• Pavlos

    potrebuju nejake plaste levne dobre predni i zadni tak mi lidi poradte a hlavne pohodlne

    0 0
    • enjoy  

      ritchey Z-MAX,par za 700,–

      0 0
    • Vincent  

      Point big foot 2.6" nebo rovnou 3".. Jeden cca 690,–.. Maxxis high roller 2.7".. 590,– kousek, myslim..

      0 0
      • enjoy  

        jestli si se nezblaznil.aby mu to taky proslo vidlici.

        0 0
        • Vincent  

          No, neupresnil na co to chce.. XC ani silnicku neuznavam, takze cim sirsi tim lepsi :]

          0 0
    • Daf  

      Ja bych doporucil Pythony. Ale tezko rict jestli je ta zakladni verze pro Tebe levna. Kazdopadne jsou to super gumy.

      0 0
      • kovar  

        nejsou to super gumy, aspon pro me na turistiku v zadnem pripade ne.

        0 0
        • Daf  

          Jasne kazdej mame jine zkusenosti. Ja mel s pythonama nejmin problemu ze vsech plastu co jsem vyzkousel a tak na ne nedam dopustit.

          0 0
          • Gumicuk  

            Jaka se da pouzit nejvetsi sirka plaste? Myslim tim na normalni pohodove jezdeni, no mozna nejakej ten marathon 2× 3× do roka? A presuny z mesta do terenu po asfaltu. Aby to nefungovalo jako moc velka brzda. Dik

            0 0
            • Daf  

              Tak 2.1" ale mnohem vic zalezi na vzorku. Kazdopadne vic jak 2.1" uz muze znamenat problem s pruchodnosti plaste zadni stavbou, nebo nemusi jit sundat kola v nahustenem stavu pres Vecka.

              0 0
              • Karaya  

                Doporucuju WTB NanoRaptor 2.1 – jsou vysoky, vyborne tlumi a dobrej vzorek.. A nahusteny pres Vecka neprojdou :-)

                0 0
                • Daf  

                  Nanoraptor je fakt extremni 2.1" taky jsem ho mel. Me pres Vecka prosel kdyz jsem zabral :)

                  0 0
              • bikemanx  

                přesně mám vepředu 1.9 a zadek je obutej na 2.1 pláště

                0 0
            • kovar  

              jak rika Daf. A velkoobjemovy plast muze nekdy delat problemy i vpredu, pokud je tam blatnik na sloupku vidle. Kdyz jde vidla pri velkem nazazu skoro k dolni uvrati, tak vzorek plaste muze drit o to upevneni blatniku. No ale jak jsem si vsiml, vetsine XC cyklistu to problem delat nemuze, maji vidlu nastavenou tak, ze vyuziva tak jen 50% zdvihu a nekdy i mene, coz je legracni. A krome toho XC cyklista by si na kolo nedal plast vetsi nez 1.9, aby mu to nahodou na asfaltu moc nevrnelo, v terenu to nejak uz odklouze, co uz, hlavni je ten asfalt, ze jo.

              0 0
      • MartinXC  

        Pythona DOZADU bych doporučil (a nepřehuš?ovat), ale jeho provoz tě vyjde draho – to není guma, aby se sjela nahladko. Dobré (stálé) vlastnosti má tak 1500–2000km, pak se sjede ostrá část vzorku a je lepší ho vyhodit. Dá se na něm jezdit dobře všude, trošku horší je v záběru na velkém volném kamení a hodně hrubém štěrku. Občas se podaří proříznout bok, ale to je individuální záležitost jízdního stylu a techniky. Mě se to stalo jen jednou, celkem jsem jich sjel 6.

        0 0
        • Daf  

          Vcelku souhlasim. Ja ho ale v klidu vozim i v predu. Ocenuji predevsim nizky a rychly vzorek. Ten totiz na asfaltu a vubec tvrdem povrchu v zatackach drzi a neplave a take lepe brzdi na rozdil od plastu s vyssim vzorkem. Na vlhku a mokru to uz plati v omezene mire. Ovsem v blate vubec nefunguji. Projet se s nim ale da vsechno ostatne jako s kazdym jinym plastem :))

          0 0
          • MartinXC  

            V blátě s nimi nemám problém až na to, že se jich bláto dobře chytá (díky nízkému vzorku se bláto na ně nelepí) a prostě je nechce pustit a najednou mají velký valivý odpor. Ale vpředu opravdu jen na suchém asfaltu a čisté tvrdé cestě bez kamení a prachu.

            0 0
            • zirecek  

              no, tedka jsem ho zacal jezdit vepredu, zatim jen silnice. Takze v terenu pujdu na drnu? :-)

              0 0
              • MartinXC  

                No, v zatáčkách dávej pozor a nejezdi moc na hranu, hlavně ve skupině.

                0 0
                • zirecek  

                  Toz tos me vubec nepotesil, protoze pri me vysce a geometrii kola predek uplne nesedi a je „neposedny“ uz sam o sobe. Toz uvidim, :-). Doufam, ze si neustelu…

                  0 0
                  • kovar  

                    ale , snad neusteles, kdyz budes jezdit obezretneji, holt Python VEPREDU chce vice pozornosti

                    0 0
              • zubus  

                Ja som si kupil dva, dopredu aj dozadu, ale velmi rychlo som mal dva plaste dozadu, a kupoval som Conti explorer dopredu. Toz tak. Ale uz sa to tu preberalo. Ja mam zle skusenosti hlavne na prasnej a strkovej ceste. Vedenie je slabsie.

                0 0
    • Máca  

      … a co takhle trochu víc informací o tom, co bys chtěl a na co bys to chtěl atd.

      0 0
      • Pavlos  

        Sorry takze to upresnime 50%cesta 50%teren spis takova ta polni cesta atd.

        0 0
        • jfk  

          no pokud nechceš jezdit v těžkým terénu a blátě, tak něco, co bude i na silnici dobře odvalovat, třeba ten python bude na tyhle účely výbornej

          0 0
        • Máca  

          Tak na toto bych doporučil Hut… Cameleon 1.95 nebo hrubší WTB Velociraptor 2.1 dopředu a WTB Nanoraptora 2.0, Maxxis Larsen TT, H- Cameleon nebo semislick dozadu. Je to všechno do 400 Kč za kus. Je třeba zkusit, co bude vyhovovat

          0 0
          • Pavlos  

            Tak to vidim na ty velociraptory na akcebike maji predni i zadni za600kc

            0 0
            • fousac  

              uz zdrazili??? chm.. sem je kupoval v listopadu za 599,– abych mel co na zimu… gumy to sou pekny, ale zadnej zazrak se nekonal… na 2,1 sou docela ouzky, blatem se hned zanesou… ale jinak v pohode… ale uz se tesim az obuju zase maxxis calibos a kraken, osvedcena kombinace… po 6000km zkusenosti jen nejlepsi, bezdefektni, zadni bez vzorku ;-), jedou jako dasi uplne po vsem vcetne asfaltu, spickove hucej… podle me kandidat cislo jedna na univerzalni plaste pro sirokou bikerskou verčejnost..

              0 0
              • fousac  

                jeste dodatek, ted na to koukam… obcas mam na monitoru rozbity pismenka a tech 600,– sem precetl jako 630,–… to nemela byt kousava poznamka ani pokus o vtip..

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  To nic:) Ale neco se tam precijen deje. Ta vidlice co si ji sleduju uz podrazila o 25%. To se mi zda celkem dost. Asi zjistili, ze se takhle uzivit neda.

                  0 0
              • FAH  

                Nemuzu si pomoct, ale ten zadni Maxxis je absolutne nevyresenej plast. Jednak uprednostnuje brzdeni pred hrabanim (protoze tam ma ty nabehy) a navic se rychle sjede az na ty nabehy a to pak ztrati svoji funkci. Predni Maxxis je dobrej, ale ted zkusim zase radsi WTB. Ve srovnani s Maxxisem vydrzi vic, ale zase mi prijde, ze je nachylnejsi k defektu.

                0 0
                • fousac  

                  taky sem se na to zezacatku tvaril vselijak, ale v praxi sem si nemoh stezovat… rozdil nebyl dokonce ani na blate… tam kde maxxis pripadne uz nejede je WTB totalne zaneseny a taky na prd… kdo chce grip, alt si da kinetica, ale at se nedivi ze pak na tvrdym „stoji“ jenom 20km/h a dre se jak kun… no ve finale je to otazka vkusu a techniky… kdyz se videl jezdit XC v 5cm blaticka na 1,5" semislickach, taky mi zustaval zbytek rozumu stat…

                  0 0
              • Máca  

                Taky jsem měl Kalibos (předek), dost dobře drží v terénu v rychlosti ty boční výstupky, solidně brzdí, blato – jel jsem stím Meridu předloni (dost blato)a nijak zváš? se to nezanášlo. Ty boky sice jo, ale v pohodě držely, když bylo potřeba. Na asfaltu je tochu pomalejší a se zvukovým doprovodem. Celkem rychle se mi ojela (na to že byla v předu) a jak zmiznou ty drobné drážky v těch větších kusech vzorku je, podle mě, čas na výměnu. Ty dobrý vlastnosti v terénu začnou dost ochabobat. Jinak je to taky dobrá volba, souhls s s Tebou – univerzální guma, ale je o trošku těžší.

                0 0
              • Máca  

                Taky jsem měl Kalibos (předek), dost dobře drží v terénu v rychlosti ty boční výstupky, solidně brzdí, blato – jel jsem stím Meridu předloni (dost blato)a nijak zváš? se to nezanášlo. Ty boky sice jo, ale v pohodě držely, když bylo potřeba. Na asfaltu je tochu pomalejší a se zvukovým doprovodem. Celkem rychle se mi ojela (na to že byla v předu) a jak zmiznou ty drobné drážky v těch větších kusech vzorku je, podle mě, čas na výměnu. Ty dobrý vlastnosti v terénu začnou dost ochabobat. Jinak je to taky dobrá volba, souhls s s Tebou – univerzální guma, ale je o trošku těžší.

                0 0
          • Kolík  

            Zajímal by mě Hutchinson – Cameleon (viz jeden příspěvek). Máš s ním zkušenosti? Měl jsi ho na předním kole? Jak se choval v bahně, šotolině?

            0 0
        • blue  

          podivej se na Continentaly, nejakej Explorer by mohl bejt pro tebe akorat, v zakladni dratovy verzi neco malo pres 400,–

          0 0
    • HonzaV  

      Dopredu neco hrubsiho at ti to zataci – IRC Mythos 2,1 drat patka 350,– dozadu neco se vzorkem Pythona, ale levnejsi, nejakou Kendu nebo Maxise kolem 400,– a da se s tim jezdit na vsech povrsich, kdyz umis slapat plynule. Muj kamos odjel baheni Sudety 2001 na hladkych Michelinech… Asfalt nehodnotim, na to jsou silnicky. Rubeny bych nebral, koupil jsem 3 a 2 hazely jak svine.

      0 0
    • Pavlos  

      Tak sem vzal ty velociraptory 2.1 drat uvidime co se z toho vyklube:)

      0 0
      • enjoy  

        ja jsem je vzal na zimu(na snih.byla to s nima velka sranda,fakt sem si to uzil),ted jsem prezul na nanoraptor 2.0 a jede to teda nejak lip(cim to asi bude:-)).no chtel sem rict ze sis vybral pekny traktory,jenom abyses pak nedivil ze ti jede nejak pomaleji:-)

        0 0
        • Pavlos  

          No kdyz tak ta vemu jeste nejake jine a budu prezouvat jak trotlos

          0 0
          • enjoy  

            tak abych te nestrasil tak to se tyka silnice,ja ji zaziju docela hodne,jinak v terenu to jenom ocenis.

            0 0
            • gordi  

              Ja mam Maxxis Mofo XC … neviem ale zdaju sa ok len uz maju niekolko defektov a su meke, nezosuchavaju sa az tak brutalne… mam ich este nechat alebo radsej menit ? mam ich 1 sezonu

              0 0
          • Pavlos  

            no a uz mam i ty nanoraptory2,0 :)

            0 0
            • enjoy  

              dobra prace:-)

              0 0
            • preacher  

              Mám je cca 4 měsíce. Na tvrdym povrchu jsou super, jezdím 40% po silnici a 60% v terénu. Prý hůř drží v zatáčkách na šotolince, ale neměl jsem možnost vyzkoušet. Uvidíme…

              0 0
        • Pavlos  

          Jeste me neco napadlo De poznat rozdil mezi sirkou 2,0 a 2,1 konkretne u tech dvou typu???

          0 0
          • enjoy  

            ja tlakuju plaste na max takze rozdil v pohodli bych poznat asi moc nemel,ale precejenom neco poznat je.hlavne kdyz si to tak poskakuju pres obrubniky,koreny a tak tak ten nanoraptor neni pri dopadu tak jistej,jakoby se trosku zvejkal.kazdopadne mam oba ty plaste fakt rad a dal bych jim 5 hvezdicek.akorad je kazdy na neco jinyho.

            0 0
          • fousac  

            jaky typy??? jen muzu konstatovat takovou nerovnici, ze maxxis calibos (a kraken) 1,95 > wtb velociraptor 2,1 > maxxis wormdrive 1,9 (semi) > maxxis mofo XC 1,95, kde > znamena je vetsi…

            0 0
            • fousac  

              aha, to sem tu zase za vola… no dobre, naucim se cist, slibuju…

              0 0
            • jecnak  

              Popravde muze byt v realu nejsirsi nejaka z tech 1,95. Vyrobci holt asi zijou ve stredoveku a nepouzivaj normalizovane miry (meri kazdy jinym palcem). Ale jinak tvuj omluvny prispevek sedi. To je ale mozna namet pro admina – co udelat tree vetveni – v php mozna neco takovyho je, ne?

              0 0
      • Geralt  

        Mám je na zimu, na sněhu jsou fajn, celkem drží podhuštěný i na zmrzlým (sníh+led). Na ledě jenom hřebíky :-) Předtím jsem měl v zimě Panaracer smoke a dart a viděl bych to tak fifty fifty. P líp držely v točkách, Wtb se zas tak nezanáší…

        0 0
    • Pavlos  

      Prave mi prisly ty velociraptory2,1 tak to du nasadit a uvidime jak to bude vypadat. Pak dam vedet:)

      0 0
    • JJ  

      Nepamatujete si nekdo tu stranku, kde jsou napsany sirky plastu v mm?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.