• visby  

    co pisu v casopisoch tak rel. dlho vydrzi, perfektne drzi na suchom povrchu a aj vcelku znasa ostre skaly… ale prakticka skusenost bude az cez rok…

    0 0
  • Daf

    Je to novej plast od schwalbe. Mate s nim nekdo zkusenost? Zajima me komfort, vydrz vzorku a odolnost proti defektu. Libi se mi protoze je velmi lehkej 470g v 2.1", vzorek ma podobnej jako mich. comp s light a v neposledni rade ma take dobrou cenu. Videl jsem ho zatim jen na obrazku a netusim jestli se u nas normalne prodava. Ja ho videl jen v nabidce na koloshopu.

    0 0
    • Jane  

      Tak jsem ho dnes viděla na jednom kole. Jediný, co mě překvapilo, byla výška vzorku – zdá se mě poměrně nízká. Mám doma už pořízený Schwalbe Black Jack Light, a to je jiný kafe.

      0 0
  • biker007  

    a nevite kde na netu se da Racing Ralph koupit? teda nepocitam koloshop.cz, pac tam je uz taky nemaji :( ..a v kamenaku stoji litr jedna.. jo, a dneska sem mluvil nahodou s dealerem od Schwalbe a ten rikal ze Ralph 2.0 v kevlaru sou beznedejne rozebrany, dalsi pridou snad tak v horizontu 14 dnu..

    0 0
  • jecnak  

    No ma je jen kratce, takze info o zivotnosti nebude, ale zatim vim tohle: Koupil jsem 2.25 v Bikeranchi na Palacaku (v Praze) za 750 kousek s kevlarem v patce. Udavana hmotnost 545g sedi, smes Speedgrip, 67TPI

    Najeto pres 160km v terenu/silnici 60%/40%. Co se tyce pohodli, tak jsou fakt skvely, odolnost proti proti defektu (proriznuti) je myslim dobra, protoze zatim nebyl problem (jezdim dost kamenity sjezdy). Valivy odpor je o neco mensi nez na predeslych Rubenach Master. Plast velice dobre drzi v zatackach jak v terenu, tak i na asfalte, kde neustreluje a celkem predvidatelne zacne nejdriv lehce ujizdet nez jde do smyku. Co se tyce zaberovych vlastnosti, tak muzu zatim hodnotit jen suchy podklad, ale zaber je opravdu dobry a figury dezenu se nemaji tendenci zvejkat. Vzorek je ale opravdu celkem nizky, takze zivotnost asi nebude zazracna, ale za tu cenu to neni zadna katastrofa.

    Jedina vec mi trochu vadi, ze v tomhle rozemru (2,25) mi uz presmyk na nejmensim prevodniku v zaberu brousi o hranu foubku na plasti, ale to asi spravi dotazeni vypletu. Kazdopadne je to dost natesno.

    Celkovy dojem z plastu je takovy, ze jsem neztratil nic na rychlosti, spise naopak, ubral trochu hmotnosti na rotacnich castech, zvetsil pohodli a trakci a zlepsil ovladatelnost ve sjezku, kde je to ted uplne o necem jinem.

    0 0
  • Luka  

    Taky na nej cekam, mel by prijit pristi tyden. Podle kamoshe co je jezdi vyborne drzi na trave i mokre, na korenech. Je dost lehkej, vyborne se nasazuje (jako vshechny Schwalbiky). Super plast, uz se ho nemuzu dockat :)

    0 0
  • Cllaude  

    Ahoj, docela o nem uvazuju, ve hre jsou jeste Pythony. Takze nevim, koumam… ") C

    0 0
  • Jane  

    Tak jsem ho dnes viděla na jednom kole. Jediný, co mě překvapilo, byla výška vzorku – zdá se mě poměrně nízká. Mám doma už pořízený Schwalbe Black Jack Light, a to je jiný kafe.

    0 0
  • miki  

    Já jsem si je objednal v koloshopu ,doufám že budou lepší než FAST FRED ,ty jsem měl a ty byly tak akorat na ježdění po parku no ale za 620 kč se uvidí.

    0 0
  • lubos  

    Muzete nekdo sem hodit skutecnou vahu 2.1 a 2.25" verzi plus jejich skutecnou sirku ? Schwalbe jsou dost podvodnici na sirku, treba 2.1" Jimmy Light vypada jako bezny 1.95" a treba Michelin 2.0" vypada jako 2.3" :)

    0 0
    • lubos  

      Jakou ma sirku (suplerou), asi nebude mit tech 2.25" a na kolik jej hustis ?

      0 0
    • miki  

      ABY SES NEZKLAMALA já na pláště z koloshopu čekám už měsíc a stále nejsou -nebo je máš od jinud–Výhra. Já jezdím schwalbe už 4 rok a tak čekám na každou dobrou novinku.

      0 0
    • Daf  

      Tak bracha si ho jiz poridil. Jeste ho nejel ale vypada dobre. Vzorek neni nepodobny Mich Comp S Light. 470g je skutecna hmotnost. Plast ma velice mekou smes takze ocekavam ze se bude rychle sjizdet. Nema asi cenu ho kupovat k jinym ucelum nez na zavody. Uz v sirce 2.1 ma celkem slusnej objem takze bude i pohodlnej. Behoun je dost tenkej takze se da cekat i nachylnost k defektum. Jestli to co jsem napsal bude pravda se ale projevi az casem.

      0 0
    • jecnak  

      Ja jsem na tom stejne. Za ty prachy to neni zas tak spatny – i kdyby vydrzely jen 2500km.

      0 0
    • biker007  

      vazil sem je v kramu na digit. vaze: 2.1 v kevlaru 470g, 2.25 mela 550g(taky kevlar).

      0 0
      • jecnak  

        sirka plaste 51,5 sirka dezenu 52,8 vyska i s dezenem cca 49 (spatne se to meri) sirka rafku 22,5 (Mavic X517) hustim natvrdo :-), manometr nemam, takze nereknu

        0 0
      • visby  

        co pisu v casopisoch tak rel. dlho vydrzi, perfektne drzi na suchom povrchu a aj vcelku znasa ostre skaly… ale prakticka skusenost bude az cez rok…

        0 0
      • Luka  

        Mam je od jinud, ale hlavne primo z vyroby, ted na ne cekam… nejak nestihaji.

        0 0
      • error  

        zatim mam na něm najeto asi 200km a dost se mi líbí a to mě stál jen 400kč, oproti původním panaracerum speedblaster je poznat rozdíl a zdáse mi, že k lepšímu :-)

        0 0
      • lubos  

        To sedi podle popisu na webu. I fast-fred mi vaohovo sedel. Dik.

        0 0
        • lubos  

          Aha .. no tak to je tak ledva 2.1". Klasika Schwalbe :-)). To znam uz z fast-freda. Ale to nevadi, to je spis lepsi pro mne, kdybych ho chtel.

          0 0
          • jecnak  

            Co nadelas, tyhle praktiky jsou normalni u vsech vyrobcu, takze i treba takovy Python ma v realu 1,89 palce …

            0 0
            •  

              Maxxis 2,1" = 1,95"…, rádi si přidávaj

              0 0
    • danielson  

      Čaues, chtěl jsem se zeptat jak si s těma schwalbama spokojenej. Chtěl bych do nich jít, ale jezdim terén/silnice tak 50:50. Tak jestli bys mi mohl dát nějaký info, jak seděj(sucho,mo­kro),jak se valej atd. díky

      0 0
      • biker007  

        s ralfama te neporadim… ..jen ti poradim ze luka je ONA :))

        0 0
      • ddd - andy  

        Hele vozim Racingy uz 3mesice a v terenu naprosta spokojenost – i v zavodech na vlhku – az me to prekvapilo jak to brzdilo na mokrejch sutrech (napr. v sobotu v Kut. Hore:-)

        0 0
      • Luka  

        Jinak ke schwalbe – ja spokojena maximalne, jeshte uvidime co se vyvrbi z Ralfiku, ale jestli jsou tak uzasny jak mi tvrdej lidi co je jezdej, tak uz mi na bajk nic jinyho nez schwalbe nepujde.

        0 0
  • jecnak  

    Ja jsem na tom stejne. Za ty prachy to neni zas tak spatny – i kdyby vydrzely jen 2500km.

    0 0
    • Daf  

      Tak bracha si ho jiz poridil. Jeste ho nejel ale vypada dobre. Vzorek neni nepodobny Mich Comp S Light. 470g je skutecna hmotnost. Plast ma velice mekou smes takze ocekavam ze se bude rychle sjizdet. Nema asi cenu ho kupovat k jinym ucelum nez na zavody. Uz v sirce 2.1 ma celkem slusnej objem takze bude i pohodlnej. Behoun je dost tenkej takze se da cekat i nachylnost k defektum. Jestli to co jsem napsal bude pravda se ale projevi az casem.

      0 0
      • Daf  

        Takze se potvrdilo co jsem cekal. Bracha jel dva zavody a z toho 4× defekt :( Pry to bylo vsechno pichly, takze zadnej had. Mozna to byla jenom velka smula, ale ja si je ani v UST provedeni radsi nekoupim :)

        0 0
        • Cllaude  

          Ahoj, docela o nem uvazuju, ve hre jsou jeste Pythony. Takze nevim, koumam… ") C

          0 0
  • miki  

    Já jsem si je objednal v koloshopu ,doufám že budou lepší než FAST FRED ,ty jsem měl a ty byly tak akorat na ježdění po parku no ale za 620 kč se uvidí.

    0 0
  • Nová reakce na zakládající

    Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.