• janp

    Neviděli jste někde v Praze MTB helmy Casco ? Model CASCO VIPER MOUNTAIN. Prý jsou dobrý, ale nikde jsem je neviděl prodávat.

    Dík.

    0 0
    • cabbage  

      zkus www.trinnity.cz, ale v obchode sem je taky jeste nevidel

      0 0
    • phiila  

      Ja jsem ji kupoval v GEMu za Huzeem, sice jim to trvalo asi o 14 dní víc než slibovali, ale nakonec to klaplo. Taky jsem viděl nálepku na výloze někde na Smíchově

      0 0
    • cesar  

      zmenilo se neco od posledniho prispevku? Vite o obchode v Praze kde tyhle prilby maj skladem? Docela bych si tuhle prilbu rad vyzkousel. Videl sem ji jen na obrazku na trinnity, ale musim ji videt i na svoji atipicky sisaty palici. Nic mi nesedne. Ve vsem vypadam jak idiot.

      0 0
      • cabbage  

        ve viperu budes vypadat jeste huř- osobni zkusenost :-(

        0 0
        • cesar  

          sileny.Co doporucujete na sisatou lebku? Zatim me napadlo jen jezdit bez helmy, dat si na drzku tak, se se mi hlava srovna, ale to neni bez rizika >:/

          0 0
          • cesar  

            a nebo mit integralu :)

            0 0
            • JohnLee  

              ja zkousel firmy Bell (Delirium),La­zer,Met (u ktere jsem nemohl dopnout pasek pod bradu,mam hooodne asi sisatou hlavu) a nic mi nesedelo…Nakonec jsem skoncil u helmy Giro Targa,ktera je v pohode…:)

              0 0
              • cesar  

                giro ma silene protahlej zadek. Mam v tom hlavu jak vetrelec. Nechci, aby se me deti v lese bali.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.