Kde koupit Schwalbe Racing Ralph na netu?

78 nepřečtených
  • Lister

    Potřeboval bych sehnat nějakou jinou verzi než ligh. Tu jedinou jsem na netu našel. Pokud víte o e-shopu kde by měli neodlehčenou verzi klidně v drátu, tak prosím poraďte.

    0 0
    • Lister  

      To fakt nikdo neví, kde by se dali sehnat??

      0 0
      • MaPa  

        Ne, já mám problém i s Lightama. Objednány od Bikezone před třemi týdny, před 14dny napsali, že sry, za týden. Od té doby žádná zpráva – jdu je zpražit!

        0 0
        • McBlacky  

          klid, co s nima v zimě :-)

          0 0
          • MaPa  

            Vidíš někde ňákou zimu? :-)))

            0 0
            • McBlacky  

              to ne naštěstí, ale už na tom vlhkým listí a v blátíčku to není úplně v pořádku, ale abych nemystifikoval, ten můj už je dost jetej…

              0 0
    • jecnak  

      Neni to sice e-shop, ale na Palacaku (Praha) v Bikeranchi je myslim maji.

      0 0
      • McBlacky  

        maj je i v Gemu a na Jiřáku :-) eshoúp fakt nevím, taky jsem je hledal, ale jestli je chceš moc a nejsi z PRahy tak zkus bikestore určitě ti je Tureček sežene, když to jen trochu půjde

        0 0
        • Lister  

          Tak mě to napadlo s tím bikestorem. Můžu se ještě zeptat na cenu. Rozměr 2,1 nebo něco podobného nevím jaké šířky dělají v drátu. Stačí orientačně.

          0 0
          • McBlacky  

            já teda vím že 2,25 na jiřáku 390, V Gemu 430 nebo 450, jinde nevím. Tureček by ti je měl sehnat pod 400kč…

            0 0
        • enjoy  

          ee kolik ze uz mesicu je mam na bikestore objednany?tusim tak 3:-))

          0 0
          • McBlacky  

            no jo jenže ty jsi chtěl evolution (light) a za jakou cenu :-)

            0 0
    • Lister  

      Jakou šírku byste vybrali. Budu je používat jako jediné pláště, takže i na asfalt a tak. Díval jsem na jejich web a měli by být 2.1 a 2,25. Váha 470, 545g, ale to taky vůbec nemusí sedět.

      0 0
      • speedy gonzales  

        mam zkusenost, ze vahy na strankach schwalbe sedi.naopak ishopy radi uvadeji vahu lehcich verzi (namatkou treba bikezone)

        0 0
      • Thidney  

        obecně schwalbe má krapet jiný názor na značení velikosti pláš?ů, než by jeden očekával. Jejich 2,1 je spíše 1,9. Pro mý ježdění bez závodních ambicí bych bral 2,25.

        0 0
        • speedy gonzales  

          to rozhodne

          0 0
        • biker007  

          ale oproti continentalu escape 2.1 je ta schwalbina este siroka a vysoka. ten contik meri sirku pres spunty.. takze priste koupim na drsnejsi zachazeni verticaly 2.3, ty bodou tak o kousek sirsi nez ty ralphy.

          0 0
        • Lister  

          Řekl bych, že nejde jen o šířku, ale o celkový profil. Schwalbe mi přijdou dost vysoký. Rozhodně vyšší, než pláště jiných značek.

          0 0
      • biker007  

        u ralfu ta hmotnost pro 2.1 evolution sedi skoro na gram. vazil sem asi 5 kousku.

        0 0
      • Lister  

        Nejsou ty hmotnosti právě pro ty verze light?? Koloshop uvádí pro 2.1 light 450gr. To tak odpovídá.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Schwalbe tu drátovou verzi 2,25 co má blacky a já na webu nemá. Tudíž jejich hmotnost oficielní je neznámá. Skutečná šířka přes boky je asi 2,1. Jsou to docela balony, ale rozhodně né těžký.

          0 0
          • McBlacky  

            já se domnívám že tak 570–580, někde jsem to zahlíd, ale nevím už kde.

            0 0
    • danno  

      Poradte kde sehnat RR 2,4 – myslim ze to bude celkem fajn guma v tom rozmeru.

      0 0
      • McBlacky  

        už po ní pokukoval Fousáč a myslím že ji si objednal v kameňáku na Zbraslavi, kde jsou super vstřícný a seženou co se dá. jenom pozor, na užších ráfkách (xc) bych se bál že se budou žvejkat, přeci jen už 2,25 je velkej balon a huštěnej na cca 25–30psi se vzadu v zatáčkách na asfaltu žvejká, co by dělala 2,4 si nedokážu dost dobře představit, a zase vozit to na 60psi znamená že to bude ustřelovat na kamenech a šutrech (vyzkoušeno u 2,25)

        0 0
        • danno  

          Tak myslim, ze na moje rafky by nemel byt celkem problem, Mavic xm321, je to v kategorii endura dalo by se rict, jsou 28mm siroke. Ted na nich mam Big Jima 2.25, ve skutecnosti nejakych 2,09. Chci je vyzkouset na leto, ta 2,4 by mohla byt cca.2,2.

          0 0
          • Pekáček  

            Big Jim 2,25" je užší než Python 2". Ale kevlar RR 2,25" se zdá být minimálně stejný. Můžete někdo roztáhnout pláš? RR 2,25" (2,4") do šířky a změřit šířku kraj-kraj?

            0 0
            • MartinXC  

              Když jsem koupil RR 2.1 tak ve srovnání se složeným Pythonem AirLight měla o 6mm míň. V nafouknutém stavu je stejně široká. Tak je vepředu…

              0 0
            • McBlacky  

              2,25 drát 14,3cm

              0 0
              • Pekáček  

                To není možný, já si udělal na metru čárku na Pythona (14cm) a když jsem měřil RR 2,25" drát, byl užší. Dělá se víc verzí?

                0 0
                • McBlacky  

                  tak přijed do Prahy a můžeš si ho přeměřit :) víc verzí v drátu? těžko možná to je tím že má natočeno přes 3500km ale spíš ne. Novej mám nasazenej, ten teda měřit nebudu, alespon ne dokud neumeju kolo :)

                  0 0
                  • danno  

                    Doufam ze Fousac bude te ochoty a az je dostane, myslim ty 2,4 tak je zmeri. Zajimala by me hlavne sirka v nafoukanem stavu. Dik predem

                    0 0
                    • McBlacky  

                      jestli máš obavu že to bude úzký tak zbytečně, už ta 2,25 vypadá fakt tučně :) využití pro 2,4 mě nějak nenapadá, snad jen větší pohodlí, díky váze to nikdy na FR a disciplíny s větší zátěží na pláště obecně nebude…

                      0 0
                      • danno  

                        No ne, me de o to, ze ta 2,4 by se mohla dostat rozmerove na tech proklamovanych 2,25. A proc nemit super pohodlne plaste ze? Jo a nevis nahodou jak jsou na tom cenove?

                        0 0
                        • McBlacky  

                          těžko říct, ale není důvod proč by 2,4 drát měla stát o tolik víc než 2,1 nebo 2,25 který v drátu stojej v kameňáku 390–450kč (Praha)

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            No s tou sirkou je to asi otazka pohledu. Mi 2,25" pripada smesne mala :) Proc vozis verzi drat? Kvuli cene? V kevlaru je to jeste o tridu lepsi plast. Rozdil neni jen ve slozit/neslozit.

                            0 0
                            • McBlacky  

                              jasně že kvůli ceně, vím že rozdíl není jen váhový, ale zase kevlar stojí okolo 1000kč (net 700–800 ale dodávky jsou problém) a výdrž nic moc, když na tom jezdím i mimo závody, tak by to bylo dost náročný finančně. Letos budu už mít dvě kola takže na závoďáka půjdou RR 2,1 kevlar nebo wormdrive, podle povrchu/počasí

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Jasne. Cena ovlivnuje volbu nas vsech. Teda vlastne temer nas vsech, proto to vlastne pisu :))

                                0 0
                            • Pavlos  

                              Jake jsou teda dalsi prednosti plastu s kevlarovou patkou?

                              0 0
                              • McBlacky  

                                teoreticky by měl mít lepší adhezi, lépe držet tvar, největší + je ale váha.

                                0 0
            • fousac  

              racing ralph sport 2,25" v dratu, obuto na rafku s vnitrni sirkou 21mm, ma sirku 51mm a vysku 53mm (bez spuntu), roztazenenj do sirky ma 14,3cm.. vahu nevim, zkusim zjistit.. je o kus hubenejsi nez 2,25" v kevlaru (vozil jecnak) cena 395,– v kamenaku, dodano na objednavku do 2 dnu.. co se tyce 2,4" verze, zatim sem jenom zadal pozadavek na zjisteni ceny a dostupnosti.. aktualni to bude stejne nejdriv za mesic, ted nemam ani penize, ani ram.. :/

              0 0
            • jecnak  

              Jen dodam ze sveho starsiho prispevku: Racing Ralph 2,25 kevlar:

              sirka plaste 51,5 sirka dezenu 52,8 vyska i s dezenem cca 49 (spatne se to meri) sirka rafku 22,5 (Mavic X517), vnitrni sirka 19

              0 0
              • miťo  

                Prosím mohl bys je zout a změřit jejich šířku?

                0 0
                • jecnak  

                  V tomhle tydnu to udelat – rovnou zmerim i 2,1ku co mam ted na zadnim.

                  0 0
                • jecnak  

                  2,25ka ma rovnych 160.

                  0 0
                  • jecnak  

                    Jeste doplnim ze je to kevlar verze Evolution. 2,1 jsem zmerit bohuzel zapomnel…

                    0 0
                  • Pekáček  

                    To koukám, balon jako prase. Python má cca 140, Big Jim drát 2,25" má kolem 133! Takže na HT ideální volba.

                    0 0
                  • Pekáček  

                    Dnes jsem měřil šířku drátového RR 2,25" a výsledek je 138mm kraj-kraj.

                    0 0
                    • Pavlos  

                      nemate kazdy jiny metr?

                      0 0
                    • jecnak  

                      Dratovy je uplne jina guma nez kevlar – sirka, smes, kord v behounu, vaha atd.

                      0 0
                      • Pekáček  

                        Ale stejně, 138mm drát a 160mm kevlar, to je sakra rozdíl! Jseš si jistej že ses nespletl?

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          No to uz mi prijde skoro divny, protoze Schwalbe AlMighty jsou sice dost podvyzivene (mensi nez Kenda 2,5", spis jako Tioga 2,3") a v 2,6" verzi mekky smesi merej 150mm. Jsem to Schwalne predevcirem meril. RR 2,25" ma Sirenna na kole, takze jsem je nemeril, ale uz od pohledu je to daleko mensi plast.

                          0 0
    • VRD  

      Zkus to na www.cykloadam.cz tam mivaj Sch.

      0 0
    • Bigi  

      Tady je už testoval http://www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

      0 0
    • Peslezedirou  

      Přidám se k dotazu, nevíte kde mají Schwalbe Racing Ralph tublees ready skladem pro 29er, nejlépe e-shop?

      Děkuji za tip.

      0 0
      • MlokCZ  

        Tak obyč verze bude problém, neviděl jsem ji v tuhle chvíli nikde.

        Snake skin verzi mají skladem tady

        http://www.bike-discount.de/…l-ready.html

        i tady

        http://www.bike24.com/1.php…

        Oba eshopy poštovné 6 euro, takže pohoda i pro malé objednávky.

        Já bych vzal stejně raději rovnou snake skin verzi. Mimochem jsem zrovna dnes nějaké kousky na bike-discount objednal. Jdu testnout celopevňáka poladit o něco více do terénu.

        Když na bike24 píšou, že neznají termín dodání a na bike-components současně, že dodací lhůta 20 dní a déle, tak to znamená, že je Schwalbe v tuhle chvíli vůbec nemá a jen tak nebudou.

        0 0
    • jachymk  

      používejzbozi.cz najde ti to vlastně všechno,tady ho mají skladem kupoval jsem si u nich gobi a všechno proběhlo bez problémů, rychle…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.