co na regeneraci po dlouhe vyjizce??

47 nepřečtených
  • Palba

    Zeptam se, co radi jako regeneraci po zatezi? Delsi dobu do sebe davam gainera (teda jen 2× v tydnu (so a ne) a celkem pohoda. Protoze me gainerek dochazi, uvazuju o gaineru od Nutrendu, ale nevim jestli vzit repley 12 nebo gainer 30. Na vyjizdkach do sebe valim Iontak a klasika – nejakej rohlik sebeou s maslem a sunkou o). Ptam se proto, protoze regenerovat se da ruzne, takze co pouzivate vy a pokud gainer, tak jaky??

    dik

    0 0
    • Venda  

      Pouze stretching a občas pára po bazéně. Na víc nejsou peníze.

      0 0
    • MARIN  

      Me se osvedcil Amino BCAA od Nutrendu ale stejne neni nad lehky bazenek a naslednou paru.

      0 0
    • J.A.V.  

      Bezprostředně po zátěži (do 15ti minut po dojetí či doběhnutí) Penco AA, nebo mléko s medem to je „skoro stejný“. V delším časovém úseku potom pravidelný strečink a regenerační tréninky. Masáže taky nejsou špatná věc, ale chce to někam zajet k masérovi a to je pro mě časově nereálná záležitost takže maximálně nějaká automasáž (nezaměňovat s autoerotikou :-) ) nohou když byl těžký trénink.

      0 0
    • BB  

      2 3 piva a pořádná pizza a na závěr tiramizu

      0 0
      • blue  

        zapomnel si na postel ihned po prichodu domu :-)

        0 0
        • BB  

          fakt neznam nic lepsiho, nez kdyz na Garde dorazime do apartmentu, zasedneme za stul a z lednice zacneme tahat plechovky. Rikame tomu spocene pivo. Pak do sprchy a hura do Bavarie na pizzu.

          0 0
    • rock  

      Sprcha. Pak hranolky a smažák :-))) …

      0 0
    • Matts.  

      Kofola s rumom a tatranka, potom zo 5 pív.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Pusa od slečny, sprcha, kafe, pytel brambůrků, čučení na tv. Ale dyž sem jo zdrchanej tak vyžahnu litr ionťáku.

      0 0
    • MartinXC  

      Arnica Montana 9CH, 3–5 dávek po 4–5 kuličkách v rozpětí 30–60minut a pak dostatek tekutin a pár hodin klid (vyspat se). Druhý den jsi jako znovuzrozený.

      0 0
    • RomanH  

      Sprcha, nasledne vymeteni lednicky, kaficko a relax na sedacce

      0 0
    • jecnak  

      Hned jak dojedu se akorat jeste napiju, vysprchuju, pak si tak po pul hodine dam testoviny s necim (tunak, nebo jen tak) a jdu si na chvili lehnout a pripadne i spat. Clovek se 2 hodky vyspi a nevi, ze ma v nohach 200…

      0 0
      • Peslezedirou  

        Ffftipný :)) Když jsem naposledy dal něco málo přes 200km tak jsem žral ještě tak dva dny jak protrženej a žaludek furt hlásil, že má hlad :)

        0 0
        • jecnak  

          Doporucuju poridit tepak aspon pro zakladni orientaci jak jedes. Ono kdyz jedes 200km na zakladni vytrvalost, tak te by te kromme unavy nemelo nic po dojeti postihnout. Staci jen dodrzovat pitny rezim, spravne jist, mit dobrou techniku slapani, dodrzovat trochu tepy a samozrejme mit trochu neco najeto (delsi trasy idealne bez zastavek).

          0 0
          • Peslezedirou  

            Když jsem s váma jel na Ještěd tak se mi v krvi množily sviňký borélie. Už dva dny před tímto švihem mi to jelo podivně, únava atd. Od Černýho mostu jsme podle mě nejeli zas až takovou kudlu, ale přesto se mi jelo hrozně (tepy moc vysoko) a proto mi dost brzo došlo. Kdybych to věděl tak jsem místo toho běžel k Doktorce :o/

            0 0
    • Eila  

      no docela solidne pomaha nejdrive ledova sprcha nebo vana a pak o same, ale horke. Pekne se prokrvi a uvolni svaly, pak protahnuti a jses jako novej:-)

      0 0
      • Daník  

        tedy při představě jak se teď vrátím zmrzlý z kola a dávám si ledovou sprchu…

        0 0
      • Lister  

        No je vidět že si ženská.

        Tak já: přijedu domů, pak horká sprcha, pak neúspěšný pokus o sblížení s partnerkou.­..........no a pak ta ledová sprcha :o)))))))

        0 0
    • Siddha  

      pivo

      0 0
    • grafik  

      2 kolecka sum. vitamiu – vzapeti du do vln a pak se ulozim na gauc a dam si nizkotucny bily jogurt s extra porci granka :)

      0 0
    • Pivomil  

      dorazit se na valcich.. :)

      0 0
    • HonzaV  

      studený pivo, pak vana, pak studený pivo a vše nezdravé z ledničky, pak gauč a pivo, káva a lískoříšková tatranka

      0 0
    • Medunka  

      Hrst piskotu jeste ve vytahu, po vypucovani kola vlazna vana s poradnym hrnkem caje s medem a se susenkama. Knizka nulove hodnoty a natahnuty budik podminkou ;-)

      0 0
    • Ice-goofy  

      Ja po dojeti horka koupel a pak vyrazim do sauny.. samozrejme si po dojeti dam caj a neco sladkeho do zaludku ;) jinak zadne pripravky neberu..

      0 0
      • Sly  

        Tak to já když mám odpolední tak v sezóně po 100km rychle se vysprchuju něco do sebe naházím a jedu do práce, kde 7,5 hodiny běhám okolo mašiny. Jo a mám vyskoušeno že nejlepší je pro mé nohy hodně chodit a tím pádem je prokrvit.

        0 0
    • fousac  

      stavit se U Pigiho na 10 kousku a nejakou mnamku dle nabidky.. ;))

      (ted naposledy meli kureci medailonky na pomerancich s horcicnym prelivem.. mnam.. :-P)

      0 0
      • rock  

        Každodenní trénink by mohl docela dost lézt do peněz :-) …

        0 0
    • Beeda  

      vyjizdku si dej tak abys nebyl nasr..ky a po vyjizdce si dej hlavne odpocinek:-), special doplnky stravy nepotrebujes. neco jineho je fazovy trenink… B.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Já do sebe 3× denně před jídlem sypu tablety Amino 4000 od Mega-Pro, potom gainera Rapid Weight Gain většinou 2× denně (ráno a ihned potom, co přijedu z tréninku) a nakonec samozřejmě nějaké ty nápravné cviky a strečink…

      0 0
    • Manas  

      Dopiju iontak z kejmlu, sprcha, pul hodky minimalne strecinkm po hodce vetsinou si dam jidlo – nejvic testoviny, ryze.

      0 0
      • Radek Broz  

        Ja te s tvym nynejsim zivotnim stylem radsi ani nechci videt na zavodech… Te budu muset predtim ozrat, aby meli ostatni taky sanci;-)

        0 0
        • Manas  

          Bud v klidu, znas jak to u me chodi. Dobry zacatek sezony – brutal crash v pulce :-)

          0 0
    • PIWNIK PONURY  

      nevim proc, ale vzdycky je rozdil mezi tim, co citim ze bych po dojezdu delat mel, a tim co delam:-) takze vetsinou vyhrava pivo nad jontakem a gauc nad strecingem…

      0 0
    • JMT  

      kvalitni sex, kvalitni spanek a rano nemuset vstavat pripadne doplnit o dalsi kvalitni rani sex

      0 0
    • kafac  

      Ja si dam po dojezdu par piv, doma sprchu a pak vyzeru celou lednicku :-)

      0 0
    • wroum  

      konkretne vcera mi stacilo po vyjizdce v ramci regenerace vystrizlivet :-)

      BTW sorry Fousaci, ze sem se nepripojil do debaty u stolu hojne obsazenem usery z B-F, potreboval sem neco akutniho vyresit a pak ste uz byli vsichni v prdeli :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.