• Standa

    Sportu se věnuji opravdu aktivně přez dvacet let.V době komunistické to bylo velice jednoduché.Člověk jedl z doplňků pangamin,někdo si píchal céčko,nebo B12 atd. S otevřením trhu jsem postupně vyzkoušel snad všechny možné doplňky včetně iontaku.Něco s větším úspěchem – to znamená,že jsem účinek pocítil během výkonu,nebo při regeneraci,některé bez zjevného účinku. Až jsem objevil opravdovou bombu.Vylisuji si z hlávkového salátu asi tak pulitr š?ávy a tu si dám před jízdou.Zcela neuvěřitelně se tím posune zakyselení nohou.Prostě a jasně ty nohy Vám nevytvrdnou,ne­pálej.Salát obsahuje velké množství železa,hořčíku,fos­foru a křemíku- ze všeho co jsem kdy jedl toto opravdu funguje.Než někdo zareagujete na tento příspěvek,nejdříve si to ozkoušejte na vlasní kůži.Jinak sebou vozím v termolahvi zeleninovou š?ávu většinou z karotky s celerem,někdy z pampelišky,nebo bodláku.Upozor­ňuji,že nejsem vůbec žádný fanatik zdravé stravy,pouze jsem po těch všech sračkách začal dodávat tělu opravdu kvalitní benzin a ono to opravdu skvěle funguje. PS: Další výhoda-jakákoliv nemoc půjde okolo vás a pokud máte problémy s alergiema,nebo rýmou,bolestmi v kolenou atd.-tak to prostě zmizí.

    0 0
    • pali  

      píšeš o posunutí zakyselenia a stane sa ,že to niekedy prešvihneš dáš sa strhú? máš to odskúšané či ti to pomože zmierni? následky ako sú kače a pod.

      0 0
    • Volf  

      Ten pangamin a tak jsem taky zažil, ale jenom mě řekni kolik toho salátu potřebuječ na vylisování půl litru š?ávy.

      0 0
    • sundsval  

      Kolik asi toho salátu musí být na půl litrů š?ávy a v čem to lisuješ? Jaký používáš salát, normální nebo ledový? Ledový bude mít asi víc š?ávy, počítám. Nebojíš se trochu těch dusičnanů, který jsou většinou ve větším množství v těch rychlených salátech?

      0 0
      • Standa  

        Salát používám normální.Š?avím to na greenstaru.U nás možno koupit třeba na http://www.mipam.cz/glife.php Pokud uvažujež o koupi,vyplatí se nechat poslat z USA-vyjde na půlku. Na pulitr mi stačí tak dva saláty.Dusičnanu se nebojím,jelikož si zeleninu pěstuji sám a co nevypěstuji mám od známých z Hradce.Ale myslím,že i salát z Kauflandu je stále tisíckrát lepší pro naše tělo než jakýkoliv iontový nápoj.Jinak na greenstaru z toho dostaneš skutečně maximum š?ávy.

        0 0
        • RomanH  

          Clanek o odstavnovaci jsem necetl, jen jsem se mrkl na ty ceny. I polovicni cena by byla palba. No ale zase by jsi pak nemusel kupovat ty iontaky. jeste ze jezdim na vodu :o))

          0 0
        • Pavlos  

          az zacnu krast tak si ho koupim zatim budu zrat salat tak jak uroste:)

          0 0
        • Motorista  

          a nedelas ty nahodou dealera mipamu.cz? … za 23 tisic to abych tam vlozil salat a padaly grilovany prasata…

          0 0
          • rock  

            Na té ceně zas tak moc nezáleží … v každým marketu s bílým elektro najdeš odš?avňovače za pár (tisíc) korun … sica možná pracují s nižší účinností, ale těch 20 litrů rozdílu Ti to vynahradí …

            0 0
          • Lister  

            A navíc kdybys četl jinou diskousi se Standou, tak bys věděl, že grilovaný prasata nechávají Standu naprosto klidným :-)

            0 0
            • m-k-1  

              A nejen prasata:)) Standa že není fanatik zdravé výživy???? No aspoň tentokrát nepřidává urinu :))

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.