – Team #19 'www.radpoint.com‘ 62 členů Rank 4 – Team #6 ‚2RadChaoten.com powered by bikeboard.at‘ 60 členů Rank 5 – Team #31 ‚Loneliness of a long distance rider‘ 51 členů Rank 6 – Team #12 ‚Xing Team pro Schmetterlingskin­der‘ 41 členů Rank 7 – Team #55 ‚Toptimes – Froggy Line‘ 32 členů Rank 8 – Team #3 ‚Team 3‘ 31 členů Rank 9 – Team #30 ‚EBM Beat Mad East‘ 28 členů

      0 0
    • Smazaný účet  

      Hlásím další 4 lidi do týmu…dva jedeme B a dva C,tak snad taky trochu přispějeme minutama.Nahlásíme se tam při prezentaci…

      0 0
      • digidaq  

        Já hlásím –4 kvůli počasí. :-((

        0 0
        • Medunka  

          To ma byt nejak hnusne?

          0 0
          • jecnak  

            Vzdyt to rika –4 ma bejt :-)

            0 0
            • Medunka  

              já že jedem bajkovat a ono z toho bude lyžování

              0 0
        • digidaq  

          Teď mě napadá, že mám minimálně 1 startovní číslo na B strecke. Pokud bude mít někdo zájem, dejte mi vědět na email nebo tel (777882277).

          0 0
    • faba  

      Jak to vidíte s počasím? Za mě to zatím vypadá tak, že tam snad ani nemá cenu jezdit. Maraton přes 100 km v dešti a teplotě do 10°C jsem už zkusil a říkal jsem si, že nikdy víc ani náhodou.

      0 0
      • Medunka  

        SMS od Karlinera, na otazku, jak tam je: „Neskutecne vedro (ve stinu 28) a je dusno, takze je mozné, ze se to jeste zkazi.“

        0 0
        • Smazaný účet  

          no dnes to bol a ešte aj je riadny masaker, kamarát šiel 200vku, po 30 km to ale radšej zabalil pre dážď, silný vietor a teploty okolo 3 stupňov…našťastie sa stihol vrátiť do priestoru štartu a zobrať si od kolegu kľúče od auta…tí čo šli 100vku sa už vracajú späť tiež a vraj už aj pekne nasnežilo… :-( takže možno niekedy nabudúce…každopádne kto to dnes prejde je svojim spôsobom hrdina ale aj hazardér so zdravím…

          0 0
        • Thapsus  

          …a měl pravdu. Bohužel.

          0 0
          • Medunka  

            Jo, bylo to malé peklo, sama jsem se stihla vratit na start stovky. Mela jsem tak zmrzle prsty, ze jsem nedokazala radit a nemela jsem na sobe ani nitku suchou, v tretrach vlastni bazen. Rikala jsem si, ze budu pokracovat, ale pak stacilo si vzpomenout jaka byla nahore klada a hnedka me to preslo :-( Takze necely 4 hodky na trati a tedka uz doma v pelechu

            Ale super zazitek, tolik bajkeru v 5 rano na startu, to odhodlani i v tom desti. Dost me pak prekvapil pocet jezdcu, kteri to vzdali jiz pul hodky po startu :-( Ale to k tomu asi patri.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Wintereinfall in Gosau

              Die Strecken über 206km und 114km können aufgrund des akuten Wetterumschwungs nicht plangemäß über Gosau geführt werden. Dort ist nämlich überraschend der Winter zurückgekehrt. Wegen der massiven Temperaturrückgänge werden die Fahrer direkt nach Bad Goisern abgeleitet.

               

              ako to tam vypadalo počas dňa si môžete pozrieť tu …katastrofa :-(

              0 0
            • carlosplzen  

              Jel jsem stovku. Na startu a do prvniho kopce optimismus, sice mokrej vic, nez je zdravo, ale dobry. Na prvnim kopci zacal padat snih, coz me v tu chvili jeste pobavilo, ale jen nez se kopec obratil. Kombinace mokrejch hadru, rukavic a bot, cca 2–3 stupnu a padesatikilometrovy rychlosti byla vrazedna. Hrozne jsem se tesil na dalsi vyjezd. Ale pak uz ani jizda do kopce nepomahala, navic nahore zase snih. Ted uz jsem se jim tak nebavil. Dalsi sjezd trocha zahrati v Ewige wand ale pak zas sjezd a zima a  99% presvedceni skoncit. V udoli bylo znatelne tepleji (cca 11 st), takze jsem zacal plan prehodnocovat, ze to preci jen dal zkusim. Ale zima byla ve me tak zalezla, ze jsem nemoh ani radit. Porad jsem se tras. Po projeti tech sracek, co byli kolem Traunu v Goisernu pred  pred nadrazim dozralo presvedceni skoncit. Uz to fakt neslo. Obdivoval jsem ty, co jeli dal a zaroven je nechapal. Bud jim zima nebyla, nebo meli pud sebezachovy nekde uplne jinde nez ja. Po odjetych cca 40 Km a 2:20 hod. jsem sel od toho. Sice me to porad stve, ale vim, ze bych to takhle zmrzlej nedal. Finiseri 100vky maji muj obdiv a finiseri 200vky jsou fakt magori (…s mym neskonalym obdivem)

              0 0
              • raceman  

                letosni dvoustovka by se dala nazvat zivotnim zavodem… clovek ho dojede a zdravi si dojebe tak, ze na kole uz bude jezdit max do hospody…

                0 0
            • smallbrother  

              …tak tohle jsem ještě nezažil. Jel jsem A-strecke, ale už na startu mi bylo jasný, že to asi nedopadne. Ale na trati jsem vydržel asi osm hodin a zabalil to až po druhým sjezdu Ewige Wand a schodů v Lauffenu, pak jsem dojel do cíle C trasou (celkem asi 110 km). ještě jsem uvažoval, že bych se v kempu převlík do suchýho a vrátil se na trať, protože limit bych pořád stíhal, ale za mostem mi odstřihli čip a já byl rád že dál nemusím.

              Jel jsem celou dobu v pláštěnce, největší problém byly ruce a nohy. Rukavice se daly ždímat a já měl tak zmrzlý prsty že jsem nemohl brzdit. Všude se valila voda, některý sjezdy byly regulérně potokem (kombinace V-brake + keramika byla fakt vražedná :).

              Když jsem přijel do kempu, tak už v něm skoro nikdo nebyl.

              Takže zase za rok. :)

              0 0
              • Bumerangista  

                Zabalil jsem to před Ewige Wand na 102., takže o trochu dřív. Nebyl jsi to ty, kdo se mne ptal na limit při výjedu na na Hütteneckalm?

                Ještě teď mne brní v konečkách některých prstů, jako když se to rozmrazuje. Doufám, že to nebude mít trvalé následky.

                0 0
    • carlosplzen  

      Koukam na vysledky…chapu dobre, ze klasifikaci na jednotlivych tratich uzavreli treba na druhe resp. dalsi kontrole.....jsem klasifikovan na 160. miste v case 2:22…vite nekdo jak to je?

      0 0
      • Medunka  

        Karliner> 100 oficialne ukoncena na kontrole 33.km a ani nebude vyhlaseni. 200 po kontrole na 127. km

        0 0
        • smallbrother  

          …ty jo, tak to jsem ten jeden kopeček ještě měl dát, škoda. Ve výsledkách taky nejsem.

          0 0
      • Medunka  

        tak ja pro jistotu ve vysledcich vubec nejsem :-(

        0 0
        • carlosplzen  

          …si jela 200 ku?

          0 0
          • carlosplzen  

            Bad Goisern cca 14:00.

            0 0
          • Medunka  

            Jo, pokusila jsem se, v tom pocasi mi bylo jasne, ze je to nerealne, ale zkusila jsem to, fakt chybela ta plastenka :-(

            0 0
            • Tomys  

              Ahoj, já jsem to zabalil na 200 stovce na 70 kilometru. S teamovým kolegou jsme byli potom rádi, že jsme to dojeli do kempu. Podcenil jsem oblečení,ale i tak si myslím, že kdybych byl lépe oblečený do tohoto marastu,tak jsem to dříve či později také vzdal. Snad bude lepší počasí za 14 dní v Seiffenu,kdy se jede finále marathon mana a také se těším snad na dobré počasí do Berouna…

              0 0
              • Medunka  

                Jak sem psala Blance na MyTreneek, asi nam kruplo v hlave, ze jsme se postavili na start :-) Myslim, ze ani dobre obleceni by nemohlo, to by musel clovek jet v neoprenu.

                Pokud bude na Beroun hlaseno hnusne pocasi, jsem doma na zadku a pokud EBM bude na desti jako pred par lety, tak plati stejne pravidlo jako na Beroun. Mam alergii na dest az to neni pekne :-(

                0 0
                • Tomys  

                  No,taky jsem si říkal, že pokud bude na Beroun špatné počasí, tak se na to vykašlu, ale díval jsem se na předpověď a vypadá to celkem slibně, tak nám to vyjde, stejně tak jako i seiffen, už si myslím, že nám letos pršelo dost, tak by taky mohlo být občas pěkně…Vůbec se mi nechtělo ze stanu do toho deště v sobotu v půl páté ráno, nakonec jsem přijel na start asi za 5 minut pět a i přes ten déšť atmosféra perfektní, po prvních dvaceti kilákách jsem měl krizi a říkal jsem si, že to zabalím, potom jsem se asi od 35 km rozjel a nějak jsem tu zimu a déšť nevnímal.Asi od 60 km mi fakt začala být kosa a necítil jsem vůbec prsty na rukou a klepal se jak osika, na 70 km jsem potkal Bohouše z našeho teamu a rozhodli jsme se na občerstvovačce, že to zabalíme.Byla tam ještě Lucie Zrnová s nějakým klukem a ti to také zabalili,fakt to asi nemělo dál cenu. Jsem z toho docela smutný, ale nedá se nic dělat…

                  0 0
    • jecnak  

      Tak nevim, ale dokazovat si uz dlouho nic nemusim, takze jsem na dvoukilo ani nevyrazil. Jak vypada jezdeni v kratkym v teplotach kolem nuly, v blate a v desti taky vim. Pro letosek me uz dalsi bahenni lazne nelakaly. Snad bude v Seiffenu lepsi pocasi. Slunce v dusi ;-)

      0 0
    • digidaq  

      Vyhlašovali se vůbec výsledky slowmotion nebo to zrušili taky?

      0 0
      • karliner  

        No, těžko říct, jestli se vyhlašovaly, mělo to být v sobotu v 10, ale já to tam nestihl, o půl hodiny později nikdo nic nevěděl, výsledky na výsledkové tabuli nebyly…

        Na webu sice nějaké výsledky jsou (5.místo – Loneliness), jenomže si myslím že směrem k organizátorům poletí řada protestů apod., takže kdoví, jestli jsou konečné. Jen za náš tým tam někteří nejsou uvedeni, ač třeba na stovce linii 33.km přejeli, případně ve startovní listině nemají LLDR uvedeno, i když se pod mým bedlivým pohledem přímo na místě přihlásili…

        Za Loneliness of a long distance rider se ozveme, jakým způsobem nám organizátoři doručí výhry, až budou výsledky konečné…

        Ještě jsem nepochválil mně neznámého dobrovolníka (y), který(ří) vyrobil(i) plakátky a vyzdobil(i) jimi Stephaneum v Bad Goisernu – bylo to SUPER!!!

         
        0 0
        • karliner  

          no, v sobotu ne, v neděli, pardon…

          0 0
        • Medunka  

          S plakatkama jsem potkala Buldu

          0 0
        • digidaq  

          Bylo to skoro na všech dveřích. Dobrá práce. :-))

          0 0
        • Bulda  

          no tak jen chval :))

          firma Černá & Výlep sro :))

          plakát made by digidaq

          0 0
        • Bulda  

          bohužel, vzhledem ke zkrácení tratí se „naše“ silná zbran – velké procento účastníků na trasách A a B změnila v hendikep, když ze 110 bylo najednou 30 a z 210 130km a hodně lidí takovou porci vzdalo nebo vůbec nevyjelo

          ale nějakou reklamaci bych zkusil, přecijen rukavičky by byly lepší, než olej či co to je a „ztrácíme“ jen pár hodin :)

          0 0
          • Medunka  

            na koho pripadne adresovat reklamaci, ja casem do tymu neprispeji, ale docela rada bych byla ve vysledcich. Psala jsem v sobotu vecer email, aby mi rekli, proc nejsem ve vysledcich, aspon jako DNF, kdyz jsem odstartovala a zatim bez reakce, ale mozna jsem to poslala na spatne misto

            0 0
            • heretik  

              No vypadá to, že ve výsledcích nejsou žádní DNF, asi šetřej virtuálním papírem :-)

              Taky tam nejsem, skončil jsem u Bad Ischlu, cca 70. km – jednou se do mě dala velká zima a ještě jsem to rozjel, po druhý občerstvovačce už ne, a představa dalších 10 hodin v něčem takovém byla děsná. Konečky prstů mám špatně citlivý ještě teď (po třech dnech), snad se to časem srovná. V Bad Goisernu jsem si nebyl schopnej oblíct suchý věci, jak jsem nemoh hejbat rukama…

              0 0
              • smallbrother  

                …na ty konečky prstů pomáhá ponořit je do teplý vody, celkem slušně se to znova prokrví. Já to dělal v neděli a pomohlo to. :)

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  Fuj, teplá voda. Pamatuji na mé začátky a zimní tréninky, kdy jsem neměl pořádn zimní vybavení. Domů jsem pravidelně jezdil s promrzlými prsty, že jsem nejdřív 5 minut stál před barákem a snažil se odemknout dveře. Doma jsem dal ruce pod proud ledové vody, ale nedalo se to vydržet protože i tak mi to připadalo strašně horké … :D

                  0 0
                • Bumerangista  

                  Moje diagnósa po konzultaci s doktorem: odumřelé konečky nervů. Projevuje se brněním místo taktilního citu. Nervy dorůstají zrhuba 1mm za den, ale po odeznění lokálního traumatu. Dá se podpořit vitamínem B, třeba i v injekcích. Jeden prst mám fakt dost špatný, tak držím palce i ostatním.

                  0 0
                • kankrlicek  

                  Voda studená, mírně slaná, nemáš-li povrchové oděrky. Později přidávat teplejší vodu.

                  0 0
              • Bulda  

                jo, ty prsty, to mám taky, ale už se to lepší, znám to z běžek, na noze to trvalo myslím 14dní, než to odeznělo úplně, takže vydržet, nepanikařit, tělo dokáže zázraky i bez doktorů :))

                0 0
                • heretik  

                  Taky to nemám poprvé. DObrý je, že teda ty nervy dorůstaj, jak čtu výše, asi to večer půjdu podpořit nějakým tím vitamínem B ;-)

                  0 0
              • marios  

                Já to eště vyjel z toho Ischglu nahoru, tam jsem se rozhod, že to zabalím, ale musel jsem to zase zjet dolu. Přito se mi tam připletlo množství Bčkařů, který  nebyli schpní sjet skoro nic. V jedný točce měli pořadatelé ohýnek, kde jsem nekolik minut zkoušel rozmrazit ruce, ale nešlo to. Tak jsem pokračoval dál aniž bych byl schopen cítit v rukou brzdové páčky(na řazení  mám díky bohu gripy, to jsem utočit zápěstím). Na AP3( před rozbočkou) jem měl servis- moje polovička mě tam převlíkla jako nemluvně, pak jsem prošel kolem mezičasu a odevzdal čip a dojel do kempu. Kdybych věděl, že to v tu chvíli stopli, ještě bych to malý kolečko objel aasi bych měl v kategorii bednu. Teď ale píšu jen 2 prstama, zatím mám 100% funkční ukazováky, 40% malíčky a ostatní 0%. Nejhoršíje, že v pátek večer máme kšeft bigbítovej a já hraju na kytaru. No zkusím ten vitamín B.

                M

                0 0
                • Bumerangista  

                  Doktor mne přesvědčoval, že injekce jsou trochu lepší, ale že mi je musí předepsat neurolog. Na něho je ale trochu fronta, tak se na to mezi tím možná vykašlu. Ale jestli máš špatný celý prst, tak bych k tomu doktorovi asi zašel, bude to max za 30 ;)

                  0 0
                  • marios  

                    Díky, já to špatně napsal, hejbal můžu všemi prsty, jen ty bříška na posledních článcích jsou zatím necitlivé*- jako by byly po žihadle.

                    0 0
                    • Bumerangista  

                      Jasně, tak to je ono… to tady asi má každá druhý, kdo jel v sobotu dvojstovku.

                      Můj doktor po telefonu: Hlubší části nervů zachytávají vjemy v podobě brnění (vibrace) a konečky jsou na jemný dotek. Ty dotykové vjemy normálně „přehluší“ ty ostatní. Takže teď, když umrzly ty konečky, tak se projevuje už jen to brnění. Je to stejné jako při popálenině, nebo když se ti někdo hrabe v ráně (třeba šití)… ale ne tak inzenzivní.

                      0 0
    • faba  

      Nějak výrazně horší počasí snad ani nemohlo být. Vyrážet na trať s tím, že to stejně nedám, jsem vyhodnotil jako blbost a proseděli jsme to raděj v hospodě. :-(

      0 0
      • Smazaný účet  

        na sportograf.de už máte aj fotečky…

        0 0
      • Cryzyy  

        to je pravda, horsi pocasi by bylo asi i lepsi, to byl ta voda padala uplne zmrzla a jelo by se rovnou po snehu a clovek by aspon nebyl mokrej :) Aspon, ze nebylo bahno, ale byla jenom voda i kdyz muj Polar od te doby nemeri vejsku :(

        0 0
    • tom xtr  

      Zatím možná nejšílenější akce, kterou jsem zažil. Jel jsem naštěstí jen B-čko. Celkové náklady včetně škody na bajku by asi stačili na týdenní dovolenou v teple středomoří. A asi je šílené, že mi tahle zkušenost ani nějak nevadí. Pro zájemce report z akce tady.

      0 0
    • eM  

      Tak jsem teprve včera večer kouknul na výsledky a nechápal jsem:   vítěz  Béčka za hodinu půl … to přeci není možný, podívám se nakonec pořadí …a já jsem ve výsledcích…? vždyť já byl rád že jsem se dostal vůbec zpátky z prvního kopce dolů do Bad Goisernu … mají v tom ti rakušáci bordel.

      Teď je mi to jasný, díky za vysvětlení. Na místě jsem vůbec nepoznal že to skončili.

      Dobré duše které v půli sjezdu rozdělali ohýnek mi asi zachránili život :-)

       
      0 0
      • karliner  

        no vidíš, já zase ve výsledcích béčka nejsem, tak se jim to asi zimou trochu pokazilo :-)

        0 0
    • Imroman  

      Moj pohlad na tento pretek v reportiku: http://www.mtbiker.sk/index.php?…

      0 0
    • karliner  

      Milí rideři, v dohledné době dorazí zásilka za umístění v letošních slow-motion teamech, prosím tedy ty, kteří jsou uvedeni ve výsledcích aby se ozvali na mail lonelyslow31@email.cz s návrhem na způsob předání (avizovanou cenou je balíček Holmenkol set, ten však měl být pro 6. v pořadí, LLDR je však klasifikováno jako 5…), pro mne je ideální osobní předání v Praze, případně různými cestičkami, uvidíme, co vlastně pošlou :-).

      Prosím, aby se ozvali i ti, co nemají zájem – jejich cenu prodáme a výtěžek věnujeme na propagaci Loneliness of a long distance rider 2010

      0 0
    • karliner  

      up

      0 0
    • karliner  

      Tak zítra bude balíček doručen, ale zájem riderů na převzetí zasloužené ceny je mizivý…

      Takže znovu apeluji na členy slow-motion teamu „LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER“, kteří jsou uvedeni ve výsledkové listině, aby se hlásili (e-mail: lonelyslow31@email.cz), zda o cenu mají zájem nebo nemají a tudíž věnují výtěžek z jejího prodeje na propagaci slow-motion teamu v pro rok 2010…

      0 0
    • karliner  

      Tak dobrá zpráva – balík je doma, ozývejte se!

      0 0
    • karliner  

      Tak 4 balíčky předány, s dalšími 4 jsem v kontaktu, o zbývajících 16 nikdo nejeví zájem.

      Budu čekat do Winter Trans Brdy (14.11.2009), pokud se výherci s námi nespojí, zbývající balíčky rozprodám a výtěžek z prodeje použiju na propagaci slow-motion teamu pro rok 2010.

      0 0
      • Bulda  

        jeeee :) ti sebou tedy hodili :)) to chciii …za propagaci :) šampon už mi dochází, to se šikne :) a jeden bych dal digidagovi za ten plakat…

        0 0
    • karliner  

      up…

      0 0
      • Bulda  

        hele jaky up? nedelej, ze neumis cist :)

        kdy kde si mam vyzvednout vyhru?

        mam spinavy kolo

        0 0
    • karliner  

      Pokud by někdo (z letošních absolventů Salzkammergut Trophy v dresu LONELINESS OF A LONG DISTANCE RIDER") měl zájem, sadu mu vezmu na dnešní sraz

      Dejte vědět do cca 18:00 hod.

      0 0
      • Pebe  

        a když se nikdo nepřihlásí, bude probíhat dražba? :-)

        0 0
        • karliner  

          Ano.

          Na vánočním večírku rozprodám a výtěžek použijeme na propagaci teamu 2010. Anebo to prochlastám :-)

          0 0
    • digidaq  

      Zatím pracovní verze.

      0 0
      • digidaq  

        Potřeboval bych logo LLDR bez vodotisku.

        0 0
        • digidaq  

          Co takhle?

          0 0
          • digidaq  

            Pojede letos Loneliness … team Salzkammergut Trophy? Jak je to s přihlašováním?

            0 0
            • karliner  

              Ahoj, nějak jsem toto vlákno prosklil, team jede, už je tam skoro 30 přihlášených, logo ti pošlu mailem…

              0 0
              • digidaq  

                Logo jsem našel u sebe v počítači.

                Mrkni na plakát, jestli takhle může být. Moc estetický to není. Chtěl jsem zaujmout. :-)

                0 0
                • karliner  

                  založím nové vlákno, toto zamykám

                  0 0
                • teepeex  

                  sorry, ale ten plakat je strasnej

                  ale moc:)

                  0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce