• vlad@

    Cau, co berete na cestu do batohu? trasa delka kolem 70km (teren -kameni,koreny, teren na drzku) Muj obsah: sustak bundu do nepohody,svetlo kdyz to nezvladnu do vecera,dusu,klice imbus,mont paku plaste,pumpu,iontak 2,5l hydrapack,3ks tatranek,6 kostek cukru,mapu at nezabloudim- jezdim neznamou trasou nekdy bez znaceni. Jo a dnes me chybel hajzlak na sranec,nebyl v lese ani lopuch heh a nejsem prase ,kdyz to chytne tak proste v lese.Tam se rozlozi ten hnus.

    dik za odpoved

    0 0
    • speedy gonzales  

      jeste fotak.. neni nic horsiho nez zapomenout fotak doma a pak pri krasnych sceneriich proklinat svoji sklerozu

      0 0
    • wbiker  

      Mě se osvěčily musli tyčinky. V teple se neroztečou, tak jako tatranky, a energii z nich doplníš raz dva. Navíc jsou docela skladné a dají se jíst i v naprosto rozmačkaném stavu.

      0 0
      • Mirek1  

        Jo, ale musli tycinky bez cokolady! Kdyz se prehmatnu a vemu s cokoladou, tak to je v lete hroznej svincik, ty jsou jen na zimu… Posledni dobou jsem si oblibil sojovy rezy s rozinkama.

        0 0
    • Pekáček  

      No jeden týpek použil vlastní fusekli a druhou (nepoužitou) si schoval do kapsy co kdyby… :o))) Stalo se to při projíždění Sudet předloni, naneštěstí (pro něj) se k tomu přiznal hned co nás dojel. Duše tahám dvě, lepení se může hodit, rychlospojka taky. Světla mám spíš nacvaklý na kole než v batohu když předpokládám že je upotřebím. Zapoměl si na peníze a doklady :oD

      0 0
    • Vladimír  

      beru si zhruba to stejne co pises, ale nevozim to v batohu, ale v ramu mam tasticku a zbytek nastrkam do kapes v dresu

      0 0
      • Radek Broz  

        To musi byt neskutecne pohodlne :o)

        0 0
        • Vladimír  

          no urcite nez vozit batoh na zadech

          0 0
          • vlad@  

            Ja vozim malej batoh 6,5 litru hydrapack + 3l tekutin vse do neho vleze .3,5kg zateze navic,ale kdyz jste 80km od domova a neco se posere ,tak je k uzitku .

            Jeste jsem zapomel mozna jeste vozit sebou nahradni retez sram kterej se da slozit bez nytovani.

            0 0
          • Radek Broz  

            Ja teda dost nerad jezdim s batohem, ale porad lepsi nez kapsa dresu. (nehlede na to, ze moje dresy takove veci nemaji;-) )

            0 0
    • black.horse  

      hmmmm, tak Ti chybí to nejdůležitější!!!! walkmen nebo mp3 přehrávač;-) bez toho sám na kole nikdy nevyjedu:-)))))) a do batohu aspoň tak 3–5 kazet… vítr ve vlasech, kytary v uších a smrt v očích tomu říkám turistika:-))))

      0 0
      • speedy gonzales  

        tak a ted se priprav na palbu jak si nezodpovedny hazarder :-)

        0 0
        • o.t.  

          já mu chtěl vytknout že kazety jsou oldskool a my s iPodem se mu vysmějem ale pak jsem se mrknul na jeho kola a zjistil jsem že spíš se on s walkmanem vysměje mému kolu :D

          0 0
          • black.horse  

            :-)))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­))))))

            0 0
    • Santus  

      ja jeste beru nuz,nahradni suchy ponozky, nekdy funkcni triko. Hlavne zepar igelitovych sacku, ktery kdyz prijde znenadani zima na nohy, tak dam mezi botu a ponozku, nebo kdyz zacne prset tak dam na botu, nejhorsi jsou v mokry nohy.

      0 0
      • vlad@  

        Tak to testnu, igelitkou ? Kolikrat jsem byl promocene nohy a pak kosa od noh .. Dik za radu..

        0 0
        • Smazaný účet  

          Presnejsie mikroten. To su tie sacky co si volne beries na pecivo a podobny nakup. BTW ked ides do neznameho terenu a sam tak urcite by si nemal zabudnut mobil.

          0 0
      • vlad@  

        jo zapomel jsem,vozim i nuz a prachy i ten telefon.

        0 0
      • wbiker  

        To musí být síla, když po hodině v dešti potom doma sundáš boty. Těm sáčkům bych se vyhnul, zaděláváš si tím na kožní problémy a tohohle se fakt blbě zbavuje.

        0 0
        • Santus  

          Ten sacek na boty davam jen na dojeti do ukrytu, kdyz bych mel jet hodinu v desti, tak nedavam to je mi fuk, protoze budu stejne durch, kvuli tomu vozim suchy ponozky.

          0 0
          • McBlacky  

            lepší je jezdit v tlustších funkčních ponožkách -moira, senzor atd. Ikdyž jsou mokrý dá se to v pohodě, pokud není pod 10stupnů, pak už nepomůže nic :)

            0 0
    • Dinoxus  

      Ještě bych tam přibalil mobilní telefon. Po jednom ošklivým pádu už bez něj nevyjedu.

      0 0
    • vlad@  

      Dik vse za odpoved ,obsah bude zhruba stejnej..

      0 0
    • Vladimír  

      na karticce moje jmeno, adresu, telefon na nejblizsi a krevni skupinu, clovek nikdy nevi.

      0 0
      • Andrzej  

        jojo, ja mam v pameti telefonu cislo na pohrebni sluzbu…

        0 0
        • vlad@  

          kdyz najedes drzkou na strom ,tak pochybuji ze tel.. nam pomuze.. zlomena celist heh Toje for ,ale je lepsi ten telefon vozit…

          0 0
        • Vladimír  

          ja uz jsem tahal mrtveho cyklistu z lesa, neni to zadna prdel

          0 0
          • vlad@  

            To nechci zazit a jeste kdyz jses treba od civilizace 40 km nikde nikdo.. Musela to byt hruza.

            0 0
            • Vladimír  

              kdyz jsme ho nasli jeste nebyl mrtvy, ale byl v bezvedomi a z hlavy mu lezl mozek, zavolal jsem zachranku, dalo se tam projet autem, na miste s nim pres pul hodiny neco delali, pak ho vezli k helikoptere, ale tam uz ho ani neprelozili. Jel z kopce a napral to do stromu, bez helmy. Neznal jsem ho, ale neni to hezky zazitek.

              0 0
              • vlad@  

                No bez helmy nejezdim hlava ma tenkou stenu.To muselo byt na zvraceni ten pohled.

                Videl jsem ,ale neco jineho na ceste auto omotano kolem stromu a oba hlavu vzadu,nejspis zlomenej vaz .Uz je 5 let a vidim to jako pred tydnem.Pak jsem se dozvedel ,ze po nich zustali dve male deti..

                Radeji prevracim list,hnusnej pohled na takove nehody jak na kole ,tak i na ceste..

                0 0
                • Gumicuk  

                  Hmm akorat jdu spat… nepridali jste mi moc dobre myslenky… kazdopadne nas to tak ci onak ceka vsechny…

                  0 0
    • zwwak  

      Pepřák na psi, zloděje a agresivní lidi. Náplasti na drobné odřeniny a spínací spěndlíky na všechno.

      0 0
    • widlicka  

      no okrem toho co ste vymenovali nosim take plastove utahovacie objimky…uz sa mi par krat zisli…

      0 0
    • HoralFanda  

      Co takhle ještě lékárnu, a nemusí toho v ní být moc, tlakový obvaz, obinadlo, nějaká náplast se může hodit kdykoliv.

      0 0
    • BB  

      vsechno dobry napady, akorat by clovek potreboval krosnu, aby vsechno pobral. Pro me vitezi mobil, nahradni duse, montpaky a peprak.

      0 0
      • vlad@  

        Jak peprak ,toje na psi a pumy v lese heh

        0 0
        • vlad@  

          Mozna jeste macetu ,jsem zabludil a kolo jsem nesl nad hlavou houstim a bodlakama to bylo sadomaso, jsem nadaval ,ze me musel nekdo slyset na km . Vypadal jsem jak kdyz me napadl drakula. A aby toho nebylo malo, tak jsem sjel na slovacko a uz stmiva sakra,tak jsem potkal babku sk ta pomohla,ale kecala 30minut a cas me tlacil ,at se dostanu zpet to bylo 40km domu.A jeste do toho zacalo prset a dal to nekomentuji ,nebo toje na dlouho.Pak jsem omarodil strevni nemoc a nachlazenej. *Rada – nepijte vodu pramenu ,nebo dostanete sracku na 3dny a zhotite tak 5kg.Proto jsem koupil hydrapack.

          0 0
          • pelt  

            Dobra vodtucnovaci kura… treba na tom zbohatnes:)))

            0 0
    • marco  

      70 km to je slušné pokud to bude v terénu, co bereš je ok já bych si to vzal také. + MP3 přehrávač a peníze

      0 0
      • tomoun  

        já vozím podle dýlky trasy vše co se tady jmenovalo až na tu muziku do uší-to nechápu,já když jsem to zkoušel (volume na plnej knedlik) tak jsem se motal jak nemluvně.Nevím jestli mi to kdy pomůže ale vyrobil jsem si na blembák samolepky s krevní skupinou a jménem-kdyby mě někdo někdy našel v roští

        0 0
    • gumid  

      To néé, pneu neničit – stojí docela dost-*******, pokud Tě chytí orgán, lepší je tím nožíkem nařezat gumové tělo ventilu – odjet se nedá,ale hmotná škoda tak 4×20,–Kč. Účinek stejný!!!!

      0 0
    • Corbett  

      Batoh vozím pokud nevím co mě čeká, t.j. když jedu někde mimo svůj revír, nebo na akci kde nevím kam a kolik se pojede. V něm vozím věci navíc do nepohody. Pokud jezdím sám a vím přesně trasu a místa kde se lze případně najíst a doplnit energii, případně sehnat pomoc, tak si vystačím s malou ledvinou. Pumpu a pití mám na kole a v brašně pod sedátkem mám duši, vyhazováky, lepení a univ. klíč. V ledvince mám nějakou tu tyčku, gel, klíče, prachy, telefon. Vlastně to co všichni, ale navíc vozím malou uzaviratelnou nádobku v které mám „jon?ák“ v prášku, studánek je po cestě vždy dost.

      0 0
    • wroum  

      multiklic, svycarak, lepeni (pripadne dusi), montpaky, penize, telefon, doklady, papirovy kapesniky a sadu zelenych prirodnich tisicich prostredku :-) …jo a casto sebou vozim este fris-bee, da se s nim hazet a da se pouzit jako podlozka na pripravu aplikace tisicich prostredku…

      0 0
      • goofy  

        Fris-bee sem taky vozil, ale pred nedavnem jsem ho rozstrelil na dve pulky… :o)

        0 0
        • blue  

          to si mel nejaky skleneny? nebo jak se ti to povedlo?

          0 0
          • wroum  

            to uz se mi taky 2× povedlo. jednou sem na nej slapnul a podruhy bylo –16 stupnu a slo z vejsky na asfalt…

            0 0
          • goofy  

            Normalni umelohmotny… Sem podhazoval pod zebrikem (A-cko), a nejak mi to jednou nevyshlo, hodil jsem peknou shlupku do zebriku, a fris-bee se rzpadl… :o)

            0 0
    • Nikdo  

      Fakt tohle vsechno vozite ? Ja si kolikrat zapomenu i vodu (nejhorsi to bylo v Italii, kdyz uderily 40 vedra, nez mi doslo, ze to nebyl dobrej napad tak jsem mel za sebou 20Km).

      0 0
      • borda  

        od ty doby, co jsem si jednou nevzal nic a v osm vecer jsem pichnul 10 km od baraku tak vozim temer vse vyse uvedene. Ono i tech 10 km pesky v tretrach neni zadnej med.

        0 0
    • orca  

      Na tuhle vzdálenost ? No pokud to plánuji na jeden zátah , Tak dva bidony pitiva, pumpičku , vercajk + duši mám v taštičce pod sedlem a tak cca 3 musli tyčinky, obvaz, náplast , občanka a mobil a nějaké to plativo – víc nic . většinou sleduji počasí a vím do čeho jdu jinak holt musím dojet. Pokud plánuji delší přestávku na oběd tak vezmu batoh jinak to málo do kapes u dresu(mobil,do­klady,pumpa+mus­li)

      0 0
    • Lada1  

      kondomy – nejlepsi ochrana proti vode

      0 0
      • goofy  

        Myslish jako Velkou Vodu, neboli povodne? No nevim… Ja to zatim vzdy pouzival na neco jineho, ale proti vkusu… :o)

        0 0
    • Sun  

      Když sem to tu včera četl,tak sem si říkal proč jako vozit náhradní duši,když mám lepení,že.Samo jsem hnedka odpoledne utrhnul ventilek což teda zalepit nešlo.Tak odteď jedině s duší.Jo a taky děkuju tomu bajkerovi,co mi jednu věnoval,jinak bych tlačil dom ještě dalších 15 kiláků.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.