Manitou black, je to 2002 nebo 2003 ?

16 nepřečtených
  • hYs

    zdravim koupil jsem minimalne jety kolo, a mam trochu pochybnosti o vidlici Manitou Black Comp 80/100, jestli to je verze 2002 nebo 2003 (je v nich vubec nejakej rozdil ?), prodejce tvrdil ze 2003, ale na vidlici je datum vyroby 2002 (asi cerven). Zadny papiry jsem k tomu nedostal. Vite nekdo jak je rozeznat ?

    0 0
    • náčelník  

      Koukni na progresscycle.cz – oba roky výroby se zdají být stejné. Podle datumu výroby by to mohl být model 2003 – všichni totiž vrhnou modely na příští rok už minimálně na podzim.

      0 0
      • hYs  

        Hledal jsem uz predtim. Na fotce vypadaj dost podobne, nenasel jsem zadnou detailni. V polovine roku mi to pride trochu moc brzy.

        0 0
        • náčelník  

          Brzy to možná nebude, já koupil Skareb 2004 už počátkem září 2003. Než to sem z Číny doplave …

          0 0
    • scret  

      Urcite mrkni na progresscycle, ale jinak si myslim, ze jsou nejspis stejne. Zalezi taky na tom jestli to byla OEM verze nebo ne. Mozna me ted jeste napada, ze 2003 meli mit udajne lepsi tesneni, ale neni to stejne jeste Evil Genius jako na 2004kach.

      0 0
    • Tomcat  

      No a včem je problém? Pokud je jiná než ti říkal tak jí půjdeš vrátit?

      0 0
    • TinkTink  

      No 02 COMP by mel mit ty nalepeny pismenka a 03 by mel mit uz normal nalepku – docela pohodovy na rozpoznani :)…

      0 0
      • hYs  

        Nalepka je spojena v dolni casti pismen, mezi nima je to vyrizly, takze neco mezi :))

        0 0
        • Pá-dlista1  

          To myslis neco jineho. Tady se bavime o plastickych nalepkach (vystouple), ktere se odlupovaly a normalni ploche, foliove nalepky.

          0 0
      • scret  

        to Tink: no joo, takova blbost a ja si na to sakris nevzpomnel:-) Nobody is prefect:-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.