• bajker

    Poraďte gumu na předek, rozhodu ji se mezi Jimmy 2,1 ORC a Little Albert 2.1 ORC popř. Balck Shark SX 2.1 ORC. Chci univerzál (celoroční ne na sníh). Díky za postřehy.

    0 0
    • Smazaný účet  

      Z těchdle bych asi jako univerzála nevybral nic. Jimmy je vyloženě guma na terén, jakmile vyjedeš z lesa stane se z něj pomalej bzučák, Black Shark SX je zas rychlá guma, ale do terénu bych se na tom bál, s Albertem nemam zkušenosti… mi příde že je to takový ani ryba ani rak. Nechceš zkusit něco z těch novejch dezénů?

      0 0
    • jecnak  

      Jimmy ma kord z tolik zde proklinanych Racing Ralphu (rovna se defekt pri kazde vyjizdce). Alberty docela solidne nejedou. Black Shark nevim. Ja bych volil Rubeny Charybdis do sra… nebo jako univerzel Scyllu. V best verzi jsou ted nekde za 450kc. Maj skvelej zaber a vlastnosti v zatackach, vahu 510g a Scylly i slusne jedou na asfalte.

      0 0
      • venca1  

        no,no, já jsem letos neměl ani 1 defekt a to ani na favoritce kde sice samozřejmě nemám RR, ale sakra staré pláště z kterých už mi skoro leze duše-už je chci měnit několik tkm, ale ještě mi to „nevyšlo“-takže to spíš bude mamlasatovostí uživatele

        0 0
      • pepek  

        Máš pravdu, mám RR sotva 10 měsíců a už první defekt: stovka hřebík napříč a ten pláš? to neustál, fakt stojí za hovno :-) Byl to čtvrtý defekt za dva roky, z toho třetí v Husovicích. Protože v Husovicích jezdím tak 0,01 % času, vyplývá z toho, že v Husovicích je 30000 x větší pravděpodobnost defektu, než kdekoliv jinde :-) (Taky dobrá teorie , ne?)

        0 0
        • jecnak  

          MOzna byste se vy dva meli naucit cist.

          0 0
          • venca1  

            vzhledem k tomu že umíme psát tak ti mohlo dojít že umíme číst, ale k věci, asis tím myslel že je nekritizuješ ty osobně, jenže já jsem taky nenapsal že mamlas jsi ty, takže nauč se číst :-)

            0 0
            • jecnak  

              Ok. Oprava. Mozna byste se vy dva meli naucit cist a chapat kontext.

              0 0
              • pepek  

                ? blíže upřesnit? (četl jsem v 3. třídě tak dobře, že mě učitelka vodila do 5. abych jim tam ukázal, jak se má číst, tak to teď nějak nechápu:-)

                0 0
    • lubos  

      Albert 2.25" je docela solidni universal. Kevlarovy 2.1" ORC se hrozne rychlo znici. Ten nedoporucuju.

      0 0
    • morgoth1  

      Zkus BlackJacka. Je to universal v tom nejlepsim slova smyslu.

      0 0
      • bajker  

        Black Jack pujde dozadu tam valivý odpor hraje halavní roli. Do předu chci co nejlepší držák do terénu, aby držel na všem – kamený, šotolina, bahno. Spatně jsem napsal úvodní dotaz- omlouvám se. Rozměr jedině 2.1 širší ne – mám Skareba.

        0 0
        • samotar  

          Co Conti explorer? Mám je a su spokojenej

          0 0
        • croscountry  

          Mám Alberta na oboch kolesách. Držia veľmi solídne. Povedal by som, že do terénu sú OK. Ale v zákrute na asfalte mám pocit, že mi pláve predok. Ešte to síce nikdy neustrelilo, ale je to taký nepríjemný pocit.

          0 0
        • PePu  

          Alberta bych na predni kolo nedaval, dozadu vsak klidne (na asfaltu vsak moc nevali). A sirky se neboj (Albert 2,25" je ve skutecnosti neco lehce pres 2"). Podivej se treba na nejake WTB (napr. Mutanoraptor) nebo klasiku Zmax. Take v threadu o gumach 1,95" najdes nekolik tipu.

          0 0
        • Vašur  

          Mě se Black Jack moc neosvědčil. Taky jsem ho dal na zadní jako univerzál, ale za chvíli se mi začaly odlamovat boční špunty. Normálně se odtrhly od kordu a zůstaly držet jen za vnější okraj. Na první pohled OK, aly normálně se dají odklopit. To se mi s jinejma nestalo, teď jezdím s ignitorem a drží. Původně jsem to chtěl reklamovat, ale pak jsem si řekl, že by s mě zeptali co jsem s tím dělal a tuhle otázku bych těžko rozdejchával. Tak strávil léto na balkóně a je tam dosud.

          0 0
          • bajker  

            Přítelkyně má Black Jakck na trekingu 42–622, najeto 5000km a jsou v pohodě, zadní kolo ještě 1.5mm vzorku v nejvíc ojetém místě a nic se netrhá, ale má směs SBC možná proto.

            0 0
          • lubos  

            Presne tohle dela Little Albert vzadu (2.1" ORC kevlar).

            0 0
          • Santus  

            Podobnou zkusenost mam s Fast Fredem. Dvakrat sem musel v krizovce zaflokcit a spunty a guma utrhana (ne ubrouseny) az na hadru.

            0 0
    • MartinXC  

      Tak ještě živý zážitek z Veletrhu: podívej se na Smart Sam, vypadá velmi valivě i v rozměru 2.25 Další můj kandidát na otestování.

      0 0
      • Smazaný účet  

        už sem nad nim taky dumal. ale nevim jak by na tom byl záběrově.

        0 0
        • MartinXC  

          Bajker hledá na předek. Dozadu bych jej nedával, tam vypadá mnohem líp nějaký klon od Alberta (alespoň z hlediska čištění).

          0 0
      • Paja  

        Taky uz jsem na nej koukal na netu, otestuj a az ti nebude vyhovovat, vis co s nim:o)

        0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.