• khooca

    Chci koupit novou telku do cca 6k s uhlopříčkou 25" – 28". Poradíte jakou a kde? Kameňák aj web..

    0 0
    • fousek  

      Zadnou bych nekupoval, stejne tam davaj prd

      0 0
    • bajkr  

      kup si telku makovou a čum z vokna vyjde to na stejno a ještě ušetříš :o)

      0 0
    • -b-n-x-  

      kdybych nemel doma net, tak mozna by se cas na telku nasel. Takhle je to ale nerealne.

      0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      kasli na telku fakt tam davaj kulovy

      0 0
    • zirecek  

      PC + net > TV

      0 0
    • JancA  

      www.changingchannels.org/effects.htm si přečti tohle…týfku nekupuj:(

      0 0
    • khooca  

      Hoši..jděte všichni do řiti :))

      Vim že tam nic nedávaj, chci to taky primárně pro filmíky z kompu. A rady jako „kup si 23“ palcové LCD a TV kartu" no…to asi není uplně košér :)

      0 0
      • JancA  

        v tom případě už nemáš vůbec důvod kupovat TV,když to chceš hlavně na filmy na DVD nebo CD,ne?

        0 0
    • Vrci  

      www.nakupka.cz

      0 0
    • senožrout  

      Teď bych se na ní vybod. Digitalizace se rozjela, a chvíli bude HDTV. Fšechny současný televize budou morálně zastaralý, jako mávnutím kouzelnýho proutku. Jestli nemáš, tak něco za pár drobnejch aby to nějak hrálo a počkat. Moc peněz bych do toho těď nevrážel…

      0 0
      • pepino  

        Jo jo,HDTV,už se těšim,jak si tam všichni budou pouštět filmy v DivX a MP3 zvuk,a? to pořádně využijou (asi jako dneska potřebujou DVD-audio a SACD:-))

        0 0
    • mastihuba  

      jsem teď pořídil nějakýho Thomsona za 4kk

      1. musel jsem k němu pořídit zesilovač za 200kč
      2. po vypnutí ovladačem vydává stále jakýsi šustivý zvuk. :)
      0 0
      • Splinter  

        Díval ses co je v bedně?? :o))

        0 0
      • enjoy  

        jj,me taky LCDcko LG piska kdyz ho vypnu.takze ted ho nechavam zapnuty.to samy UPSka,ale ta piska zapnuta:-).jsou to vsechno blby kramy:-)

        0 0
        • mastihuba  

          jj žádný iluze jsem si nedělal, ale co s dírou ve stěně. :) Ještě jsem uvažoval starou televizi vykuchat a zabudovat do ní akvárko, ale ten Thomson vyšel levněji. :)

          0 0
    • MartinXC  

      Brno – Slatina, obchod s ojetinami (nepamatuju si název) – v pohodě se vejdeš. Novou TV = 50% vyhozených peněz v okamžiku, kdy do krámu vlezeš.

      0 0
      • MartinXC  

        Před 8mi lety jsem tam koupil nějakou SONY trinitron (70cm) za 5k s tím, že je to na 2–3 roky – pořád jede perfektně.

        0 0
    • -b-n-x-  

      Ja mam doma jednu hodne velkou teslu orava s dalkovym ovladanim. Věnuji za odvoz.

      0 0
      • Hanz_Zlin_CB  

        dalkove ovladani = otrok??

        0 0
        • wroum  

          mame na chalupe taky jednu oldschool televizi tak ze 70tych let a jako dalkac pouzivam bambusovou lyzarskou hulku (ta je urcite este starsi) :-)

          0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      mrkni sme tu sou super telky http://www2.panasonic.com/…iguratorStep?…

      0 0
      • blue  

        nic moc firma, kdyz si bez MSIE nemuzu vybrat a objednat

        0 0
        • enjoy  

          nic moc firma..:-))). spis nic moc tvuj browser:-))

          0 0
          • blue  

            ted si mi to tak natrel, ze nevim, co na to rict… to byla myslenka hodna genia

            0 0
            • enjoy  

              na genia nemam podle testu dost vysoky IQ,teda je to o kousicek. mozna tvoje telepaticky testy maji mirnejsi pozadavky,diky:-). ps:tvuj firefox nebo co to pouzivas uz taky neni co to bylo:-).zlatej IE:-)

              0 0
              • jecnak  

                Hm, odbornik na vsecho zas jednou promluvil.

                0 0
                • enjoy  

                  odbornik asi tezko:-).ty budes koukam dalsi telepat.ale cist pocitacovy magaziny snad neni zakazany..:-).sorry ze vam saham na firefoxe no,potrefeny husy:-)

                  0 0
                  • blue  

                    a z ceho sis vyvodil, ze si nam sahnul na firefox? to bude asi ta skoro genialni inteligence, co?

                    0 0
                    • enjoy  

                      hele asi jo. nechame toho vid?vypada to ze telepatie a skoro genialni inteligence nejde dohromady:-)

                      0 0
                      • blue  

                        dobre, reknu ti to jinak, jednoduseji, abys to pochopil, kdyz uz nevis kudy kam… pokud mi nejaka firma chce prostrednictvim internetu prodat televizi za 5 a vic tisic dolaru a naprogramuje web tak spatne, ze je pouzitelnej v jedinym prohlizeci z nekolika, je to proste spatna firma se spatnejma manazerama, ktera se pripravuje o potencionalni zakazniky… nic vic nic min, firefox ti vubec nikdo necpe, uzivej si svuj zlatej explorer, kdyz ti vyhovuje a pisou to v magazinu o pocitacich

                        0 0
                        • enjoy  

                          vim jak dal,jenom jsem se chtel nejak smirne rozejit:-).nepobrals to,skoda:-). magaziny ctu:-),celkem me to udrzuje abych vedel priblizne co a jak se deje.a ze o firefoxu napisou ze ma tyhle a tyhle mezery nema nic spolecnyho s vychvalovanim IE(jima) o tom nebyla rec,ty spatnej telepate:-). tak znova,nechame toho jo?ted uz nevim kudy kam:-)

                          0 0
                          • jecnak  

                            Cti, ale pak tu nepapouskuj neco co napsali lidi s rozheledem danym digit-life a podobnyma webama, co jsi ty nasledne nejak pretransformoval a stavis na tom. Ze jsi pouzil priklad ff je sice hezky (a je prave dany tim omezenym rozhledem), ale neni to jediny prohlizec a domnivam se ze potencionalni zakaznik tyhle tv asi ani ten IE mit nebude.

                            0 0
                            • enjoy  

                              vy si fakt podejte ruce:-).ze ty ctes nejaky pochybny weby je jenom tvoje vec.prosimte me to necpi.ctu PC magazine a CHIP,to je tak vsechno:-).a kdyz se doctu,ze vsude vychvalovany firefox(a jak radi si jeho uzivatele delaj srandu z uzivatelu IE:-)) ma k ty dokonalosti hodne daleko,tak pardon ze to reknu.mam napsat 3× potrefeny husy?tady je to docela oblibeny:-) ps:kdyz to trosku rozmotam a vratim se na zacatek,tak by blue treba mohl prestat brecet a prepnout na tu chvilku(jaka hruza..) na IE a ten web panasonicu si prohlidnout.zjisti ze na ty televize nema a zase si pusti FF a bude spokojenej.vlastne vsichni pak budem spokojeny a je to:-)

                              0 0
                              • jecnak  

                                Ty jo, pak kdo ma telepaticky schopnosti. Uklidni se a precti si to moje povidani jeste jednou, pak se zamysli a pokud to nepochopis, tak si to nech vysvetlit.

                                Ad moznosti uzivatelu. Kdyz ti nedoslo, tak ti to napisu. Uzivatel na Tigeru si jiste prepne na chvili ze Safari na IE… Mozna bys mel prestat cist jen ty obrazkovy casopisy pro deti. Mel bys trochu vetsi rozhled, kdyz je to to po cem tak prahnes. Nemusel bys tu placat takovy kraviny a hrat si na neco co nejses.

                                0 0
                                • enjoy  

                                  smarja pomooc:-)).kdo tu Tome neni klidnej?:-).vidis tech smajliku u me?snazim se to celou dobu ukoncit,ty se v tom musis nutne rejpat tak ok.a ze si z toho delam srandu,coz ty nevidis.nevim jak to.. a ze si ctu svoje obrazkovy(a nejprodavanejsi pocitacovy magaziny) casopisy..,no aspon nelistuju v blesku,jeste toho trochu..:-). jediny co jsem chtel rict(protoze blue tak rad prudi do IE a miluje FF:-)),ze i FF ma svoje velky chyby a proto ho nemam potrebu pouzivat.. ale jo,mam to vycteny.dobra:-),potom to asi neni pravda nebo co teda:-). hele Tome,v klidu.ne­musis nam tu predvadet jak jsi ukrutny recnik a jak mi to pekne natres.a nez mi budes rikat co nejsem,tak bys me mel nejdriv aspon trochu znat,to pro poradek.TELEPA­TE!(nemuzu si to odpustit:-)

                                  0 0
                                  • jecnak  

                                    Hm, snaha tu je, ale o to to zahrat to do kouta a odejit bez toho abys musel uznat, ze placas kraviny.a prekrucujes co lidi napisou nebo jim dokonce podsouvas za jejich nejaky svy domnenky. Ad tvoje komentare k casopisum – bez komentare. Predvadet jaky jsem recnik nepotrebuju a ani nechci a trochu te znat taky nepotrebuju, jelikoz mi je jedno jaky jsi. Dulezite je co tu pises, to o tobe neco vypovida a doufam, ze i vypovedelo kazdemu, kdo to docetl az sem.

                                    0 0
                                    • enjoy  

                                      ok:-),kdyz to vsechno myslis vazne:-)). hele tak ted uz toho fakt nechame(vis jak to je,moudrejsi ustoupi,coz si asi nehodlal vzit:-)):-),at se nenastves prilis,neusnes a rano se na sebe nebudes chtit podivat:-). ps:k tomu moudrejsimu.neber to vazne,ja to jenom nechtel nejak komolit.nemyslim si ze jsem chytrejsi,ok?proste konec.kdyz budes chtit abych priznal ze si me zahnal do kouta,tak dobre:-).hlavne uz ne dalsi moje souzeni pres IE.ee,teda operu,FF nebo nevim co vlastne:-)).

                                      0 0
                        • McBlacky  

                          ne to je firma která ví, že kdo používá firefox není pro ně potencionální zákazník :) PS: zkusil jsem lišku 4 měsíce, ale zase a rád jedu MSIE – klidně ti někdy mimo forum, nechci flame- řeknu proč.

                          0 0
                          • blue  

                            proc by uzivatel firefoxe nemohl chtit plazmovou televizi? rekl bych, ze prave naopak :-)

                            asi se stavim zejtra, tak sem zvedavej

                            0 0
                            • McBlacky  

                              :) stav se, rád tě uvidím

                              0 0
                              • dieegoo  

                                a pouzivate nekdo Operu? IE uz nikdy vice :) je to fakt „nepouzitelne“… je to v uvozovkach, tak ne ze se do me hned pustite

                                0 0
                                • enjoy  

                                  v pohode:-).ale bacha na jecnaka,utoci necekane a zakerne:-). ale koukam,pouzivas operu.tak to bud v klidu,budes usetren:-))

                                  0 0
                                  • dieegoo  

                                    Opera mi vazne vyhovuje, jak prostredim, rychlosti, prizbusobivosti… a nejvetsi vychytavka sou mouse gestures :)

                                    0 0
                                    • enjoy  

                                      coto?:-) to mi asi pri prohlizeni obrazku v chipu uniklo:-)

                                      0 0
                                    •  

                                      mouse gestures ma ff taky ;), vcem je podle tebe opera lepsi nez ff ? par lidi mi operu doporucovalo, ale este sem ji nezkousel

                                      0 0
                                      • dieegoo  

                                        mouse gestures je ovladani prohlizece mysi… ze stisknes napriklad prave tlacitko a pohnes mysi dolu a otevre se ti nova stranka :) pohnes doleva a vratis se o stranu zpet.. pohnes dolu a doprava a zavres tim stranku… s firefoxem sem nikdy nedelal, takze nemuzu srovnavat.. vyzkousej a uvidis co ti bude vic vyhovovat

                                        0 0
                                        • enjoy  

                                          jo takze pro lenochy:-). neco jako kdyz tu uprosili admina aby se fotky daly zavirat kliknutim na ne:-).taky dobra lenost:-)

                                          0 0
                                          • dieegoo  

                                            nerekl bych ze pro lenochy :) ale zkus to a uvidis ze si na to taky zvyknes…

                                            0 0
                                        •  

                                          hehe, si me nako nepochopil, ale to je fuk, mouse gestures pouzivam v ff, je to vymakany, operu asi skusim kdyz ji vsichni tak vychvalujou :D

                                          0 0
                                • grafik  

                                  operu – doma advance browser – prace

                                  IE – je shit (ovladani, funkcnost, nastaveni, vzhled) microsoft totalne zaspal dobu. Ale kdyz nekomu vyhovuje … nemam problem :)

                                  Naucil sem pouzivat operu i manzelku a je naramne spokojena, hlavne se ji libi, system ‚zalozek novych oken v jednom hlavnim okne‘ :D

                                  0 0
                          • jecnak  

                            A ty myslis, ze uzivatel Safari pro ne neni potencionalni zakaznik. Obavam se, ze u tohoto prohlizece bude stejny problem.

                            0 0
              • jecnak  

                Jj po tom co jeden clovek spojil pocet vydanych oprav se spolehlivosti a odolnosti prohlizece pak urcie ano. Ten kdo tak ucinil provedl naprosto uzasnou logickou zkratku. Kdyby to tak aplikoval i na jine obory, to by se nam panecku zjednodusil zivot.

                0 0
    • Hnoj  

      Žádnou… Když už chceš Tv kup si Tuner do kompu…

      0 0
      • wroum  

        …a poradnej projektor

        0 0
        • McBlacky  

          no konečně pořádnej názor… tuhle cestu schvaluju. čorky projektory nejsou zas až tak drahý… tímto nikoho nenabádám aby si je kupoval, jen že ta možnost tady je.

          0 0
          • dieegoo  

            Jo, projektor je super… ale neni to zadna lace… aby za neco stal, tak pocitej aspon 30 litru :) jestli nemas doma zaluzie, tak sou nutnost, pokud se chces divat i jindy nez v noci… u levnejsich projektoru pocitej s pomerne „castou“ vymenou lampy, ktera stoji u tech levnejsich projektoru treba ctvrtinu ceny :)

            0 0
            • McBlacky  

              hele přibrzdi.. projektor se dá i za dvacet a s tou lampou, za jak dlouho protopíš 2000 hodin?

              0 0
              • enjoy  

                za 83 dni:-)

                0 0
              • dieegoo  

                ja vim ze se da i za 20, ted sme z toho psali pisemku :D ale psal sem, ze aby za neco stal… takze spis vic nez 20 litru… ono ta svitivost, kontrast a barevny podani u tech levnych asi nebude zrovna to prave orechove. A 2000 hodin.. no.. v domacim prostredi to asi chvili vydrzi no, kdyz si na tom pusti obcas jen nejaky film.. ale..

                0 0
      • enjoy  

        vazne bys vydrzel koukat ze tri metru na 17" monitor?nebo bys vydrzel koukat na to z pul metru? jenom se ptam,jecnaku a blue:-))

        0 0
        • wroum  

          proc na 17"? to uz se snad ani nedela.

          0 0
          • enjoy  

            a pak ze ja jsem vejtaha:-)). nemusim bejt telepat:-),abych vedel ze 17" monitory jsou nejpouzivanejsi. me osobne to perfektne vyhovuje,na praci s pocitacem. ale zasmal jsem se:-)

            0 0
            • blue  

              taky sem se ted zasmal

              0 0
              • enjoy  

                muzeme udelat pruzkum:-).zjisti telepaticky cisla a pak je hod sem:-) ps:tou praci jsem nemyslel grafiku,CAD a pod.,hm?:-)

                0 0
                • blue  

                  sem myslel, ze to mas davno zjisteny z Pocitace pro kazdyho… a muzu te ujistit, ze ani doma si uz neumim predstavit neco mensiho nez 19" a 1600×1200

                  0 0
                  • enjoy  

                    njn,kdyz pocitac pro kazdyho zacinal tak jsem kupoval:-)),vidis telepatie ti zacina jit:-)).jenze to v nem jeste nebyla o LCD ani zminka:-(. a se svoji chabou predstavivosti se radsi moc nevytahuj:-)

                    0 0
                  • -b-n-x-  

                    lehce se musím zastat Enjoye :-) Taky si myslím, že nejrozšířenější jsou 17". Já bych osobně samozřejmě taky chtěl doma něco většího než je současná 17", ale crt je moc velké a těžké (občas je třeba monitor přenést), a solidní lcd je pro mě docela drahé. Zatím prostě není má potřeba natolik velká, abych měnil monitor. Někdy k tomu jistě dojde, ale ne hned.

                    0 0
                    • pegal  

                      ja mam 19" LCD a vubec bych se nezlobil kdyby mi sef koupil neco vetsiho ..

                      0 0
    • fousmen  

      www.vlnky.cz/…telka_02.php

      Myslim ze k dostani je v kazde bezne samoobsluze..

      0 0
    • grafik  

      sem ted poridil HomeTecha za 2500 a pohoda :) Kup taky tak a za zbytek si porid neco na kolo. Stejne v tv davaj kulovy (jak se tu pise) a nebudes tolik litovat :)

      0 0
    • Jogador  

      Mě docela chutná telka maková, ikdyž i na sýrovou mám někdy chu?…

      0 0
      • -b-n-x-  

        Tak! A teď jsem na to taky dostal chu? a musím jít sežrat všechno co doma najdu. … Takže: nějaký salámek, tlačenka, pařížský dort se šlehačkou (no, dám si ještě jeden :-)), a zbytek guláše. To se zase bude spát.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.