• mikin

    omlouvam se predem ale v historii neni pro me moc jasna odpoved. Chtel bych plast na predni kolo, mel jsem na mysli RR 2.25, ale zase jsem se tu dozvedel ze predek ustreluje.Chtel bych nejakej univerzal 75%teren, 25%asfalt XC.sotoliny, koreny, proste lesni a polni cesty. Diky vsem za radu

    0 0
    • vlk  

      jak jsem napsal již v minulosti Mythos XC

      0 0
    • Daf  

      Continental Explorer Pro.

      0 0
    • zirecek  

      Musíš ještě více specifikovat, na co to chceš, kolik peněz, atd.. Kdo má vědět, jestli jezdíš spíše free, lala po lese, nebo drtíš co to dá? Na rychlou, bezpečnou jízdu vozím na předku Schwalbe Fast Fred.

      0 0
      • mikin  

        jezdim po lesnich cestach, ale zase zadna divocina spis testuju co vsechno vydrzim -:))

        0 0
    • jecnak  

      RR ustreluje? Tak to asi nebude chyba plaste. Tenhle plast da dost dlouho predem vedet, ze uz vic nee.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Taky si myslim. Naopak me na predku prijemne prekvapil. Cekal jsem od nej mnohem min.

        0 0
        • mikin  

          taky jsem byl pro nej rozhodlej, ale tu na BF se ozyvali hlasy ze jsou spatne tak proto jsem se ptal

          0 0
          • jecnak  

            Tady se toho ozyva, zvalst od lidi co to ani nezkusi. Nebo jen papouskuji zkusenost jednoho nasranehu uzivatele.

            0 0
          • MartinXC  

            To je asi ode mne – upřesňuju to na 2.1. 2.25 může být maličko lepší, zvláš? když se podhustí. Ale v té váze jsou i lepší pláště.

            0 0
      • racker  

        Souhlasím, vpředu RR 2.1 vzadu RR 2.25. Kromě bahna si nemohu vynachválit. V zimě jsem to ještě nejezdil – uvidíme letos.

        0 0
    • fousac  

      me teda nikdy neustrelil..

      btw: na snehu se docela da.. i kdyz na to je lepsi albert

      0 0
    • cabbage  

      rubena scylla, oproti rr drzi mnohem lip, a odvaluje stejne dobre.

      0 0
    • Meesha  

      RR na predek je v pohode. Nesmis moc poslouchat takovy ty kibice… :-) Alternativa – Conti Explorer, Michelin Comp S light (ted tusim XCR Dry) Rubena Scylla a zajimave vypada Maxxis Ignitor.

      0 0
    • McBlacky  

      irc serac 2,1 – kompromis mezi šípovitým a univerzálem při vedení stopy na pohodu RR 2,25 – jsem s ním ok, ale když umíš jezdit :)) nebo nějakýho larsena od maxxisu ale nic moc do bláta

      0 0
    • RomanH  

      Uz po nekolikate musim pochvalit plast Maxxis Meduza 1.8 Nedes se toho rozmeru, on je stejne siroky jako vetsina 1.95. Drzi, neustreuluje. Drive jsem jej vozil jen vzadu, ale jiz dva roky jej davam i na predek. Fakt parada. Dozadu chci zkusit pro zmenu Maxxis Ranchero, protoze tam se Meduza moc rychle sjizdi. Jsou to sice plaste do bahna, ale vozim jej jako univerzal. Pokud jsou nove (hlavne ten zadni) a nafoukane na 55PSI, tak fici i na asfaltu.

      0 0
      • MartinXC  

        Asi si jednu koupím na vyzkoušení jak to „fičí na asfaltu“ :-)

        0 0
        • RomanH  

          Kup si, nebo Ti na jare pujcim svuj novej, ted chci zkusit dozadu to Ranchero – jeste si jej prohlidnu na vlastni oci na SportLifu.

          Jak se ale ta meduza vzadu ojede, tak mi prijde, ze se na ten asfalt zase az moc lepi. Nebo ze by sla moje vykonnost az tak dolu ? A modri uz vedi, B je spravne :)

          Ne, vazne v terenu je vybornej, kdyz jej dost nahustis, tak jede slusne i na asfaltu. Pokud ale chce nekdo najizdet kilometry po silnici, tak existuji lepsi plaste.

          0 0
          • mastihuba  

            to bylo jenom jednou a byls unavenej a po nemoci. :) Jinak jsem si nikdy nevšiml že by se meduza lepila :)

            0 0
            • RomanH  

              Neutesuj, ja si toho vsiml pred 14-ti dny pri dlouhych vyjezdech v Jesenikach (kdyz clovek narazil na asfalt) Ze by podzimni utlum ? ;-)

              0 0
              • mastihuba  

                taky bych to tak viděl. :) začíná mne pohlcovat jarní forma. :)

                0 0
                • airwaves  

                  Jak hodnotíte Kenda Kinetics?

                  0 0
                  • djano  

                    Na bezne jazdenie to ide, na snehu predna horsie drzi stopu. Jazdil som iba 2,1" – niekto na ne nadava. 2,3" zatial chvalia vsetci co poznam a jazdili ich.

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.