MTB MARATHON RIVA DEL GARDA 2011

17 nepřečtených
  • Zlatka

    Ahoj,

    chtěla jsem se regnout na tento maraton, ale bohužel nemohu jet.

    A tak se jen zajímám kdo má v plánu jet do Rivy na tuto jistojistě supr akci.

    Byla jsem v Rivě před 14ti dny a jsem od tama nadšená (jako každý), nuže pojedu až 22.05. na týden. Nebude tam náhodou někdo ?

    „Info:“=http://­www.bikeandmo­re.it/contest­.php?id=263

    Festival

    or „Sympatex BIKE Festival Garda Trentino powered by Nissan“=http://­www.bike-magazin.de/fes­tival/riva/

    Tyto marathony na Gardě (27,6 km (596), 53,2 km (1659), 86,6 km (2705), 105,3 km (3561)) se jedou v rámci série Syncros MarathonMan-Europe 2011

    Do 20.04. se ještě můžete regnout.

    CZ Info

    Kdo jede ?

    0 0
    • Bulda  

      jel jsem 08, ten maraton neni nic moc na ty moznosti, ktery tam jsou (a ze kterych jsi prave asi nadsena) ale ono to pri tolika startujicch asi jinak nejde, by se tam jinak pozabijeli :)

      0 0
      • Zlatka  

        Nu zapoměla jsem upřesnit, že je to pro začátečníky, jak uvádí Bulda. A má pravdu, není to nic hrozného co-by nesjel každý.. :) Ve vší skromnosti dost možná kromě mne. :)

        0 0
        • Bulda  

          jsem myslel, ze to jako nevede pres ty vsemozne speky a singly, ale spis siroky sotoliny, vinice, silnicky, na zacatku asfaltovej krpal asi 10km, (pak jeste asi ctyri podobny po sotoline :), pekny, ale ne nijak vyrazne technicky, jak by kdekdo cekal, prirovnal bych to k Malevilu

          0 0
        • Bulda  

          neskutecnej je pro Cecha fakt, ze trat je vyznacena tyden predem a nikdo neotaci sipky, natoz aby je ukrad a jeste vam fandi, kdyz si to projizdite…

          0 0
          • Zlatka  

            To věřím, když jsem tam byla nyní tak jsem ve stoupání mezi Lago di Valvestino a Capovalle byla celkem už na infarkt. Bylo nádherně 25 a 1000m převýšení na 6km.., jel okolo jeden silničář docela v pohodě, ptá se mne: všechno OK ? Já na to, OK :DDDD. Za pár minut někdo z auta: nechcete napít (?), máte prázdnou flašku ! Prostě jsou ve vztahu k cyklistice rozhodně jiní.

            0 0
        • ememem  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
        • ememem  

          co, trefa do cierneho?

          0 0
          • Zlatka  

            Co se Ti nelíbí, máš něco k tématu ?

            0 0
    • Singlespeed  

      Podle mě se to jet nevyplatí. Jsou tam nesrovnatelně pěknější trasy, než ty festivalové.

      0 0
      • Zlatka  

        To věřím, jen jaké to jsou.. :), dáš tipy na nějaké ?

        0 0
        • Singlespeed  

          Trasy z Rivy už se tu probíraly x-krát. Rozepisovat podrobně trasy by bylo na doplomovou práci velkého rozsahu. Jen tak namátkou pár zajímavých míst, dostupných z Rivy: skupina Alto Garda (Tremalzo, Tombea, Tinalga, Passo Nota, Monte Stino, Bocca Cocca, Bocca di Cablone), skupina Monte Baldo (Monte Altissimo di Nago, Colma di Malcesine), skupina Monte Bondone (Viote del M. Bondone, Monte Stivo, Monte Creino, Malga Campo), skupina Alpi di Ledro (Passo Giovo, Bocca Giumella, Bocca di Trat, Bocca di Saval), Monte Casale, skupina Adamello (Col Perpetue, Costone delle Cornelle, Monte Brealone, Passo Bruffione), Paganella, Monte Finonchio, náhorní planina Folgaria (voj, pevnosti, kultovní Via Scanuppia), skupina Monte Pasubio (rif. Lancia, rif. A. Papa, Col Santo, Roite, Palon), skupina Carega (Passo Pertica, rif. Scalorbi, rif. Fraccaroli, Bocchetta Mosca, Passo Buole, Monte Zugna), skupina Monti Lessini (Monte Castelberto) atd. minimálně polovinu míst jsem už zapomněl :)

          0 0
          • Zlatka  

            Ikdyž jsi už polovinu míst zapomněl, tak pokud jsi to nekopíroval, tak si pamatuješ víc než google. :DD

            0 0
      • faba  

        Taky bych bral typy na 2–3 zajímavé výlety z Rivy.

        0 0
    • raf007  

      Docela jsem o tom uvažoval. Jen se mi nepodařilo sehnat nikoho na spolujízdu a samotnému se mi nechce. Chápu, že se to termínově kříží s jistě teréně náročnějším závodem KPŽ Trans Brdy, ale kdybyste někdo jel a sháněl někoho do auta, rád se přidám.

      0 0
      • Zlatka  

        Poptám se, někdo mi o tom říkal, že to pojedou, vypadlo mi to z hlavy.

        0 0
        • Bulda  

          neni někde startovka maraton-mana? tam byste určo našli

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce