• jecnak

    Kdo jedete vsechno? Ja uz jsem rozhodnuty objet vse + 200ku v Salzce. Uz se tesim.

    Mimochodem 1. zavod – Karpacz byl presunut z 27.4. na 1.5.

    www.marathonman-europe.com/

    Anketa: Jedete Marathonmanna?

    4x
    16%
    0 0
    • McBlacky  

      celý to nejedu, ale kdyby někdo nechtěl jet Salzkammergut, tak dám za startovný na něj 900kč – případně se nějak dohodneme.

      do série se počítají tři nejvyšší bodová skore ze 4. Myslím, že bych to nikomu až tak nepokurvil :)

      0 0
    • jonti  

      Chcem ist 100km malevil, karpacz aj salzkammergut, ted maratonman sa mi oplati. Ten presun je dost blby, je to utorok, znamena to mozno den dovolenky naviac :(

      0 0
    • ydaho  

      netroufám si…

      0 0
    • karliner  

      Jenom Salzku (a to ještě dětskou) a Malevil.

      0 0
    • smallbrother  

      ještě se uvidí, když dám dohromady lidi abych tam nejel sám, jinak jen Karpacz a Malevil. To mám kousek.

      0 0
    • cabbage  

      tenhle rok se budu znova učit jezdit, ani jeden z těhle závodů bych nedal..

      0 0
    • petebike  

      jen malevil, mam jinej programek na sezonu

      0 0
    • Beeda  

      trapny presun terminu…

      0 0
    • Bulda  

      salzka uz je potvrzena, 200km je jeden okruh, takze je cas plnit sliby :)))

      0 0
    • Ice-goofy  

      Ja jak to vypadadle terminu tak nestiham nic, ale jeste to nevzdavam ;) Salzku tu mam sice za rohem, ale tu asi nestiham… a 200 to ja stejne bych nedal …

      0 0
    • Medunka  

      Stačilo loni… Ledviny se se mnou od Německa nekamarádí ;-(

      0 0
    • SELMIRA  

      bych chtěla Karpacz a Malevil páč obě ty končiny se mi dost líbí ale kdo ví… :o)

      0 0
    • pos3k  

      tfuj, ze by se mi chtelo

      0 0
    • jožin2  

      Zdar borci, mám v tom trochu zmatek. Letos se v salze jedou 2 okruhy 100 km nebo jeden 200 km? Na jejich stránkách mají v propozicích 200 km a 6768 m převýšení, na mapě pak převýšení 7234 m a dva 100 km okruhy. Víte o tom někdo víc? Díky.

      0 0
      • jecnak  

        Clovece nevim, kde jsi tu mapu splasil, ale opravdu se jede jeden 200km okruh – takova je i mapa pro 200kare. 100ky a 75 nebo kolik tam ale jsou taky. Jen se proste letos nejedou dva 100karsky okruhy.

        0 0
        • Bulda  

          ono se vlastne jedou dva 100km okruhy, ale prvni je ten z minula a druhej ten z roku 2005

          0 0
          • karliner  

            Dle jejich stránek letošní Extremstrecke (chlapská) měří 208,2 a převýšení 7.006, Trophy B-strecke (dětská) měří 109,4 a 3.582 převýšení.

            0 0
            • jožin2  

              Abych to trochu shrnul – na home stránce závodu je psáno ,,více než 200 km a 7296 m převýšení", pak kliknu na propozice a tam píšou 200 km a 6768 m převýšení ( 100 km a 3387 m ) a pak v propozicích kliknu vlevo na TRASA a potom na VÝŒKOVÝ DIAGRAM, kde je 200 km a 7234 m, ale hlavně tam píšou, že 1. kolo se jede z bodu A do Y a 2. kolo z bodu B. do Z. – podle toho grafu jsou to dva zcela shodné 100 km okruhy. Tu dvoustovku bych zkusil ale nechci jet dvakrát jedno kolo. Ty jo, Karlinere, nikde jsem nenašel těch 208 km a 7006 m. Pomůžete to někdo rozlousknout? Díky.

              0 0
              • goood  

                Rekl bych, ze v cestine to neni moc aktualni. Tady je profil trate www.salzkammergut-trophy.at/…31_file1.jpg z tehle stranky www.salzkammergut-trophy.at/show_page.php?… Propozice jsou tady: www.salzkammergut-trophy.at/show_page.php?…

                0 0
                • jožin2  

                  Nejedou teda Češi něco jinýho a ještě navíc ve třech různých variantách? Ne vážně, asi to teda vypadá na jeden dvousetkilometrový okruh. Díky.

                  0 0
                  • jecnak  

                    Ty stranky jsou jeden velkej bordel. Verit se da jen nemecke verzi.

                    0 0
                    • karliner  

                      přesně tak… verze, která je psaná buhví jakým jazykem a označená českou vlaječkou je úplně nahovno, já se orientuji pouze podle německé verze…

                      0 0
                  • goood  

                    Jasne, kazdy narod jede svuj vlastni okruh. Je to hlavne kvuli bezpecnosti. V lonskem rocniku totiz dochazelo k osklivym kolizim ve sjezdech. Kdyz jsi predjizdel rakusana ve sjezdu a zakricel „Prava“, tak nevedel co ma delat a zmatene klickoval, coz obcas neskoncilo dobre. Ted je to vyreseno a k podobnym situacim by nemelo dochazet. I kdyz obcas mam i pri zavodech u nas pocit, ze jezdi spousta cizincu, protoze po zavolani „leva“ casto dotycny uhne vlevo. :D

                    0 0
                    • cabbage  

                      na levá se zásadně uhybá v levo;-), protože kdyby chtěl jet v levo, tak křičí „z leva“ nebo „jedu v levo“ – takhle to praktikuju páč chrt s línou hubou si nezaslouží uvolnit místo…

                      0 0
                    • karliner  

                      A co bys asi tak čekal??? Jen tak si zařveš… Copak ten před tebou je nějakej „hejpočkej“? Normální běloch se představí a slušným způsobem přednese své požadavky a počká na rozhodnutí borce před sebou, zda je vyplní nebo se na to vysere.

                      0 0
    • jecnak  

      Tak co prihlaseny? Koukal jsem, ze 200ka v Salzce bude celkem komorni zalezitost. Uz se fakt tesim.

      0 0
      • jonti  

        Podla mna az tak nie, ved vacsina ludi co ide salzku, nejde marathonmana.

        0 0
    • RADO77  

      Tak to já mám opačně. Jsem přihlášený na MM s tím, že Salzku nejspíš nepojedu a někomu pustím svůj „slot“. Na Karpacz už se moc těším i když s tím převýšením to asi bude záhul.

      0 0
    • tulda  

      08

      Tak co letos? Zatim je tam prihlaseno asi 6 lidi :-) Mam takovej dotaz ohledne prihlasek… Kamos rikal, ze se da startovny na celou serii poridit na Sport Prague za nizsi cenu, ale Pakli sport sem v seznamu vystavovatelu nenasel. Nevite nekdo co je na tom pravdy?

      0 0
      • jonti  

        Ja som si povedal, ze na MM tento rok kaslem. Malevil si zajdem tak ci tak, po minulorocnych skusenostiach by som do Polska uz nesiel, EBM sa da ist aj normalne a Salzka je prilis draha. Holt, mam pesimisticku naladu :)

        0 0
        • jecnak  

          Taky vaham, uvidim podle yoho jak se to vyvrbi se serialem 24ek. 200 Salzka je opet velke lakadlo. Snad bude zas jina trat.

          0 0
        • smallbrother  

          Zase celou sérii (do Německa jsem ale nakonec nejel) a na Salz letos chci jet A-strecke. :)

          0 0
        • tulda  

          letos se Karpacz nejede, třeba by byly jiný zkušenosti :)

          0 0
        • karliner  

          Členům slavného týmu „loneliness of a long distance rider“ startovné pokryl vyhraný computer :-)))

          0 0
        • Bulda  

          ja bych byl po zkusenostech z Bikechallenge na tu Gluszici docela zvedavej, asi proto ji tam dali, ze Karpacz stala za prd :)))

          0 0
    • xentar  

      já přemýlím akorát o dětské padesátce na salzkammergutu, snad to přežiju :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.